Dire Straits

Odpovědět
Dasta
Příspěvky: 1451
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Dire Straits

Příspěvek od Dasta »

Soundgarden,
Můžeš mě prosím sdělit, jakou stopáž má verze Brothers in Arms kterou máš na fotu s oním letákem, kde se uvádí, že převod doDSD byl z analogového masteru? Délka záznamu by měla být asi 47:31( stopáž lp raného vydání) Nejsem si ale jíst, zda byl pro potřebu vydání lp pořízen analogový master, některá vydání lp měla na obalu napsáno DIGITAL RECORDINGS ( německé Vertigo, slovenský Opus)
Jestliže je stopáž 55:16, s naprostou jistotou se jedná o převod z původní verze DDD z roku85.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
soundgarden
Příspěvky: 516
Registrován: 27 led 2012 10:50

Re: Dire Straits

Příspěvek od soundgarden »

In 2014, a new master was released in Japan on SHM-SACD - it's made from the original tapes and contains the original LP length of the album: 47:44 min. Japonec je kratší, Mofi a Ludwig 20 výročie sú 55min.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Dire Straits

Příspěvek od Dieter Burmester »

Ja netvrdim, ze sis to vymyslel. Ja jsem taky jeden cas delal mastery digitalnich nahravek do pasku. Ma to sve kouzlo :thumbup:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Dire Straits

Příspěvek od Mark Levinson »

Ať je to jak chce, ale jedno je jisté, japonské SHM-SACD hrají výborně. Oproti vydání MFSL je zvuk více otevřený a jasnější (jak je u japonců zvykem) a MFSL je takové temnější a tišší, což je typické pro včechny vydání MFSL.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Dire Straits

Příspěvek od Dieter Burmester »

Jako obvykle, protoze duvody k japonskemu svitivemu zvuku jsou jiz davno znamy :smile:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Davidus
Příspěvky: 137
Registrován: 27 pro 2010 20:09
Bydliště: Praha

Re: Dire Straits

Příspěvek od Davidus »

Dieter Burmester píše:duvody k japonskemu svitivemu zvuku jsou jiz davno znamy :smile:
Asi jsem neznalý, ty důvody jsou jaké?
ProJect RPM 5.1 -- Ortofon 540 mk II -- iPhono 2
Pioneer PD-91
Luta DAC
SPX 2010 -- DPA 223 -- Tannoy Revolution DC6T Signature
soundgarden
Příspěvky: 516
Registrován: 27 led 2012 10:50

Re: Dire Straits

Příspěvek od soundgarden »

Dieter Burmester píše:Jako obvykle, protoze duvody k japonskemu svitivemu zvuku jsou jiz davno znamy :smile:
Dieter Burmester Prosím ťa aké máš SHM - SACD ??? ja ich má už kopec a väčšina sú kópie originálov mastrov bez remasteringu a zvuk vôbec nieje ostrý, alebo svetlý ... tvoj negatívný postoj Japoncom je už dlho známi, ale ver mi Japonci sa kažďom rokom posúvajú ďalej k lepšiemu, možno preskočilI aj analóg !!!
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Dire Straits

Příspěvek od Dieter Burmester »

Presne to vystihnul (alespon dle meho nazoru) treba pasul ve vlakne Japan CD :thumbup:
pasul píše:S těmi nosiči SHM je to celkem jednoduché. A nejsem první, kdo si to myslí. Jejich nahrávky jsou celkově výše posazené. Někteří říkají super čisté výšky. Někomu se to dokonce může i líbit. Mě osobně ale opravdu ne. Dlouhodobě mě z toho rozbolí hlava a místo, aby jsem si vychutnal poslech a odpočinul si od celodenního hnusu, tak je to ještě horší. No a potom tady máme ty naše hifi krámy. Kdo hraje přes lampičky a nebo přes systém, kde to je přesně naopak(Hutnější basy), tak tomu se budou tyto nahrávky zdát lepší, než zbytek světa. A japončíci vesměs jedou lampy jak známo.
Dieter Burmester
soundgarden
Příspěvky: 516
Registrován: 27 led 2012 10:50

Re: Dire Straits

Příspěvek od soundgarden »

SHM-CD pred 5 až 10 rokmi lisovali prevažne remastrované dosky z obdobia 1998 až 2008 totálne všetky vydavateľstva to posrali s kompresiu, veľa fandou dobrého zvuku chcelo pôvodné, alebo jemne remastrované dosky a to pochopili aj Japonci a v poslednom čase lisujú SHM-CD a SHM-SACD aj aj tam je veľký rozdiel v prospech SHM-SACD !!!
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Dire Straits

Příspěvek od Dieter Burmester »

Chapu, ze jsi na japonske veci citlivy, ale drzel bych se toho, co napsal Viktor. Ja osobne jsem jen poukazal na duvod toho, o cem pise v druhe vete.
Mark Levinson píše:Ať je to jak chce, ale jedno je jisté, japonské SHM-SACD hrají výborně. Oproti vydání MFSL je zvuk více otevřený a jasnější (jak je u japonců zvykem) a MFSL je takové temnější a tišší, což je typické pro včechny vydání MFSL.
Dieter Burmester
soundgarden
Příspěvky: 516
Registrován: 27 led 2012 10:50

Re: Dire Straits

Příspěvek od soundgarden »

Konečne to tu žije :thumbup:
skúste si vypočuť Brothers in Arms SACD MFSL a SHM-SACD stojí to zato
http://dr.loudness-war.info/album/list? ... rs+in+Arms++
Dasta
Příspěvky: 1451
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Dire Straits

Příspěvek od Dasta »

Jsem velký příznivec Dire Straits, jejich tituly vlastním v mnoha verzích, až si kolikrát myslím, že už na to musí být nějaká diagnóza. Např. Brothers in Arms mám ve čtrnácti verzích. Pět vinylů, devět cd, z toho dvě sacd, která ale hraju pouze v cd vrstvě, protože sacd neprovozuju, budu tedy psát pouze o lp a CD.
Pro mně je absolutně nejlepší vinyl od MoFi, zvukově předčí i japonské první vydání, které taky vlastním.Nejslabsi vinyl je US dvoudesková verze z roku.2002 ( remastering Bob Ludwig), jugoslávská licence prodávaná u nás za komárů hraje o třídu lépe.
Z cd se mně hodně líbí MoFi( sacd 2013) a SHM CD UICY 93733. Rozhodnout, které je lepší je velmi nesnadné: MoFi je temnějšího rázu, zvuk jde hodně dolů, je monumentální, ale neztrácí na detailech, krásně se poslouchá. Budeme li brát jako etalon původní vydání CD z roku85, zjistíme, že pravdivější je SHM.
Má světlejší charakter, Knopflerova kytara lépe vynikne a je pravdivější, nahrávka se více přibližuje původnímu vydání.
Je to o tom, co má kdo rád a co preferuje, nelze v žádném případě říci: MoFi je lepší než SHM Japan a naopak.
Ostatní cd hrajou velmi slušně, až na cd stopu výročního vydání sacd 2005 Vertigo. Známka komprese je vysoká, poslech unavuje,DR8. Je to škoda.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
soundgarden
Příspěvky: 516
Registrován: 27 led 2012 10:50

Re: Dire Straits

Příspěvek od soundgarden »

:thumbup:
Skúšal si PLATINUM-SHM hraje lepšie ako klasické SHM-CD !!! je viac teplejšie a hustejšie nenej digitálne odporúčam
aretax
Příspěvky: 3072
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Dire Straits

Příspěvek od aretax »

Napriek tomu, že uprednostňujem LP a CD, platí to isté, ako pri SHM CD atď. Zvuk je zdanlivo otvorenejší. Ale ak použijem kvalitnú prenosku, alebo CD prehrávač vyššej rady pri CD, tak zisťujem, že u japonských vydaní je zvuk premodulovaný, samé cink/buch. Japonské vydania kupujem iba v prípadoch, keď je originál LP, CD nahraná príliš plocho (jedná sa hlavne o staré a raritné LP, prípade CD). Niektoré japonské vydania sa nedajú počúvať, napr, skúste si kúpiť japonské vydanie ECM. To je samé cink/buch. S nemeckým originálom sa nedá porovnať (samozrejme v prospech Nemcov). Najlepšie sa mi osvedčujú pri rockovej hudbe pôvodné anglické vydania a v jazze nemecké, prípadne americké. Mne osobne to pripadá, ako by Japonci vydávali nosiče pre lacnejšie aparatúry a snažili sa nedostatky vo zvuku riešiť premodulovaním nosičov. Ako príklad uvádzam:
Pink Floyd - Wish you... - najlepšie mi hrá pôvodné anglické vydanie LP a CD. Japonské je prílič "nacinkané" Platí to aj pre ostatné Pink Floydy.
Jethro Tull - Minstrel...Japonské LP cinká, zvuk je plochý, výšky jedovaté. Originál vydanie UK tiež za veľa nestojí, ale doporučujem anglický remaster od Wilsona. Je to úplne iný zážitok. Plný a priestorný zvuk, ako by túto platňu kapela nahrala dnes na najmodernejšej aparatúre.
Dire Straits - to isté. Mám japonské vydanie On Every Street.... Prvé sekundy ohúria, po 2 minútach LP nahradím anglickým vydaním, ktoré hrá diametrálne príjemnejšie. Dokonca aj vydanie od Supraphunu je lepšie, ako "jedovatý" japonský remaster.
Tých príkladov mám veľa, nechce sa mi to rozpisovať. Písal som len o tom, ako to vnímam ja. Pre mňa Japonci = 0 (ako som písal s výnimkou remastrov starých raritných nosičov).
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Dasta
Příspěvky: 1451
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Dire Straits

Příspěvek od Dasta »

Porovnával jsem LP Love Over Gold od Vertigo proti SHM Japan vinyl replica. Tentokrát se SHM vinylu vůbec nepřibližuje. LP je šťavnatá, záživná, vtáhne do děje, emoční prožitek je hluboký.
SHM zní suše, bez šťávy, ale ne analyticky, jako by něco scházelo.Nižší kmitočty se zdají proti lp ochuzené, zkrátka chybí tomu koule. Proti lp je zvuk akademicky sterilní.Remasterovaná verze z roku 96 za 190 korun hraje mnohem lépe, aspoň pro mně.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Dire Straits

Příspěvek od Dieter Burmester »

Dasta píše:Nejslabsi vinyl je US dvoudesková verze z roku.2002 (remastering Bob Ludwig)
Koukam na Discogs a v roce 2002 zadny nosic tohoto alba nevysel. Nemas spise na mysli dvoudeskove vydani z roku 2006 od Warner Brothers, kde byl pouzit stejny nestastny remaster Boba Ludwiga jako v pripade hybridniho SACD k dvacatemu vyroci? Akorat ten remaster prenesl do drazky half-speedem Stan Ricker, proto ta nalepka "Half-speed mastered by Stan Ricker" na obalu.
Dieter Burmester
soundgarden
Příspěvky: 516
Registrován: 27 led 2012 10:50

Re: Dire Straits

Příspěvek od soundgarden »

aretax píše:Napriek tomu, že uprednostňujem LP a CD, platí to isté, ako pri SHM CD atď. Zvuk je zdanlivo otvorenejší. Ale ak použijem kvalitnú prenosku, alebo CD prehrávač vyššej rady pri CD, tak zisťujem, že u japonských vydaní je zvuk premodulovaný, samé cink/buch. Japonské vydania kupujem iba v prípadoch, keď je originál LP, CD nahraná príliš plocho (jedná sa hlavne o staré a raritné LP, prípade CD). Niektoré japonské vydania sa nedajú počúvať, napr, skúste si kúpiť japonské vydanie ECM. To je samé cink/buch. S nemeckým originálom sa nedá porovnať (samozrejme v prospech Nemcov). Najlepšie sa mi osvedčujú pri rockovej hudbe pôvodné anglické vydania a v jazze nemecké, prípadne americké. Mne osobne to pripadá, ako by Japonci vydávali nosiče pre lacnejšie aparatúry a snažili sa nedostatky vo zvuku riešiť premodulovaním nosičov. Ako príklad uvádzam:
Pink Floyd - Wish you... - najlepšie mi hrá pôvodné anglické vydanie LP a CD. Japonské je prílič "nacinkané" Platí to aj pre ostatné Pink Floydy.
Jethro Tull - Minstrel...Japonské LP cinká, zvuk je plochý, výšky jedovaté. Originál vydanie UK tiež za veľa nestojí, ale doporučujem anglický remaster od Wilsona. Je to úplne iný zážitok. Plný a priestorný zvuk, ako by túto platňu kapela nahrala dnes na najmodernejšej aparatúre.
Dire Straits - to isté. Mám japonské vydanie On Every Street.... Prvé sekundy ohúria, po 2 minútach LP nahradím anglickým vydaním, ktoré hrá diametrálne príjemnejšie. Dokonca aj vydanie od Supraphunu je lepšie, ako "jedovatý" japonský remaster.
Tých príkladov mám veľa, nechce sa mi to rozpisovať. Písal som len o tom, ako to vnímam ja. Pre mňa Japonci = 0 (ako som písal s výnimkou remastrov starých raritných nosičov).
prosím ťa a aké máš skúsenosti s SHM-SACD a SHM-PLATINUM a ich pôvodné kópie bez remasteringu ? mne to to hrá veľmi dobre práve točím Love Over Gold - [Cardboard Sleeve (mini LP)] [Platinum SHM-CD] http://dr.loudness-war.info/album/view/100507
Dasta
Příspěvky: 1451
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Dire Straits

Příspěvek od Dasta »

Ah ano, omlouvám se, asi jsem se upsal, pochopitelně se jedná o dvojalbum z roku 2006 Warner Brothers 49377-1.
Dieter děkuji za upozornění.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Dire Straits

Příspěvek od Dieter Burmester »

A MFSL 45rpm vydani mas? :smile:
Dieter Burmester
Dasta
Příspěvky: 1451
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Dire Straits

Příspěvek od Dasta »

Dieter,
Ano, mám toto vydání, však píšu výše, že se mně líbí nejvíc.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Dire Straits

Příspěvek od Dieter Burmester »

A jo vlastne :lol:
Dieter Burmester
aretax
Příspěvky: 3072
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Dire Straits

Příspěvek od aretax »

Soundgarden:
S tými nosičmi nemám žiadne skúsenosti. Ako som písal, počúvam väčšinou LP, v menšej miere CD, prevažne štandardné, niektoré mám MFSL. Písal som iba o nosičoch (LP, CD), čo mám v obidvoch verziách, t.j. originál a japonské. Iba som chcel poukázať, že problémy EU a USA versus Japan sú asi tie isté u všetkých nosičoch.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Dire Straits

Příspěvek od Dieter Burmester »

Presne tak, to neni o nosici. A uz vubec nezalezi, zda ma nebo nema predponu SHM. Je to o pristupu k masteringu a ten se proste v ruznych krajinach lisi.
Dieter Burmester
aretax
Příspěvky: 3072
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Dire Straits

Příspěvek od aretax »

Ešte jeden veľmi dôležitý fakt ohľadom japonských výliskov. Japonci (Číňania, Korejci a pod.) majú mierne odlišné vnímanie zvuku, ako my. Ich sluch je menej citlivý na vyššie frekvencie, z toho vyplýva aj ich mastering. To isté platí aj pre vnímanie obrazu. Obraz televízorov, určených na východoázijský trh má mierne ružový nádych, lebo ich zrak je menej citlivý na červenú farbu. Na európsky a americký trh sa televízory, vyrábané vo východnej Ázii musia upravovať a platí to aj naopak.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
soundgarden
Příspěvky: 516
Registrován: 27 led 2012 10:50

Re: Dire Straits

Příspěvek od soundgarden »

Môj názor: ak má niekto prioritu LP tak výšky u CD sú iné a nemusia sa páčiť, môže to spôsobiť aj frekvenčný rozsah Analogu LP. Hlavne u vysokých frekvenciách je tam technický limit ...
CD 20khz - SACD 50khz ...
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Dire Straits

Příspěvek od Frogyman »

Koukal jsem na netu po LP od Mofi a podle všeho by měla koncem roku vyjít dvě alba (Dire Straits a Love Over Gold) v limitované číslované edici jako 2LP 180g 45RPM. Plánuji udělat na Musicdirect předobjednávku, ale kdyby měl někdo doporučení na zaručeného EU dodavatele, dejte vědět. (jpc to v katalogu nemá, northendhaarlem jej nabízí, ale už se mi u nich stalo, že mi něco neposlali a pak jsem z nich dlouho tahal vratku)
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Dire Straits

Příspěvek od Frogyman »

Mimochodem - musicdirect mi zrovna nabízí 20% slevu na všechen vinyl po zadání promokódu LP20, což v podstatě znamená dopravu zdarma (u toho, co vše mám naházeno v košíku) a ještě něco zbyde na poplatky do státní kasy...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: Dire Straits

Příspěvek od vitek »

zabiny007 píše:Koukal jsem na netu po LP od Mofi a podle všeho by měla koncem roku vyjít dvě alba (Dire Straits a Love Over Gold)
Že by na Ježíška? To by byla paráda, pokud by tomu tak bylo. Žádnou informaci jsem ohledně vydání nenašel. Mám v předobjednávce všechny čtyři kousky od listopadu 2016.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Dire Straits

Příspěvek od Frogyman »

Našel jsem to ve dvou zdrojích. Jeden tvrdí 25/12 (http://www.juno.co.uk/products/dire-str ... 636249-01/ )
a druhý 31/12 (https://www.amazon.com/gp/product/B01N1 ... 0DER&psc=1).
Decapo píše "pravděpodobně dojde na podzim", ale jen u titulu Brothers In Arms.

Ale pravda je, že někde bylo uvedeno i prosinec 2016 (allmusic)...) Tak pak si vyber. Ale jestli čekáš už rok tak nevím, zda mám vůbec objednávat...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Dire Straits

Příspěvek od Dieter Burmester »

zabiny007 píše:Koukal jsem na netu po LP od Mofi a podle všeho by měla koncem roku vyjít dvě alba (Dire Straits a Love Over Gold) v limitované číslované edici jako 2LP 180g 45RPM. Plánuji udělat na Musicdirect předobjednávku, ale kdyby měl někdo doporučení na zaručeného EU dodavatele, dejte vědět. (jpc to v katalogu nemá, northendhaarlem jej nabízí, ale už se mi u nich stalo, že mi něco neposlali a pak jsem z nich dlouho tahal vratku)
Ja to opet koupim u sveho oblibeneho, provereneho a spolehliveho eBay prodejce z Nemecka :thumbup:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Dire Straits

Příspěvek od Frogyman »

A podělíš se o něj? Koukal jsem že to nabízí aktuálně asi 4 prodejci, všichni vesměs za 70 euro, stejně jako třeba decapo... Musicdirect to má za 50 USD + 20% akční sleva, takže vlastně za 40. Zase co se ušetří na ceně, zaplatí se za dopravu a státu...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Dire Straits

Příspěvek od Dieter Burmester »

Jedna se o prodejce jmenem sinuspower. Preordery nenabizi, ale az ty tituly budou v prodeji, tak je jiste v nabidce mit bude.
Dieter Burmester
Dasta
Příspěvky: 1451
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Dire Straits

Příspěvek od Dasta »

Hlavně, aby to vůbec letos vyšlo. Na tituly" Head Games" a "4" od Foreigner na lp od MoFi jsem čekal skoro tři roky, přestože byly nabízeny, ale nebyly vyrobeny. Po vydání už nebyl problém, do měsíce jsem je měl doma.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Dire Straits

Příspěvek od Dieter Burmester »

To je uz u MoFi tak nejak normalni. Taky jsem cekal 2 roky na Men At Work, pricemz cele ty dva roky to meli normalne v katalogu :roll:
Dieter Burmester
Miles
Příspěvky: 507
Registrován: 16 led 2011 17:09

Re: Dire Straits

Příspěvek od Miles »

Pro všechny milovníky kapely vydáno 5 nej z produkce kapely
https://www.thevinyladventure.com/produ ... -180g-2lp/
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1517
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Dire Straits

Příspěvek od jirie »

Vydáno už sice 29. října, ale do Evropy stále nedodáno :evil:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Dire Straits

Příspěvek od Mark Levinson »

Miles píše: 19 lis 2019 20:22 Pro všechny milovníky kapely vydáno 5 nej z produkce kapely
https://www.thevinyladventure.com/produ ... -180g-2lp/
Také už netrpělivě čekám na SACD od MFSL. Na jejich stránkách konečně změnili status z "Preorder" na "Shipping soon", tak to snad brzy dorazí i do Evropských obchodů.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Dire Straits

Příspěvek od Frogyman »

Snad už ano. Zprávy jsou, že by to mělo právě do Evropy dorazit plánovaně s měsíčním odstupem k 29/11.
Což už je v podstatě skoro za týden :smile:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Dire Straits

Příspěvek od Mark Levinson »

Tak nevím, nevím. Na stránkách MFSL jsou alba Communique a Love over gold už se statusem "Out of stock".
Tak to bylo rychle pryč!
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Dire Straits

Příspěvek od Dieter Burmester »

To je vyprodaný ''příděl'' určený k prodeji přes jejich stránky, další distributoři (třeba v Evropě) mají své příděly na cestě. Teda alespoň co se vinylu týče, u SACD nevím, páč se nezajímám. Ale i tak to vypadá ještě na mnohačetný repress, páč by byli sami proti sobě, kdyby poptávku nechtěli uspokojit :smile:
Dieter Burmester
Odpovědět