Steven Wilson

Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Steven Wilson

Příspěvek od pajuna »

Jak jste si mozna vsimli, jsem oblibencem skupin jako Porcupine Tree, Blackfield,...solovych veci Stevena Wilsona.
Jelikoz ne vsichni vedi, ze tyto kapely a jeste dalsi jako No Man, maji stejneho jmenovatele, proto jsem se rozhodl zavest nove tema specialne pro tohoto muzikanta, skladatele, genia.
Urcite rada z vas zna jeho remastry Jethro Tull a predevsim kvalitu vsech jeho vydanych CD.

Jelikoz jsem se casto hluboce zaposlouchal do jeho textu, nejen solovych, ale zejmena u Blackfield, nedoporucuji pro lidi anglictiny znale v pripade ne idelaniho psychickeho rozpolozeni ;) , je to casto slusne depresivni nebo minimalne smutne.

Obrázek

Steven Wilson (* 3. listopadu 1967, Hemel Hempstead v hrabství Hertfordshire, Anglie) je britský zpěvák a kytarista. Zakladatel rockové skupiny Porcupine Tree (od roku 1987), spolu s izraelským hudebníkem Avivem Geffenem působí v projektu Blackfield (od roku 2001). Také členem hudebních skupin No-Man (od roku 1987), Bass Communion (od roku 1994), Incredible Expanding Mindfuck (1996−2001), Storm Corrosion (od roku 2010). Rovněž remasteroval alba skupin Jethro Tull a King Crimson.

Sólová diskografie[editovat]Insurgentes (2008)
Grace for Drowning (2011)
The Raven That Refused to Sing (And Other Stories) (2013)

V poslednich tydnech se vice seznamuji s jeho posledni deskou ...

Obrázek
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Steven Wilson

Příspěvek od Ramones »

...a já zase, shodou okolností, včera i dnes poslouchal Porcupine Tree :thumbup:
davidsound

Re: Steven Wilson

Příspěvek od davidsound »

PT mám taky rad, ale spíše jejich poslední věci než prvotiny. Wilson by měl byt určitě považován za jednoho z geniů moderni rockové scény, ale věřím, ze všechno ma svůj čas a pořádek. Jeho texty mám rad i přesto, ze se někomu mohou jevit jako depresivní, občas i vulgární. Mne padnou vždy do noty.
Odar

Re: Steven Wilson

Příspěvek od Odar »

Vdaka za typ. Porcupine Tree si sem tam pustim. Skusim aj Steven-a :thumbup:
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Steven Wilson

Příspěvek od fox »

Velmi dobrý a výstižný článek. :clap:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
DD

Re: Steven Wilson

Příspěvek od DD »

pajuna & ostatni fans
este pred par rokmi som si stiahol material, kde je SW diskografia ( video/DVD Releases/Appearances) cca do roku 2007 pricom dokument mal uz vtedy vyse 300 stran ! Rad vam to posuniem ak nemate - je to 6.3MB pdf ak chcete napiste PM s odkazom na gmail alebo nejake ulozisko... :cool:
Uživatelský avatar
noaid
Příspěvky: 305
Registrován: 27 pro 2010 12:38
Bydliště: Ostrava

Re: Steven Wilson

Příspěvek od noaid »

Myslím, že velmi pěkně popsal to, co jsem se neúspěšně snažil mnohokrát prezentovat - zastánci mona a sterea raději nečtěte z důvodu nebezpečí sdrečního kolapsu. ;) Jako případnou první pomoc je možné si opakovat, že ostatní tomu nerozumí a nemají ten správný highend aparát.

O surroundu
Myslím, že je to další logický krok, započatý přechodem z mona na stereo zvuk. Chci nabídnout posluchačům novou úroveň poslechu a přiznejme si, že tenhle druh hudby se k tomu výborně hodí (smích), ať už to nazveme prog nebo art rock. Produkce totiž obsahuje mnoho úrovní detailů a stereo nenabízí dostatečný vyjadřovací prostor. Děje se tam toho tolik, že je nezbytná dodatečná dimenze. Do této chvíle jsem nenašel jediného muzikanta, kterému by se nelíbil tento zvuk, když mu byla jeho hudba adekvátně prezentovaná. Na začátku jsem i já byl dost skeptický, ale musím uznat, že pohlcující zážitek je přesně to, o čem jsem vždy snil. Jako autora mě ničí slyšet svou hudbu ve stereu, ale ještě horší to je v případě komprimované verze ve formě mp3. Prostorový zvuk je proto úplný opak. V podstatě to je otevření hudby a náhled do jejího nitra.
A celý rozhovor je pěkný, řekl bych přímo zásadní. Díky Jiriemu za příspěvek.
Zábava je pokračování nudy jinými prostředky.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Steven Wilson

Příspěvek od fox »

Mohu posoudit. Mám jeho alba v obou formátech. Multikanál je opravdu zajímavý. Občas si ho pustím pro zpestření. Ale raději poslouchám stereo. :smile:
Na dobrém stereo aparátu má nahrávka prostor i bez multikanálu.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Steven Wilson

Příspěvek od jirie »

Rozhodně jsem neměl v úmyslu vyvolat nějakou plamenný spor mezi příznivci stereofonního a multikanálového poslechu. Jen mě docela udivilo, že článek, který vyšel už koncem ledna se tu nikde neobjevil a nikdo na něj neupozornil, ač obsahuje, skoro se to bojím vyslovit, geniální myšlenky a přemoudré názory. Hlavně poslední dvě odpovědi SW se mi doslova vryly do paměti. Jsou to velmi závažná sdělení. Zatímco ve středověku lidstvo decimovaly epidemie moru cholery a jiných srovnatelných pandemií, dnes jsme si vypěstovali svůj vlastní zhoubný a velmi rezistentní kmen, který lidi nezabijí horečkami a krvavými průjmy, ale plytkostí, povrchností, pasivitou, nihilismem ..... a hlavně bezohlednou honbou za mamonem.
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Steven Wilson

Příspěvek od sekal »

Jenže ta plytkost, povrchnost, pasivita, nihilismus etc.. jsou právě (silně) podporovány filmových průmyslem. Proč byla vlastně vyvinuta multikanál. reprodukce. Podle mého názoru především proto, aby ty vesměs naprosté slátaniny, které jsou natáčeny zhruba posledních 20 let, byly nějakým způsobem "zajímavé" a tudíž prodejné. Cca 90 % film. produkce ze zmíněných dvou dekád je naprostý odpad, který uráží lid. inteligenci a vkus.. Režiséři, jako např. Vláčil, Menzel popř. ze zahraničních Fellini, Bergman apod. nemají své následovníky a film. tvorba tudíž zažívá neskutečný úpadek.. Vše je stále více podřizováno komer. zájmům a tomu také odpovídá i setrvale klesající kvalita, a to nejen ve film. tvorbě, ale prakticky ve všem.. Bohužel...:sad:


P.S. Kdo si chce udělat jasno o reálném 3D zvuku, nechť příležitostně navštíví nějaký vážnohudební koncert.. Následně mu budou veškeré polemiky stereo vs. multikanál připadat více než úsměvné...:smile:
DD

Re: Steven Wilson

Příspěvek od DD »

opravujem svoj predosly prispevok, diskografia SW uz je aktualizovana na 500 stran k roku 2012 :cool:
http://www.voyage-pt.de/swdisco.pdf
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Steven Wilson

Příspěvek od fox »

Steven Wilson vydá v březnu nové album a vyjede na turné po Evropě. Zavítá, mimo jiné taky do Prahy. :thumbup:
http://www.kscopemusic.com/2014/11/19/s ... ails-tour/
http://stevenwilsonhq.com/
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
Tinariwen
Příspěvky: 318
Registrován: 01 led 2013 12:33

Re: Steven Wilson

Příspěvek od Tinariwen »

sekal píše:Jenže ta plytkost, povrchnost, pasivita, nihilismus etc.. jsou právě (silně) podporovány filmových průmyslem. Proč byla vlastně vyvinuta multikanál. reprodukce. Podle mého názoru především proto, aby ty vesměs naprosté slátaniny, které jsou natáčeny zhruba posledních 20 let, byly nějakým způsobem "zajímavé" a tudíž prodejné. Cca 90 % film. produkce ze zmíněných dvou dekád je naprostý odpad, který uráží lid. inteligenci a vkus.. Režiséři, jako např. Vláčil, Menzel popř. ze zahraničních Fellini, Bergman apod. nemají své následovníky a film. tvorba tudíž zažívá neskutečný úpadek.. Vše je stále více podřizováno komer. zájmům a tomu také odpovídá i setrvale klesající kvalita, a to nejen ve film. tvorbě, ale prakticky ve všem.. Bohužel...:sad:


P.S. Kdo si chce udělat jasno o reálném 3D zvuku, nechť příležitostně navštíví nějaký vážnohudební koncert.. Následně mu budou veškeré polemiky stereo vs. multikanál připadat více než úsměvné...:smile:

Svätá pravda Sekale !
ATC SCM50 ASL,ATC CDA2 MkII
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Steven Wilson

Příspěvek od fox »

Dobrá zpráva pro Severo Moraváky. Poláci už prodávají lístky. Do Krakova to máme skoro o polovinu blíž.
http://www.rockserwis.pl/serwis.do?menu ... cat=16&l=1
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Steven Wilson

Příspěvek od jirie »

Sice to zde úplně nepatří, ale považuji za vhodné oznámit, že koncem října vyjde remix S. Wilsona: Gentle Giant - Octopus. Bude M-ch i hi-res stereo.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Steven Wilson

Příspěvek od jirie »

Nevíte, zda existuje nějaké oficiální prohlášení S. Wilsona o dalších remixech Gentle Giant podobně jako to učinil u remixů YES ????
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Steven Wilson

Příspěvek od jirie »

Rozhovor se Stevenem Wilsonem v předvečer pražského vystoupení:

http://www.novinky.cz/kultura/400766-st ... yseli.html
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Steven Wilson

Příspěvek od jirie »

koudelka
Příspěvky: 329
Registrován: 11 zář 2013 15:50

Re: Steven Wilson

Příspěvek od koudelka »

Už se na zítřek těším :clap:
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Steven Wilson

Příspěvek od jirie »

Get All You Deserve :thumbup:
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Steven Wilson

Příspěvek od pajuna »

Take se tesim.

je mozne ze budu mit jeden volny listek. Budu vedet zitra rano. V pripade zajmu se mi ozvete.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Steven Wilson

Příspěvek od aretax »

Nepoznám síce tvorbu Stevena Wilsona, ale jeho remastre Jethro Tull sú naozaj vynikajúce. Zatiaľ mám všetky jeho remastre, ktoré od Jethro Tull vyšli. Keď ich počúvam, tak na týchto albumoch akoby sa vôbec nepodpísal čas, ale pripadajú mi, akoby ich nahrávali súčasnou najmodernejšou technikou. "klobúk dole !"
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
-NIN-
Příspěvky: 116
Registrován: 04 led 2014 13:27
Bydliště: Strakonice

Re: Steven Wilson

Příspěvek od -NIN- »

Parádní koncert s bonusem ve formě dalšího výborného kytaristy. Dave Kilminster spolupracoval mimo jiné s Rogerem Watersem a doprovázel ho na turné The Wall. Ostatně ani tady ty sóla daleko od Floydů nebyly. Pestré vystoupení napříč žánry s velmi dobrým zvukem. I na Bowieho se vzpomínalo. O přestávce jsem se motal u pódia a štěstí se usmálo. Nepříjemně se tvářící správce nástrojů a techniky vyhodnotil moje myšlenky a hodil mi trsátko jako psovi. Nu což..trošku ponížení za to stojí.
Obrázek

Další promo trsátka do sbírky jsem koupil ve stánku s tričky. V balení je jich 10 (5 + 5 stejných). Jestli má někdo zájem, můžu mu těch druhých 5 za půlku ceny přenechat. Napište když tak SZ.
Ayon+MF+Tannoy
Uživatelský avatar
-NIN-
Příspěvky: 116
Registrován: 04 led 2014 13:27
Bydliště: Strakonice

Re: Steven Wilson

Příspěvek od -NIN- »

ObrázekObrázek
Ayon+MF+Tannoy
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Steven Wilson

Příspěvek od pajuna »

Koncert byl vynikajici, 3 hodiny s prestavkou. Wilson ma proste charisma, napad, profesionalitu, drajv, depresivni texty i vizualni doprovod. Nic z toho nenecha cloveka chladnym. "Nekolikaexpozice" na povesenem pruhlednem zavesu a zdi s kapelou mezi byla zajimavym zpestrenim.
Koncert rozdeleny na dve poloviny, prvni zcela v rezii predposledniho alba Hand. Cannot. Erase, druha jako mix "jeho" skladeb z posledniho 4 1/2, par navratu zpet a s nekolika vybranymi kousky z Porcupine Tree, napr. Open car nebo moje velmi oblibena Lazarus, zde venovana Davidu Bowiemu. Z meho pohledu dochazelo ke stridani tvrdeho narezu s uzasne ladenymi volnymi procitenymi skladbami (sekcemi skladeb), tak jak je v progrocku ocekavane, doplnenymi zabery pro silnejsi povahy:-). Zvuk, dynamika, prostor - pro me z 12.rady, ikdyz vice zboku, super.
Publikum bylo fajn, zpocatku spise zdrzenlive, nicmene svazane misty k sezeni, coz pro tuto muziku neni zrovna idealni. Pohybova uvolnenost by tomu slusela vice.
Az budu mit chvili casu, hodim sem par jednoduchych fotek...
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Steven Wilson

Příspěvek od pajuna »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Steven Wilson

Příspěvek od pajuna »

Kamarad mi poslal odkaz na wiki, kde je seznam vsech veci, ktere Steven zremastroval. Malokdo je takto vykonny a kvalitni na tolika frontach
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
https://en.wikipedia.org/wiki/Steven_Wi ... um_remixes
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Steven Wilson

Příspěvek od aretax »

sekal píše:Jenže ta plytkost, povrchnost, pasivita, nihilismus etc.. jsou právě (silně) podporovány filmových průmyslem. Proč byla vlastně vyvinuta multikanál. reprodukce. Podle mého názoru především proto, aby ty vesměs naprosté slátaniny, které jsou natáčeny zhruba posledních 20 let, byly nějakým způsobem "zajímavé" a tudíž prodejné. Cca 90 % film. produkce ze zmíněných dvou dekád je naprostý odpad, který uráží lid. inteligenci a vkus.. Režiséři, jako např. Vláčil, Menzel popř. ze zahraničních Fellini, Bergman apod. nemají své následovníky a film. tvorba tudíž zažívá neskutečný úpadek.. Vše je stále více podřizováno komer. zájmům a tomu také odpovídá i setrvale klesající kvalita, a to nejen ve film. tvorbě, ale prakticky ve všem.. Bohužel...:sad:


P.S. Kdo si chce udělat jasno o reálném 3D zvuku, nechť příležitostně navštíví nějaký vážnohudební koncert.. Následně mu budou veškeré polemiky stereo vs. multikanál připadat více než úsměvné...:smile:
:thumbup: a navyše je vo filmovej produkcii obrovská propaganda predovšetkým zo strany USA. Neviem, kto z vás ešte dokáže pozerať "akčné" filmy USA, kde jeden americký hrdina porazí celý svet, často ešte aj mimozemské kultúry...
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Steven Wilson

Příspěvek od fox »

Oba máte asi pravdu, ale pište to někde jinde. Toto vlákno je o Steven Wilsonovi. :smile:

V únoru bude koncert v polském Zabrze. Jedete někdo ? Já se těším, i když z jeho nové desky mám trochu smíšené pocity.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Steven Wilson

Příspěvek od aretax »

Vstupenky do Zabrze sú vypredané. Dnes ráno je voľná posledná vstupenka za 105€.:
https://www.viagogo.com/sk/Concert-Tick ... 2201?qty=2
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Steven Wilson

Příspěvek od fox »

Vstupenky jsem kupoval na podzim 2017. Byly během párů dnů vyprodané.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Steven Wilson

Příspěvek od jirie »

Omlouvám se za umístění, ale Porcupine Tree tu nemá vlákno.
Má už někdo jejich poslední album?
Jaké jsou poslechové dojmy?
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Steven Wilson

Příspěvek od Ramones »

PT patří dlouhodobě mezi me nejoblíbenější kapely, ale dojem z posledniho alba je, mirne řečeno, rozpacity. Kdyby nevyšlo, asi by se nic nestalo.... Zklamani.
Kromě uvodni skladby.
Yiakubou
Příspěvky: 107
Registrován: 12 črc 2020 22:17

Re: Steven Wilson

Příspěvek od Yiakubou »

Zvukove je to ovsem velmi dobry (zvlast na dnesni standardy), ale taky me to nebavi.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Steven Wilson

Příspěvek od fox »

Mi se moc líbí. Není to nuda, jako zde mnohdy opěvovaný šukaci jazz.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Steven Wilson

Příspěvek od jirie »

fox píše: 04 črc 2022 18:54 Mi se moc líbí. Není to nuda, jako zde mnohdy opěvovaný šukaci jazz.
Jsem rád, že jsi napsal.
Máš CD nebo box s BD?
Díky
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Steven Wilson

Příspěvek od fox »

Prozatím jsem několikrát vyposlechl přes Tidal. Chci si doplnit diskografii na LP. Mám taky koupené lístky na koncert v Katovicích.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Steven Wilson

Příspěvek od jirie »

Není tu vlákno Gentle Giant, tak to dám sem.
V červenci vychází remix alba Interview.
LP, BD, CD.


1. Interview - 6:52
2. Give It Back - 5:09
3. Design - 5:00
4. Another Show - 3:29
5. Empty City - 4:37
6. Timing - 4:34
7. I lost My Head - 6:59

CD contains: 2023 Steven Wilson Remix

Blu-ray contains: 2023 Steven Wilson Remix • Dolby Atmos Mixes • Album Mixes (96/24 Stereo LPCM) • DTS-HD Master Audio 5.1 96/24 5.1 LPCM) • Instrumental Mixes (96/24 Stereo LPCM) • Original 1976 Quad Mix (DTS-HD Master Audio 4.0 96/24 4.0 LPCM)
Uživatelský avatar
dr.fish
Příspěvky: 329
Registrován: 05 lis 2018 17:56

Re: Steven Wilson

Příspěvek od dr.fish »

Steven Wilson pracuje asi jako divý. Hodně mixuje staré věci do 5.1 na bluray audio.
https://www.thesdeshop.com/collections/spatial-audio
OPPO 105DCaseaMkII., PRIMARE BD32Casea, CXU, Pannde PD-6 Elite, Cineultra V204
PRIMARE SP33Casea, 4xCAMBRIDGE 851WCasea, hlavní B&W 803D2, centr B&W HTM2D2, zadní B&W 804D2, sub 2xREL Britannia B1,TV Panasonic TX-65JZ2000E
Odpovědět