Blackfield

Odpovědět
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Blackfield

Příspěvek od pajuna »

...dalsi projekt Stevena Wilsona, ktery me oslovil
Obrázek
http://www.allmusic.com/artist/blackfie ... iscography
http://www.blackfield.org/
http://www.youtube.com/watch?v=0dyMp99Q5ss - ukazka

Biography by Eduardo Rivadavia

Blackfield is a collaboration between multi-instrumentalist and Porcupine Tree leader Steven Wilson and controversial Israeli pop star Aviv Geffen. After years of mutual admiration, the pair met to discuss a set of concert appearances in 2000 and, further drawn together by their similar interests in the classic rock albums of the '60s and '70s, wound up composing the first song under the Blackfield moniker. It would be another year before they reconvened in a Tel Aviv studio, and their plans to cut an EP soon ballooned into an 18-month period of sporadic writing and recording sessions, finally capped, after further delays, by the release of Blackfield's eponymous debut by Koch Records in early 2005.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
zakka68

Re: Blackfield

Příspěvek od zakka68 »

:thumbup: v rámci festivalu Colours of Ostrava vystúpi kapela Blackfield 15. júla 2011 :thumbup:

http://www.blackfield.org/live
http://www.colours.cz/ucinkujici/vse
zakka68

Re: Blackfield

Příspěvek od zakka68 »

Blackfield (UK/ISR)

Projekt Stevena Wilsona, frontmana Purcupine Tree, a izraelského zpěváka Aviv Geffena
Obrázek

Pokud jste na Colours of Ostrava 2010 podlehli slastné melanchonii anglické skupiny Porcupine Tree, jejich leader Steven Wilson vám společně s izraelským zpěvákem Aviv Geffenem umožní vstoupit do podobné hudební řeky. Plyne ovšem zdaleka klidněji a jmenuje se Blackfield.

I do ní se ale vlévají pinkfloydovské symfonie, romantizující pasáže mellotronu, akustických kytar a smyčců, vzrušivá velebnost Radiohead a lyricky tíživá představa světa jako vězení pro sny a naděje. Z melodických poprockových skladeb pak vystupují naléhavé hlasy dvou novodobých prokletých básníků, jejichž duše sžírá podivná epidemie tragiky: „Jsme nehodou nazývanou lidskými bytostmi.“

Zpěvák, kytarista a klavírista Aviv Geffen (roč. 1973) je synem kontroverzního spisovatele Yehonatana Geffena a synovcem slavného vojevůdce Moshe Dayana. Když v roce 2000 pozval Porcupine Tree koncertovat do Izraele, byl už dávno v pozici tamní megahvězdy z dálky obdivované Lou Reedem i Davidem Bowiem, k němuž má ostatně blízko svou vizáží a bizarním líčením.

Natáčel po milionech prodávaná rocková alba, do nichž se promítl jeho vztah k Bobu Dylanovi, Johnu Lennonovi a krušné dětství prožité v hippie rodině. Zatímco pro mládež zosobňuje generačního vůdce ostře vyhraněného proti establishmentu, politici už z jeho radikálních názorů na válku a odmítání povinné vojenské služby zas tak velkou radost nemají. V jednom ze svých největších hitů Cloudy Now jim navíc vzkázal: „Jsme vyfuckovaná generace.“

K politice se váže i Geffenův nejotřesnější životní zážitek. 4. listopadu 1995, kdy na obrovském mírovém shromáždění v Tel Avivu dozpíval svou hymnickou skladbu I Cry For You, ho na podium přišel obejmout dojatý ministerský předseda Jicchak Rabin. Chvíli na to ho zastřelil židovský radikál odmítající izraelsko-palestinskou dohodu. „On nezabil jen člověka, on zabil sen,“ vyznal se zdrcený Geffen.

S Wilsonem si padli do noty okamžitě: vždyť bezútěšné, dušezpytné a nadčasově vizionářské Geffenovy texty až tolik souznějí s Porcupine Tree. „Asi byste těžko hledali dva tak rozdílné lidi jako jsme my, ale právě to je možná důvod k tomu, abychom se tolik sblížili. Nepamatuji se, kdy jsem naposled zpíval písničky od někoho jiného. Ty Avivovy mě mluví z duše. Dotýká se mě jejich emocionalita, hloubka a smutek, i to, jak dokáže jít přímo k jádru věci. Nedivte se, že pro Blackfield skládá hlavně on. Podvědomě cítím, že to tak má být,“ řekl Wilson.
Blízko k sobě mají také jako přesvědčiví skladatelé vycházející z progresivního artrocku, přestože od Blackfield se na rozdíl od rozsáhlých porcupinovských kompozic dočkáme krátkých, ovšem dramaticky vypointovaných skladeb.

Původně spolu měli natočit EP, nakonec z toho vzešlo v roce 2004 album Blackfield a stejnojmenná skupina, v níž izraelské hudebníky zpočátku doplnil také bubeník Porcupine Tree Chris Maitland.

Koncertovali v Evropě i Spojených státech, a že to Wilson myslí s Geffenem vážně, potvrdil u následujícího vynikajícího alba Blackfield II. V Tel Avivu při jeho natáčení strávil šest měsíců. Vyšlo v roce 2007, a přestože Wilson současně řídí Porcupine a se zpěvákem Timem Bownessem experimentuje v projektu No-Man, na občasná turné s Blackfield si čas vždycky najde. To z července 2009 patřilo mezi nejúspěšnější. Dosud výhradně v hebrejštině zpívající Geffen tehdy debutoval anglicky nazpívaným albem, které produkoval triumvirát Trevor Horn, Ken Nelson a Dave Sitek Zazpíval si na něm také Wilson a zahrál bowieovský klavírista Mike Garson.

V těchto dnech dokončují Blackfield třetí album a podle svých slov se s ním chystají dobýt svět.
zakka68

Re: Blackfield

Příspěvek od zakka68 »

Takto vyzerá tretí album:
BLACKFIELD - Welcome To My DNA
Obrázek
...dátum vydania tohoto albumu je u nás naplánovaný na 28.3.2011
Už sa nemôžem dočkať
monte

Re: Blackfield

Příspěvek od monte »

Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Blackfield

Příspěvek od pajuna »

zakka68 - diky za informaci, tesim se na vydani noveho alba :thumbup:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
paul
Příspěvky: 318
Registrován: 26 pro 2010 20:10
Bydliště: Šumperk

Re: Blackfield

Příspěvek od paul »

Pajuna - o té nové desce také vím,už se nemohu dočkat.

Dvojice Blackfield, složená z frontmana kapely Porcupine Tree Stevena Wilsona a izraelského zpěváka Aviva Geffena, vydá 28. března své třetí studiové album "Welcome to My DNA". Kromě klasické CD verze bude toto album k dostání také v limitované (2000 kusů) vinylové edici, lisované na 180 gramů těžké desky, označované jako 'heavyweight'. Prvním singlem z této studiovky se pravděpodobně stane píseň "Glass House".

Dvojice Wilson/Geffen novinku podpoří evropským a americkým turné. Koncertní šňůra po starém kontinentu začne 6. dubna v rodné Anglii a skončí 29. dubna v Paříži.
Uživatelský avatar
korys
Příspěvky: 11
Registrován: 23 led 2011 13:36

Re: Blackfield

Příspěvek od korys »

Díky Zakku, za hezké povídání ze života projektu. Když jsem před několika lety obdržel od kamaráda placku s touto hudbou, byl to pro mne nádherný zásah do citlivých strun mého já. Dodnes má u mne Blackfield jedno z čestných míst na poličce a taky se budu moc těšit na 3.počin. :thumbup:
Již první album byl pro mě balzám na d(uši) (namátkou skladby Lullaby, Pain, Summer, Cloudy Now) a druhé považuji ještě za vydařenější (1,000 People, This Killer, Epidemie, My Gift of Silence, Some Day), ale v podstatě se mi líbí všechny skladby. Mám takový pocit, že u Blackfieldu jde ruku v ruce v těchto žánrech vzácně jak kvalita umělecká, tak i technická zvuková.
Pokud tedy Monte napsal ,,nuda", je to věc osobního pohledu, ne každý je stejně naladěn. Tato hudba se moc v médiích nehraje... Záleží jestli jste správně citliví, nebo překročíte mrtvou kočku na silnici a nic.
USHER V-6O1, DENON PMA-2000R IV, CA Azur 65OBD
Co je důležité, je očím neviditelné...A.de Saint
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Blackfield

Příspěvek od pajuna »

korys píše:...Záleží jestli jste správně citliví, nebo překročíte mrtvou kočku na silnici a nic.
....
:ymapplause:
Napsal si to moc hezky, jak z me duse. Od prve chvile co jsem Blackfield slysel (poprve pri ceste v aute od Paula), me to chytlo. Je v tom neco progresivniho, melodickeho, citliveho, melancholickeho, Wilsonovskeho...proste muzika, ktera zasahuje.
Jsem schopen si treba pri ceste autem poustet skladbu Blackfield 5 x dokola. Zasahuje me vetsina skladeb, ktere byly popsany vcetne dalsich jako Where is my Love (treba kdyz je to zrovna aktualni ;) nebo End of the World.
Posloucham muziku hodne dle rozpolozeni, ale Blackfield si muzu pustit kdykoli!
Uz se hodne tesim na novou desku
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
paul
Příspěvky: 318
Registrován: 26 pro 2010 20:10
Bydliště: Šumperk

Re: Blackfield

Příspěvek od paul »

sakra kluci -krásně jste to napsali, málem jste mě rozplakali, :lol: jdu si pustit dvojku :thumbup:
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Blackfield

Příspěvek od pajuna »

Tak me dneska prislo od zakky DVD Blackfield - Live in NY City
Po poslechu musim konstatovat, ze tato muzika me uchvacuje cim dal vice. Pro me proste skvele, naboj, melancholie, texty, progresivni prechody, melodie. Wilson naprosto uzasny, vezmu v uvahu jeho dalsi tvorbu jako Porcupine Tree, No Man i solovou tvorbu, az genialni!
Obrázek
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Blackfield

Příspěvek od pajuna »

Ukazky z nove desky, ktera vyjde na konci mesice...Uz aby byla u me doma :smile:
http://www.youtube.com/watch?v=gjkDuLN5Y5A
http://www.youtube.com/watch?v=wv1D0GvH ... re=related
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
korys
Příspěvky: 11
Registrován: 23 led 2011 13:36

Re: Blackfield

Příspěvek od korys »

Takže 3 už je taky doma. Opět zahráno s citem, něžné klávesy, krásně zapracovány smyčce, občas pěkný vpád bicích. Večer jsem si je dal do sluchátek místo modlitbičky... :angel:
Na obalu taky nešetřili, takže: ,,Welcome to my DNA..."
A dávám 5 z 5 :thumbup:
USHER V-6O1, DENON PMA-2000R IV, CA Azur 65OBD
Co je důležité, je očím neviditelné...A.de Saint
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Blackfield

Příspěvek od pajuna »

BLACKFIELD - Welcome To My DNA

Na třetí počin BLACKFIELD jsem se těšil a zároveň se i dosti obával.

Každý kdo sleduje aktivity obou hlavních představitelů projektu se nutně musel sám sebe ptát, zda-li bude nový přírůstek schopen stát po boku obou více než příjemných předchůdců a nestane se pouhým letmým splněním závazku vůči poměrně atraktivní značce. Steven Wilson je už drahně dlouho jedna z nejvytíženějších osobností v hudební branži a Aviv Geffen, který se v roce 2009 poprvé pokusil prorazit na světový trh velmi dobrou eponymní deskou si v současné době určitě na přísun práce také stěžovat nemůže. Oba muzikanti ještě dlouho před vydáním oznamovali, že novinka bude z větší části dílem Geffenovým, díky Wilsonově, mimo mnoha jiných (např. STORM CORROSION s Mikaelem Åkerfeldtem), zaneprázdněnosti na další sólovce.

V první řadě bych chtěl opravdu pochválit název kolekce. Nevím jak vás, ale mě slovní hříčka „Welcome To My DNA” přímo zve nebo lépe vyzívá k poslechu. Dále budu pokračovat grafickým nápadem pro obal, jenž považuji za vydařený, oku lahodící, duši rozechvívající a prezentovaný hudební obsah jistě dotvářející. Zajímavostí je, že podobná myšlenka byla vlastně skladem, jelikož ji odmítli MARILLION pro svůj „Somewhere Else“.

Konečná tvůrčí bilance hovoří deset skladeb na kontě Aviva a jedna na účtě Stevena („Waving“). V případě, že posluchač neočekává vlak svištící na kolejích předešlých alb, tak by měl mít hned zpočátku z poloviny vyhráno. Každý teď ruku na srdce; kdo z nás by nechtěl pokračovaní dojímadel v podobě „Pain”, „The Hole In Me“, „Once“, „Where Is My Love” nebo „My Gift Of Silence”? Našel byl se vůbec někdo takový?

Novinka rozhodně není tolik návyková a hity s okamžitým dopadem na ní zdaleka nejsou. I nyní, po opravdu mnoha frekventovaných absorpcích, mohu poctivě a naprosto zodpovědně prohlásit, že majstrštyky podobné výše zmiňovaným, jež by vysoce podráždily moji citovou soustavu, aktuální materiál nepřináší. S přimhouřením oka bych mohl jmenovat pro porovnání „Oxygen“, „Waving“ nebo sladce orientem načichlou „Blood“, vynikající především pěkně ostrým nástupem - v této souvislosti mně přijde na škodu, že nebylo poskytnuto více prostoru právě bubeníkovi Tomeru Z, excelujícímu na mimořádně útulném DVD koncertním záznamu „Live In New York City”.

Musím přiznat, že po dvou startovních protočeních mě polil studený pot obrovského zklamaní, avšak blíže nespecifikovaná síla, možná cizí deoxyribonukleová kyselina chmurně minimalistické atmosféry mě jaksi žírala k lepšímu poznání. Problémem, který bude většina fanoušků těžko odpouštět je až příliš jednoduchá stavba kompozic a poměrně velké omezení, resp. potlačení výraznějších kytarových základů – motivů. Vše navíc podtrhává i častá textová prostoduchost a použití hodně povědomých orchestrálních partů. Nic z tohoto by samo o sobě samozřejmě nemuselo vadit, pokud by se aktivace pudu oblíbenosti nebyla nucena klestit poněkud kostrbatým úvodem.

„Glass House” ještě zachraňují výstupy bicí soupravy, ale u následujících „Go To Hell” a „Rising Of The Tide” na jistý druh prázdnosti prostě nestačí. Zvláště „pekelná věc“ působí zatraceně křečovitě a její krátké lyrické výrazivo radši nebudu komentovat, nicméně vsázíte-li pravidelně na to, že slovní obrat „I don’t care..” bude následně rozvinut „anymore”, potom se i teď stáváte šťastným výhercem! Tato pecka navíc trpí dramatickým orchestrálním zakončením mocně připomínajícím filmy o marném boji s italskou mafií.

Až s přibývajícím počtem poslechů nabývají písně na kondici, zvláště od čtvrtého záseku až do konce rozumně nastavené stopáže, a jsou schopné v plné míře vtáhnout do krásy svých tajů a intimních zákoutí. Specielně sestava posledních pěti položek dává zapomenout na slabší začátek a měla by přesvědčit posluchače na nejedno další kolo.

Přestože na „Welcome To My DNA” Geffen působí malinko neohrabaně, mám pro jeho lásku k hudbě, tvůrčí úpřímost a pojetí vize rocku rozumově nevysvětlitelnou slabost, no a Wilson svojí profesorskou konzultací a nadšením vytáhl ze všech skladeb maximum, proto i mě nakonec zavalil přes veškeré uváděné neduhy teplý pocit spokojenosti.


Tento clanek jsem nasel na netu a dovolil si ho sem dat. Vystihuje pomerne vyrazne i me pocity z tohoto alba, jakozto i podobny proces jeho porozumeni a pochopeni. Take jsem na pocatku mel dojem ,ze je to zklamani. Je to poslouchatelne, pekne, ale chvilema prilis rozvlacne.
Poslouchal jsem ho dvakrat behem poslednich dvou dnu a nektere skladby se me libi - napr. Far away, On the plane..., Go to hell je pro me uplny ulet, Oxygen - pokus o naznak popoveho hitu.
Prestoze toto album pro me nedosahuje urovne predchozich dvou alb, Blackfield zustavaji mymi velkymi oblibenci :!: ... a Wilson nejvetsim objevem poslednich let a genialnim muzikantem po vsech strankach.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
zakka68

Re: Blackfield

Příspěvek od zakka68 »

Blackfield – Live In Antwerpen 2011 (2CD)
Obrázek
CD 1:
01. Blood
02. Blackfield
03. Glass House
04. Go to Hell
05. Open Mind
06. Pain
07. DNA
08. Waving
09. Steven talking
10. Hello
11. Once
12. The Hole in Me
13. 1,000 People
14. Miss U
CD 2:
01. Steven talking
02. Zigota
03. Epidemic
04. Oxygen
05. Where Is My Love?
06. Aviv talking
07. Dissolving with the Night
08. Far Away
09. End of the World
10. Cloudy Now
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 466
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Blackfield

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Tak jsem se konečně seznámil s touto neobyčejnou kapelou na letošním Colours of Ostrava a musím říci, že to na mě udělalo velký dojem.
Naživo to bylo výborné vystoupení, kde byla jednoznačně cítit velká profesionalita všech hudebníků.Měl jsem takovou pohodu v duši.
Pro mě to bylo jedno s nejlepších vystoupení festivalu. V koutu duše jsem si hned vybavil Pink Floyd apod.
Ale myslím si , že si hrajou svou .....
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Blackfield

Příspěvek od pajuna »

Na toto vystoupeni jsem se tesil mnoho mesicu. Bohuzel jsem se tam nedostal a mrzi me to. Nicmene jsem rad, ze se ti vystoupeni Blackfield libilo. Pro me maji velky naboj a svuj vnitrni svet, i kdyz mnohdy dost depresivni, jak muzikou tak texty. I presto me jejich hudby dokaze uklidnit a naladit do velke pohody
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Robinson
Příspěvky: 77
Registrován: 26 pro 2010 14:58
Bydliště: London/GB

Re: Blackfield

Příspěvek od Robinson »

Nedávno jsem poslouchal tu jejich poslední
Welcome to my DNA

Obrázek

Slyšel už někdo ?
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 466
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Blackfield

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Ahoj "Robinsone" , z nového alba zahráli na festivalu min. 4 skladby a všechny se mě líbily :)
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Blackfield

Příspěvek od pajuna »

Robinson píše:Nedávno jsem poslouchal tu jejich poslední
Welcome to my DNA

Slyšel už někdo ?
Robinsone
Mrkni na muj clanek vyse, popsal jsem tam jak se mi libi nektere skladby....Jinak tuto desku posloucham v posledni dobe casteji. Prisel jsem ji s casem vice na chut.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Robinson
Příspěvky: 77
Registrován: 26 pro 2010 14:58
Bydliště: London/GB

Re: Blackfield

Příspěvek od Robinson »

Ahoj chlapi ! Musel to byt zážitek Peťo . Já se nedostal tento rok . Slyšel jsem ,že tata bojs měli dobrý zvuj na Colorsech .Deska není špatná něco jí chybí ,ale není špatná . Vlastně souhlasím s tím co jsi tam Pajuno napsal. Go to hell je propadák strašný ,ale jak říkáš časem jsem jí přišel na chuť. Od Wilsona můžu všechno zkrátka . :thumbup: .
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Blackfield

Příspěvek od pajuna »

Predpokladam, ze jste jiz take zaregistrovali posledni desku Blackfield, konkretne Blackfield IV, ktera je velmi kratka, ale jsou zde zase skaldby, ktere hladi po dusi, jak zminil i Petr u predchozi desky. pro me kousky cislo 1,3,4,7. Uvadim Sense of Insanity - proste jejich melodicnost a podbarveni se mi velmi libi.
http://www.youtube.com/watch?v=LHXb5nWkEdw

Obrázek
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Odpovědět