Patricia Barber

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Patricia Barber je americká jazzová zpěvačka, pianistka a skladatelka. Narodila se 8.11.1955 v Chicagu rodičům, kteří byli profesionální muzikanti. Její otec byl členem slavné kapely Glenn Miller. Její hra na klavír je označována za technicky dokonalou a zahrnuje především původní kompozice. Zajímavé jsou její písně širokým a neobvyklým slovníkem a inteligencí, což má za následek složitější a vtipné texty. Patricia nijak neskrývá svou opačnou sexuální orientaci a její život je zasvěcen jen a jen hudbě.

http://www.patriciabarber.com/


Diskografie:

Split - Premonition Records (1989)
Distortion of Love - Antilles (1992)
Cafe Blue - Premonition Records (1994)
Modern Cool - Premonition Records (1998)
Companion - Premonition Records (1999)
Nightclub - Premonition Records (2000)
Verse - Premonition Records (2002)
Live: A Fortnight In France - Blue Note (2004)
Mythologies - Blue Note (2006)
The Cole Porter Mix - Blue Note (2008)
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Měl jsem to štěstí, že jsem se nedávno také zúčastnil nádherného koncertu Patricie Barber ve věhlasném jazzovém klubu Porgy & Bess v centru Vídně. Před mnoha lety Petr5 tento klub navštívil také na koncert Patricie Barber v klasické sestavě a já mu ten zážitek záviděl, proto jsem hodně těšil. Vlastně to i nyní celé zorganizoval Petr5 a musím říct, že skvěle. Celou akci jsme pojali jako dvoudenní výlet do Vídně, nakonec nás byly dvě party hifistů ve dvou autech, které jely nezávisle, ale sraz jsme měli před klubem.
Byl to úžasný zážitek, paní Patricie Barber je naprosto šílená, myšleno v dobrém smyslu slova. Jakmile začne hrát, tak je naprosto mimo realitu a nevnímá nic než hudbu svého piána a svých kolegů na jevišti včetně úžasných grimas při soustředění se na bezchybnou hru. Totální uvolnění při hře, nebyl problém sundat botu a udeřit s ní do nejhlubších strun piána.
Naprosto famózní!


Tentokrát to bylo jen trio v sestavě :

Patricia Barber: piano, vocals
Larry Kregor: guitar
Larry Kohut: bass

Přidám pár fotek, nejsou nic moc hlavně ve tmě při koncertě bez blesku, ale trochu vypoví o atmosféře:
P1000303.JPG
P1000311.JPG
P1000314.JPG
P1000316.JPG
P1000318.JPG
P1000321.JPG
P1000322.JPG
P1000324.JPG
P1000332.JPG
P1000350.JPG
P1000367.JPG
Na závěr snad jen poděkovat, Petře díky.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
bertram

Re: Patricia Barber

Příspěvek od bertram »

Tak to Vám chlapci závidím-bez presudkov , na taký klubový koncert by som šiel.Len neviem , kto by to u nás zorganizoval.
Možno niekedy.

Foto story OK , len neviem pri poslednéj , či Petr5 odchádza s Patríciou , alebo bez , poprípade ide BUSom , Taxi , alebo veteránom :lol: :thumbup:
tujatuja
Příspěvky: 459
Registrován: 17 srp 2011 23:40

Re: Patricia Barber

Příspěvek od tujatuja »

Můžete prosím doporučit alba P.B., ale pouze instrumentální? Díky.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Myslím, že čistě instrumentální není žádné její album, ale za sebe mohu doporučit alba Cafe Blue nebo Moder Cool. To jsou, dle mne, její nejlepší věci, které stojí za to mít doma.

Obrázek
Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Dnes jsem si procházel desky Patricie Barber a po dlouhe době jsem si pustil desku A distortion of love a byl jsem dost překvapen jak je tahle deska dobrá a poměrně málo známá.
Zná ji někdo? Posloucháte ji často?


Obrázek
Mark Levinson
bertram

Re: Patricia Barber

Příspěvek od bertram »

Tak od Patricie Barber som si myslel ,že mám všetko , či na LP alebo CD , ale toto nepoznám.

Môžeš o néj dať viac info z obalu CD ?
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Bertrame,
já mám vydání z vydavatelství Antilles z roku 2003, jinak deska vyšla v roce 1992. Zvukově velmi slušné, ale samozřejmě ne tak dobré jako MFSL.

Sestava:

Patricia Barber - piano, vocals
Wolfgang Muthspiel - guitar
Marc Johnson - bass
Adam Mussbaum - drums, shakers, cheap shoes, finger snaps
Carla White - finger snaps
Big Kahuna - finger snaps
Mark Levinson
bertram

Re: Patricia Barber

Příspěvek od bertram »

Tak teraz som si to prešiel a nemám ani album Split. Mám všetko od Cafe Blue a niektoré aj na LP . Album Cafe blue a Nightclub mám aj
na LP a tam sa mi to páči najviac. Pri LP dostáva zosilovač zabrať. Úžasne nahrané LP. :thumbup:
pulenej
Příspěvky: 94
Registrován: 12 zář 2012 21:38

Re: Patricia Barber

Příspěvek od pulenej »

Patricie Barber patří k mým nejoblíbenějším jazzmankám ;)

její hlasový projev sice není srovnatelný se zpěvem hvězd jako je Diana Krall nebo Cassandra Wilson ale dobrých zpěvaček je spousta

ale takových skladatelek moderního jazzu a dobrých pianistek opravdu moc není

kdysi jsem na ní byl v Praze v Lucerna music Baru a byl to opravdový zážitek ..

všechny její desky jsou nadstandartně kvalitně nahraný a vhodný i pro těžkýho audiofila ;)
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Viktore, děkuji Ti za skvělý komentář.

Jen musím doplnit pro neznalé, že to trio které uvádíš a pak jsi pod to umístil fotky s námi, že se jedná o nedorozumění :lol:

Jelikož jsem se zůčastnil tohoto úžasného koncertu již podruhé, mám možnost menšího srovnání obou vystoupení. Musím však předznamenat, že oba koncerty byly na vysoké úrovni, ale přitom každý trochu jiný. Bylo to jistě i obsazením hráčů, v minulosti se jednalo o quarteto, nyní se jadnalo o trio, kde celý koncert měl komornější nádech, ale zase mě zaujalo, že člověk vnímal mnohem hlouběji jednotlivé umělce a vychutnával si tak nuance, které se v qurtetu ztráceli, protože bicí od nich strhávali pozornost(které ovšem zbožňuji).

Samotná akce se nám velmi dobře organizačně povedla, na místě jsme byli včas, sešli jsme se skvělá parta lidí se stejným zaujetím a neznám slabého místa po dobu celého výletu.Zajímavý byl i noclech v hotelu kde jsem nocovali s "obrovskou koupelnou" jako ve filmu Nástrahy velkoměsta :lol:
Druhý den jsme si prohlídli Vídeň, navštívili nejedno hifistudio a hurá domů.
Ještě ten večer jsem si doma protočil Night club MFSL a v klidu vstřebával zážitky z koncertu.

Byl to znovu nezapomenutelný zážitek!
Naposledy upravil(a) Petr 5-Naimstudio dne 14 říj 2012 08:26, celkem upraveno 1 x.
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

bertram píše:Tak to Vám chlapci závidím-bez presudkov , na taký klubový koncert by som šiel.Len neviem , kto by to u nás zorganizoval.
Možno niekedy.

Foto story OK , len neviem pri poslednéj , či Petr5 odchádza s Patríciou , alebo bez , poprípade ide BUSom , Taxi , alebo veteránom :lol: :thumbup:

:lol: Musím uvést věci na pravou míru, odjel jsem s P.B. a veteránom :silent: :lol:
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

U Mobile Fidelity Sound Lab vyjde výše diskutovaná deska A distortion of love jako SACD a LP.

Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Po pětileté odmlce vyjde 22.1.2013 nové album Patricie Barber s názvem Smash. Jedná se o nové řadové album s novými skladbami složenými Patricii Barber.

Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Patricia Barber

Příspěvek od jirie »

Asi to nezaujme každého, ale pro informaci přidávám odkazy:

http://www.amazon.co.uk/Modern-Cool-Blu ... =8-1-fkmr0

http://store.acousticsounds.com/d/85726 ... eywords=NL

Jde o nosič BD audio!!!!!
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Mark Levinson píše:U Mobile Fidelity Sound Lab vyjde výše diskutovaná deska A distortion of love jako SACD a LP.

Obrázek
Včera jsem vyzvednul zásilku CD ve studiu v Panském Dvoře a potěšilo mne, že mezi cedly byla i tato Patrica Barber - A distortion of love. Tak kdo má zájem, už je to venku, MFSL už to dalo do prodeje. Tuto desku mám rád a původní vydání u vydavatelství Antilles nehrálo moc dobře, takže jsem rád, že to udělalo MFSL \:D/.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Už několik týdnů mám doma poslední desku Patricie Barber - Smash, zrovna ji poslouchám a musím říct, že to vůbec není špatné. Zprvu se to zdá jako průměrný počin, ale po několikátém poslechu se do toho dostávám víc a víc, mám rád takovou náročnější hudbu, která se musí dostávat pod kůži delší čas. :thumbup:
Máte tuto desku? Jak se vám líbí?


Obrázek
Mark Levinson
Miles
Příspěvky: 505
Registrován: 16 led 2011 17:09

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Miles »

Tak to vám chlapy závidím koncert Patricie Barber shlédnout na živo je opravdová lahůdka pro jazzofila ,sám jsem měl možnost jí vidět na živo v Praze vystupovala v původní sestavě v Lucerna muzik baru a bylo to ůžasné !!!!! Do dneška na koncert rád vzpomínám.
Jsem docela zvědaví na její poslední album už ted se těším :thumbup:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Milesi,
jsem zvědav jestli se Ti bude nové album líbit? Napiš potom jestli Ti sedlo.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Tinariwen
Příspěvky: 318
Registrován: 01 led 2013 12:33

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Tinariwen »

Dnes jsem si procházel desky Patricie Barber a po dlouhe době jsem si pustil desku A distortion of love a byl jsem dost překvapen jak je tahle deska dobrá a poměrně málo známá. Zná ji někdo? Posloucháte ji často?

To Mark:
Posledne dni pocuvam denne vecer dookola všetky albumy Patricie Barber.Zobral som to od jej začiatkov až po dnešok teda posledný album Smash...
A Distortion Of Love mi prave dohrala...silne emotivny zažitok,velmi intimna zalezitost...priradil by som k nej aj album Modern Cool.
Patricia a jej hudobnici ktorí ju sprevadzaju na albumoch to je hudobny klenot ktorý nikdy nepominie :thumbup:
ATC SCM50 ASL,ATC CDA2 MkII
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Tinariwen píše:To Mark:
A Distortion Of Love mi prave dohrala...silne emotivny zažitok,velmi intimna zalezitost...priradil by som k nej aj album Modern Cool.
Patricia a jej hudobnici ktorí ju sprevadzaju na albumoch to je hudobny klenot ktorý nikdy nepominie :thumbup:
Tinariwen :clap:
jak to čtu, tak si ji dnes taky musím pustit (A distortion of love).
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Tinariwen
Příspěvky: 318
Registrován: 01 led 2013 12:33

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Tinariwen »

Padne dobre po vitazstve nad Normi :thumbup:
Od prvej skladby balzam na dušu :angel:
ATC SCM50 ASL,ATC CDA2 MkII
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Náhodou jsem na netu narazil na hodnocení poslední desky Patricie Barber - Smash.
Dovolím si vložit citaci:
Novinka Smash je zpěvaččin debut pro label Concord. Po pěti letech od colporterovského alba Cole Porter Mix opět oslňuje svou plně autorskou tvorbou. Doprovází ji osvědčená chicagská rytmika (Larry Kohut, Jon Deitmyer, John Kregor), která vhodným způsobem realizuje skladatelčiny kompoziční nápady a dále umocňuje její instrumentalistické schopnosti.
Smash je neortodoxní vokální nahrávka – Barber nesnese srovnání s pop-jazzovými hvězdičkami typu Diany Krall či Norah Jones. Nemá ráda tvůrčí kompromisy a nepřipravené posluchače nyní možná zaskočí syrovými aranžmá a vypjatostí projevu (např. titulní Smash s ryze rockovým sólem Johna Kregora). V každém případě jde pravděpodobně o jednu z nejdůležitějších vokálních jazzových nahrávek roku 2013.
Autorem je Petr Vidomus.



P.S. Tinariwen, jdeme dál CZ i SK.....................Švýcarsko a Finsko x_x
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Tinariwen
Příspěvky: 318
Registrován: 01 led 2013 12:33

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Tinariwen »

Mark Levinson:

Tak teraz si tou recenziou navnadil ty mna :thumbup:
O chvilku si pustim v klude Smash :D

P.S....prajem si aby sme išli obaja ďalej x_x
ATC SCM50 ASL,ATC CDA2 MkII
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Vydavatelství Mobile Fidelity Sound Lab ohlásilo vydání SACD poslední desky Patricie Barber - Smash. Předpokládaný termín vydání je červenec 2013.

Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Konečně u mne přistálo SACD vydání od Mobile Fidelity Sound Lab (s pořadovým číslem 02073) a dnes si užívám poslechu.
Tinariwen, jak Ti to sedlo?
2013-09-29 10.13.55.jpg
2013-09-29 10.13.42.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Tinariwen
Příspěvky: 318
Registrován: 01 led 2013 12:33

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Tinariwen »

Mark Levinson,

Sadlo mi velmi dobre :thumbup: :thumbup:

Patriciu Barber pocuvam ked som mentalne pripraveny vlozit sa cely do atmosfery ktoru dokaze Patricia vo svojich hudobnych dielach posluchacovi pripraviť.Pred a po pocuvani Patricie Barber uz v ten den nic ineho nepocuvam.Dojmy ktore vo mne ostavaju su jasne kazdemu co ma tvorbu Patricie Barber rád.

Album "Smash" je skvely jazzovy album plný emocii,album ktory uzasne spaja harmoniu a melódiu.Vokalne melodie bez slov Patricie na tomto albume su pre mna uzasne.
Oplati sa pre toho kto velmi nerozumie textom si ich prelozit.Dam do pozornosti text skladby Devil's Food ktora je velmi silna...
Patriacia sa na tomto albume hraje s kazdym slovom,zrozumitelne,pomaly,a aj ked tych slov je tentokrat menej ako na predoslych albumoch jej prejav je ohromujuci a neda sa prirovnat k ziadnej sucasnej jazzovej spevacke.
Instrumentalne vykony skupiny su vynikajuce.
Jedna z najlepsich skladieb na albume "Smash"so skvelymi gitarovymi riffmi v druhej polovici skladby a beruc do uvahy jej doterajsie majstrovske vydane diela,je album "SMASH" u mna jej doteraz najlepsim albumom.
ATC SCM50 ASL,ATC CDA2 MkII
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Tinariwen píše: Dam do pozornosti text skladby Devil's Food ktora je velmi silna...
Patriacia sa na tomto albume hraje s kazdym slovom,zrozumitelne,pomaly,a aj ked tych slov je tentokrat menej ako na predoslych albumoch jej prejav je ohromujuci a neda sa prirovnat k ziadnej sucasnej jazzovej spevacke.
Instrumentalne vykony skupiny su vynikajuce.
Tinariwen,
díky za tip, více jsem se soustředil na skladbu Devil's Food, zprvu mi trochu unikala. Je to vynikající skladba i po instrumentální stránce, která se nelíbí hned, ale dostane se pod kůži až na několikátý poslech. Tak jako každá náročnější muzika :thumbup:.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Pouštím si Patricii Barber - Verse (SACD - MFSL), tak jsem zabrousil do tohoto vlákna a zavzpomínal na vynikající koncert ve Vídni.
Mark Levinson
soundgarden
Příspěvky: 516
Registrován: 27 led 2012 10:50

Re: Patricia Barber

Příspěvek od soundgarden »

Patricia Barber má veľmi kvalitné dosky obsahovo a aj kvalitou zvuku, http://dr.loudness-war.info/album/list? ... ber&album= ja mám iba CD Premonition Records , ale je to radosť počúvať balzam na uši :thumbup: je zaujímavé, že v japonsku nevyšli žiadne albumy, alebo áno ???
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Ani jsem nevěděl jaké DR mají její desky, pokud vím, tak velmi dobrá kvalita je i u vydání od Premonition Records. Nevím o tom, že by její desky vyšly v Japonsku, snad ani jedna. Špičková kvalita nahrávek Patricie Barber je u SACD Mobile Fidelity Sound Lab kde vyšly tyto desky:

Cafe Blue
Modern Cool
Companion
Nightclub
Verse

Toto je ještě původní vydání v plastových krabičkách, které je dnes prakticky nesehnatelné nebo jen za vysoké částky. Později ještě u MFSL vyšly dvě desky na SACD, které by se měly dát ještě normálně koupit. Jedná se o její prvotinu "A Distortion Of Love" a poslední řadovou věc s názvem "Smash", které jsou baleny jako miniLP, tak jako všechny nově vydané věci u Mobile Fidelity Sound Lab.

Obrázek
Obrázek

Jednu desku "Cafe Blue" vydalo ve vynikající kvalitě i vydavatelství First Impresion Music, jedná se gold CD navíc HDCD. Také již nesehnatelný kousek, který dle mne předčí kvalitou i vydání od MFSL.

Obrázek
Mark Levinson
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od vitek »

Mám od FIM XRCD2 COMPANINON. Zbytek od MFSL. Chtěl jsem, když jsem to objednával, vyzkoušet co bude lepší verze. Dneska mě trošku mrzí, že jsem to neobjednal i od MFSL, ale přišlo mi to v té době "úchylné" abych to měl 2x... Můžeme to někdy porovnat...
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

vitek píše:Mám od FIM XRCD2 COMPANINON. Zbytek od MFSL. Chtěl jsem, když jsem to objednával, vyzkoušet co bude lepší verze. Dneska mě trošku mrzí, že jsem to neobjednal i od MFSL, ale přišlo mi to v té době "úchylné" abych to měl 2x... Můžeme to někdy porovnat...
Moc rád to porovnám, XRCD od FIMu je vynikající, tak jsem zvědav jak obstojí SACD od MFSL.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Právě vychází nově remasterovane album Cafe Blue na SACD od Premonition Records (PREMSA90760 UN-mastered Hybrid Stereo SACD).
Údajně se jedná o originální studiový záznam bez úprav.
http://www.elusivedisc.com/Patricia-Bar ... EMSA90760/


Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Dieter Burmester »

Toz ale v tom pripade to bude spise "nemasterovane" nez "nove remasterovane", no ni? :lol: Leda, ze by zadny mastering byl povazovan za remastering. To asi zacnu taky nabizet - zadna prace a pritom penizky v kapse :lol:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Ať je to jak chce, každopádně mne zajímá nějaká poslechová zkušenost. Nemá to někdo ve své sbírce?
Nemyslím, že by to trumflo SACD od MFSL, ale možná se pletu.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
timcs
Příspěvky: 476
Registrován: 13 kvě 2012 12:00

Re: Patricia Barber

Příspěvek od timcs »

27. novembra 2016 Budapest, ceny listkov som este nenasiel. Dufam, ze sa tam dostanem. http://www.koncert.hu/koncert/patricia- ... november27
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Nevíte někdo kde bude všude v Evropě koncertovat? Na jejich stránkách jsem to nenašel.
Mark Levinson
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od vitek »

Nemá někdo Modern Cool na LP od Premonition. Dotaz zní jestli je vše OK - hlavně co se týče výlisku. Děkuji
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Frogyman »

vitek píše:Nemá někdo Modern Cool na LP od Premonition. Dotaz zní jestli je vše OK - hlavně co se týče výlisku. Děkuji
Mám a u mne vše OK.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Odpovědět