Patricia Barber

PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Patricia Barber

Příspěvek od PGH »

Ráno jsem si stáhnul flac, není to špatné ale po jednom poslechu nechci kriticky hodnotit ale zdá se mě že se už trochu opakuje. Zvukově to je výborné. Jo a jsem jeji fanoušek a mám většinu jejich CD co vydala a koupených ale toto nevím. Dám mu ještě šanci, dva tři poslechy a buď objednám nebo to vymažu.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Dieter Burmester »

Zvuk možná dobrý, ale sykavky zase jak od hada :crazy: :crazy: :crazy:
Dieter Burmester
WaVe_99
Příspěvky: 185
Registrován: 17 led 2013 17:51

Re: Patricia Barber

Příspěvek od WaVe_99 »

RedBaron píše:Je tu někdo, kdo to slyšel a je ochoten diskutovat o novém albu nebo jen plno OT osobní msty?
Proč ne, až si ho koupíš a ne ukradneš.
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Dasta »

Proč by to kupoval, vždyť to stačí stáhnout od rusáků a hraje to stejně viď?Zrovna tak jako kabely.To je logika.Hifi zdar.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: Patricia Barber

Příspěvek od RedBaron »

Jasně, o muzice se diskutuje až když se sem pošle účtenka za zaplacený album, zajímavej názor. Zajíce v pytli nekupuju, a už vůbec ne u hudby, která se mi nelíbí. Naproti tomu např. od Vestbo Trio mám koupenou třeba kompletní diskografii, protože to za to stálo. Hoď kamenem ty kdož jsi nikdy nepřehrál stažený soubor. O albu tedy nic, dobrá :-D
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Patricia Barber

Příspěvek od sekal »

Co poslední skladba na albu, ta splnila tvá přísná měřítka? :smile: Jinak s tebou souhlasím. Také bych si bez zkušebního poslechu žádnou hud. konzervu nekoupil.
WaVe_99
Příspěvky: 185
Registrován: 17 led 2013 17:51

Re: Patricia Barber

Příspěvek od WaVe_99 »

Taky o to vubec nejde. Jde o to, ze se RB chova jako pitomec. Psat urazlive prispevky o necem tak subjektivnim... Jen umyslne provokuje. Za me je to ubohe.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

S odstupem času, jaké jsou ohlasy na nové album Patricie Barber - Higher? Nevíte jestli se nechystá nějaké audiofilské vydání, jako to bylo v případě alba Smash, třeba SACD u MFSL apod.?
Díky za info.
Mark Levinson
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Patricia Barber

Příspěvek od PGH »

Já jsem ho vymazal a jak jsem už psal trochu se opakuje ale předchozí alba mám moc rád.
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Patricia Barber

Příspěvek od valderon »

To já si Higher oblíbil na první poslech a už se taky moc těším, až to bude na lp. Pokud to vyjde na nějakém lepším vydání, Mfsl atp., hned po tom skočím. Už aby to bylo..
terahera

Re: Patricia Barber

Příspěvek od terahera »

Tak to já se musím přiznat,že mě to teda hudebně vůbec nechytlo :roll:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Jak jsem viděl sbírku Zabiny007 nebo Timcs, tak mi to nedalo spát a taky sem vkládám fotku PB.
2019-08-16 17.32.57.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: Patricia Barber

Příspěvek od jupol »

Tak máš krásnu zbierku. Nepoznám album Cole Porter mix, je to výber či best of?
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
komak
Příspěvky: 211
Registrován: 01 bře 2012 21:22

Re: Patricia Barber

Příspěvek od komak »

Ahoj Juraj
nie je to výberovka,spieva skladby ktoré napísal Cole Porter-apoň tak píšu na CD-Blue Note 2008.A je dobrééé :ympeace:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

jupol píše: 17 srp 2019 12:17 Tak máš krásnu zbierku. Nepoznám album Cole Porter mix, je to výber či best of?
Jupole díky,
je to jak píše Komak, The Cole Porter Mix je normální řadové album. Patricia čerpá ze svého vzoru Cole Portera a ve svém aranžmá předělala 10 skladeb z celkového počtu 13, tři jsou úplně její. Je to skvělá deska.
Dle mne je nejslabší její prvotina (deska Split), ale není to vysloveně propadák, jen v té konkurenci lepších desek je prostě slabší.
Mark Levinson
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: Patricia Barber

Příspěvek od daliborr »

A to já musím přiznat ,že mě ta hudba chytla. A mrzí mě že všichni na foru řeší zvuk a neposlouchají hudbu. Tolik krásné hudby ,co jsem napsal třeba PGH. Proč se tady neřeší v sekci poslouchám -líbí -nelíbí. Třeba terahera se aspoň vyjádřil. Já aspoň bych čekal když někdo napíše nějakého interpreta,tak někdo napíše aspoň svoje poslechové poznatky. Ale tady se pořád raději budou řešit kabely a pojistky. Patricia Barber má svérazný projev zpěvu a hudby , ale je teď "vedle mě i s hudebníky a musím vařit kávu a nalévat kořalku". Pro některé retardované ,že zvuk je jako kdyby zpěvačka i hudebníci byli v mém pokoji. =))
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Daliborre, jsem velmi rád, že Patricia Barber zaujala dalšího posluchače.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Overgrounder
Příspěvky: 118
Registrován: 17 črc 2018 09:58

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Overgrounder »

Jen taková technická.
Na albu Mythologies se nachází skladba Persephone.
Nevím jak komu, ale mně se to zdá jako duet s Annie Lennox. Nemůžu si pomoci, ale já tam tu Aničku prostě slyším. Je ještě někdo takto postižený? Protože nikde se mi nepodařilo dohledat, že by se na zpěvu jakkoli podílela. Tak fakt nevím... :roll:
ATC/SVS/Audeze/Bayer Dynamic
Passive preamp RIHA Line4
PJ Signature 12/Cadenza Black, SculptureA, Phonobox RS (Casea)+PowerBox
OPPO 105D (Casea MKII)/NUC-Euphony, Chord MOJO
NA Sunrise V2/VDH501Silver Hybrid/Lapp Kabel
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Tak to si musím zase pustit...
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Dieter Burmester »

Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Overgrounder
Příspěvky: 118
Registrován: 17 črc 2018 09:58

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Overgrounder »

Jakože to zpívá chlap? Ty vole... %-(
ATC/SVS/Audeze/Bayer Dynamic
Passive preamp RIHA Line4
PJ Signature 12/Cadenza Black, SculptureA, Phonobox RS (Casea)+PowerBox
OPPO 105D (Casea MKII)/NUC-Euphony, Chord MOJO
NA Sunrise V2/VDH501Silver Hybrid/Lapp Kabel
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Dieter Burmester »

Bude asi dobrej, kdyz ti pripomina Anicku :smile:
Dieter Burmester
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Jirka33 »

Treba bere hormony a je po operaci pohlaví :lol:
Uživatelský avatar
Overgrounder
Příspěvky: 118
Registrován: 17 črc 2018 09:58

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Overgrounder »

Dieter Burmester píše: 05 lis 2019 21:14 Bude asi dobrej, kdyz ti pripomina Anicku :smile:
Bych radši tu Aničku...kouzlo neobjeveného je pryč. Nevědomost byla příjemnější.
ATC/SVS/Audeze/Bayer Dynamic
Passive preamp RIHA Line4
PJ Signature 12/Cadenza Black, SculptureA, Phonobox RS (Casea)+PowerBox
OPPO 105D (Casea MKII)/NUC-Euphony, Chord MOJO
NA Sunrise V2/VDH501Silver Hybrid/Lapp Kabel
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Dieter Burmester »

To je tak, kdyz se v necem zacnes rejpat :lol:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Frogyman »

Tak přeci jen - limitka 1000 kopií
https://elusivedisc.com/patricia-barber-higher-180g-lp/

Obrázek
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Dieter Burmester »

Pressed in Europe, modlim se za vas vsechny, at to neni GZ :lol:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Frogyman »

Taky jsem to četl a odříkal hned několikrát otčenáš a pro jistotu i párkrát zdrávas.
Člověk si řekne limitka, dostupná téměř výhradně v US a ona chudák musí 2x přes velkou vodu. Ještě že při kupování LP neřešime ES, to bychom pak snad nemohli kupovat skoro nic ..
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Dieter Burmester »

Ono to mohlo přes louži klidně jen jednou, protože i když mastering dělal Bob Ludwig, tak mohl zaslat wavy do Loděnice, tam to řízli a poslali jen hotové desky :-?
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Patricia Barber zahájila turné po Evropě, bohužel tentokrát nezavítá do ČR. Nejblíže máme koncert v Polsku ve Wroclawi 28.1.2020, tak kdyby se někdo chtěl přidat nějaké lístky ještě jsou. My už máme lístky zakoupeny, tak se těším.

https://biletyna.pl/koncert/Patricia-Barber-Higher
Mark Levinson
Miles
Příspěvky: 505
Registrován: 16 led 2011 17:09

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Miles »

Tak už je to tady nové LP je již v prodeji a zboží je již na cestě k jeziskovi , upozorňuji ze na Evropu je pouhých 400 kousku ,tak si pospěšte ať nezmeskate😅
Miles
Příspěvky: 505
Registrován: 16 led 2011 17:09

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Miles »

Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Dieter Burmester »

LP me nezajima, ja chci, at to vyda MFSL jako SACD :thumbup:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Dieter Burmester píše: 27 lis 2019 19:55 LP me nezajima, ja chci, at to vyda MFSL jako SACD :thumbup:
Já taky, já taky :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Frogyman »

Patricia Barber Cafe Blue 1STEP 180 G 45 Ot / Min 2LP
Limitovaná edice 5000 ks

Zatím nově v předobjednávkách. Předpokládané datum vydání 30/3/2020

Vydává IMPEX - podle všeho by to měla být edice 1STEP odpovědí na MOFI ONE STEP. Cenovka také pro US stejná - 124,99 USD.
Více např. zde: https://elusivedisc.com/patricia-barber ... 45rpm-2lp/

V EU nastřelena od MCRU.co.uk cena na brutálních 185 liber :thumbdown:

Ale snad se to časem objeví u jiných prodejců za rozumnější ceny. Např. https://www.northendhaarlem.nl/ nabízí za 149 EURO. Jen je to nedůvěryhodný obchodník. Mám s ním špatné zkušenosti.


Obrázek
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
harley44
Příspěvky: 180
Registrován: 29 črc 2012 13:41

Re: Patricia Barber

Příspěvek od harley44 »

zabiny007 píše: 11 led 2020 09:20 Patricia Barber Cafe Blue 1STEP 180 G 45 Ot / Min 2LP
Limitovaná edice 5000 ks

Zatím nově v předobjednávkách. Předpokládané datum vydání 30/3/2020

Vydává IMPEX - podle všeho by to měla být edice 1STEP odpovědí na MOFI ONE STEP. Cenovka také pro US stejná - 124,99 USD.
Více např. zde: https://elusivedisc.com/patricia-barber ... 45rpm-2lp/

V EU nastřelena od MCRU.co.uk cena na brutálních 185 liber :thumbdown:

Ale snad se to časem objeví u jiných prodejců za rozumnější ceny. Např. https://www.northendhaarlem.nl/ nabízí za 149 EURO. Jen je to nedůvěryhodný obchodník. Mám s ním špatné zkušenosti.


Obrázek
Prislo ti od tech holandanu nekdy neco nebo jsi z nich jenom tezko tahal penize zpet ??
Franco Serblin Ktema - Accuphase C2450 + A75 - Esoteric K-05B - Melco N1 - Shunyata Triton V3 - Michell gyrodec - SME V - Koetsu black - Ear 88pb phono+Ear MC4 sut - Pioneer RT 909
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Frogyman »

Bral jsem od nich odhadem tak 5x. Vždy jsem objednával pouze tituly, které měly uvedeny "skladem". A vždy jsem čekal několik týdnů, měsíc na skutečné naskladnění a zaslání. Protože se ale většinou jednalo o MFSL & AP tituly, které jinde nebyly, nebo byla cena o 20% nižší, než u ostatních, tak jsem to toleroval.
U poslední objednávky už mne nebavilo čekat, chtěl jsem to zrušit. To psali že "za týden", pak že zase "už za týden". atd. Po dalším měsíci mi došla trpělivost, trval jsem na vrácení peněz a oni přestali komunikovat. Došlo to tak daleko, že jsem to vyřešil až přes paypal.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Dieter Burmester »

Koukam, ze ted vsechny labely (aby znovu prodaly uz 10x prodane) pojedou One step :lol: Zacalo to 33rpm, pak bylo 33rpm half speed mastered, pak 45rpm nasledovane 45rpm half speed mastered, potom One step a dalsim krokem bude One step half speed masterer :thumbup: Skonci to laserovym rezanim drazky primo do nosice - tedy No step :clap:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Frogyman »

Ano, je to šílený, jsou to ku**y, pořád z nás tahat peníze. Jak kdyby to nemohli rovnou udělat pořádně.
Anebo - když součástí ceny jsou i práva - když mám nějakou desku Xkrát, měl bych mít alespoň lepší cenu, než platit vše Xkrát..
Člověk si řekne, že odolá. Ale pak uslyšíš rozdíl mezi jedním a druhým vydáním a ono to člověku nedá - viz např. v poslední době u mne Lofgren AP 33 vs 45, Time out AP33 vs AP 45 vs ClassicRecords 45, Harry Belafonte Belafonte Sings The Blues Impex 33 vs Impex 45 atd atd... A to jsem dnes koukal, že má ještě vyjít i Friday night In San Francisco v limitce 3000 na 45RPM od impex - viz:
https://www.impexrecords.com/friday-nig ... 45rpm-2lp/

Ale to jsme tu už OT...


Obrázek
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Dieter Burmester »

Friday Night 45 rpm je naprosto dokonale od ORG. Bohuzel uz neni k dostani, nebo za nektestanske prachy. Sam jsem zvedavy, jestli bude rozdil v porovnani s Impexem.
Dieter Burmester
Odpovědět