Patricia Barber

vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od vitek »

Diky za info. Jsem zvědav na porovnání s SACD.
Uživatelský avatar
timcs
Příspěvky: 476
Registrován: 13 kvě 2012 12:00

Re: Patricia Barber

Příspěvek od timcs »

timcs píše:27. novembra 2016 Budapest, ceny listkov som este nenasiel. Dufam, ze sa tam dostanem. http://www.koncert.hu/koncert/patricia- ... november27
Lístky už v predaji http://www.getcloserconcerts.com/event/patricia-barber/
U mňa už sú doma :thumbup:
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Dieter Burmester »

Mark Levinson píše:Po pětileté odmlce vyjde 22.1.2013 nové album Patricie Barber s názvem Smash. Jedná se o nové řadové album s novými skladbami složenými Patricii Barber.
Jeste jsem se tady nevyjadril k Patricii :lol: Taktez mam od ni vse (prevazne MFSL), posledni album Smash je obsahove zajimave, ale podle mne zvukove o pul hvezdicky slabsi nez alba predchozi. Zejmena ty priserne SYKAVKY ~x( Osobne mam nejradsi album Verse \:D/
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4223
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Dieter Burmester píše:
Mark Levinson píše:Po pětileté odmlce vyjde 22.1.2013 nové album Patricie Barber s názvem Smash. Jedná se o nové řadové album s novými skladbami složenými Patricii Barber.
Jeste jsem se tady nevyjadril k Patricii :lol: Taktez mam od ni vse (prevazne MFSL), posledni album Smash je obsahove zajimave, ale podle mne zvukove o pul hvezdicky slabsi nez alba predchozi. Zejmena ty priserne SYKAVKY ~x( Osobne mam nejradsi album Verse \:D/
Dietře souhlas, jsou tam ty sykavky, půl hvězdičky dolů za zvuk, takže "jen" 4,5...... i tak zvukově nadprůměrné. Myslím, že alba Verse, Night Club, Modern Cool a Cafe Blue jsou zvukově zdařilejší a zaslouží si to nejvyšší hodnocení. Jinak je Smash hudebně velmi dobré a rád se k němu vracím.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4223
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

V rámci Evropského turné vystoupí Patricia Barber Trio i ve Vídni v jazzovém klubu Porgy And Bess.
Sobota 3.12.2016/20:30 hodin, vstupné 28,- €.

THE PATRICIA BARBER TRIO
Patricia Barber - piano, vocals
Patrick Mulcahy - bass
Jon Deitemyer - drums
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Dieter Burmester »

To je moc hezke datum :cool: Vystoupi bez kytháristy? :shock: Skoda :sad:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 466
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Hmm, skvely tip ML, ze bychom vyrazili jak za starych casu :lol:
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4223
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Petr 5-Naimstudio píše:Hmm, skvely tip ML, ze bychom vyrazili jak za starych casu :lol:
Ahoj Petře,
čekal jsem koho to ťukne a nezklamal jsi. Byl to tehdy parádní zážitek a klidně bych na ni šel znova, tentokrát hraje s jinou sestavou :idea:
Mark Levinson
tm.watch
Příspěvky: 135
Registrován: 09 říj 2013 15:07

Re: Patricia Barber

Příspěvek od tm.watch »

Ahoj Viktore, listky zakoupeny - 2ks. Jedu i s pritelkyni a zustaneme do nedele. Tak se tesim, ze Vas tam uvidim. Tomas
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4223
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

tm.watch píše:Ahoj Viktore, listky zakoupeny - 2ks. Jedu i s pritelkyni a zustaneme do nedele. Tak se tesim, ze Vas tam uvidim. Tomas
Ahoj Tome,
velmi rád bych se ve Vídni setkal, snad to klapne. Uvidíme se ještě před koncertem doma v hospůdce, ne?
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Dieter Burmester »

Mark Levinson píše:Právě vychází nově remasterovane album Cafe Blue na SACD od Premonition Records (PREMSA90760 UN-mastered Hybrid Stereo SACD).
Údajně se jedná o originální studiový záznam bez úprav.
http://www.elusivedisc.com/Patricia-Bar ... EMSA90760/


Obrázek
Toto vydani jsem poslouchal vcera. Vec se ma tak, ze album je sice prezentovano jako "un-mastered", nicmene je znovu smichano. Misto "un-mastered" by to tedy mel vydavatel prezentovat spise jako "re-mixed". A o tom "nezmastrovani" lze vlastne taky pochybovat, protoze kdo vi, co mastering znamena, tomu musi byt jasne, ze v pripade takovehle muziky to lze udelat rovnou pri mixu. Nicmene to hraje velmi dobre - porovnaval jsem s verzi od MFSL a ta se mi o chloupek libi vice. Ovsem ten rozdil je uz pouze veci vkusu. Pokud tedy nekdo tohle album hleda na SACD a nechce vydat horentni sumu za MFSL, tak lze jen doporucit :thumbup:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
timcs
Příspěvky: 476
Registrován: 13 kvě 2012 12:00

Re: Patricia Barber

Příspěvek od timcs »

timcs píše:
timcs píše:27. novembra 2016 Budapest, ceny listkov som este nenasiel. Dufam, ze sa tam dostanem. http://www.koncert.hu/koncert/patricia- ... november27
Lístky už v predaji http://www.getcloserconcerts.com/event/patricia-barber/
U mňa už sú doma :thumbup:
Zajtra vyrážam! :thumbup:
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
Uživatelský avatar
timcs
Příspěvky: 476
Registrován: 13 kvě 2012 12:00

Re: Patricia Barber

Příspěvek od timcs »

timcs píše:
timcs píše:
timcs píše:27. novembra 2016 Budapest, ceny listkov som este nenasiel. Dufam, ze sa tam dostanem. http://www.koncert.hu/koncert/patricia- ... november27
Lístky už v predaji http://www.getcloserconcerts.com/event/patricia-barber/
U mňa už sú doma :thumbup:
Zajtra vyrážam! :thumbup:
Vynikajúci koncert.
https://www.youtube.com/watch?v=twjXoPBBhKw
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
Urbino
Příspěvky: 659
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Urbino »

Mark Levinson píše:Myslím, že čistě instrumentální není žádné její album, ale za sebe mohu doporučit alba Cafe Blue nebo Moder Cool. To jsou, dle mne, její nejlepší věci, které stojí za to mít doma.

Obrázek
Obrázek
:thumbup:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
WaVe_99
Příspěvky: 185
Registrován: 17 led 2013 17:51

Re: Patricia Barber

Příspěvek od WaVe_99 »

Jojo, Modern Cool je mnamka :-) Moc bavi.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Dieter Burmester »

Spolu s Verse zvukove nejlepsi Patriciino MFSL reissue. Alespon tedy podle mne :smile:
Dieter Burmester
soundgarden
Příspěvky: 516
Registrován: 27 led 2012 10:50

Re: Patricia Barber

Příspěvek od soundgarden »

Patricia Barber ‎– Mythologies - Blue Note Records 0946 3 59564 2 9 výborná doska :thumbup:
zaujímavé, že to ešte nevyšlo na SACD ? , alebo áno ? CD je super
http://www.allmusic.com/album/mythologies-mw0000573388
http://dr.loudness-war.info/album/view/119872
https://www.allaboutjazz.com/mythologie ... ntella.php
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4223
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Ano mám přesně tohle vydání Blue Note, které mimochodem nehraje vůbec špatně, ale samozřejmě rád bych měl vydání SACD od MFSL. Bohužel nevím o žádném jiném (lepším) vydání.
Jinak souhlas, je to výborná deska :thumbup:
Mark Levinson
harley44
Příspěvky: 180
Registrován: 29 črc 2012 13:41

Re: Patricia Barber

Příspěvek od harley44 »

Vypada to jako vtip , ale asi neni.

http://www.ticketpro.cz/jnp/en/hudba/ja ... taty-.html
Franco Serblin Ktema - Accuphase C2450 + A75 - Esoteric K-05B - Melco N1 - Shunyata Triton V3 - Michell gyrodec - SME V - Koetsu black - Ear 88pb phono+Ear MC4 sut - Pioneer RT 909
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Frogyman »

harley44 píše:Vypada to jako vtip , ale asi neni.

http://www.ticketpro.cz/jnp/en/hudba/ja ... taty-.html
Asi ne, má to i na svých stránkách. Díky za tip, to si nenechám ujít!
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Frogyman »

zabiny007 píše:
harley44 píše:Vypada to jako vtip , ale asi neni.

http://www.ticketpro.cz/jnp/en/hudba/ja ... taty-.html
Asi ne, má to i na svých stránkách. Díky za tip, to si nenechám ujít!
No já jsem vůl! ~x(

Až když jsem si zaplatil lístky do Prahy, zjistil jsem, že je den předem, tedy 3.4. v Brně v Mahence. Jen si vstupenky prodává divadlo napřímo, takže se mi to v Ticketpro neukázalo.
http://www.ndbrno.cz/3-4-2017-patricia-barber

Teď mám navíc dva lístky do Prahy, tak až bude vyprodáno a někdo bude zoufale shánět k Hasičům lístek, dejte vědět. Anebo že bych dal oba koncerty? :angel:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Dieter Burmester »

Jake bude obsazeni? :-?
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Frogyman »

Dieter Burmester píše:Jake bude obsazeni? :-?
THE PATRICIA BARBER TRIO

Patrick Mulcahy - bass
Nate Friedman - drums
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Frogyman »

zabiny007 píše:Teď mám navíc dva lístky do Prahy :angel:
neaktuální
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Dieter Burmester »

zabiny007 píše:
Dieter Burmester píše:Jake bude obsazeni? :-?
THE PATRICIA BARBER TRIO

Patrick Mulcahy - bass
Nate Friedman - drums
Tak to se z gauce nezvednu :-j
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Frogyman »

Dieter Burmester píše:
zabiny007 píše:
Dieter Burmester píše:Jake bude obsazeni? :-?
THE PATRICIA BARBER TRIO

Patrick Mulcahy - bass
Nate Friedman - drums
Tak to se z gauce nezvednu :-j
A nelíbí se ti jiný bubeník než byl ve Vídni? Nebo ti chybí sólovka? Taky škoda, že sebou do Evropy neberou i ságo, co mají v americké části, kterou jedou v březnu. Tam uvádějí:
+ special guest Jim Gailloreto on saxophone

Každopádně já ji ještě naživo neviděl, takže se těším! \:D/
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Dieter Burmester »

Jj, chybi mi kytara a perkuse. Bez saxiku se zase obejdu.
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 466
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Chlapi. díky za odkaz, ani ve snu by mě nenapadlo, že Patricia Barber bude koncertovat letos v ČR a ještě dva koncerty a z toho jeden v Brně , což je pro nás Ostraváky co by kamenem dohodil.

Právě jsem zakoupil lístky, takže se je na co těšit :)

Viktore, Víťo, jedeme, hurá !!!
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4223
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Harley44, Zabiny007, díky za info o koncertě :thumbup:.
Trochu mne mrzelo, že jsem propásnul nedávný koncert ve Vídni. Taky mne nenapadlo, že bude Patricia koncertovat u nás a ještě ve dvou městech, když poslední roky tak nějak ČR míjela.
Pro Ostravu je blíže Brno, těším se na koncert i když to bude jen komorní trio.
Petře díky ^:)^
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4223
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Včera byl koncert v Brně, byl jsem s kolegy a musím říct, že se mi to moc líbilo. Jak jsem viděl, že po usednutí ke křídlu vyzouvá boty a tentokrát i ponožky, tak mi bylo jasné, že to bude stát za to. Bylo to lepší než ve Vídni, Patricii Barber sekundovali dva mladí spoluhráči na kontrabas a bicí. Akustika baly výborná a vše šlapalo na jedničku jen to celé uběhlo nějak rychle. Když byl konec, tak jsem myslel, že bude teprve přestávka. I tak si skvělé publikum vytleskalo dva přídavky.
Patricii okouzlil krásný sál Mahenova divadla, ale nejsem si jist jak myslela poznámku ke kvalitě křídla "Crazy piano".
2017-04-03 18.47.12.jpg
2017-04-03 19.03.18.jpg
2017-04-03 20.36.03.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2560
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Patricia Barber

Příspěvek od PavelDosko »

jejda v sobotu jsem byl v Mahenove divadle na cinohre Zelary (vyborna), skoda ze jsem nezustal v hledisti jeste jeden den :-)
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Frogyman »

Mark Levinson píše:... Akustika baly výborná a vše šlapalo na jedničku jen to celé uběhlo nějak rychle. Když byl konec, tak jsem myslel, že bude teprve přestávka. I tak si skvělé publikum vytleskalo dva přídavky.
Osobně mne příjemně překvapil zvuk a taky způsob nazvučení. Často se stává, že zvukař vše smíchá do jedné stopy a pak zprava i zleva jde to stejné, ale zde si vyhráli a nazvučili ji (či spíše jen přizvučili - díky skvělé akustice) opravdu s citem pro prostor a stejný zážitek díky vykrývacím monitorům dopřáli jak divákům ve středu sálu, tak i těm na krajích...

Jinak musím souhlasit, že vše bylo nějaké moc rychlé. A také mi přišlo celé divadlo jak před koncertem, tak i po něm nějaké nezvyklé tiché a klidné. Pokaždé když tam jdu na divadlo či koncert, tak všichni do poslední chvíle okupují bar a hučí to tam jak v úle. Nyní jsem měl strach, zda tam nebudeme sami, protože když jsem dorazil 15minut před zahájením, nikdo nebyl na chodbách ani u baru (až na výpravu z Pavlovic :-) ), ale všichni už seděli v sále...

to ML: Podle fotek koukám, že jsem seděl kousek za tebou, pořád jsem si říkal, kdo to furt fotí :-)
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4223
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

zabiny007 píše:to ML: Podle fotek koukám, že jsem seděl kousek za tebou, pořád jsem si říkal, kdo to furt fotí :-)
To je škoda, že jsme o sobě nevěděli, mohli jsme se setkat před koncertem a popovídat si. Byli jsme s Vítkem a Petrem5 v nedaleké hospůdce na večeři.
Mark Levinson
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Patricia Barber

Příspěvek od valderon »

Musím souhlasit se vším co jste napsali. Taky mě mrzí, že jsem nevěděl, že tam budete- Ml, Petr5. Rád bych vás potkal osobně. Pavlovská klika :lol: se setkala se zabiny007, což jsem byl rád. Seděli jsme v 3.řadě,bylo krásně vidět i slyšet. Viděl a slyšel jsem P.B. na živo poprvé a byl to zážitek. Jen nemůžu srovnávat. Ano, strašně, ale strašně rychle to uteklo. U některých skladeb se mi málem zastavovalo srdce, jak to na mě emočně působilo. Do budoucna navrhuji se informovat navzájem, abychom se mohli potkávat :thumbup:
harley44
Příspěvky: 180
Registrován: 29 črc 2012 13:41

Re: Patricia Barber

Příspěvek od harley44 »

V Praze koncert ok . Ucast ovsem hanebna, zaplneno lehce pres polovinu salu. Poradatele to udelali z grantu a vykaslali se na propagaci.
Franco Serblin Ktema - Accuphase C2450 + A75 - Esoteric K-05B - Melco N1 - Shunyata Triton V3 - Michell gyrodec - SME V - Koetsu black - Ear 88pb phono+Ear MC4 sut - Pioneer RT 909
koudelka
Příspěvky: 330
Registrován: 11 zář 2013 15:50

Re: Patricia Barber

Příspěvek od koudelka »

jj, účast byla kapku ostudná, ale zážitek přesto nezapomenutelný! :thumbup:
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
koudelka
Příspěvky: 330
Registrován: 11 zář 2013 15:50

Re: Patricia Barber

Příspěvek od koudelka »

Obrázek
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Frogyman »

koudelka píše:jj, účast byla kapku ostudná, ale zážitek přesto nezapomenutelný! :thumbup:
JJ, bohužel i v Brně nebylo plno. Naštěstí ale zůstaly volné lože a v hledišti jen pár míst, takže to tak nebylo do očí. Ale za toto podcenění propagace by pořadatelé zasloužili dostat za uši. :thumbdown:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4223
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Mark Levinson »

Dieter Burmester píše:
Mark Levinson píše:Dnes dopoledne klasiku Patricia Barber - Cafe blue, tentokrát verze UN-mastered. SACD od Premonition Records s výborným zvukem...
Ahoj, urcite mas i verzi od MFSL. Dokazes popsat rozdil ve zvuku? :smile:
Ahoj Dítře,
Patricii Barber - Cafe Blue mám ve třech vydáních. Samozřejmě mám i MFSL, tedy dvě verze na SACD s Premonition Records. Dále mám ještě výborné vydání od FIM na zlatém CD, které je i HDCD. Kde začít? Všechny tři vydání jsou zvukově vynikající a to včetně toho Gold CD jen u něj je taková drobná zvláštnost, jsou tam některé skladby v jiném pořadí než na obou SACD kde jsou skladby seřazeny totožně.
Při posuzování zvuku byla u SACD poslouchána vrstva SACD Stereo a u CD samozřejmě CD vrstva. Při mém předešlém playeru ML No.390S, který nebyl SACD, ale uměl HDCD bylo CD FIM i lepší než CD vrstva z SACD MFSL.
Nyní na No.512 je slyšet, že SACD je trošku dál a jsou jemnější výšky. Sametovější a jemnější je zvuk činelů bez náznaku agresivity (nutno dodat, že No.512 už neumí HDCD).
Co dodat na závěr? Snad jen, že SACD Premonition Records je tak povedené, že není nutné shánět těžko sehnatelné vydání MFSL. A kdo nemá SACD player, tak s vydáním gold CD od FIMu bude 100% spokojen a pokud ještě umí HDCD, tak je to dokonalé (lepší CD než od FIM jsem neslyšel).

Posouzení samotného zvuku na ML No.512:
- SACD Mobile Fidelity Soud Lab (*) (*) (*) (*) (*)
- SACD UN-mastered Premonition Records (*) (*) (*) (*) 3/4
- CD gold HDCD First Impression Music (*) (*) (*) (*) 1/2

2018-12-22 10.30.04.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Patricia Barber

Příspěvek od Jirka33 »

Patricii Barber - Cafe Blue super album na spani, nebo na unudeni se k smrti. :lol:
Odpovědět