Sroll Bimotore mkII

Diskuze o integrovaných zesilovačích.
Odpovědět
kulich
Příspěvky: 100
Registrován: 02 bře 2012 14:06

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od kulich »

Ještě info pro členy fora+ .... Je možnost slyšet porovnání Odin vs. V1 do středy, poté se ten skvost vrací:-)) Velká škoda!!
kychtax

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od kychtax »

Tak Michal to my vyladene na max. Ze je tak velky rozdil. Akorat ted, jak ho znam, tyden nebude moci poslouchat. Nedivim se mu. ^:)^
Osobne tyhle zapujcky nemam rad, protoze skonci a pak je zle. Jako kdyz jsem mel od tebe Lyrika, Petre... ;-)
Tezke tydny to pak byly. Tezke..
Uživatelský avatar
sonofstars
Příspěvky: 112
Registrován: 17 bře 2016 15:09

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od sonofstars »

Aha, tak on se vraci. Tak to holt poslechnu bez Odina. Ono to i tak hraje na 110% ^:)^
Uživatelský avatar
sonofstars
Příspěvky: 112
Registrován: 17 bře 2016 15:09

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od sonofstars »

Sroll Bimotore mkII dostal na zkousku dalsi Odiny.
To je mazec \m/
A2B2DA75-E590-4629-90C6-84705354CBD4.jpeg
10B3432E-0077-47FE-A60B-DE2A73CAF614.jpeg
78E0EFBE-ACA8-4F04-8464-101DABA4964F.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
kychtax

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od kychtax »

masakr. \:D/
koudelka
Příspěvky: 329
Registrován: 11 zář 2013 15:50

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od koudelka »

V úterý jsem se taky stavil na poslech, tak jen velmi krátce potvrdím již předem popsané a dodám, že bych nejraději zavolal i Danu Bártovi, aby se stavil a poslechl si svůj skvělý hlas!!! To, co lze dostat z beden, dneska v ceně pod sto tisíc...to by ani kluci od Bowers & Wilkins nemohli chápat :clap:
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Koudelko, Ty máš výrazně vyšší, a na spodek dospělejší model Bowersů, levnější kabeláž, méně dokonalou akustiku, zřejmě i železo. Nabízí se otázka, kde máš z muziky lepší pocit, doma, nebo u lachima?
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
koudelka
Příspěvky: 329
Registrován: 11 zář 2013 15:50

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od koudelka »

No Pavle, dobrá otázka...ale známe to všichni, že u souseda to hraje vždycky lépe :lol: a teďka trochu vážněji: takový středy, vejšky, prostor, jsem nikde neslyšel, bas má určitě rezervu, možná jen danou velikostí (malostí) měničů, ale třeba při Novosvětské jsem si na žádný basoproblém rozhodně nemohl stěžovat. Nakolik je výsledek dílem akustiky, zesilovače, beden, kabelů, to netuším, ale celek je prostě skvělý a každému doporučuji poslech, ten zážitek je za odměnu :)
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od whisp »

Hosi nechce sa Vam popisat co presne s cim a ako tam ma Lachim poprepajane? :thumbup:
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Pytell »

Slyšel jsem u Lachima repro ODIN , prostě konečná.

Základ , kdo to myslí vážně s poslechem -- solo přívod -- a případná vhodná filtrace k dané sestavě ( už jsem i slyšel nevhodný např. filtr, který brzdil zvuk výtečné sestavy ). Osobně jsem kompletoval pro Lachima solo přívod, hodně kabelů, nebo aspoň upravoval a myslím, že to má dotažené co se týká napájení a kabeláže --- Top, kdo ho zná osobně ví , že vše musí být minimálně na 100% a někdy i více. Co se týče akustiky, sestavy a kabeláže , vše odpovídá jeho představám. I když asi přední bedny budou časem změněné.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Yngwie »

Není lepší než investovat takové horentní částky do kabelů koupit třeba co možná nejlepší zdroj nebo repro? Ale věřím, že je to pecka kabel. Vrtá mě hlavou, jestli třeba není lepší mít něco jako Accu 950, Metronome Kalista nebo Ayon CD-35 HF Editon + špičkové repro na průměrných kabelech.
kulich
Příspěvky: 100
Registrován: 02 bře 2012 14:06

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od kulich »

Yngwie

Umí Ayon 35 přehrávat blu ray disky?? A ještě dotaz,slyšel jsi někdy na vlastní uši Denon 4010 připojenou přes Denon link do nejlepšího preampu Denon?
Slyšel jsi 4010 přes Tara labs do převodníku v Bimotore?

Každý přece ví,co je přínosem a co slabinou svého systému a není padlý na hlavu utrácet za věci, které nedávají smysl?
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od whisp »

Myslim ze yngwie polozil dobru otazku. Mozeme teda dedukovat ze Lachim sa skusenostami dopracoval k tomu ze od urcitej kvality komponentov je efektivnejsie investovat do kabelaze ako do lepsich komponentov?
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Dasta »

Kdo to neslyšel u lachima osobně, těžko uvěří. Když jsem to slyšel prvně, tak jsem chtěl po skončení reprodukce tleskat, protože jsem myslel, že jsem na koncertě.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Yngwie »

Já vůbec neřeším, jak to hraje u Lachima ... dobře nebo špatně. Líbit se to musí hlavně jemu. Měl jsem na mysli spíše smysl tak drahých kabelů typu ODIN. Osobně si myslím, že ... a teď opět nejde o Lachima (ať tu nesahám na modlu) ... že je lepší dotáhnout do extrému například zdroj, předzesilovač nebo repro, než si na průměrných komponentech jít pro kabely za 100ky tisíc. Toť vše ...
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Dasta »

Ale on má lachim všechno doma dotažené k obrazu svému, včetně akustiky, napájení, sladění sestavy....
Pouze využil možnost vyzkoušet na svojí sestavě tyto ultimativní kabely, nic víc.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Yngwie »

Mě ale zajímal ten výsledek ... jestli ty kabely mají smysl nebo to za tu investici nestojí. Vůbec neřeším, co má dotažené a kam ... :mrgreen: Úplně polopatě ... ODIN ano ... ODIN ne ...
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Dasta »

Napiš lachimovi, myslím, že ti rád odpoví, neb to má proposlechnuté.Jedině on může jako majitel sestavy, kterou zná udělat ten správný závěr.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
mumu
Příspěvky: 63
Registrován: 10 říj 2011 20:29

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od mumu »

Yngwie robí testy s nejakými reportami, má možnosť počuť omnoho viac komponentov, ako ktokoľvek z tohoto fóra. Položil teoretickú otázku, lachim na to nemôže odpovedať, nie je to vec konkrétnej aplikácie, ale princípov. Netreba to hneď brať ako útok na miestnu ikonu :crazy:
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Yngwie »

Zkušenosti každého jsou limitované, stejně tak moje. Jen mě to prostě zajímalo. Kabeláž se řeší stále více a více ... a zdroje nebo předzesilovače ... alespoň mám ten pocit ... stále méně. Lachim tu prý nepíše, čehož jsem si nějak nevšiml. ODIN jsem neměl šanci slyšet doma a stejně tak třeba V2, takže by mě samotného zajímalo, co může přinést takto velká investice ... tím bych to uzavřel :thumbup:
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od F2014 »

Yngwie píše:Není lepší než investovat takové horentní částky do kabelů koupit třeba co možná nejlepší zdroj nebo repro? Ale věřím, že je to pecka kabel. Vrtá mě hlavou, jestli třeba není lepší mít něco jako Accu 950, Metronome Kalista nebo Ayon CD-35 HF Editon + špičkové repro na průměrných kabelech.
Záleží na úhlu pohledu. Jaký má smysl utratit spoustu peněz za drahé přístroje a pak jejich potenciál pohřbít jen proto, že nezbylo na kabely?
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od RedBaron »

Ta otázka je na snadě, jako pověsit lustr za litr na háček za pět litrů :-)
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od PavelDosko »

a co tak proste jednoduse nechat na samotnem hifisoudruhovi ?
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
sonofstars
Příspěvky: 112
Registrován: 17 bře 2016 15:09

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od sonofstars »

No urcite se vyplati mit sestavu vyvazenou yngwie.

Pokud mam sestavu do urcite castky, tak k tomu dam adekvatni kabelaz za adekvatni castku (a kvalitni material).
Zalezi na kazdem kolik si na co vycleni.

S kabelazi mam zkusenosti skrze celou svou hifi cestu.
Vzdy jsem to mel nejak vyvazene, az na obdobi, kdy jsem mel najednou komplet kabelaz drazsi nez repro. To byla blbost, jelikoz repro uz byly brzdou - ale byla to investice do budoucna - vedel jsem, ze bedny do roka do dvou budu menit a nabidka byla velmi neodolatelna. Tak to tak bylo.

Dnes mam sestavu urcite urovne. Kabel Odin/Valhalla by ji asi slusel a urcite by se i projevil. Ale myslim si, ze uz by to bylo extremni mit reprokabel drazsi nez cely zbytek sestavy(Odin 2) nebo cca pulku ceny zbytku sestavy (Valhalla 2). Osobne zustavam pri zemi a mam komlet kabelaz v cene cca 75% zesilovace, cca 50% reprobeden.
Rothaudio
Příspěvky: 188
Registrován: 29 pro 2010 00:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Rothaudio »

Zkusím odpovědět

U lachima byla největší brzdou právě repro-kabeláž
Teď už ne. Teď je vše pěkně sladěné.

Na jiné sestavě může být zas velkou brzdou napájecí část a žádný zdroj zvuku to nenapraví.


Vše má svůj čas.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Yngwie »

F2014 píše:
Yngwie píše:Není lepší než investovat takové horentní částky do kabelů koupit třeba co možná nejlepší zdroj nebo repro? Ale věřím, že je to pecka kabel. Vrtá mě hlavou, jestli třeba není lepší mít něco jako Accu 950, Metronome Kalista nebo Ayon CD-35 HF Editon + špičkové repro na průměrných kabelech.
Záleží na úhlu pohledu. Jaký má smysl utratit spoustu peněz za drahé přístroje a pak jejich potenciál pohřbít jen proto, že nezbylo na kabely?
Věř tomu, že i pro top systém od Accu, Soulution nebo lampového Kondo stačí kabely ve ve zlomku ceny celé sestavy. Nikomu to samozřejmě nechci vnucovat, ale zrovna nedávno byl nejmenovaný kolega (myslím, že hodí i zde), který mi tvrdil, že bez Valhally v jeho sestavě ani ránu ... zabitá sestava. Když jsem ho navštívil já, tak jsem se ho ptal, co mu tam píská ... odcházel spínaný zdroj v adaptéru u mediálního centra. Neslyšel to ... ale do kabelů investoval statistíce ... skoro cenu celého sestavy. Toto je samozřejmě extrémní případ pomotané hifistické hlavy.

Nechci se s nikým pouštět do křížků, ale můj názor je (nemusí být univerzální), že pokud mám kabeláž na určité úrovni (třeba špičkovou čistou měď AR top sérii, Acrolink 7N atd.), tak vždycky má větší přínos koupě o několik tříd lepšího zdroje, předzesu nebo beden (nebo jak tady někdo uváděl řešení problémového napájení).Viděl respektive slyšel jsem to x-krát ... tudíž se zdráhám uvěřit smysluplnosti podobné investice jako je třeba ODIN ... za předpokladu, že vše ostatní není dotaženo do maxima. Sám teď cílím na nový předzes a bedny ... nedokážu si představit, že bych investoval stejnou částku do kabeláže. Ale sto lidí ... sto názorů. Každý máme jinou představu o ideální domácí reprodukci a tím se naše kroky taky směrují.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Yngwie »

sonofstars píše: Osobne zustavam pri zemi a mam komlet kabelaz v cene cca 75% zesilovace, cca 50% reprobeden.
To ti chválím :mrgreen: To je rozumná cesta. :thumbup:
koudelka
Příspěvky: 329
Registrován: 11 zář 2013 15:50

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od koudelka »

To Yngwie: Tohle zevšeobecňování je k ničemu.
Založ si ke smyslu kabelů k top komponentům přeci vlastní vlákno.
Nebo se domluv k Lachimovi na návštěvu. Tam pochopíš souvislosti.
Psát do vlákna Sroll Bimotore o tvé návštěvě hifisty, který má sice Valhallu, ale k ní pak spínaný zdroj ....
Jaký to má smysl?
Tohle motání hrušek, jablek a uzených klobás zabíjí každé vlákno o konkrétním produktu spolehliv.
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od vitek »

A jaký má smysl strkat Odin do Sroll a Denonu? To je fakt úsměvné... teda na zkoušku jo proč ne a pokud ho seženu za 5% ceny, tak bych si ho nechal..., jinak bych ty penízky vrazil do lepších přístrojů.
kulich
Příspěvky: 100
Registrován: 02 bře 2012 14:06

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od kulich »

Soudruzi pochybovači, zkuste si to poslechnout, potom zjistíte, co zpochybňujete a nad čím kroutíte hlavou.
Jak říká Lachim: okázaná platí!
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od vitek »

Kulich jsi úplně mimo. Tady nikdo nepíše, že nevěří ve změnu po zapojení Odinu. S Lachimem to nemá nic společného. Já patřím mezi kabelonadšence... A toho soudruha si nech pro někoho jiného dík.
Rothaudio
Příspěvky: 188
Registrován: 29 pro 2010 00:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Rothaudio »

Ano Odin byl přivezen na zkoušku k Michalovi a bylo jen na něj jestli si vybere Valhallu, Kimber, Audioquest, Tara Labs

Pokud nebudeme zkoušet, tak kam se dále posuneme?
Uživatelský avatar
sonofstars
Příspěvky: 112
Registrován: 17 bře 2016 15:09

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od sonofstars »

vitek píše:A jaký má smysl strkat Odin do Sroll a Denonu? To je fakt úsměvné... teda na zkoušku jo proč ne a pokud ho seženu za 5% ceny, tak bych si ho nechal..., jinak bych ty penízky vrazil do lepších přístrojů.
Jak se da kvalifikovat, ze Sroll Bimotore mk2 je pristroj, ktery si nezaslouzi Odin?
Kdyz si ho poslechnes a porovnas, treba zjistis, ze muze byt nejlepsi a pak tedy neni treba investovat do jineho pristroje, ale prave kabelu.
Alespon lachim to tak ma. Vi, ze jeho zesilovac jen tak neco nahradit nemuze. :-c
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od RedBaron »

Ten zesilovač bude vynikající, stejně jako akustika, proto se to tam všem tak líbí. Ale chtě nechtě, nejvíc zvuku dělají bedny a tam je ještě slušný prostor ke zlepšení a když se zlepšuje kabelem ve dvojnásobné ceně beden, je zcela legitimní diskuse o tom, že to někomu připadá jako drbání se pravou rukou za levým uchem :shh:
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Dieter Burmester »

Bedny pryč, to je jasné :thumbup:
Dieter Burmester
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Dasta »

Nemůžou se ubránit dojmu,že někteří mají lachimovi za zlé, že si dovolil vůbec zapojit takovýto kabel do své sestavy.Jeden mu zpochybňuje zesilovač, druhý bedny, aniž by je slyšel spolu pracovat.Každý postřeh kohokoliv, kdo to u Michala slyšel je zpochybňován, bagatelizován.
Přitom tyto postřehy mají navzdory tomuto, vypovídací hodnotu něčeho prožitého při zkoušení něčeho, co se nenaskytne každý den.
Barone,
možná, když by jsi zapojili takovýto kabel do svých JBL místo křížové čtyřky, mohly by být tvoje příspěvky trochu jiné.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
sonofstars
Příspěvky: 112
Registrován: 17 bře 2016 15:09

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od sonofstars »

RedBaron píše:Ten zesilovač bude vynikající, stejně jako akustika, proto se to tam všem tak líbí. Ale chtě nechtě, nejvíc zvuku dělají bedny a tam je ještě slušný prostor ke zlepšení a když se zlepšuje kabelem ve dvojnásobné ceně beden, je zcela legitimní diskuse o tom, že to někomu připadá jako drbání se pravou rukou za levým uchem :shh:
Bedny se budou menit to uz vime. Jen se ceka az se vyssi rada BW objevi. Zkousel moje repro. Shodli jsme se, ze moje hraji lepe. Vyzkousel. Pobavili jsme se. Koupi si sve otestovane a vysnene BW.
Tak co v mezicase? Poslouchat hudbu a dal? No tak si zatim hraje na zkousku s kabelama.
Vzdyt to delame vsichni.
Kdyby ho prinesl ke me, tak ho take zapojim a vyzkousim. Ale vim, ze si ho nikdy nekoupim. Ta cena je na me pomery neakceptovatelna.
On si ho pravdepodobne taky nekoupi. Zustane pravdepodobne u sve Valhally. :ympeace:
Pecuch
Příspěvky: 145
Registrován: 09 zář 2012 17:00
Bydliště: Olomouc

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od Pecuch »

No jak totok dopadne??? ~x( To só nerrrrvy!!! #:-s
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od F2014 »

RedBaron píše:.. nejvíc zvuku dělají bedny a tam je ještě slušný prostor ke zlepšení a když se zlepšuje kabelem ve dvojnásobné ceně beden..
A tohle píše kabeloskeptik :thumbup:

IMHO je pochybné vycházet z předpokladu, že reprokabel zlepšuje zvuk beden. Lepší kabel méně vstupuje do zvuku a nechá projevit se zbytku sestavy, třeba zrovna těm bednám. Žádný kabel, ani Odin, nezachrání blbě hrající přístroje a nahrávky. Pokud po výměně kabelu systém hraje lépe, znamená to jen tolik, že původní kabel byl brzda.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
kychtax

Re: Sroll Bimotore mkII

Příspěvek od kychtax »

Rothaudio píše:Zkusím odpovědět

U lachima byla největší brzdou právě repro-kabeláž
Teď už ne. Teď je vše pěkně sladěné.

Vše má svůj čas.
Stinena Valhala1 nejvetsi brzdou?
On ten odin ma citelne vetsi prurez i zily maji vetsi prumer..hadam ze bude ten kabel hrat vic dolu, lepsi basy atd. (Nekolikrat uz jsem to tak u Nordostu slysel)
Ale vzhledem k cenam a realnym rozdilum v tech kablech si z nas Nordost utahuje. :^o :???:
Odpovědět