Audionet SAM G2

Diskuze o integrovaných zesilovačích.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Audionet SAM G2

Příspěvek od Yngwie »

Audionet_SAM_G2_wnetrze.jpg
audionet_sam_g2.jpg

Audionet SAM G2 je pro mě velké a pozitivní překvapení. Měl jsem zafixovaný jeho zvuk s B&W, který se mi nelíbil, ale doma hraje s Accordo jedna báseň. Navíc to mají hoši z Bochumi uvnitř dobře promyšlené (žádné dual mono se nekoná). Klasika na něm opravdu chutná. Velmi neutrální a živý zvuk s charakteristikou rovnou jako když střelí :thumbup:
WP_20150722_002.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
tramvajator
Příspěvky: 62
Registrován: 12 zář 2013 13:00
Bydliště: Brno

Re: Audionet SAM G2

Příspěvek od tramvajator »

Mám sice doma "jen" starší SAM V2, ale taky se mi velmi líbí jeho neutralita a dynamika a zatím necítím potřebu měnit ani po přechodu na větší bedny...
G2 by měl být ještě dál podle hodnocení, tak to musí být už hooodně dobré. SAM G2 u tebe nahradil áčkového Luxmana, nebo ho jen zkoušíš v sestavě?
DAC Lampizator Big 7 SE (volume)--> Audio Research Reference 75 --> Audio Physic Caldera MK II
Analog: Pro-ject RPM 9,1 acryl --> phono Gold Note PH10
Pecuch
Příspěvky: 145
Registrován: 09 zář 2012 17:00
Bydliště: Olomouc

Re: Audionet SAM G2

Příspěvek od Pecuch »

Kamaráde tam bych to viděl na devítistovkovy děleny luxmany.... :ymdevil: :thumbup: :shh:
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Audionet SAM G2

Příspěvek od Yngwie »

body-8.34EE.jpg

http://www.svetaudia.cz/recenze-audione ... ocne/147-2

Tak konečně jsme se dostali k vydání recenze :mrgreen:

P.S. - Taky bych to viděl na 900ky :cool: SAM G2 byl je na záskok ... testík.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Audionet SAM G2

Příspěvek od adrian »

Panecku,tak to so troska prepiskol L-590AX MKII,ono to bude z rad "REFERENCE" :clap: Napovies aj repro ?
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Audionet SAM G2

Příspěvek od Yngwie »

To Adrian: Já bych to na 900ky viděl, ale moje peněženka má jiný úhel pohledu na prioritní výdaje peněženka :mrgreen: . Pokud bude pokrok u 590AXII stejný jako u ostatních modelů, tak asi nebude co řešit. Na poslech je stejně čím dál tím méně času, což se hned tak nezlepší :thumbup:
Odpovědět