MARK LEVINSON No.585

Diskuze o integrovaných zesilovačích.
Odpovědět
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

MARK LEVINSON No.585

Příspěvek od Vlado222 »

Integrovaný zosilňovač od ML -> http://www.audiodrom.cz/recenze/zesilovace/501.html
Mark-Levinson-no585-front.jpg
Mark-Levinson-no585-back.jpg
Mark-Levinson-no585-top.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 713
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: MARK LEVINSON No.585

Příspěvek od lubin »

350tis. je dost zlaťáků na to, aby zesilovač dovedl zprostředkovat i "akustiku nahrávacího prostoru, cestování odraženého zvuku" ...jsou to sice poslední nuance zvuku, bez kterých ale mnoho nahrávek nezní "opravdově". A tohleto umí mnohem levnější komponenty. Strojově přesná reprodukce nemusí být vždy to pravé.
Konektivita dobrá, vzhled klasika, na jaký jsme zvyklí od této značky, je otázkou vkusu.
Osobně bych v kategorii integráčů dal přednost Accuphase.
Tím celým nechci napsat, že je ML 585 špatný, jen za tuto cenu...čekal jsem prostě alespoň o stovku méně.
Neslyšel jsem ho...přiznávám, ale umím číst mezi řádky.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: MARK LEVINSON No.585

Příspěvek od Vlado222 »

Lacný naozaj nie je. V jeho cene sa už dá vyberať, ale neviem či zrovna AccuPhase by som uprednostnil.
Našťastie to nemusím riešiť. :smile:
Mne sa jeho design páči :thumbup: -> https://www.youtube.com/watch?feature=p ... THEuo#t=14
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: MARK LEVINSON No.585

Příspěvek od Dieter Burmester »

lubin píše:Tím celým nechci napsat, že je ML 585 špatný, jen za tuto cenu...čekal jsem prostě alespoň o stovku méně...
Zrejme jsi, lubine, nevenoval dostatecnou pozornost zaveru recenze.
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 713
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: MARK LEVINSON No.585

Příspěvek od lubin »

Ale věnoval Dietře... :smile: Trocha kritiky snad neuškodí. Implementace DACu do int. zesilovačů je už běžným jevem hodně dlouho a modul dobrého převodníku jistě není otázkou 3,5tis. éček, obzvlášť do integráče. Ale aspoň je tam Sabre, což je dobrá zpráva.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: MARK LEVINSON No.585

Příspěvek od Dieter Burmester »

Tak dobře tedy :smile:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: MARK LEVINSON No.585

Příspěvek od Yngwie »

lubin píše:Ale věnoval Dietře... :smile: Trocha kritiky snad neuškodí. Implementace DACu do int. zesilovačů je už běžným jevem hodně dlouho a modul dobrého převodníku jistě není otázkou 3,5tis. éček, obzvlášť do integráče. Ale aspoň je tam Sabre, což je dobrá zpráva.
Skoro bych ho chtěl slyšet. Pod 300 tis. je konkurence vysoká ... Accuphase E-600, Ayre AX-5, Luxman L-590AX .... všechno výrazně levnější zesilovače a přitom vynikající ... byť charakterově odlišné.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4223
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: MARK LEVINSON No.585

Příspěvek od Mark Levinson »

V posledním čísle Německého Sterea se objevil test tohoto integrovaného zesilovače. Tento nástupce legendární No.383 získal nejvyšší možné hodnocení za zvuk, plných 100% a vyjadřují se o něm hodně pochvalně. Špičkové provedení a "Top klang von allen formaten".
Cena 13.980,- €.

Na čem se porovnávalo/testovalo:

SACD/CD/DAC: Accuphase DP-550, DC-37, Accustic Arts Tube DAC II., MBL 1511F.
Inegrovaný zes.: Avantgarde Acoustic XA, T+A PA 3000 HV.
Dělené zes.: Accuphase C-3500/P-6100, Accustic Arts Tube Pre II. Mk 2/AMP II. Mk 2.
Reprosoustavy: Canton-Reference 1K, JM-Lab Focal Sopra No.2, PMC Twenty 26.
Kabeláž: HMS Gran Finale Jubilee (NF/LS), In-Akustik NF-/LS-2404.
Mark Levinson
Odpovědět