Audia Flight Three S

Diskuze o integrovaných zesilovačích.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Audia Flight Three S

Příspěvek od pajuna »

Firmy s trapnou prezentaci v dnesni dobe a dodavkou v radu nekolika mesicu me prestanou zajimat velice rychle. Jestli chci byt na nejake vysi, tak update stranek a prezentace vyrobku by mela byt zakladem. To ze nekdo ma slusne vyrobky a odbyt pro me neni rozhodne omluva :thumbdown: .
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
johny52
Příspěvky: 94
Registrován: 08 kvě 2011 10:16

Re: Audia Flight Three S

Příspěvek od johny52 »

Trapná je spíš bombastická prezentace bez schopnosti výrobek v rozumný lhůtě dodat :shock:
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Audia Flight Three S

Příspěvek od blesk666 »

pajuna píše:Firmy s trapnou prezentaci v dnesni dobe a dodavkou v radu nekolika mesicu me prestanou zajimat velice rychle. Jestli chci byt na nejake vysi, tak update stranek a prezentace vyrobku by mela byt zakladem. To ze nekdo ma slusne vyrobky a odbyt pro me neni rozhodne omluva :thumbdown: .
si to pochopil co som pisal? Nie si zrejme ich typ:-) pDovolim si priklad z inej branze. Poznam roky firmu AMA Exhaust, vzdy som bol s ich pracou a odbornostou maximalne spokojny a viem ze su fakt na nasom (ale aj CR trhu) top co sa tyka vyroby custom vyfukov. Kamarat siel k nim nevedel trafit a vynadal im preco nemaju pri ceste nejaky putac... Ini zas sa stazuju ze nereaguju dost pruzne na maily a cakaju dlhsie na ponuky. Cakacia doba u nich na termin je +2 mesiace. Maju toho dost aj bez tych co potrebuju krasnu profi prezentaciu a jednanie face to customer na 100% urovni, na aku su zvyknuti a nauceni - chapem to ale toto je trochu inak. Profi praca to vsak vzdy je. To len na moje dovysvetlenie
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Audia Flight Three S

Příspěvek od martinowsky »

Audia ma konecne nove webovky. http://www.audia.it/
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Audia Flight Three S

Příspěvek od PGH »

Už přestali dělat přehrávače, žádný tam neni. Škoda, uvažoval jsem že si od nich pořídíme novej zesik ale chtěl jsem i CD. Musim se pohlédnout u jiné značky.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Audia Flight Three S

Příspěvek od Yngwie »

PGH píše:Už přestali dělat přehrávače, žádný tam neni. Škoda, uvažoval jsem že si od nich pořídíme novej zesik ale chtěl jsem i CD. Musim se pohlédnout u jiné značky.
CDP měli vždycky spíše průměrné ... zesilovače naopak umí velmi dobře ... rozumné rozhodnutí, když mají omezené finance a jiné zdroje. Je to malá firma.
Uživatelský avatar
timcs
Příspěvky: 476
Registrován: 13 kvě 2012 12:00

Re: Audia Flight Three S

Příspěvek od timcs »

PGH píše:Už přestali dělat přehrávače, žádný tam neni. Škoda, uvažoval jsem že si od nich pořídíme novej zesik ale chtěl jsem i CD. Musim se pohlédnout u jiné značky.
Ešte máš možnosť, tak utekaj. http://kohutaudio.sk/akciova-ponuka/aud ... t-cd-one-m
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Audia Flight Three S

Příspěvek od PGH »

Už jsem to vyřešil a k plné spokojenosti.
tsemenuk
Příspěvky: 16
Registrován: 03 bře 2015 14:11

Re: Audia Flight Three S

Příspěvek od tsemenuk »

pokud by to někoho zajímalo, posílám odkaz na příspěvek týkající se problému s CD mechanikou u mého Audia Flight Three...

viewtopic.php?f=17&t=4858
Nordland

Re: Audia Flight Three S

Příspěvek od Nordland »

Audia Flight Three S jsem mel par dni na test, testovano bylo vice zesilovacu, co mi vadilo na Three S byly rozteklé nepřesné basy nereálné středy hlavně v lidském podání hlasu Hane Hegerove. Hlas byl nereálný neživí nepřítomný v poslechové místnosti ve srovnání s ostatními zesilovači v testu. O dost lepší zesilovač se mi jevil Primare I30, s tím jsem neměl v podstatě žádný problém i přestože je digitální, ale potom co jsem proti němu postavil Normu Audio ipa-70 prohrál i Primare, zvuk byl v podstatě podobný jako Primare ale mnohem dál ve všech ohledech. Testováno na repro VMA Evo, Xavian Picolla a Virtuosa.
Odpovědět