Pro-Ject Phono Box S2 ultra

Diskuze o phono předzesilovačích.
Odpovědět
KarlN

Pro-Ject Phono Box S2 ultra

Příspěvek od KarlN »

Velevážení hifisté, velmožové zámožní. :smile:
Rád bych vás tímto obeznámil ze zkušeností pro mne novou, s přístrojem přízvisko nesoucím: Pro-Ject Phono Box S2 Ultra.
Aniž bych tušil jak vlastně moc riskuji, kterak již mnohokráte v životě předtím, zaměnil jsem před časem silící stroj a tedy srdce systému mého Accuphase E210A, za model později vyvinutý, novější Accuphase E212. A vzhledem k jedinému nedostatku stroje nového oproti předešlému, spočívající v nepřítomnosti předzesilovací součásti pro poslech desek černých, hluboce to drážkovaných, přinucen byl jsem sáhnouti do pokladnice rodinné a investovat, pro mne přiměřenou, část do přístroje předzesilovacího.
Nu, vím že jsou směny za tolary těžce nabyté pro spoustu z vás jistě zajímavější, ale přesto bych rád sdělil všem které to zaujmouti může, že po nastavení krabičky této nicotné a to dle recepisu v kronikách výrobce nalezeného a spřažení pomocí tkanic Chord, nelituji naprosto ničehož, natožpak mincí prohýřených. Jednoznačně prohlásiti zde je mi milo, že zvuk vyluzený z dřev znějících Sonus Faber Venere 3.0, mě oblažil pocitem, jenž popsati lehké není, avšak nejlépe snad říci, že pouze má značně mladší komtesa vjemy tyto u mě do doby této vzbuditi dokázala. :razz:
Při poslechu jinochů s vlasy delšími než děvy leckteré mají, Nirvana se zvoucími, s albem jejich živým, propadl jsem zvuku naprosto a ani stroj silící nebylo již nutno štváti do obrátek vysokých. Trochu jako bych závoj z dřev Sonus Faber zvučících sejmul a slyšel přeci jen více z atmosféry koncertu hudců a pěvců jmenovaných.
Nu, zatím tedy nebudu již déle vaší trpělivost pokoušeti a odeberu se ve vlny zvukové...do pohody mne unášející.

Ať vám to v prostorách vašich taktéž libě zní. :cool:
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Pro-Ject Phono Box S2 ultra

Příspěvek od Urbino »

Krásně psáno
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
jolefoto
Příspěvky: 208
Registrován: 20 led 2012 20:28

Re: Pro-Ject Phono Box S2 ultra

Příspěvek od jolefoto »

KarlN píše: 20 led 2020 19:14 Velevážení hifisté, velmožové zámožní. :smile:
Rád bych vás tímto obeznámil ze zkušeností pro mne novou, s přístrojem přízvisko nesoucím: Pro-Ject Phono Box S2 Ultra.
Aniž bych tušil jak vlastně moc riskuji, kterak již mnohokráte v životě předtím, zaměnil jsem před časem silící stroj a tedy srdce systému mého Accuphase E210A, za model později vyvinutý, novější Accuphase E212. A vzhledem k jedinému nedostatku stroje nového oproti předešlému, spočívající v nepřítomnosti předzesilovací součásti pro poslech desek černých, hluboce to drážkovaných, přinucen byl jsem sáhnouti do pokladnice rodinné a investovat, pro mne přiměřenou, část do přístroje předzesilovacího.
Nu, vím že jsou směny za tolary těžce nabyté pro spoustu z vás jistě zajímavější, ale přesto bych rád sdělil všem které to zaujmouti může, že po nastavení krabičky této nicotné a to dle recepisu v kronikách výrobce nalezeného a spřažení pomocí tkanic Chord, nelituji naprosto ničehož, natožpak mincí prohýřených. Jednoznačně prohlásiti zde je mi milo, že zvuk vyluzený z dřev znějících Sonus Faber Venere 3.0, mě oblažil pocitem, jenž popsati lehké není, avšak nejlépe snad říci, že pouze má značně mladší komtesa vjemy tyto u mě do doby této vzbuditi dokázala. :razz:
Při poslechu jinochů s vlasy delšími než děvy leckteré mají, Nirvana se zvoucími, s albem jejich živým, propadl jsem zvuku naprosto a ani stroj silící nebylo již nutno štváti do obrátek vysokých. Trochu jako bych závoj z dřev Sonus Faber zvučících sejmul a slyšel přeci jen více z atmosféry koncertu hudců a pěvců jmenovaných.
Nu, zatím tedy nebudu již déle vaší trpělivost pokoušeti a odeberu se ve vlny zvukové...do pohody mne unášející.

Ať vám to v prostorách vašich taktéž libě zní. :cool:
Tak toto sa mi ohromne páči na jazyku českém. Perfektne napísané. Klobúk dole velebnosti!
Primare I32, CD32
Pro-Ject 2Xperience SB, MoFi Studio Phono, Hana EH
Sonus Faber Venere 1.5
Chord Crimson Vee 3, Cardass Crosslink, Quadlink 5, Parsec Interconnect XLR
IBasso Dx 150, IT 01s, Sennheiser HD 660 S, RME ADI-2 DAC FS, Strong LEAP S1
KarlN

Re: Pro-Ject Phono Box S2 ultra

Příspěvek od KarlN »

Děkuji vám kolegové za uznalá slova chvály...moc! :thumbup:
KarlN

Re: Pro-Ject Phono Box S2 ultra

Příspěvek od KarlN »

Ještě doplním nové foto zmíněné části sestavy... :cool:
IMG_20200212_142849.jpg
IMG_20200212_142839.jpg
IMG_20200212_143239.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
J@nik

Re: Pro-Ject Phono Box S2 ultra

Příspěvek od J@nik »

Krasny stroj, gratulujem. Co to mas za slipmat nanom?
KarlN

Re: Pro-Ject Phono Box S2 ultra

Příspěvek od KarlN »

J@nik píše: 12 úno 2020 15:02 Krasny stroj, gratulujem. Co to mas za slipmat nanom?
Díky. To je celkem obyč Analogis, plast, výška 2mm. Ale zatím spokojenost, dle mého lepší než kůže nebo korek. :thumbup: Ale s kovovými slipmaty zkušenost veškerou žádnou nemám...ačkoliv, taky jsem sledoval příslušné vlákno. :-?
KarlN

Re: Pro-Ject Phono Box S2 ultra

Příspěvek od KarlN »

Našel jsem zajímavou recenzi, pokud by někoho zajímala... :angel:
https://www.hifichoice.com/content/pro- ... x-s2-ultra
ZJ
Příspěvky: 44
Registrován: 22 čer 2011 16:27

Re: Pro-Ject Phono Box S2 ultra

Příspěvek od ZJ »

Váha 570 kg je opravdu zajímavá ... :lol:
KarlN

Re: Pro-Ject Phono Box S2 ultra

Příspěvek od KarlN »

...inu, nelze ho brát na lehkou váhu... :razz:
Ajven Black
Příspěvky: 16
Registrován: 19 bře 2017 20:44
Bydliště: Trnava SR

Re: Pro-Ject Phono Box S2 ultra

Příspěvek od Ajven Black »

Tých 570 kg má model P-J Phono Box S2 ultra v "Army" prevedení s oloveným opláštením ako ochrana pred nukleárnym holokaustom! :lol:
Odpovědět