OCTAVE Phonomodul

Diskuze o phono předzesilovačích.
Odpovědět
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

OCTAVE Phonomodul

Příspěvek od anawak »

Ma nekto nejake poznatky alebo skusenosti s tymto phono predzosikom?
Obrázek
Obrázek
Obrázek
bohus
Příspěvky: 133
Registrován: 12 led 2011 21:51

Re: OVCTAVE Phonomodul

Příspěvek od bohus »

Zkušenosti ani poznatky nemám, ale rád bych je měl. Vypadá nádherně a ty lampičky uvnitř mě lákají. :thumbup:
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: OVCTAVE Phonomodul

Příspěvek od anawak »

Mne sa tiez velmi paci ako je to urobene. A v nemeckom Audio ci Stereoplay( neviem presne) je na prvom mieste. Aj ked je jasne, ze to este nemusi byt smerodajne.
A co sa mi este paci je fakt, ze je to 100% vyrobene v nemecku.
Ich predzosil a koncaky su tiez velmi dobre hodnotene.
Bolo by zaujimave ho porovnat s Aesthetix Rhea a ARC PH 8.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: OCTAVE Phonomodul

Příspěvek od Mark Levinson »

Tento vynikající phono předzesilovač je v německém Stereu v kategorii Top-Referenc, tedy s plnými 100% za zvuk a jeho cena je 4.250,-€. Lépe je na tom jen B.M.C. Phono MCCI, který je ve stejné kategorii a má rovněž 100% za zvuk, ale stojí "jen" 1.900,-€.
Mark Levinson
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: OCTAVE Phonomodul

Příspěvek od aretax »

Mark Levinson píše:Tento vynikající phono předzesilovač je v německém Stereu v kategorii Top-Referenc, tedy s plnými 100% za zvuk a jeho cena je 4.250,-€. Lépe je na tom jen B.M.C. Phono MCCI, který je ve stejné kategorii a má rovněž 100% za zvuk, ale stojí "jen" 1.900,-€.
Asi 10 rokov som vlatnil jeho predchodcu - Octave HP 200 a nevedel som sa s ním rozlúčiť. Najviac mi vadilo, že nemal diaľkové. Ale nový model HP 300 (na obrázkoch) ho už má. Zvuk bol naozaj super, maximálne neutrálny a čistý.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Odpovědět