Audio Research PH 8

Diskuze o phono předzesilovačích.
Odpovědět
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Audio Research PH 8

Příspěvek od anawak »

Audio Research pustil na trh svoju poslednu verziu phono predzosilovaca a to PH 8. Niektore konstrukcne a stavebne skupiny vychadzaju z REF Phono 2. K dispozicii za cca 6900 Eur. Udajne omnoho lepsi ako jeho predchodca PH 7. U ARC sa tomu naozaj da verit.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Audio Research PH 8

Příspěvek od anawak »

Cena pre europu 7500 eur. (zatial)
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Research PH 8

Příspěvek od Mark Levinson »

Audio Research PH 8 je špička, anawaku díky za fotky. To je radost pohledět, já osobně bych raději v černé barvě, ale je to věc vkusu. Nakonec ani ta stříbrná není špatná, ale mne víc bere ta druhá.
Jak to máte vy? Černá nebo stříbrná?

Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Audio Research PH 8

Příspěvek od bigjoe »

Černá musí být, černou musí ... :silent:
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Audio Research PH 8

Příspěvek od fox »

Gramofonový předzesilovač za bratru 190 000 Kč, není to trochu přehnaná cena. Teď budu měnit okna na baráku a budou mě stát asi podobně.
Cena zlata sice stále stoupá, ale vevnitř jsem nic takového neviděl. :smile:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 268
Registrován: 23 pro 2010 12:31

Re: Audio Research PH 8

Příspěvek od pasul »

Já si myslím, že u nás půjde tak za 90 000Kč až 100 000Kč. Jo kdo umí, ten umí. :mrgreen:
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio Research PH 8

Příspěvek od PMA »

Zajímavé - uvnitř jsou elektrolyty z kategorie nejlevnějších a nejběžnějších spotřebních součástek ...
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Audio Research PH 8

Příspěvek od anawak »

To je na tom ta nepochopitelna vec. - najlacnejsie suciastky - najlepsi zvuk. Nikto to nechape a ani ja.
Samozejme, ze cieny.
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Audio Research PH 8

Příspěvek od anawak »

To PASUL:

V cesku nepojde pod 180 000 CZK. Jedine ak po velmi dobrej znamosti a bez zisku pre predajcu. Takze 90 000 alebo 100 000 zabudni.
ARC nechce davat zlavy, ani predajcom.
Je to moc penez, to je jasne. Ale zvuk je vynikajuci. To je iste.
Alebo lepsie povedane - je to zvuk za 200 000 CZK. Niej vic co dodat.

Poznam este sice jedn zvuk za 300 000 CZK, a to ARC REF PHONO 2 ale na to asi nebude mat len tak hocikto. Ja teda urcite nie, zial Bohu. Pretoze to je naozaj - KONECNA!!!
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 268
Registrován: 23 pro 2010 12:31

Re: Audio Research PH 8

Příspěvek od pasul »

anawak - Věř mi, že pokud to v česku někdo bude mít, tak za 100 000 Kč. Oficální dovozce (Nemyslím si, že tady takový je, ale možná se pletu) neprodá ani jeden. Otázky?
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Audio Research PH 8

Příspěvek od anawak »

Nie nemam otazky. A co dokazu neoficialny predajcovia netusim. Ale ak by sa to dalo v cesku kupit za 100 000 , tak by ma asi porazilo, kedze som si to pred dvoma tyzdnami objednal za podstatne viac penazi.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Audio Research PH 8

Příspěvek od fox »

pasul píše:anawak - Věř mi, že pokud to v česku někdo bude mít, tak za 100 000 Kč. Oficální dovozce (Nemyslím si, že tady takový je, ale možná se pletu) neprodá ani jeden. Otázky?
Nesmíš ale prudit na vedlejším fóru. Podle posledních zkušeností ani na tomto. :shh: Guru má špehy všude. x_x
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
bohus
Příspěvky: 133
Registrován: 12 led 2011 21:51

Re: Audio Research PH 8

Příspěvek od bohus »

Oficiální dovozce Audio Research pro Českou republiku (ale i Slovenskou republiku)
je uveden na webových stránkách Audio Research:
http://audioresearch.com/price.html
a je jím vídeňská společnost Heinze Lichteneggra Audio Tuning Vertriebs GmbH.
Tím by mohly narážky skončit, že? Znalci ví o čem že to je.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Research PH 8

Příspěvek od Mark Levinson »

Je jasné, že toto phono bude patřit k tomu nejlepšímu co se dá na světě koupit. Každopádně kdo tohle bude vlastnit si může jen a jen užívat kvalitního poslechu z vinylů a Anawakovi nezbývá než gratulovat :clap:.
Doufám, že nás Anawak s tímto strojem seznámí blíže, třeba i v podobě fotek ;).
Mark Levinson
Odpovědět