SPaudio P1

Diskuze o předzesilovačích.
Odpovědět
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

SPaudio P1

Příspěvek od PavelDosko »

Po několika měsících od koupě tohoto předzesilovače ( http://spaudio.cz/produkty/p1/ ) si dovolím napsat pár postřehů.
Předzesilovač je výborně dílensky zpracován. Zvuk je takový, že jsem žádnou signaturu předzesilovače kterou by do přehrávaného záznamu přidával prostě nenašel. Má výborně rozlišená všechna pásma, basy jsou tvrdé a konturované, hlasy zcela přirozené, výšky neucinkané, výborný pravolevý i předozadní prostor. Oproti integrovanému zesilovači který jsem nahradil je vše lepší (byl to Vincent SV 238 Mk). Ve spojení s výkonovým zesilovačem PMA PA 4 Big Brother a firemním DAC SPaudio D1 jsem získal zvukk který mi naprosto vyhovuje. Veškeré signálové kabeláže pro spojení přístrojů používám jsou v sestavě též od fy SPaudio (provedení RCA), stejně jako reprokabely a napájecí kabely k předzesilovači a DAC. Předzesilovač mám zapojen do filtrace Noble Audio.

Resume - určitě bych doporučil případným zájemcům o předzesilovač v rozumné cenové hladině do výběru zařadit i SPaudio P1.
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: SPaudio P1

Příspěvek od PavelDosko »

v sestavě to vypadá takhle ...

Obrázek
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: SPaudio P1

Příspěvek od Dieter Burmester »

Tak me napada...co te vedlo k angazovani zesilovace PMA a nikoliv SPAudio, kdyz uz mas predek i DAC od SPAudio?
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: SPaudio P1

Příspěvek od PavelDosko »

ahoj, prostě se naskytla příležitost tento normálně nesehnatelný konec koupit ... s ostatními přístroji SPaudio si sedl, parametry má velice podobné jako A400
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: SPaudio P1

Příspěvek od jirie »

:thumbup:
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: SPaudio P1

Příspěvek od PítrsPraha »

Skvělá sestava :thumbup: !
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
WaVe_99
Příspěvky: 185
Registrován: 17 led 2013 17:51

Re: SPaudio P1

Příspěvek od WaVe_99 »

Moc pěkná sestava, super koncák :-) Ať ti to hraje :-)
zarkow
Příspěvky: 13
Registrován: 01 úno 2016 21:20
Bydliště: Velehrad

Re: SPaudio P1

Příspěvek od zarkow »

Slyšel jsem od pana Stranky, že se chystá plně symetrický nástupce P1. O tom, že i stávájící model hraje výborně, vůbec nepochybuji.
Gratulace k takovéto sestavě a přeji mnoho spokojených hudebních zážítků :-)
CA 340 C (Casea Lynx), SPaudio SC1, Eufonika H5 Miflex, CW Hypa 1, ADL iHP35s, Sennheiser HD 600
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: SPaudio P1

Příspěvek od RedBaron »

Symetrický předzes o třídu výš je v plánu už dlouho, ale já s panem Strankou nedávno mluvil a říkal, že to zatím stojí. Další zajímavá věc je výměna chipu v D/A převodníku za novější a bylo mi potvrzeno, že je to do budoucna možné.

Patřím ke spokojeným uživatelům celé sestavy D1>P1>A400 a tyto komponenty všechny fungují naprosto skvěle a přímočaře, vesměs není o čem u nich barvitě hovořit, protože fungují bez zabarvení, je až hloupé říct jako drát, ale neznám pro to lepší výraz. Pouze velmi silně, spolehlivě a bez zkreslení dovedou původní hudební nahrávku prakticky do jakýchkoliv beden a ty pak dělají největší rozdíl.
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: SPaudio P1

Příspěvek od PavelDosko »

před koupí preampu P1 jsem se samozřejmě vyptával pana Stranky na jeho nástupce, není to v horizontu pár měsíců kdy by měl být hotov, koupil jsem P1 a jak jsem psal výše - spokojenost
neni placka, neni highend
Odpovědět