Cambridge Audio

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od anawak »

novy stereo koncak ma byt az na jesen. Najskor koncom leta. Tak asi preto nic nie je ani na stranke a potom to tam supnu cele naraz.
amadeus
Příspěvky: 51
Registrován: 20 bře 2012 11:07

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od amadeus »

Mám CA 900 mezi CA651C a CA651A ... no a je to super, byl tam rapport MN620, který putoval do DVD, ten CA900 je o mnoho mnoho lepší, po prvních vteřinách poslechu 900 jsem hned přehodil zpět, jestli jsem snad špatně neslyšel. Velké vyčištění zvuku a vše je od sebe o dost lépe rozeznatelné. Stojí to za to ;-). CA 700 není tak dobrý, je dobrý, ale ne tak moc.
Uživatelský avatar
yarda
Příspěvky: 63
Registrován: 11 bře 2011 08:41
Bydliště: Kadaň

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od yarda »

amadeus píše:Mám CA 900 mezi CA651C a CA651A ... no a je to super, byl tam rapport MN620, který putoval do DVD, ten CA900 je o mnoho mnoho lepší, po prvních vteřinách poslechu 900 jsem hned přehodil zpět, jestli jsem snad špatně neslyšel. Velké vyčištění zvuku a vše je od sebe o dost lépe rozeznatelné. Stojí to za to ;-). CA 700 není tak dobrý, je dobrý, ale ne tak moc.
Díky za info.
Vlastním CA 650, takže stejné jako ty, jen bez USB vstupů. Kabel CA900 každopádně vyzkouším.
Uživatelský avatar
yarda
Příspěvky: 63
Registrován: 11 bře 2011 08:41
Bydliště: Kadaň

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od yarda »

Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od Naprach »

Podle dostupných informací mě tedy zatím nic moc nepřesvědčuje k tomu, že 851C je o tolik lepší, že bych ho chtěl vyměnit za můj 840C. I když minimálně rozvržení zadního panelu je vymyšleno lépe než dřív. :cool:
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od Naprach »

Zdravím. Docela mě zajímalo, proč se v době vycházení nových modelů osmičkové řady tak nějak zapomnělo na vlajkovou loď Cambridge Audio 840E/840W. Zeptal jsem se Libora Šulce z Tykonu a ten mi prozradil, že podle interních informací se pracuje na nových modelech, které by měly být na trhu koncem roku 2013.

Doufám, že to nebylo tajné a že to někoho zaujme tak, jako to zaujalo mě. :thumbup:
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
knoflik
Příspěvky: 46
Registrován: 25 dub 2012 20:23

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od knoflik »

Pamela píše:Jelikož jsem od C.A. vlastnil
CD : 640v2/840
DVD : 86/89/540v2
TUNER : 340/640v2
AMP : 840v2/840 W+E
Tak kdyby měl někdo dotaz na praktické zkušenosti s uvedenými modely,můžu sloužit :thumbup:
Chcel by som sa opytat, ako by ste charakterizovali zvuk zosilnovacov CA.
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od Pamela »

Jestli je to teda mířeno na mě,tak zkusím,ale spíš přes SZ.
Bylo by to srovnání spíše jen s NAD,který jsem měl předtím.
V tehdejším příspěvku jsem měl na mysli spíš praktickou zkušenost se značkou a soužití s jejími produkty,než srovnávání nebo popisování rozdílů zvukového charakteru.
Na druhou stranu musím uznat že na zdejších forech asi není nikdo kdo by vlastnil víc výrobků C.A.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od martinowsky »

Já měl 340 zesák, pak 640 II , a teď koncák ale s předkem od MFA. Popis zvuku není opravdu nic jednoduchého protože pokaždé s čímkoli jiným to bude hrát jinak. U mě s Dynaudiema mi to příjde takové decentnější neagresivní jemné, ale prostor a ty detajly no paráda. S BW u otce mnohem mohutnější dynamičtější. Když známý kupoval zesák od NADu tak jsme porovnávali CA 640 II s NAD ale ted nevím označení ale stejná cenová. Tak nad hrál na jeho Warfech o kus dynamičtěji pro mě až torochu agresivněji. CA proti tomu klidně nenápadně. Ale zas spoustě lidí to může znít jinak.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od martinowsky »

ještě jsem tam vynechal že jsem samosebou měl i 840 II integráč. Kdybys chtěl podrobnější popis jednotlivých modelů tak cinkni 777 033475
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
knoflik
Příspěvky: 46
Registrován: 25 dub 2012 20:23

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od knoflik »

Dik za reakcie. Ano zosik s rôznymi bednami da rôzny zvuk. Co ak su bedne ladne ostrejsie, zvýraznil by ostrejsi charakter bedni?
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od Mark Levinson »

Nedávno proběhnul v německém Stereu test nových modelů CA a to konkrétně CD playeru 851 C a integrovaného zesilovače 851 A, tedy očekávané následníky velmi úspěšné řady 840. Hodnocení je velmi dobré, oba stojí rovných 1.800,- € a CD dostalo za zvuk 69% a zesilovač dostal 77%. Oba výrobky jsou ve své kategorii jedny z nejlepších.
V integrovaných zesilovačích je se stejným hodnocením a naprosto stejnou cenou pouze Naim Nait XS jinak je vše dražší o 200,- € a více. U CD playerů je to podobné jen v okolí 69% vše válcuje Rega Apollo-R, která s hodnocením za zvuk 70% a cenou 800,- € nemá konkurenci, ale ta válcuje i playery jako Marantz SA-11 S2 (70%, 3.500,- €) nebo Audia Flight CD Two (70%, 2.550,- €).
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od Naprach »

Tak pánové, asi jste si všimli, že naše oblíbená značka Cambridge Audio získala cenu EISA v kategorii Stereofonní systém pro rok 2012-2013 za kombinaci 851C + 851A. Gratuluji. :clap:
ca.jpg
eisa_ca.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od Naprach »

A stejně je to nádhera. :smile:


Obrázek
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
bh69
Příspěvky: 166
Registrován: 17 říj 2012 08:38

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od bh69 »

Vypadá moc pěkně, ale už jste někdo měl příležitost ho slyšet ? Třeba v kombinaci se Stream Magic 6 ? Nebo M-DAC ?
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od Mark Levinson »

Mně se více líbí pohled pod kapotu jejich dělené verze.

Obrázek
Obrázek
Mark Levinson
davidsound

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od davidsound »

Ty CA vypadají lahudkově. Mnam. :-)
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od martinowsky »

Mam CD prehravac 851 pujceny doma asi 3hodiny jedu to nonstop. Jsem z toho v "autocenzura". Je to uplne jina liga. Cumim na tu sestavu jak osel na furu sena. Jak to hraje. Vic napisu po vikendu od compu. Ne ted z gauce z mobilu pri Amused to death. Ale je to proste k u r v a a a a dobreeeee \m/
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
monte

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od monte »

. Cumim na tu sestavu jak osel na furu sena. Jak to hraje.
No,a to nehraješ na LAMPÁCH :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od Dieter Burmester »

Proto mu to dobře hraje ;)
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od Maretti »

Já to vyřešil diplomaticky .... poslouchám tranzistory a lampy mám v rozích místnosti - a večer je rožínám.
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od martinowsky »

Ke zvuku CA 851C.
Zapadl do mé sestavy výborně. Přibylo lehce basů v což jsem doufal. Jsou ovšem ty basy fakt pevné, tvrdé. Výšký průzračné prostor luxusní. Jde opravdu slyšet kdejaký detail.
Blue Effect šlapal až neskutečně. Kytara Jeffa Becka získala na jisté syrovosti a tohle CD jako bych slyšel u mě poprvé, najednou mě neskutečně bavilo, až šel mráz po zádech.
Takže mě tento přehrávač velice mile překvapil. Zvuk celé sestavy byl o kus lepší. Byl jsem vyloženě nadšen že tohle je ten zvuk který hledám.
Teď už jen předložit návrh koupě manželce a vymyslet zafinancování \:D/
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od Dieter Burmester »

Tak to má být :clap:
Dieter Burmester
davidsound

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od davidsound »

Tak držím palce ať ti to vyjde.
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od Naprach »

Také držím palce. :thumbup: Já manželce ceny cajků raději vůbec neříkám anebo když už je velice vytrvalá, tak je, pro domácí klid, raději ponížím. :silent:
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
Libor Šulc-TYKON
Příspěvky: 157
Registrován: 24 bře 2011 10:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od Libor Šulc-TYKON »

Dělené mašiny 851W/851E už se postupně zabydlují po studiích.Soudruzi v Cambridge Audio se hodně pochlapili.Jde o jeden z nej zesilovačů kolem 100t.,každopádně jeden z referenčních 100 tisícových zesilovačů. :thumbup:
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od martinowsky »

Obrázek

Tuhle srandu jsem koupil ženě do kuchyně. To je fakt věc jak taková malá krabička je schopna hrát. Pokud hledáte něco do kuchyně, na zahradu,na chalupu tak doporučuji. Postavím to kam chci. Z telefonu po modrém rozjedu dire straits brothers in arms a uvažuji, že prodám hifinu. :thumbup: \m/
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
pekosa
Příspěvky: 4
Registrován: 12 bře 2015 10:31

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od pekosa »

Sháním zrovna něco dětem do pokojíku a klasickej "CD jezevčík" mi přijde ošklivej a nepraktickej, doma už vše streamujeme, CD nevyužijeme. K čemu by jsi to přirovnal? Přece jen je to cca 4tis. Kč, hraje to tedy aspon podobně jako klasickej přenosnej CD přehrávač nebo mikrosystém?
Díky za podrobnější info.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od martinowsky »

Hraje to daleko lepe nez klasicky obyc jezevcik. Nema to problem utahnout relativne velkou mistnost. Srovnaval jsem s cinskou srandou za tisicovku a opravdu ty stroje hrajou tolik kolik stoji. Dela se toho spousta a znavek je nespocet. B & W chce za podobnou vec 10tis. . Nebudu ani nehodlam nekomu cpat nazor jak to hraje. Po te co jsem to pustil v praci si to hned objednali 3 chlapi a to nas je deset a zadny hifista tam neni. Nezbude Ti nez vyzkouset nekde poslechnout. Zvuk klasicke plazmy od Panasonic mi to prehraje bez problemu.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Fox66
Příspěvky: 1
Registrován: 07 říj 2014 16:11
Bydliště: Přerovsko

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od Fox66 »

jirie píše:Dost tvrdě tam někdo reagoval na "made in china" . :thumbup: :thumbup: :thumbup:
plně souhlasím, s dannou kritikou. Laciné součástky v pěkném kabátě a zvukové mizerné.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od martinowsky »

Fox66 píše:
jirie píše:Dost tvrdě tam někdo reagoval na "made in china" . :thumbup: :thumbup: :thumbup:
plně souhlasím, s dannou kritikou. Laciné součástky v pěkném kabátě a zvukové mizerné.
Prosim s cim jsi porovnaval zvukovou mizernost? Pokud mozno konkretne. V dane cenove kategorii je celkem naval, tak u pripadne vymeny na co se zamerit. Cim jsou lacine cinske soucastky spatne proti jinym. Zivotnost, degradace zvuku, cena? Popr jestli to jsou vsechny soucastky v jejich pristrojich nebo jen nektere. V tom pripade ktere a jak by vymena za jine lepsi mela ovlivnit zvuk a jakym smerem?
Dik za odpoved.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1517
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od jirie »

Nechápu co je to za citaci. Je to staré jako Brno. Už si ani nevzpomínám o co tam šlo.
Jednalo se jen o obsah nějaké recenze v cizojazyčném časopise. Nevím proč se toho Fox66 chytil???
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 713
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od lubin »

Měl jsem doma možnost vyzkoušet jejich streamer CXN Obrázek
Výborná je konektivita. Lze použít i jako preamp (samozřejmě digitální) i jako samostatný DAC. Zvuk linoucí se z tohoto streameru je především nenásilný, poslouchatelný dlouhé hodiny. Slušný je i prostor. Zvuk je spíše ale medovější, soustředí se více na hudbu jako celek. Detailů je dost. Sound není analytický, je spíše analogový, dobře frekvenčně vyvážený. Především ale streamer funguje skvěle rychle a bez jediného zaváhání reaguje na povely. Je příkladně uživatelsky doladěný. Bonusem jsou výstupy XLR.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1517
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od jirie »

Firma Cambridge sjednotila design svých komponentů na šedostříbrnou a ochudila tím své portfolio o možnost výběru mezi stříbrným a černým provedením :thumbdown:
Uživatelský avatar
dr.fish
Příspěvky: 332
Registrován: 05 lis 2018 17:56

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od dr.fish »

Cambridge audio je firma, která pochopila, že jim v hifi pšenka nepokvete a vrhla se plnou parou do spotřební elektroniky. Naskočila na nové trendy- levné a levnější přístroje, sluchátka, přenosné audio. Domácí kino jmenovitě receivery chladnokrevně zařízli. Několik vlajkových lodí ovšem je stále v katalogu, to kvůli pověsti čili renomé...taková je teď holt doba- rychlá a laciná...
OPPO 105DCaseaMkII., PRIMARE BD32Casea, CXU, Pannde PD-6 Elite, Cineultra V204
PRIMARE SP33Casea, 4xCAMBRIDGE 851WCasea, hlavní B&W 803D2, centr B&W HTM2D2, zadní B&W 804D2, sub 2xREL Britannia B1,TV Panasonic TX-65JZ2000E
Libor Šulc-TYKON
Příspěvky: 157
Registrován: 24 bře 2011 10:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od Libor Šulc-TYKON »

Souhlasím, že černá bude některým lidem chybět.

Souhlasím, že CXR200 bude na trhu chybět (už se intenzivně pracuje na náhradě),máme posledních pár kusů skladem.
Zrušili je, poněvadž je není s čím párovat, CXUHD, podobně jako OPPO a spol. přišly o dvorního dodavatele serva a transportu.
I relativně velká značka, se dnes neobejde bez dlobálních platforem.


Nicméně, že se firma rozhodla pro jedno, typické barevné provedení lunar grey, se ušetří namalé náklady.

A stejně na tom ve finále vydělá zákazník. Je to vidět na nových modelech CXA.

Mimochodem, zveme Vás na výstavu.

Uvidíte zde řady AX, CX, ALVA, EDGE

Ať počítám, jak počítám, tak hifi řady neubyly a hlavně EDGE, jasně ukazuje, že chapci umí. :thumbup:

Letos budou EDGE monobloky...tedy ne na výstavě, až na podzim.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1517
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od jirie »

Libor Šulc-TYKON píše: 19 úno 2020 10:54 Souhlasím, že černá bude některým lidem chybět.
Zrušili je, poněvadž je není s čím párovat, CXUHD, podobně jako OPPO a spol. přišly o dvorního dodavatele serva a transportu.
I relativně velká značka, se dnes neobejde bez dlobálních platforem.
Takže za chvílí mužeme svými Blu rayi naplnit kontejnery na plastový odpad.
Skvělé :evil:
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 713
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od lubin »

Edge monobloky budou jistě mimořádně dobré. CXUHD mám doma, zatím spolykal všechny formáty co dostal a na modul převodníku v řadě 851 (2x ad1955) nedám dopustit, tedy za nabízenou cenu.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Cambridge Audio

Příspěvek od fox »

jirie píše: 19 úno 2020 11:44
Libor Šulc-TYKON píše: 19 úno 2020 10:54 Souhlasím, že černá bude některým lidem chybět.
Zrušili je, poněvadž je není s čím párovat, CXUHD, podobně jako OPPO a spol. přišly o dvorního dodavatele serva a transportu.
I relativně velká značka, se dnes neobejde bez dlobálních platforem.
Takže za chvílí mužeme svými Blu rayi naplnit kontejnery na plastový odpad.
Skvělé :evil:
Jirko, kulatý digitál skončil. Kup si pořádný gramofon, ten přežije vše. 🙂
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Odpovědět