Vincent

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Vincent

Příspěvek od pajuna »

Rad bych predstavil kratce nemeckou znacku Vincent, ktera vznikla v roce 1995. Pro mnohe dnes jiz velmi znama, nekteri se maji moznost seznamit poprve.
Jeji vyrobky jsou robustni z kvalitnich materialu s vynikajicim pomerem vykon/cena.
http://www.vincent-tac.de/en/thats-vincent.html

Vybral jsem fotografie nekolika znamych komponentu pro predstavu

CDP - CDS5
Obrázek

Integrovany zesilovac SV 234
Obrázek

Jiz legendarni integrac "A" SV 238
Obrázek

Prezesilovac SA 94
Obrázek

Koncak "A" SP 994
Obrázek

Hybridni zesilovac 236
Obrázek

Sluchatkovy zesik KHV-1
Obrázek


Vsiml jsem si, ze je tu pomerne dost lidi, kteri jeji vyrobky maji, ci meli a maji k tomu urcite co rict. Moje osobni poznatky s nekolika komponenty (CDS5, SV 234, SA93+, SP993) jsou velice dobre. Budem se tesit na pripadne poznatky ostatnich
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Vincent

Příspěvek od bigjoe »

Já jsem měl půjčený integráč a CD (už nevím typy) asi před 7 roky. Hlavně v německých HiFi časopisech se na Vincenty pělo dost chvály. Mne to na výškách DOST tahalo za uši ;) . Určitě záleží na připojených repro, jak si s tím poradí. A také musím říct, že neznám dnešní typy.
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Vincent

Příspěvek od pajuna »

A vo vo vo votom to je :crazy: . Ja jsem slysel 5 ruznych typu; hybridni mekci 236; pevny tvrdsi, ostrejsi 234,; Ackovy silny a plny, jemnejsi na vyskach 238; a koncak 993 ktery se podoba hodne 238.
Tudiz, jak vidno, kazdy hraje jinak. Nicmene souhlasim a potvrzuji, ze napr 233 ci 234 je urcite na vyskach ostrejsi a hoooodne zalezi na kombinaci s repro.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
paul
Příspěvky: 318
Registrován: 26 pro 2010 20:10
Bydliště: Šumperk

Re: Vincent

Příspěvek od paul »

pajuna-Jardo-to mohu také potvrdit.Kdysi jsem měl SV-234 +cd player S3 a bylo to hodně ostré.Jinak kvalita zpracování výborná.Chce to určitě dobře "poskládat" s dalšími komponenty.Ale to platí vlastně asi u všech soustav.
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Vincent

Příspěvek od Peer »

SV 238... měl jsem ho moc rád. ;)
Vynikající Áčkový integrovaný zesilovač.
Rád na něj vzpomínám. Za ty peníze a to nemluvím o koupi z druhé ruky, nedostižné.
A pokud si s ním člověk trochu pohrál, dostal se zvukově ještě dál.
Např. výměna běžné pojistky za kvalitní, např. Furutech, stála za to.
I oblíbené Cerabally se zvukově podepsaly.
S úspěchem jsem použil také zkratovače a mezi CD a zesilovač buffer od
dánské firmy DACT.
http://www.tnt-audio.com/ampli/vincent_sv238_e.html
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Vincent

Příspěvek od Peer »

Obrázek
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 713
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Vincent

Příspěvek od lubin »

Nejlepší poměr výkon-cena mě napadá v souvislosti s integráčem sv 236 (elektronky na předku). Jeho velmi detailní emotivní a proteplený přednes je dlouhodobě poslouchatelný a za velmi malý peníz!!! Pokud někdo hledá integrované řešení za rozumné peníze a nehledá přesný strojový zvuk, doporučuji zahrnout do výběru. Svým zvukem mě hodně připomněl integráč od Musical Fidelity..A5.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: Vincent

Příspěvek od Maretti »

není to sice můj směr, kterým se chci ubírat, ale musím uznat, že ta VINCENTÍ modelová řada s "oknem do MORDORU" mě fascinuje .... nádherné.

monobloky:
http://www.vincent-tac.de/de/produkte-n ... -t100.html

zesilovač:
http://www.vincent-tac.de/de/produkte-n ... 236mk.html

CD přehrávač:
http://www.vincent-tac.de/de/produkte-n ... 7-dac.html

Slyšel to někdo celé dohromady ?
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 713
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Vincent

Příspěvek od lubin »

Já slyšel ty koncáky, lampovej předzes a CDP S5. Nebylo to přesný, neohromilo Tě to tvrdým basem a nekonečnou dynamikou. Ale byl to spolu s AC V10F ten nejlepší prostor a emoce, jaké jsem kdy slyšel. Bez nadsázky. Na velmi dobře mě známé nahrávce. Na akustickou hudbu No.1. Za pár peněz.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
slayers
Příspěvky: 589
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Vincent

Příspěvek od slayers »

Zdravím,prosím vás měl někdo možnost poslechnout tento kousek?
Díky.
Obrázek
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
horal
Příspěvky: 31
Registrován: 15 říj 2011 06:48

Re: Vincent

Příspěvek od horal »

Právě po tomto DAC pokukuji také.Mám moje Stylenaudia v opravě a pokud se neopraví zvažuji koupi tohoto. :thumbup:
Odar

Re: Vincent

Příspěvek od Odar »

<OT> Cim je forum viac High End, tym su potrebne VACSIE obrazky v prispevkoch? Nestacilo by napisat typ pristroja, ktory ma zaujima a obrazok linkovat trebars na imageshack? </OT>
slayers
Příspěvky: 589
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Vincent

Příspěvek od slayers »

Ale no tak, vždycky se všechno nepovede.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Vincent

Příspěvek od bigjoe »

To Slayers:

Jak nepovede ? Jen to úplně v pohodě :thumbup: . Odar se v ilegalitě asi nudí :lol: .

To Odar:

když už jsi odsud zdrhnul, tak měj tolik slušnosti a nekritizuj někoho kdo oproti tobě má snahu sem něco napsat.
Když chceš něčím přispět, tak konstruktivně, k věci - a ne mimo téma !!!
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
bertram

Re: Vincent

Příspěvek od bertram »

Bigjoe má pravdu,

ked sme na High End foru , je dobre mať všetko pokope a je dobre ak tu niekto umiestni aj fotky , či už malé alebo velké.

Nie všetci máme možnosť byť každý deň pri počítači a pracovať s ním.
Odar

Re: Vincent

Příspěvek od Odar »

bigjoe --> Nikde som nezdrhol, stale som tu. Velke fotky vlakna podla mna robia totalne neprehladnymi. Ak so mnou nesuhlasite - je to v poriadku. Ale stavat to do roviny, ze som zrusil svoje vlakno, tak tu nemam pravo pindat je naozaj na zamyslenie.
Leny635
Příspěvky: 103
Registrován: 17 lis 2011 15:23
Bydliště: Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vincent

Příspěvek od Leny635 »

Mě se tyda ty fotky rozhodně nezdají nějak velké, naopak, je všechno dobře vidět.
aero11
Příspěvky: 5
Registrován: 01 úno 2011 17:13

Re: Vincent

Příspěvek od aero11 »

ad Odar - sa mi zdá, že tu vyrástol nový apoštolský administrátor , ktorý má odpoveď na všetky otázky. Milý Odar , nereaguj tak prchko , nevládneš komplet reťazcom a počúvaš kopčené HI-RES formáty vyrábané na ktovieakých softwaroch , takže by si mal vážiť slová a svoje úsudky uvádzať vtedy , keď ich máš podložené fakticky. Možno Tvoje skúsenosti sú hlboké , ale aj tak si myslím , že by si sa mohol vyjadrovať gramotnejšie a k veci.
Guliver
Příspěvky: 452
Registrován: 03 led 2011 20:07
Bydliště: SK, BA-TT

Re: Vincent

Příspěvek od Guliver »

Za mňa: čím viac fotiek a čím väčších tým lepšie. Ak to pravda nie je problém technický.
NAS Synology, Linn Majik DS, Audio Research LS17, Bryston 4B SST, Avalon, Velodyne, Cardas, Oyaide, Furutech
Odar

Re: Vincent

Příspěvek od Odar »

aero11 --> Mas odo mna PM
2 all --> Ospravedlnujem sa za OT, pajunovi som poslal PM, nech to tu po mojom prispevku (vcetne neho) precisti.

PEACE.
aero11
Příspěvky: 5
Registrován: 01 úno 2011 17:13

Re: Vincent

Příspěvek od aero11 »

ad Odar - vsetci kopčia , kto by to za tie nehorazne pepe kupoval , ale niektore tituly su fest zmrsene , hlavne freedownload. a potom upsampling - maco , ked je povodne SKORO vsetko 16b / 44,1 k. to nahravaju nanovo ? , snad nie. naco ma potom 24/192 10 nasobny datovy tok , ??
asi tolko k HD , Hi-Res a ine. o 1/2 roka bye.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Vincent

Příspěvek od pajuna »

Rad bych strucne zasahl do teto debaty.

V tomto vlakne se zatim mazat nic nebude, neni zadny duvod. Upozornuji, ze je to tema o Vincentu, tak se ho drzte.
Muj osobni nazor na fotky je takovy, ze urcite prispivaji k okamzitemu sdeleni konkretniho clena s tim, ze nikdo nemusi travit cas s odkazem, jeho otviranim apod. Tudiz, pokracujte v tom tak dale. Samozrejme velikost by mela byt nejlepe v rozsahu stranky.

Pajuna
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
slayers
Příspěvky: 589
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Vincent

Příspěvek od slayers »

Tak ta věc na velkém obrázku už je doma :D Hodnotím ji takto :clap: :clap:

http://galerie.avmania.e15.cz/showphoto.php?photo=27402
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Vincent

Příspěvek od bigjoe »

Tak to ti gratuluju - nová věc je vždycky radost :thumbup: \:D/ .
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Vincent

Příspěvek od Mark Levinson »

bigjoe píše:Tak to ti gratuluju - nová věc je vždycky radost :thumbup: \:D/ .
Taky se připojuji s gratulací. Snad uvidíme ve Slayersovém vlákně nějaké fotky z reálu a hlavně se podělí o zvukové dojmy z nové mašinky :thumbup:
Mark Levinson
slayers
Příspěvky: 589
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Vincent

Příspěvek od slayers »

Určitě přidám ale bude to pár dní trvat, dělám nově zásuvku, která bude tažená rovnou od hodin se samostatným jističem.Sic zatím v místnosti pouze v liště, pod omítku ji dám až na jaře ale myslím že by to mohlo být přínosem.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
johny52
Příspěvky: 94
Registrován: 08 kvě 2011 10:16

Re: Vincent

Příspěvek od johny52 »

Vincent zesilovač je "razantní valcíř",jak ho trefně označil jeden kolega na foru.Na tom srovnání opravdu něco je,dělal jsem rok u válcovací stolice a fakt mi jí to připomíná: hutný ,oblý, pomalý bas,celkově málo detailů v kombinaci s měděnými reprokabely a sloupy Aurum Cantus V8F.Naštěstí mi forum přiválo kabely Nordost a z počátečních rozpaků nad tímto High-endem pro nás chudý, se stal solidní hi-fi řetězec.
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 571
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Vincent

Příspěvek od PMA »

Tak jsem zařadil jeden kus do sbírky :smile: , dokud je to ještě dostupné jako nové kusy. Velmi solidní provedení a k tomu symetrický výstup.
cds3_small.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 713
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Vincent

Příspěvek od lubin »

Chtěl bych upozornit na zvukově mimořádně povedený (nejen podle mých uší), dual mono předzesilovač (lampy), Vincent SA T8 se symetrickými vstupy (a výstupy samozřejmě).
Jeho předností je úžasný klid na pozadí, vynikající separace a umístění nástrojů ve scéně, jasné a konkrétní obrysy hlasů, prokreslenost středů a výšek je vynikající.
Nekoná se žádný šum, jak je někdy u celolampových konstrukcí zvykem. Zcela mimořádné je prostorové zobrazení zvukové scény, jak do šířky, tak do hloubky, přitom zvukové pole není roztrhané a je krásně vyplněné. Tady bez debaty překonává vysoké modely AudioResearch, alespoň na mé sestavě tomu tak je. Ke konstrukci se vyjadřovat nebudu, jsem posluchačem. Jako jedinou výtku bych uvedl pouze mírně měkčí basy, které však preamp dohání hloubkou, do které se odvažuje. Jinými slovy, pro tvrdý rock to není (pro nadšence pouze tvrdých nářezů :D ), ale všechny ostatní žánry dokáže velmi poutavě a prostorově zahrát. Kdo uvažuje o velmi detailním, znělém, čistě a mimořádně prostorově hrajícím předzesilovači a nemá obavy ze sedmi kousků předzesilovacích lamp v konstrukci, má moje plné doporučení k poslechu.

Obrázek
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
johny52
Příspěvky: 94
Registrován: 08 kvě 2011 10:16

Re: Vincent

Příspěvek od johny52 »

Jen škoda,že vypadá tak odpudivě...stačilo by možná jen okýnko na lampy jako u SA-T1,ale je to jen otázka vkusu...mě ta řada teda vizuelně "neoslovila".
PavelN
Příspěvky: 71
Registrován: 26 zář 2012 20:14

Re: Vincent

Příspěvek od PavelN »

lubin píše:Chtěl bych upozornit na zvukově mimořádně povedený (nejen podle mých uší), dual mono předzesilovač (lampy), Vincent SA T8 se symetrickými vstupy (a výstupy samozřejmě).
Jeho předností je úžasný klid na pozadí, vynikající separace a umístění nástrojů ve scéně, jasné a konkrétní obrysy hlasů, prokreslenost středů a výšek je vynikající.
Nekoná se žádný šum, jak je někdy u celolampových konstrukcí zvykem. Zcela mimořádné je prostorové zobrazení zvukové scény, jak do šířky, tak do hloubky, přitom zvukové pole není roztrhané a je krásně vyplněné. Tady bez debaty překonává vysoké modely AudioResearch, alespoň na mé sestavě tomu tak je. Ke konstrukci se vyjadřovat nebudu, jsem posluchačem. Jako jedinou výtku bych uvedl pouze mírně měkčí basy, které však preamp dohání hloubkou, do které se odvažuje. Jinými slovy, pro tvrdý rock to není (pro nadšence pouze tvrdých nářezů :D ), ale všechny ostatní žánry dokáže velmi poutavě a prostorově zahrát. Kdo uvažuje o velmi detailním, znělém, čistě a mimořádně prostorově hrajícím předzesilovači a nemá obavy ze sedmi kousků předzesilovacích lamp v konstrukci, má moje plné doporučení k poslechu.

Obrázek
Jaké vysoké modely Audio Research máš na mysli? Kolik cca stojí v porovnání s Vincentem?
SUPRA LoRad 2.5 Silver Anniversary, Kabelguru Lapp, Pro-ject napájecí lišta, PC, DAC Chord MOJO, Vincent SV 234, Kabelguru Venom bi-wire, Aurum Cantus V3M, Pro-ject Experience, Sumiko Blue Point 2, Firestone Audio Korora.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 713
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Vincent

Příspěvek od lubin »

AR LS 26, REF 5 srovnatelná. Mluvím pouze o prostorovém zobrazení scény. Oba AR byly např. lepší v dynamice a na pevnosti basů. Pro mě ne však zásadně.

Tyto modely jsou cca. 4xdražší...než SA T8.

Co se týče vzhledu, mě se naopak nelíbí ta jejich "okénka" s lampou.
SA T8 naživo neurazí.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 571
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Vincent

Příspěvek od PMA »

CD-S3, velmi pěkné provedení DO. Stejně tak celého přístroje. Na tu cenu neskutečné. Zřejmě díky tomu, že se vyráběl v době ještě velmi levné čínské pracovní síly (2003 - 2008). Nové přístroje už se mi designově moc nelíbí.
DO_bottom.JPG
DO_top.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
soundgarden
Příspěvky: 516
Registrován: 27 led 2012 10:50

Re: Vincent

Příspěvek od soundgarden »

VINCENT-SV-700--f630x378-ffffff-C-40d6c582-113747826.jpg
horúca novinka Hybridný integrovaný zosilňovač
Vincent SV-700 : http://www.audio.de/testbericht/vincent ... 18041.html
http://img1.audio.de/VINCENT-SV-700--f6 ... 747826.jpg
vyzerá lepšie ako sv-800 a možno aj lepšie zahrá a dúfajme, že aj cena bude lepšia ?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Vincent

Příspěvek od bigjoe »

Koukám, že Vincent změnil mustr . Dřív to byl ML a toto vypadá na Audiomat ;) .
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
fufin
Příspěvky: 46
Registrován: 31 led 2020 09:18

Re: Vincent

Příspěvek od fufin »

Dobrý den,

poradíte mi, prosím? Chci si pořídit Aurum Cantus repro a Vincent zesilovač. Za repro chci dát max. 70k, za zesilovač cca. 50k.
Poslouchám hlavně rock, metal, klasiku z gramofonu zatím přes Ortofon Bronze.

Poradíte mi, když mám rád sice detailní a silný, ale tak mne láka zvuk lampového zesilovače, a proto se neumím rozhodnout mezi Vincent SV234 a SV237MK.
Stejně tak si nejsem s výběrem Aurum Cantus repro (V6F, anebo M 102), jisty, chci sloupové.

Byl bych rád, aby to byla kombinace, která "si sedne".

Moc si vážím případně rady...
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Vincent

Příspěvek od valderon »

Dám jen jednu. Zavolej Holcnerovi a jeď si to poslechnout. Holcner ví a umí dobře poradit 👍
https://www.hifionline.cz/
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Vincent

Příspěvek od terahera »

Jj,jak píše Valderon,zajet poslechnout :angel: Ale jakožto bývalý uživatel repro AC bych poradil asi jiný výběr zesilovače,Vincet je docela brzdil :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Vincent

Příspěvek od valderon »

Jj, bedny si zaslouží lepší zesilovač. Já slyšel 102 i v6 a vzal bych určitě 102. Ale ty to můžeš slyšet jinak. Ve studiu ti zapojí různé kombinace a budeš vědět hned
fufin
Příspěvky: 46
Registrován: 31 led 2020 09:18

Re: Vincent

Příspěvek od fufin »

:thumbup: díky! fakt je, že to slyšet musím, ...
Odpovědět