Desire Cable Technology / DESIRE CT

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: Desire Cable Technology / DESIRE CT

Příspěvek od jupol »

aretax píše: 12 led 2021 07:10
sartel píše: 30 pro 2019 18:50 Slovensko je tam poznat. Bačové se alespoň přes zimu nenudí a něco si přivydělají.
To bolo úbohé. Na viac nemáš?
Aj nula si myslý, že je vysoké číslo... :clap:
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
tujatuja
Příspěvky: 459
Registrován: 17 srp 2011 23:40

Re: Desire Cable Technology / DESIRE CT

Příspěvek od tujatuja »

Tak to dopadá, když křupan jako Sartel se snaží být vtipný!
Naposledy upravil(a) tujatuja dne 14 led 2021 20:44, celkem upraveno 1 x.
tujatuja
Příspěvky: 459
Registrován: 17 srp 2011 23:40

Re: Desire Cable Technology / DESIRE CT

Příspěvek od tujatuja »

Co takhle se omluvit, Sarteli?
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Desire Cable Technology / DESIRE CT

Příspěvek od terahera »

sartel píše: 30 pro 2019 18:50 Slovensko je tam poznat. Bačové se alespoň přes zimu nenudí a něco si přivydělají.
Nemyslím si,že to myslel zle,chlapi,tak se na ty kabely podívejte a fakt to ve mě budí pocit pletení korbačíků :cool: Trochu nadhledu by to chtělo a nebrat hned vše jako urážku :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Desire Cable Technology / DESIRE CT

Příspěvek od Halíř »

jupol píše: 14 led 2021 14:08
aretax píše: 12 led 2021 07:10
sartel píše: 30 pro 2019 18:50 Slovensko je tam poznat. Bačové se alespoň přes zimu nenudí a něco si přivydělají.
To bolo úbohé. Na viac nemáš?
Aj nula si myslý, že je vysoké číslo... :clap:
Lebo možno vie (tá nula), ako sa píše slovo "myslí". :lol:
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Desire Cable Technology / DESIRE CT

Příspěvek od aretax »

T101 píše: 12 led 2021 15:56 Zpráva od konstruktéra:
- na základe čoho hodnotíme naše výrobky ? niekto z vás ich už vlastnil alebo počul,
či videl ? či si len píšete to, čo si myslíte, že by ste chceli aby bola pravda ? na základe čo
nás chcete spájať a hádzať do nejakej vami vymyslenej kategórie ? pretože všetci čo naše výrobky
vlastnia, či už rôzne kabeláže, či prístroje a úpravy si ich nad mieru chvália.....
hodnotíte tu nejaké konkrétne prínosy, či negatíva na zvuk,,,,,, ?
či len "hejtujete" všetko čo sa vymyká nejakej vašej "divnej" predstave o tom ako majú veci podľa vašich predstáv vyzerať,
pretože sa vám rodičia v detstve málo venovali ?
je úplne jedno, kto vlastní firmu, kde firma sídli, kto a ako to vyrába a prečo a na čo sa to podobá....... a čo je to na nete a čo nie
vy ako komunita by ste mali hodnotiť prínosy prístrojov, návrhov a dizajnov na zvuk,,,,,,pomáhať si sa vzájomne posúvať
s riešeniami, ktoré nemusia stáť tisíce, pretože firma musí "krmiť" celý ansámbel ľudí až po upratovačku a maržovať ceny do šialena
kvôli distribútorom.......a to sa prejavuje na šialených cenách hifi výrobkov.....
ale čo tak čítam, tak tu len prezentuje vaše predstavy a skúsenosti založené na tom čo si niekde prečítate
a "hejtujete" čo sa dá.......
p. Karel je jedným z naších zákazníkov v ČR a má naše výrobky rôzneho charakteru a je s nimi spokojný
tak na základe čoho púšťate von "komenty" ktoré sa zakladajú absolútnych blbostiach bez toho aby ste si čo i len
niekedy vyskúšali nejaký výrobok ?
my si nehľadáme zákazníkov, oni si hľadajú nás......a fungujeme už ako "opravári, tuneri,výrobcovia, návrhári" už roky
so skúsenosťami, ktoré na fórach budete hľadať ťažko...
pozdravujem komunitu High End fória a prajem viac pokory a menej "hejtu"
Pán "výrobca", takýmto prístupom asi veľa zákazníkov mať nebudete. Takýto arogantný prístup si nedovolí ani ten najpopulárnejší výrobca na svete. Ja som osobne Vaše výrobky počul, nie sú zlé, ale nemyslím si, že by ste ich predávali v takom množstve, aby ste si mohli dovoliť takýto prístup k možným zákazníkom. Čo sa týka mňa, po tomto Vašom predstavení je môj záujem o ne je na úrovni "0". Píšete o cenách , o ich "maržovaní do šialenstva", ale pokiaľ viem, ani Vaše ceny nie sú "ľudové". Urážate ľudí na fóre bez toho, aby Ste sa snažil im predstaviť vlastné výrobky. Mne osobne nie je jedno, kto výrobok vyrába, ako sa vyrába a pod. Ak sa tu "púšťajú von komenty, ktoré sa zakladajú na absolútnych blbostiach...", prečo ako výrobca a predajca tieto komenty neuvediete na správnu mieru a neusmerníte "našu komunitu" na miesto, kde je možné Vaše výrobky počuť, ale namiesto toho všetkých urážate? Normálne mysliaci výrobca a predajca si uvedomí, že práve to, na tomto fóre prichádza o potenciálnych zákazníkov a v tomto Ste naozaj veľmi úspešný. A ešte niečo: "obdivujem" Vaše nekonečne vysoké EGO...
P.S. Gratulujem Vám k "úspechu", ktorý Ste na tomto fóre dosiahol. Verím, že budete tak pokračovať aj na ostatných fórach.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
T101
Příspěvky: 201
Registrován: 22 lis 2017 19:49

Re: Desire Cable Technology / DESIRE CT

Příspěvek od T101 »

od konštrukéra:
pre p. "aretax"

prepáčte ale v čom som konkrétne koho urazil ? tým že som reagoval až na nezmysly kt. tu boli popísané ?
o nejakých zle nalepených fóliách, či prerobenej Dynavox lište, o bačoch,,,,,či čo ja viem čo...... vážne ????
ja nikoho nežiadam ani nenútim aby si akékoľvek výrobky kupoval a ani sa nebudem nijako vnucovať ani podlizovať,
ako to robia ostatný, ako píšete veľký výrobcovia.....
prečo to nevysvetľujem ....
za prvé...nemáme tu žiadne konto a za druhé, k čomu by to bolo...vy si tu z nejakými "populárnymi" výrobcami dopisujete
a radíte im ako majú veci vyrábať.....?
to že ste niečo od nás počul,,,,,,ok.....aspoň to bolo normálne vyjadrenie....to že je váš záujem teraz NULA....tak je a čo.....svet
sa bude krútiť ďalej......a my a vy s ním...... :-)
ďakujem k úspechu na fóre......nič tu predávať nechcem,,,,,fungujeme na inom princípe ako sa doprosovať o nejaké "fundované" komenty
kto chce, ozve sa a my mu výrobky čo potrebuje prídeme predstaviť priamo domov a priamo jemu vysvetlíme kto sme a čo sme....
a on na vlastných ušiach bude počuť tie "vykuchané Dynavox lišty a divné káble"
a po odposluchu u neho doma potom môže povedať "bežte do pi.....e" alebo aj nie :-)
a my sa vezmeme a odídeme rovnako chudobný bačovia k ovciam späť, alebo bohatší bačovia a kúpime nové ovce
no to je to vysoké EGO,,,,,čo OGE......či čo :-)
neberte sa zbytočne tak vážne........ toto má byť zábava a vy z toho robíte nejaký "hon na umelé predstavy"
Stereo: JAY CDT2, Oppo 105D casea mod - JAY DAC 2 Signature - preamp DCT+ 2x Kinki EX-B7 - Electra 1027 Be - Aperion - Carbon Special - Desire Cable Technology - Filtrace + trafa DCT
Head: Modi Multibit + Asgard 2 - Mr Speakers Ether C Flow
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Desire Cable Technology / DESIRE CT

Příspěvek od YamahaMan »

Vážený pán konštruktér,
pôvodne som nemal chuť do tejto témy zasahovať ALE - keď vidím/čítam Vašu formuláciu, vyjadrovanie a pravopis...
Vychádza mi z toho jedna vec podľa porekadla - "Aký pán, taký krám".
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Desire Cable Technology / DESIRE CT

Příspěvek od terahera »

ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Janik
Příspěvky: 1635
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Desire Cable Technology / DESIRE CT

Příspěvek od Janik »

terahera píše: 15 led 2021 12:45 Pro pána konstruktéra :cool:

https://m.youtube.com/watch?v=celeWlDrAhE
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
T101
Příspěvky: 201
Registrován: 22 lis 2017 19:49

Re: Desire Cable Technology / DESIRE CT

Příspěvek od T101 »

od konštruktéra:
terahera píše: 15 led 2021 12:45 Pro pána konstruktéra :cool:
https://m.youtube.com/watch?v=celeWlDrAhE
:thumbup: :thumbup:

vzhľadom na určité nezrovnalosti by som rád predstavil
našu firmu .....všetko "potrebné" pre členov HF (tých ktorých sa to týka)
na obrázkoch, pre tých ostatných sorry, že som obťažoval....... :-)
tým by som to asi aj ukončil
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
T101
Příspěvky: 201
Registrován: 22 lis 2017 19:49

Re: Desire Cable Technology / DESIRE CT

Příspěvek od T101 »

6.jpg
7.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Stereo: JAY CDT2, Oppo 105D casea mod - JAY DAC 2 Signature - preamp DCT+ 2x Kinki EX-B7 - Electra 1027 Be - Aperion - Carbon Special - Desire Cable Technology - Filtrace + trafa DCT
Head: Modi Multibit + Asgard 2 - Mr Speakers Ether C Flow
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Desire Cable Technology / DESIRE CT

Příspěvek od aretax »

T101 píše: 15 led 2021 12:19 od konštrukéra:
pre p. "aretax"

prepáčte ale v čom som konkrétne koho urazil ? tým že som reagoval až na nezmysly kt. tu boli popísané ?
o nejakých zle nalepených fóliách, či prerobenej Dynavox lište, o bačoch,,,,,či čo ja viem čo...... vážne ????
ja nikoho nežiadam ani nenútim aby si akékoľvek výrobky kupoval a ani sa nebudem nijako vnucovať ani podlizovať,
ako to robia ostatný, ako píšete veľký výrobcovia.....
prečo to nevysvetľujem ....
za prvé...nemáme tu žiadne konto a za druhé, k čomu by to bolo...vy si tu z nejakými "populárnymi" výrobcami dopisujete
a radíte im ako majú veci vyrábať.....?
to že ste niečo od nás počul,,,,,,ok.....aspoň to bolo normálne vyjadrenie....to že je váš záujem teraz NULA....tak je a čo.....svet
sa bude krútiť ďalej......a my a vy s ním...... :-)
ďakujem k úspechu na fóre......nič tu predávať nechcem,,,,,fungujeme na inom princípe ako sa doprosovať o nejaké "fundované" komenty
kto chce, ozve sa a my mu výrobky čo potrebuje prídeme predstaviť priamo domov a priamo jemu vysvetlíme kto sme a čo sme....
a on na vlastných ušiach bude počuť tie "vykuchané Dynavox lišty a divné káble"
a po odposluchu u neho doma potom môže povedať "bežte do pi.....e" alebo aj nie :-)
a my sa vezmeme a odídeme rovnako chudobný bačovia k ovciam späť, alebo bohatší bačovia a kúpime nové ovce
no to je to vysoké EGO,,,,,čo OGE......či čo :-)
neberte sa zbytočne tak vážne........ toto má byť zábava a vy z toho robíte nejaký "hon na umelé predstavy"
Vaša arogancia je naozaj neuveriteľná...Všetko, čo bolo potrebné Ste týmto príspevkom "dokonale" vysvetlil. Aj by som Vám poprial veľa úspechov, ale predpokladám že mi odpíšete, že ma to toho ho.no a Vám na tom aj tak nezáleží.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
šeďour
Příspěvky: 127
Registrován: 03 lis 2011 12:20
Bydliště: Praha

Re: Desire Cable Technology / DESIRE CT

Příspěvek od šeďour »

Mě je záhadou, jak si tuhle firmu ti zákazníci najdou ?
Osobně jsem o nich nikdy od nikoho neslyšel, na fóru jsem o nich nic nečetl (až do teď :thumbdown: ) a na internetu je nenajdu.Tak jak to vlastně funguje.
Pan konstruktér píše, že nestojí o nějaký fundovaný komenty na fóru, takže nechápu ještě jednu věc.Proč o nich vlastně píše ten, co sem, na fórum, informaci o téhle firmě přinesl (jestli se nepletu tak diskutér s nickem T101) ?
Audio mini PC, napájení iFi, DAC Topping D30 PRO, zesilovač HEGEL H300, NextWaveSS PK Audio, reprokabel Kabelguru Reptilian Silver, XLR kabel Kabelguru Ultra
Janik
Příspěvky: 1635
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Desire Cable Technology / DESIRE CT

Příspěvek od Janik »

Majitel sa vola menom R. ma kamaratske vztahy s Alvinom Chee, ktory je majitel vinshine audio co je vyhradny predajca denafrips a kinki audio vo svete. Ja som o tejto firme prave pocul od Alvina. Zrejme v azii maju radi tieto exoticke konstrukcie kablov.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
kychtax

Re: Desire Cable Technology / DESIRE CT

Příspěvek od kychtax »

Ten "Komiks" se povedl.. :lol:
Odpovědět