CH Precision

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
Odpovědět
Vadim
Příspěvky: 177
Registrován: 09 lis 2011 21:25

CH Precision

Příspěvek od Vadim »

Pratele hifisti, naskytla se mi jedinecna moznost navstivit vyrobni zavod jednoho z nejuznavanejsich vyrobcu ultra high end audio produktu CH Precision. Nekteri z vas mozna meli moznost slyset na High End Munich 2018 a poznavate obrazek nize.

Tato svycarska firma je relativne mlada, ale uz stihla nasbirat hodne nadsenych ohlasu recenzentu i stastnych majitelu po celem svete.

Jedu tam ve ctvrtek pristi tyden. Navsteva zahrnuje prohlidku vyroby a R&D + poslech kompletni referencni sestavy na repro Stenheim Reference nebo Alumini Five nebo Magico M3.

Proc pisu sem?

Za prve je skoda si to nechat pro sebe :) Ale hlavne s vasi pomoci bych chtel z teto navstevy odnest co nejvice informaci.

Zde je tedy prostor pro vase dotazy. Pokud vas cokoliv zajima, piste sem.

Obrázek
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: CH Precision

Příspěvek od vitek »

Kolika místný autobus můžeme zamluvit, abychom se mohli na tu návštěvu k tobě připojit???
Jeliman nautilus
Příspěvky: 134
Registrován: 28 čer 2018 13:22

Re: CH Precision

Příspěvek od Jeliman nautilus »

:thumbup:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: CH Precision

Příspěvek od Mark Levinson »

Tenhle zvuk se mi vždy líbil. Musí to být zážitek dostat se do výrobního závodu, gratuluji. Nenapadá mne nic na co se zeptat, snad jen koukat na tu krásu a pokud to půjde fotit a fotit a potom tady potěšit oko nás co jsme neměli to štěstí tam jet.
Mark Levinson
Jiri
Příspěvky: 858
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: CH Precision

Příspěvek od Jiri »

Vadime, zeptej se na slevu 90% abys sis to mohl koupit domů :lol:
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Odpovědět