Miyajima Labs - přenosky z Japonska

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Miyajima Labs - přenosky z Japonska

Příspěvek od Yngwie »

http://www.miyajima-lab.com/
ehtop1.jpg
Zajímavé na těchto přenoskách je především patentovaná Cross Ring technologie, ruční malosériová výroba, použité materály a špičkový zvuk.

Horká novinka je teď MC Saboten a Saboten L.
saboten05.jpg
Noriyuki Miyajima je v byznysu zhruba 55 let a navrhuje krom přenosek také lampové předzesilovače, koncové zesilovače a step-up trafa.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Miyajima Labs - přenosky z Japonska

Příspěvek od valderon »

Je snad Miyajima prenoska, o které přemýšlís? Nebo máš zkušenost s některou Saboten? Pokud ano, můžeš se podělit? Moc by (nejen) mě to zajímalo.
Miles
Příspěvky: 505
Registrován: 16 led 2011 17:09

Re: Miyajima Labs - přenosky z Japonska

Příspěvek od Miles »

Napište nebo zavolejte do Ostravy p. Dioka studio Panský dvůr ten tyto přenosky prodává ,na výstavě jsem s p. Doikem mluvil a pravil že mají novou technologii a to chvějku na přenosce z ostnu z kaktusu ,může to být pravda a nemusí !!!!!
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Miyajima Labs - přenosky z Japonska

Příspěvek od Yngwie »

valderon píše:Je snad Miyajima prenoska, o které přemýšlís? Nebo máš zkušenost s některou Saboten? Pokud ano, můžeš se podělit? Moc by (nejen) mě to zajímalo.
Samozřejmě. Je to pecka. Vždycky když slyším, jak to hraje, tak zamáčknu slzu ... z digitálu tohle nedostanu. Slyšel jsem několikráte Kansui. Saboten bych možná chtěl.
Miles
Příspěvky: 505
Registrován: 16 led 2011 17:09

Re: Miyajima Labs - přenosky z Japonska

Příspěvek od Miles »

Tím pádem tě vítám mezi analogové nadšence :clap:
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Miyajima Labs - přenosky z Japonska

Příspěvek od Yngwie »

Miles píše:Tím pádem tě vítám mezi analogové nadšence :clap:
Předčasné, ale děkuji :mrgreen:
Uživatelský avatar
Pavel Diok - Panský Dvůr
Příspěvky: 111
Registrován: 01 led 2011 14:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Miyajima Labs - přenosky z Japonska

Příspěvek od Pavel Diok - Panský Dvůr »

Miles píše:Napište nebo zavolejte do Ostravy p. Dioka studio Panský dvůr ten tyto přenosky prodává ,na výstavě jsem s p. Doikem mluvil a pravil že mají novou technologii a to chvějku na přenosce z ostnu z kaktusu ,může to být pravda a nemusí !!!!!
Tady si to přečti, že jsem nekecal a chvějka je z kaktusu - http://www.miyajima-lab.com/
Acoustic Revive, Acoustic Signature, Aequo Audio, Crosszone, Horns, Kerr Acoustic, KLH Audio, Lawrence Audio, Leben, Lumin, Miyajima Lab, Okki Nokki, Oyaide, Silent Angel, Soulnote, SPEC, Townshend, Wand, Westminster Lab https://www.diokaudio.cz/
Odpovědět