RDacoustic

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
RDacoustic
Příspěvky: 39
Registrován: 25 zář 2015 12:04
Bydliště: Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

RDacoustic

Příspěvek od RDacoustic »

Uživatelský avatar
timcs
Příspěvky: 476
Registrován: 13 kvě 2012 12:00

Re: RDacoustic

Příspěvek od timcs »

Zaujímavé riešenie. Ten podstavec by som tam radšej videl z kovu. Takto mi to vypadá ako pod kvetináč :angel: Cena? Je tajná, že je len na dotaz?
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: RDacoustic

Příspěvek od lachim »

též mě zaujal vzhled.
neumím si to (dle fotky) vůbec představit v reálném prostoru.
též prosím o info k ceně.
pár stojí 80 nebo 300 ??
terahera

Re: RDacoustic

Příspěvek od terahera »

Mě se líbí a to moc,asi zase zajedu do Rožnova na poslech,jestli budou hrát takovým stylem jako Evolution,tak to bude paráda.Evolution i se základním fostexem mi doslova vyrazily dech,takže uvidíme co tyhle,trochu mi dizajnem připomínají Zingalli,tak doufám,že cenová politika nebude taky stejná
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: RDacoustic

Příspěvek od Vlado222 »

http://www.rdacoustic.cz/en/high-end-sp ... -euphoria/

Dimensions:
Height 93 cm
Width 51 cm
Depth 48 cm
Weight 45 kg
Price 8 790 EUR
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: RDacoustic

Příspěvek od aretax »

Krásne, prvotriedna práca, kvalitná predná aj zadná ozvučnica, prijateľná cena Ak bude taký aj zvuk,...
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: RDacoustic

Příspěvek od efičák »

Nejdříve se má chválit, nádherné terminály na reprokabely a tím ovládáním na výhybku.
Nekdy prostě není možné akusticky upravit poslechovku, protože s námi hifisty žijí i normální lidé.
:-j

Když prostě rezignuju na HiFi poslech s alespoň trochu slušnou stejnoměrnou reprodukcí v celém pásmu a upřednostním pocit z té efektní bezprostřední hry frekvenčně divokých širokopásem a doplním si to nějakým podařeným lampáčem, může to být to pravé.

Na to mají lidé právo a já je podpořím. Vždyť radost ze zvuku je obohacující a že ne všechno se na takových řešení reprodukce poslouchat nevadí. Nahrávek jsou statisíce, každý si vybere.

Malou daní je výběr nahrávek takovýma bednama. Symfonie nebo nějaká složitá hudba bude maličko slívaná ve forte, na druhé straně akustický Jazz s jednodušším vokálem může být to pravé.

Stejně si nejpokročilejší bohatí hifisté pořizují více aparatur na každý žánr jinou.

A malinko můj názor, pro každého je to jiné...nožičky mě připomínají nějaké křesílko, nebo kolovrat či tkalcovský stav. Pocit vybraného luxusu, by mi navodilo pokračování toho designu terminálů. Přesvědčivý lesk zlata, oslnivý chrom, nebo decentní matný černý kov v eloxu, jako přední hliníkové panely hifikomponentů.
.
Ale to už jsem příliš kritický až snobský. Zvuk je na prvním místě.

Pozdravy do Rožnova, ať se daří.
Zvuk dobrý - všechno dobré
Uživatelský avatar
Senior
Příspěvky: 43
Registrován: 12 říj 2011 19:42

Re: RDacoustic

Příspěvek od Senior »

Kdybych si takové "opuchlé hrůzy" přivezl domů, tak mám druhý den kufry přede dveřmi ... :lol:
terahera

Re: RDacoustic

Příspěvek od terahera »

S tou cenou bych to neviděl tak divoce,u Evolution mají 9900 eček a prodávájí je u nás za polovinu,takže předpokládám,že u Euphorie to bude stejné
terahera

Re: RDacoustic

Příspěvek od terahera »

Senior píše:Kdybych si takové "opuchlé hrůzy" přivezl domů, tak mám druhý den kufry přede dveřmi ... :lol:
Však ti je nikdo nevnucuje,100 lidí-100chutí :smile:
Uživatelský avatar
timcs
Příspěvky: 476
Registrován: 13 kvě 2012 12:00

Re: RDacoustic

Příspěvek od timcs »

Senior píše:Kdybych si takové "opuchlé hrůzy" přivezl domů, tak mám druhý den kufry přede dveřmi ... :lol:
Niekto nosi nohavice, niekto papuce :lol:
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
RDacoustic
Příspěvky: 39
Registrován: 25 zář 2015 12:04
Bydliště: Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: RDacoustic

Příspěvek od RDacoustic »

Zdravím Vás, koncová cena pro čr je 149 000 Kč.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: RDacoustic

Příspěvek od PítrsPraha »

Kde lze najít měření reprosoustav?
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
Senior
Příspěvky: 43
Registrován: 12 říj 2011 19:42

Re: RDacoustic

Příspěvek od Senior »

A k čemu to měření potřebuješ ?
Ty je chceš kupovat ?
terahera

Re: RDacoustic

Příspěvek od terahera »

A to měření jako ovlivní,jestli se bedny zvukově líbí,nebo ne?Furt se tu někdo ohání nějakým měřením,jakoby jsme poslouchaly snad grafy nebo co!Mě je měření u pr...e, buď to hraje a líbí se mi to,nebo se mi to nelíbí a může to mít měření jaké chce!Už jsem měl možnost poslechnout jeden zesilovač s výborným měřením,a jsem rád,že ho nemám doma,ho by letěl z okna i s grafama
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: RDacoustic

Příspěvek od PítrsPraha »

Maroslav-2009 píše:A to měření jako ovlivní,jestli se bedny zvukově líbí,nebo ne?
Smyslem existence reprosoustav je s co možná nejmenším zkreslením převést elektrický signál na mechanické vlnění. Což je čistě technická záležitost. Sada měření pak napoví, jak se daným reprosoustavám daří plnit svůj účel. A do velké míry to vypovídá i o výsledném zvuku. Nejen co se týká frekvenčního rozsahu, ale i impedanční charakteristiky, impulsní odezvy, frekvenční odezvy mimo osu, rezonancí ozvučnice atd. To jsou všechno věci, které jasně ovlivňují zvuk a ukazují kvalitu provedení reprosoustavy po elektrické, mechanické i akustické stránce.
Maroslav-2009 píše:Furt se tu někdo ohání nějakým měřením,jakoby jsme poslouchaly snad grafy nebo co!
Já s dovolením nejsem žena. Neposloucháme grafy, posloucháme zvukové vlny vytvořené reprosoustavami a grafy objektivně ukazují, jak reprosoustavy zvukové vlny vytvářejí.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
terahera

Re: RDacoustic

Příspěvek od terahera »

Já samozřejmě netvrdím,že grafy nic o kvalitě nevypovídají,pouze říkám,že mě grafy nezajímají,zajímá mě poslech daného komponentu a buďto se mi jeho zvukový projev líbí,nebo ne,tudíž pro mě grafy nemají žádný význam.Stojím si za tím,že než mít v ruce nějaké měření,na jehož základě pak řešit,jestli je komponent kvalitní,nebo ne,tak se prostě seberu a komponent si poslechnu na vlastní uši,podle toho pak usoudím,jestli je to dobré nebo ne :smile:
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: RDacoustic

Příspěvek od PítrsPraha »

A někdo snad tvrdí, že tebe měření zajímá nebo má zajímat?

Jinak to, že někoho měření nezajímá (ať už proto, že mu nerozumí nebo proto, že nemá dost zkušeností na to, aby z něj uměl vyvést relevantní závěry o reálném chování reprosoustav), neznamená, že není důležité. Bez důkladné simulace a měření by žádná reprosoustava, která má ambice na alespoň trochu slušný zvuk, nemohla vzniknout. Měření velmi napoví, jaké nároky bude reprosoustava klást na zesilovač, jak se bude chovat v (ne)zatlumené poslechovce, co od ní lze očekávat z pohledu frekvenční vyrovnanosti apod. Z toho si alespoň trochu zkušený člověk udělá základní obrázek o tom, jestli se o takovou reprosoustavu má zajímat dále nebo ne. Poslech je pak samozřejmě dalším důležitým krokem. Jedno doplňuje a podporuje druhé. Výsledky měření umějí dát odpovědi na otázku proč to hraje tak a tak.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
terahera

Re: RDacoustic

Příspěvek od terahera »

Je pravda,že měřením moc nerozumím :smile: ,ale zatím jsem to ke spokojenému poslechu hudby moc nepotřeboval.Ale máš pravdu,že vše souvisí se vším,tedy zvuk s měřením.Asi jsme ale trochu zamastili vlákno,které je o něčem jiném,takže všem pardon.
Jo a myslím,že stojí zato,zajet do Rožnova a poslechnout :smile:
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: RDacoustic

Příspěvek od Urbino »

Maroslav-2009 píše:Já samozřejmě netvrdím,že grafy nic o kvalitě nevypovídají,pouze říkám,že mě grafy nezajímají,zajímá mě poslech daného komponentu a buďto se mi jeho zvukový projev líbí,nebo ne,tudíž pro mě grafy nemají žádný význam.Stojím si za tím,že než mít v ruce nějaké měření,na jehož základě pak řešit,jestli je komponent kvalitní,nebo ne,tak se prostě seberu a komponent si poslechnu na vlastní uši,podle toho pak usoudím,jestli je to dobré nebo ne :smile:
:thumbup: také se spoléhám na moje měřáky (UŠI) a proto si zajedu do Rožnova ty výrobky proměřit.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
RDacoustic
Příspěvky: 39
Registrován: 25 zář 2015 12:04
Bydliště: Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: RDacoustic

Příspěvek od RDacoustic »

28.2.2017 vyjde v časopise Stereo-Video test reproduktorových soustav Euphoria.
https://www.facebook.com/stereovideoCZ/?fref=ts

Osobně mě mrzí úroveň některých přispěvatelů, kteří Evolution ani Euphorii nikdy neviděli a neslyšeli a mají obrovskou potřebu se zde vyjadřovat "jak to hraje".

Bartoli: širokopásmo je momentálně hitem v německu, švýcarsku, celé skandinávii, japonsku atd... Kvalitativně je to zcela něco jiného než měla Vaše babička. Možná podobně jak by jste si před 20 lety myslel, že gramofony patří historii, přece jenom se vrátily. Doufám, že se za námi stavíte na Pražské výstavě Audio-Video show, naše skromná expozice bude v pokoji 480.
http://www.audio-video-show.cz/
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: RDacoustic

Příspěvek od PítrsPraha »

PR články nic neřeší.

Proč se jako čert kříže bojíte prezentovat sadu běžných měření svých špičkových reprosoustav? Tímhle přístupem dáváte zřetelně najevo, že opravdu není o co stát.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: RDacoustic

Příspěvek od lubin »

Na měření spousta lidí "nehraje"...hifi je především o emocích z hudby a to jakým způsobem je toho dosaženo, je vcelku jedno ať se jedná o jakýkoli komponent. Postavit sestavu z nejlépe měřících komponetů není problém, když jsou peníze, otázkou je, co to s náma potom udělá. Omlouvám se za příspěvek "mimo téma".
RDacoustic přeji hodně úspěchů na nelehkém poli.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Nordland

Re: RDacoustic

Příspěvek od Nordland »

http://www.rdacoustic.cz/en/high-end-sp ... evolution/

Cena 269 730 kč, a zvuk jako z plastoveho kelimku :clap: =)) %-(
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: RDacoustic

Příspěvek od aretax »

RDacoustic píše:28.2.2017 vyjde v časopise Stereo-Video test reproduktorových soustav Euphoria.
https://www.facebook.com/stereovideoCZ/?fref=ts

Osobně mě mrzí úroveň některých přispěvatelů, kteří Evolution ani Euphorii nikdy neviděli a neslyšeli a mají obrovskou potřebu se zde vyjadřovat "jak to hraje".

Bartoli: širokopásmo je momentálně hitem v německu, švýcarsku, celé skandinávii, japonsku atd... Kvalitativně je to zcela něco jiného než měla Vaše babička. Možná podobně jak by jste si před 20 lety myslel, že gramofony patří historii, přece jenom se vrátily. Doufám, že se za námi stavíte na Pražské výstavě Audio-Video show, naše skromná expozice bude v pokoji 480.
http://www.audio-video-show.cz/
Bartoliho príspevky nemôžete brať vážne. Mne sa Vaše bedne dizajnovo páčia a na zvuk som veľmi zvedavý. Konečne je tu niečo, čo aj dizajnovo oživuje trh. Aj ja si na pražskú výstav zoberiem svoje "meráky" (uši) a veľmi som zvedavý, čo "namerám" . Klasické merania nie sú pre mňa smerodajné. Darmo nameriam rovnú čiaru od 0Hz po 100 KHz, keď sa to nebude dať počúvať. Verím, že si zostavu poriadne zladíte a "pohráte" sa s miestnosťou. Aby sme nemuseli počúvať starú a známu frázu: No, viete, je to na výstave a...(milión dôvodov, prečo to nehrá). Úprimne Vám držím palce !!!!
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: RDacoustic

Příspěvek od Mark Levinson »

(Edit by ML)
Toto vlákno je o značce RDacoustic, prosím pište zde k tématu. Irelevantní příspěvky jsem přesunul do vlákna "smetiště".
Mark Levinson
RDacoustic
Příspěvky: 39
Registrován: 25 zář 2015 12:04
Bydliště: Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: RDacoustic

Příspěvek od RDacoustic »

Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: RDacoustic

Příspěvek od Federmann »

RDacoustic píše:nový test na portálu HIFI pig
http://hifipig.com/rd-acoustic-evolution-loudspeakers/
Řadu let sleduji postupný vznik RDacoustic a nezbývá než smeknout před množstvím práce a výbornými výsledky :thumbup:


Obrázek
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: RDacoustic

Příspěvek od Urbino »

Federmann píše:
RDacoustic píše:nový test na portálu HIFI pig
http://hifipig.com/rd-acoustic-evolution-loudspeakers/
Řadu let sleduji postupný vznik RDacoustic a nezbývá než smeknout před množstvím práce a výbornými výsledky :thumbup:


Obrázek
:thumbup:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: RDacoustic

Příspěvek od aretax »

Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: RDacoustic

Příspěvek od Mark Levinson »

Narazil jsem na další model reprosoustav firmy RDacoustic a to model Virtuoso, vypadají velice sympaticky.

Obrázek
Mark Levinson
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: RDacoustic

Příspěvek od PítrsPraha »

No, tohle je počítačová grafika.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: RDacoustic

Příspěvek od Mark Levinson »

Tak to nevím, ale na svých stránkách je již mají uvedeny.

https://www.rdacoustic.cz/cs/high-end-r ... ull-range/
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: RDacoustic

Příspěvek od Frogyman »

Mark Levinson píše:Tak to nevím, ale na svých stránkách je již mají uvedeny.[/url]
A na zahraničních je i prodávají...
https://www.higherfi.com/speakers/rdacoustic-virtuoso
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: RDacoustic

Příspěvek od PítrsPraha »

A realne existuji vyrobene?
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: RDacoustic

Příspěvek od Urbino »

Urbino píše:
Maroslav-2009 píše:Já samozřejmě netvrdím,že grafy nic o kvalitě nevypovídají,pouze říkám,že mě grafy nezajímají,zajímá mě poslech daného komponentu a buďto se mi jeho zvukový projev líbí,nebo ne,tudíž pro mě grafy nemají žádný význam.Stojím si za tím,že než mít v ruce nějaké měření,na jehož základě pak řešit,jestli je komponent kvalitní,nebo ne,tak se prostě seberu a komponent si poslechnu na vlastní uši,podle toho pak usoudím,jestli je to dobré nebo ne :smile:
:thumbup: také se spoléhám na moje měřáky (UŠI) a proto si zajedu do Rožnova ty výrobky proměřit.

Tak jsem si to společně s kamarády MAR a ACIBUK konečně naplánovali a do Rožnova vyrazili. Cíl RDacoustic, záměr, poslechnout, co ti kluci z Rožnova vlastně vykutili.
Ve studiu nás přivítal Radovan Řehořek, první rychlé seznámení a pojďme na to. První šok v Evolution byl namontován repráček, snad průměru 8 cm (jestli nepřeháním, viz foto). Začalo to hrát, naše slechy se zaměřily a oči vyvalily. Neuvěřitelné, to hraje a hraje to velmi zajímavě. Ovšem my se těšili na ty Fostexy, Voxativy, Lowthery a ostatní repro, kterými se dají „reproduktorové skříně“ Evolution osadit.
Přišly na řadu, my poslouchali jedno cd za druhým, velmi soustředěně. A teď bych mohl psát, „ jak ty Evolution nádherně prezentovaly zvuk, křišťálově, v celém frekvenčním pásmu, výšky :clap: basy :clap: , famózní středy :thumbup: “.
Prd, to nemá smysl a navíc mi to nepřísluší, neboť nejsem pro toto hodnocení, dostatečně fundovaný, taky proto, že jsem jen ČLOVĚK, tvor nedokonalý. Ale rozhodně se chci s vámi podělit o můj pocit ze stráveného času v Rožnově a poslechem výrobků RD Acoustic.
Moje osobní měřáky (uši) jsou propojeny ještě s jedním komponentem v mém těle a to je srdce. Ten druhý komponent, který je nedílnou součástí mého měřícího aparátu, včera dával znamení, že by se rádo s tím, co slyší, kamarádilo a chtělo by to mít vedle sebe (před sebou, blízko sebe,…).
Pánové, máte můj obdiv. Zasloužíte si od nás všech, pozornost a čas seznámit s tím co jste vytvořili. A myslím, že nejsem sám, kdo vám tuto poklonu prezentoval. Těm, kteří mají jiný názor, ale doposud se Evolution a Euphoria osobně nesetkali, zkuste to. V životě jsem, mnohokrát musel přehodnotit své první pocity a dojmy, díky za to, že jsem to mohl udělat, mnoho krásného jsem tím poznal.
PS: Velmi příjemný čas poslechem utíkal a kdyby jeden z nás (a nebyl jsem to já) v jednu chvíli neřekl, kluci měli bychom končit, protože je 21,00 hod. a my přijeli v 16,00 hod., tak tam sedíme spokojeně ještě teď. Což MAR a ACIBUK??

Viktore sorry za ty fotky, ale my pozorně poslouchali a lepší fotky nedělali
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: RDacoustic

Příspěvek od Yngwie »

Kluci, strašně mě mrzí, že mi to nevyšlo časově :sad: Dost mě zajímal model Euphoria :thumbup: Evolution jsem slyšel u Pavla Dioka a s Voxativ to hrálo krásné středy. Nutno ovšem dodat, že to není zcela univerzální bedna ... na velké orchestry nebo rockový nářez to chce něco jiného ... zbytek byl famózně živelný na středech.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: RDacoustic

Příspěvek od PítrsPraha »

Vidím tam správně Denon PMA-1510, na kterém prezentovali bedny i na výstavě? Třísettisícové bedny s absolutně nekompromisní konstrukcí, kterou by zabilo i 20 cm reprokabelu Krautwire, prezentované na 25tisícovém integráči?
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
acibuk
Příspěvky: 70
Registrován: 10 říj 2011 23:46

Re: RDacoustic

Příspěvek od acibuk »

PítrsPraha píše:Vidím tam správně Denon PMA-1510, na kterém prezentovali bedny i na výstavě? Třísettisícové bedny s absolutně nekompromisní konstrukcí, kterou by zabilo i 20 cm reprokabelu Krautwire, prezentované na 25tisícovém integráči?
Vidíš dobře! A já dodám ještě, že poslechová místnost byla v podstatě kvádr, asi nemají ani vyřešení přívod elektřiny a určitě bychom se mohli dlouze bavit o kabeláži a mnoha dalších vlivech na celkový projev. Kouzlo celého je podle mě v něčem úplně jiném. I přes to to byl zážitek. Pro mě je šokující zjištění, že něco může hrát i s integráčem za 25 000,- Jestli to nebude třeba tím, že to nepotřebuje ultra mega stabilní zesilovač, který stojí hromadu peněz.

Souhlasím s tím, že by si to zasloužilo důstojnější spoluhráče a na tom pan Řehořek pracuje. Myslím, že po výstavě v Mnichově bude jasněji
:silent:

Pan Řehořek je připraven přivítat kohokoli se svým vlastním, železem, nebo k němu přijet domů i s bednami aby mu ukázal jak ty jeho bedny hrají. Chystáme se tak učinit a pokusíme se zbořit jeho bedny naším železem. nebo to bude naopak?
:shock:

RESPEKT panu Řehořkovi
Audio Research Reference 80S, Meitner MA3, Avantgarde Acoustic UNO fino XD, NuPrime CDT-8 Pro,Tellurium Q ultra silver, Acrolink
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: RDacoustic

Příspěvek od Dieter Burmester »

Bedny nebedny, nejvic se mi libi ten difuzer! :thumbup:
Dieter Burmester
Odpovědět