Electrocompaniet

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Electrocompaniet

Příspěvek od winelover »

S další mou srdcovou značkou mně předběhl Petr, tak založím tuto další oblíbenou.
Norská firma Electrocompaniet je známa především svými velmi dobrými zesilovači s trochu strohým, pro mně však krásným designem a hlavně velmi dobrým zvukem. Legendární je zejména stabilita a vzorné chování při použití soustav s problematickou impedancí.
Taktéž CD a multi přehrávače jsou velmi povedené. Většinu produkce v Classic Line bych zařadil do vyšší střední třídy.

Obrázek Obrázek
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Kdysi jsem měl doma k testování AW 180 k mým repro Dynaudio - Confidence 5 a zvuk se mě velmi zamlouval.

Obrázek

Winelover: Jestli chceš, přenechám Ti úvodní představení vlákna o Nordostech? Myslím, že by to šlo s adminem domluvit :)
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od Peer »

CD přehrávače Electrocompaniet jsou opravdu povedené.
Já pošilhávám po Spideru, který po jemné úpravě jde použít
i v mém CD přehrávači Audia One M.
Obrázek
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od winelover »

Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že severská kombinace v mém prvním příspěvku zobrazených komponentů s repro Dynaudio - u mně Confidence C1 - je opravdu hodně dobrá.
Jo a Petře, ten Spider Clamp si kup, vliv je opravdu znatelný.
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od Peer »

Budu ho mít zapůjčený.
Můj CD přehrávač klamp má, tak jsem zvědavý, jestli v tom bude nějaký rozdíl.
Obrázek
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od Peer »

V ostravském Tykonu jsou k poslechu AW 600 Nemo - monobloky.
Úžasné. :thumbup:
Obrázek
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od pajuna »

O teto znacce vim jiz delsi dobu, ale nikdy jsem jeji pristroje vlastne neslysel. Muze nekdo popsat trochu charakter zvuku, prip. cemu se podoba nebo s cim se doporucuje (repro) ? Libi se mi i design.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od winelover »

To pajuna: Pokusím se trochu něco napsat i když popis zvuku a charakteru přednesu přístrojů mi nikdy moc nešel. Většinou to omezím na líbí - nelíbí.
Takže, CD přehrávač EMC-1 UP má podle mého názoru poměrně dost analogový charakter zvuku s mírným zdůrazněním spodní části pásma. Velmi příjemný poslech, nezaznamenal jsem žádnou zrnitost na výškách. Konstrukce je vskutku bytelná, jen vlastní mechanika má asi 6 -7 kilo, celý aparát 20. Nedávno jsem v přístroji vyměnil pojistku a před tím i původní clamp za Spider. Po výměně clampu jsem zaznamenal celkové zklidnění přednesu na středech a mírné vylepšení kontur basů. Výměna pojistky, ač je to k nevíře, přinesla jakési zvýšení hlasitosti přednesu celého systému. Nevím jak je to možné, ale kde jsem dřív hrál v poloze 10-11, teď hraju asi tak 9.
Zvuk zesilovače ECI5 MKII bych popsal jako poměrně neutrální. V porovnání s původní ECI5 mi přijdou lehce zdůrazněná krajní pásma, ale nijak přehnaně a rušivě. Ač má nový zesilovač udávaný stejný výkon jako předchůdce, 120W do 8 Ohmů, dělá dojem výkonějšího přístroje.
Pojistku v zesilovači jsem taky vyměnil, stejně jako v CD tam mám SilverStar. Taky jsem vyměnil nožičky za Soundcare. I kdyby nic jiného, tak jsou podstatně hezčí než ty originální.
Víc ze sebe asi nevymáčknu, tak snad to aspoň takhle stačí.
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od anawak »

Ja som konce Electrocompaniet AW 400 porovnával v posluchovom teste s McIntosh MC501 na bedniach BW 802 D. Predzosiky boli ARC LS 26 a McIntosch C42. CD Boli McIntosh MCD 500 , Electrocompaniet EMC 1 UP.
Do vtedy som EC nejak zvlášť nepoznal ale bolo to pre mňa významné poznanie. Musím povedať, že prístroje EC boli v každom ohľade lepšie ako McIntosh. Dynamika a drive spolu s priestorom a detailami bola naozaj neskutočná a k 802 D sadli AW 400 ako zadok na šerbel. McIntosh bol proti tomu nejaky mdlý, za akousi oponou.
Niektorý tvrdia, že EC nie je úplne 1 liga ale ja si myslím, že medzi prástrojmi okolo 5-8 t€ určite prvou ligou je. Dizajn je tiež v podstate nestarnúci a myslím, že veľmi príjemný.
Na hifipassion prípadne nájdete celú moju recenziu z tohto eventu aj s nejakýii fotkami. Je síce trochu poeticky poňatá ale vraj dobrá.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od zappa »

Já mám zkušenost s cdp ECM-1.Do dnes na něj vzpomínám jako na skvěly stroj,krásný design,vynikající konstrukce a super analogový zvuk.Bohužel mi přišel do ruky Meridian a tak jsem ho tenkrát nevzal,byla to chyba.Kamarád ho pak prodal za neuvěřitelnývh 17 tisíc Kč.Vím,že bych s tímto přehravačem mohl žít,alespon rok. :lol: Opravdu měl velký bas,připomínal mi to lampový zvuk,a ač příjemný u akustické hudby,u rockové hudby už to nebylo to pravé.V každém případě tento přístroj doporučuji k ostřejším systémům,tam by měl krásně zapasovat.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Tobias41
Příspěvky: 31
Registrován: 30 pro 2010 21:39

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od Tobias41 »

Jiny pohled na AW180 - nocni zaber :smile: :
Obrázek

prinos Spideru ? Stabilizuje CD v prehravaci a tim zpresnuje zvuk ? Muze to pripadny majitel popsat prosim?
draty a 230V
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od Mark Levinson »

Ahoj Tobias 41,
pěkné logo, pěkně by sedlo jako avatar ;).
Mark Levinson
Tobias41
Příspěvky: 31
Registrován: 30 pro 2010 21:39

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od Tobias41 »

prekonal jsem lenost a je to tam, diky za impuls :thumbup:
draty a 230V
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od Naprach »

Chtěl bych trochu připomenou tuto značku s její novinkou z letošního léta.

Electrocompaniet EMP 2 - multiformátový kombajn na vše co si člověk vzpomene.

Audio playback: Dolby True HD, DTS-HD Master
Video playback: True24p Video, Blu-ray 2D/3D, Full HD 1080p, BD-Live (Profile 2.0), BonusVIEW, HDMI 1.4a
Media support : CD, DVD, SACD, DVD-Audio, Blu-ray (2D and 3D), AVCHD, HDCD, Kodak Picture CD, CD-R/RW, DVD±R/RW, DVD±R DL, BD-R/RE, BD-R/RE DL
Streaming: DLNA Certified, Ethernet/WiFi
Connections: Dual HDMI 1.4a, eSATA, USB2.0, RS232 , Ethernet wired and wireless, 7.1ch audio, 2.0ch balanced, Composite & Component video
db_file_img_1692_1024x768.jpg
EMP_2-rear2.jpg
Doporučená cena: 74.990,-
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od Naprach »

Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od winelover »

Tak to já přidám taky jednu ještě novější novinku - ECI 6 DS.
Je to univerzální mašina založená na integrovaném zesilovači ECI 5 MK2, doplněná o DAC a streamový přehrávač.
Není to sice takový univerzál jako předchozí aparát, ale je to vyšší liga.
Možností připojení má, jak je vidět, dost - analog 1 x XLR a 3x RCA, digitál 2x optika do 96khz/24bit, 2x coax do 192kHz/24bit a 1x USB do 192kHz/24bit asynchronní.
Dále samozřejmě LAN, Wifi a USB 2.0 vstup pro připojení flashdisku nebo externího harddisku.
Výstupy - samozřejmě repro (výkon má zvýšený oproti ECI 5 na 2x125W do 8ohnů) a XLR i RCA z předzesilovače.
Další podrobnosti na http://www.electrocompaniet.no/products ... ed/ECI_6DS
ECI-6DS-front.jpg
ECI_6DS_rear.jpg
ECT-4_remote-control.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od Naprach »

Ten jsem měl plánu jako další. :thumbup:
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od Naprach »

Protože se poohlížím po novém playeru a protože spousta recenzí je v PDF, což pro neznalého jazyků - tedy mě, znamená pracně kopírovat text do překladače, dávám k dobru dvě pěkné recenze na EMC-1UP na klasických stránkách. V Chromu stačí jen kliknout na přeložit a je to. :D Třeba někomu v budoucnu ušetřím pár minut hledání. ;)

http://www.highfidelity.pl/artykuly/0807/electro.html
http://www.positive-feedback.com/Issue5 ... paniet.htm
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od boxer »

Tak známý výrobce hifiželeza se dal na pole repro.

Electrocompaniet Nordic Tone - Model 1

List price: €28,000 pair
Warranty period: 5 years
Weight: 75 kg
Size (W x H x D):
36 x 108 x 52 cm
Obrázek
Uživatelský avatar
Zalán Schuster
Příspěvky: 245
Registrován: 11 říj 2011 23:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od Zalán Schuster »

ZS Acoustics
GIK Acoustics pre Česko a Slovensko
Mierová 85
821 05 Bratislava
tel.: +421 905 616 440
zalansch@hotmail.com
http://www.zs-acoustics.com
http://www.gikacoustics.co.uk
http://www.facebook.com/ZalanSchusterAcoustics
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od jirie »

Nemá někdo co řící k novému multiplayeru EMP 3 ?
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od Vlado222 »

Nový gramec > http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopi ... &sk=t&sd=a
ECG-1_i-fidelity-net_Aufmacher.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od Dieter Burmester »

Pekny, avsak poskrabatelny pohledem :smile:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od jirie »

jirie píše:Nemá někdo co řící k novému multiplayeru EMP 3 ?
Opravdu nikdo???
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od jirie »

Ani jeden majitel???
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od jimmi »

jirie píše:Ani jeden majitel???
A čo ako čakáš? Ze tu napíše 10 nových majitelov?

Bohužial skoro " nikdo " tu nekupuje v SR, CR a asi ani v dalších krajinách nové kvalitné , drahšie prístroje.

A ak aj kupi, na fora asi " nechodí" a ak aj , musí mať odvahu to tu o tom napísať a sa pochváliť. \:D/
Potom mu to tu a hlavne vedla a forach opluju a je vybavené! ~x(

Je to na dlhu debatu a nakoniec už aj tak všetko a suvislosti okolo boli davno diskutované a povedané.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od jirie »

Pokud by si někdo myslel, že by mohly nastat jakékoliv problémy s přijetím jeho názoru vždy je tu možnost použít SZ ;)
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od jimmi »

jimmi píše:
jirie píše:Ani jeden majitel???
A čo ako čakáš? Ze tu napíše 10 nových majitelov?

Bohužial skoro " nikdo " tu nekupuje v SR, CR a asi ani v dalších krajinách nové kvalitné , drahšie prístroje.

A ak aj kupi, na fora asi " nechodí" a ak aj , musí mať odvahu to tu o tom napísať a sa pochváliť. \:D/
Potom mu to tu a hlavne vedla a forach opluju a je vybavené! ~x(

Je to na dlhu debatu a nakoniec už aj tak všetko a suvislosti okolo boli davno diskutované a povedané.
To neplatí len konkretne na tento prístroj ale všeobecne na HIGH-END .To je dnešná REALITA a nielen moj názor. O:-)
martindc
Příspěvky: 2
Registrován: 27 pro 2013 06:01

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od martindc »

jirie píše:Ani jeden majitel???
Zdar, nevím, co by tě konkrétně zajímalo.
Jen ve zkratce… EMP3 mám rok a na zvukové kvality CD jsem si rychle zvykl, dají se poslouchat i horší vydání CD. Určitě posun proti 840C. Flac, MP3 atd, také dobré, ale trochu s rezervou.
Co je pro mě někdy horor, je ovládání a nestabilita systému při streamu (celkem často zamrzne a musím vyp-zap)
Případnému zájemci, bych doporučil delší vyzkoušení, hlavně kvůli ovládání (celkové obsluze přístroje)
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od Vlado222 »

jimmi píše:...A ak aj kupi, na fora asi " nechodí" a ak aj , musí mať odvahu to tu o tom napísať a sa pochváliť. \:D/
Potom mu to tu a hlavne vedla a forach opluju a je vybavené! ~x( ...
Jimmi :thumbup:
Hlavne vyznavači CS samohohonky s obľubou vypisujú koľko panču, cukru, a pod je do komerčných produktov pridané a že iba ich samohonka je najlepšiapretože je najlacnejšia a majitelia nových produktov si kúpili predražený blivajz v peknom obale. :smile:
Nuž čo každý vták si chváli svoje perie. :lol:
Basstl

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od Basstl »

Vlado222 píše: Hlavne vyznavači CS samohohonky s obľubou vypisujú koľko panču, cukru, a pod je do komerčných produktov pridané a že iba ich samohonka je najlepšiapretože je najlacnejšia a majitelia nových produktov si kúpili predražený blivajz v peknom obale. :smile:
Nuž čo každý vták si chváli svoje perie. :lol:
Největší sranda je, že spousta majitelů "predraženého blivajzu", ho po ochutnání "CS samohonky" rychle a se ztrátou prodávají... :cool:
Doporučuji nehanit, dokud neochutnáš... ;)
BVaudio

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od BVaudio »

predražený blivajz v peknom obale.
To neplatí konkretne na tento prístroj, ale všeobecne na HIGH-END . To je dnešná REALITA a nielen moj názor.
:clap: Nebude to tým, kam sa tzv. High-End technicky, vlastnosťami a zásluhou "marketingu" dostal? ;) -tak 95%, opatrný odhad.
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od Vlado222 »

Basstl píše: Největší sranda je, že spousta majitelů "predraženého blivajzu", ho po ochutnání "CS samohonky" rychle a se ztrátou prodávají... :cool:
Doporučuji nehanit, dokud neochutnáš... ;)
Jednu Trnavskú samohonku som ochutnal u Jimmiho. Nezachránil ju ani predzosík Ayre a Cayin. Ani predražená kabeláž. Skôr naopak. Najlepšie k nej zrejme sedia lacné zapatlané káble.
Ani Adrianovi moc nechutnala. Nevydržal ju dlho piť.Asi bola pre ňho prituhá. :lol:
Jimmi ju tiež má vyhodenú v inzercii. :lol:
BVaudio

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od BVaudio »

vlado222
Nezachránil ju ani predzosík Ayre a Cayin a Cayin. Ani predražená kabeláž.
V tom je problém, je mi ľúto..A v tej inzercii vidím AA, Ayre , Cairn (nie Cayin :smile: ),kabeláž, práve tých "záchrancov"..Jimmimu si nepomohol.
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od Vlado222 »

Jimmi to myslím prežije. Tak ako ja ten preklep v predzosíku Cairn :smile:
Vyzerá to že on ide čo sa železa týka cestou downgradu, čo je samozrejme jeho vec.
Viac verí na káble ako na železo, čo sa mi nevidí moc zdravé. Hlavne ked sú káble drahšie ako samotné železo. :smile:
Basstl

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od Basstl »

Vlado222 píše:Viac verí na káble ako na železo, čo sa mi nevidí moc zdravé. Hlavne ked sú káble drahšie ako samotné železo. :smile:
Jde na to přesně obráceně, než by měl.
Kabely jsou to poslední, co by měl řešit, ale touhle cestou jde bohužel hodně hifistů... x_x
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od jimmi »

Basstl píše:
Vlado222 píše:Viac verí na káble ako na železo, čo sa mi nevidí moc zdravé. Hlavne ked sú káble drahšie ako samotné železo. :smile:
Jde na to přesně obráceně, než by měl.
Kabely jsou to poslední, co by měl řešit, ale touhle cestou jde bohužel hodně hifistů... x_x
Káble už su dané.Niekdo je Audiofil iný Kabelofil. Teraz k nim treba ešte nájsť vhodné železo. :lol:
Poznám 1.ného ten tiež ten svoj kábel strká kade tade, ako Vy tu svoj nos tam kde netreba. :angel:
Páni toto je ale vlákno o Electrocompaniet , tak sa držte témy.
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od PMA »

jimmi píše: Páni toto je ale vlákno o Electrocompaniet , tak sa držte témy.
Souhlas. Znáte, resp. slyšel jste někdo toto?

http://www.stereophile.com/solidpoweram ... index.html
Uživatelský avatar
Sanycz
Příspěvky: 21
Registrován: 24 led 2013 20:49

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od Sanycz »

AW 400 (Nada) jsem jako jediné bohužel neslyšel, studio kam chodím je jako předváěcí kus nemá, jinak jsem slyšel AW 600 (Nemo), AW 180, AW 250R, ECI-5MkII, ECI-6D a musím říct že jsou to všechno pro mě mašinky s zvukem který mi absolutně sedne (lepší už pro mě bylo jen Audia Strumento No.4+No1). Zvuk EC je velmi analogový, sytý (pocit z toho že poslouchám digitální záznam úplně vymizel) s úžasným prostorem a dynamikou už u ECI-5MkII. Srovnával jsem ECI-5MkII s CA 851W+851E a EC mě tak uchvátil že pokud se něco nezmění pod stromečkem bych mohl najít AW 180 nebo AW 250R.
Electrocompaniet AW250R+EMM Labs CDSA SE+WB Discovery
martindc
Příspěvky: 2
Registrován: 27 pro 2013 06:01

Re: Electrocompaniet

Příspěvek od martindc »

Sanycz píše:Srovnával jsem ECI-5MkII s CA 851W+851E a EC mě tak uchvátil že pokud se něco nezmění pod stromečkem bych mohl najít AW 180 nebo AW 250R.
Sanycz
Tak ti přeji , ať se nic nezmění...
Také jsem jel na E+W , teď s užívám AW 180 a fakt si to užívám!!!
Jen se zeptám, kde jsi slyšel ty 600??
Odpovědět