Franco Serblin

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
Odpovědět
Uživatelský avatar
timcs
Příspěvky: 476
Registrován: 13 kvě 2012 12:00

Franco Serblin

Příspěvek od timcs »

Túto značku som tu nenašiel, tak som založil. Nový prírastok http://www.monoandstereo.com/2015/01/fr ... akers.html
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Franco Serblin

Příspěvek od Yngwie »

Accordo jsou krásné ... Ktema minimálně zajímavá ... Lingnea ... ještě fakt nevím, co si o tom mám myslet z hlediska designu :mrgreen:
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Franco Serblin

Příspěvek od Vlado222 »

timcs píše:Túto značku som tu nenašiel, tak som založil. Nový prírastok http://www.monoandstereo.com/2015/01/fr ... akers.html
Už tu je :arrow: viewtopic.php?f=19&t=24
Uživatelský avatar
timcs
Příspěvky: 476
Registrován: 13 kvě 2012 12:00

Re: Franco Serblin

Příspěvek od timcs »

Vlado222 píše:
timcs píše:Túto značku som tu nenašiel, tak som založil. Nový prírastok http://www.monoandstereo.com/2015/01/fr ... akers.html
Už tu je :arrow: viewtopic.php?f=19&t=24
:thumbup:
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Franco Serblin

Příspěvek od Dieter Burmester »

Recenze Franco Serblin Accordo z HifiNews :thumbup:

https://www.dropbox.com/s/10phluibv5nl7 ... w.pdf?dl=0

Poznamka 1: Ackoliv jsou Accordo na trhu uz nejaky ten patek, nekterym se do rukou za ucelem testu dostaly az nyni :crazy:
Poznamka 2: Stejne je zvlastni, ze ackoliv mereni nevychazi uplne lichotive, posluchaci tyto budky hodnoti s nadsenim :smile:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
-Kocour-
Příspěvky: 217
Registrován: 25 úno 2016 09:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Franco Serblin

Příspěvek od -Kocour- »

Diky za clanek. K tem merenim, hmm, je to zakazkovy 15W revelator s phase plugem a pravdepodobne vyskac 9700. Oba slusne menice, proto si rikam, ze ta oblast kolem 5kHz je podivna, byt by to tam nemelo, ani ten propad, ani ty rezonance. Ten propad by mohla byt difrakce, mereni mimo osu by reklo vic, a pokud by se to vyhladilo, tak by to ani zvukove nevadilo. Ale podle CSD se to tvari jako rezonance. No ukazuje to na nejaky problem. Na techto frekvencich to byva obvykle ciste.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Franco Serblin

Příspěvek od Dieter Burmester »

Mne ty rezonance nechavaji v klidu. Protoze i Bartolim uctivane Vivid G1 maji rezonance (na vyskach) :smile:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Franco Serblin

Příspěvek od Yngwie »

Accordo jsou do menších pokojů skvělé bedny. Pro mě jedny z nejčistěji hrajících kompaktů ... přesně vždy odhalily charakter zesilovače nebo zdroje. Za mě :thumbup:

Mít možnost mít dvě sestavy, tak kompaktní sestavička do pracovny by obsahovala Accordo určitě + lampáček Jadis i50 nebo tak něco.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Franco Serblin

Příspěvek od pajuna »

Yngwie píše:....tak kompaktní sestavička do pracovny by obsahovala Accordo určitě + lampáček Jadis i50 nebo tak něco.
...nebo tak neco \:D/ ... to by byla pekna pracovna :thumbup: . Co bys pak mel v hlavni sestave :silent: ?
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Franco Serblin

Příspěvek od Mark Levinson »

pajuna píše:
Yngwie píše:....tak kompaktní sestavička do pracovny by obsahovala Accordo určitě + lampáček Jadis i50 nebo tak něco.
...nebo tak neco \:D/ ... to by byla pekna pracovna :thumbup: . Co bys pak mel v hlavni sestave :silent: ?
No přece dospělé bedny.... :lol:
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Franco Serblin

Příspěvek od Dieter Burmester »

Poradne satni skrine =))
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Franco Serblin

Příspěvek od Yngwie »

No mít neomezený prostor, tak mi tam jednoznačně už hrají Spendor SP200 nebo SP100R2 ... :mrgreen: ... mám takový "old school" názor na zvuk ...
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Franco Serblin

Příspěvek od Dieter Burmester »

Spendor SP200 - old school zvuk v souladu s old school designem :thumbup:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Franco Serblin

Příspěvek od pajuna »

Krome pracovny =))
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Franco Serblin

Příspěvek od adrian »

Yngwie píše:No mít neomezený prostor, tak mi tam jednoznačně už hrají Spendor SP200 nebo SP100R2 ... :mrgreen: ... mám takový "old school" názor na zvuk ...
Riesenim by mohol byt Spendor Classic 1/2,s polymer stredakom a kevlar basakom,take mensie SP100R2.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Franco Serblin

Příspěvek od Yngwie »

adrian píše:
Yngwie píše:No mít neomezený prostor, tak mi tam jednoznačně už hrají Spendor SP200 nebo SP100R2 ... :mrgreen: ... mám takový "old school" názor na zvuk ...
Riesenim by mohol byt Spendor Classic 1/2,s polymer stredakom a kevlar basakom,take mensie SP100R2.
Koukal jsem už na ně a je to dost zajímavé. Neplevelme vlákno o FS (založím k těmto bednám).
Odpovědět