Mudra Akustik

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
Odpovědět
marekg
Příspěvky: 38
Registrován: 13 kvě 2011 12:02

Mudra Akustik

Příspěvek od marekg »

Zdravim vsetkych. Rad by som sa opytal, ci ma z vas niekto skusenost s vyrobkami znacky Mudra Akustik - http://www.mudra-akustik.de.
Par krat som sa zucastnil vystavy v Mnichove a tato znacka tam ma pravidelne zastupenie, kde predvadzali rozne typy sietovych list a filtrov. Minuly rok som si zo zvedavosti zakupil ich sietovy kabel za ca 50 EUR. V produktovom portfoliu je to asi jediny typ kabla, ktory bol zapojeny ku vsetkym komponentom pocas vystavy. V porovnani s ostatnymi zostavami mi prisla hodnota sietovych kablov napadito nizka. Ceny ostatnych vyrobkov sa tiez pohybuju v oblasti zaplatitelnych.

Sietovy kabel som zapajal v sluchatkovej zostave Luxman DA-100 + AKG K701 a v porovnani s Vincentom, Pangeou a VDH Mainsserver sa mi javil ako najvhodnejsi.
Vysledok vo velkej zostave je otazny, zatial som nenasiel dostatok casu a motivacie aby som ho testoval zvlast ku kazdemu komponentu. V kazdom pripade ked som kabel zaradil pred sietovu listu SUPRA, namiesto Vincent Power, citelne sa zlepsila dynamika. Nejdem sa rozpisovat o tom, ci je lepsi alebo horsi a pod., som zvedavy na pripadne nazory a skusenosti dalsich s touto znackou. Vela informacii som v nasich koncinach o nich nenasiel...
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4223
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mudra Akustik

Příspěvek od Mark Levinson »

Znám tuto značku také jen z High end výstav v Mnichově nebo z nějakých testů z Německého Sterea. Myslím, že ani nemá tato značka v ČR/SR zastoupení.
Mark Levinson
marekg
Příspěvky: 38
Registrován: 13 kvě 2011 12:02

Re: Mudra Akustik

Příspěvek od marekg »

Na vystave v Bratislave som tento rok zachytil tuto znacku prvy raz. Ma niekto osobne skusenosti?
Odpovědět