Sonus Faber

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Sonus Faber

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Vážení čtenáři zdejšího fóra,

úvodem bych se chtěl omluvit za komplikaci s tímto vláknem - Sonus Faber, bylo tady již nějaký týden rozvinuto a mým nechtěným zásahem při administraci fóra se mě bohužel podařilo celé vlákno nevratně smazat. Proto zakládám toto jistě neobyčejné téma znovu a věřím, že Vás tato událost neodradí od dalšího přispívání. Ještě jednou se tímto omlouvám všem přispěvatelům a čtenářům za mou chybu.
S přátelským pozdravem Petr 5.


Firma Sonus Faber vznikla v roce 1979 v severní Itálii díky touze Franco Serblina, perfekcionisty a milovníka hudby, po dokonale přirozené a neunavující reprodukci.

Od samého počátku sázela firma na absolutní kvalitu. Cenu reprosoustav nikdy nemusela podřizovat diktátu trhu, ale jedině vysokým nárokům na hudebnost a perfektní zpracování. Tato filozofie se ukázala být tou správnou cestou k úspěchu a poptávka po Sonus Faberech, které mezi běžnou produkcí působily jako klenoty z dokonale opracovaného ořechu, rostla každým rokem a dnes je tato italská firma pevně etablována po celém světě. Dokonce i náročný americký trh, který je pro většinu evropských výrobců nedosažitelným snem, se brzy otevřel těmto nevšedně kvalitním reproduktorům a v současnosti má i zde Sonus faber své pevné postavení. Firma dělí své produkty na pět řad výrobků nazvané a Homage,Cremona, Liuto,Toy a Vintage.

Ty nejdokonalejší, nekompromisně řešené a nákladnější soustavy se nalézají v řadě Homage. Před cca jedenácti lety byla uvedena na trh první dostupnější řada nazvaná Concerto a firma se díky jejímu úspěchu rychle dostala do vyjímečné pozice kultovního výrobce, který umí vyrobit ve všech ohledech dokonalé reproduktory i za akceptovatelné prodejní ceny .Dodnes je v české republice spousta spokojených vlastníků této modelové řady.
Dle posledních informací se stávájí novou fererencí nové modely s názvem :

Sonus Faber - Idea
Obrázek

Amati - Futura:
Obrázek
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Sonus Faber

Příspěvek od martinowsky »

A já si říkal že jsem přeci nebyl zrovna ožralý jak rus a psal do tohodle tématu a kde nic tu nic :-))))

Tak teď už jen ve zkratce co jsem chtěl předy říct. Že jsem si byl tyto bedny prohlédnout a poslechnout v Tykonu a že jsem byl okouzlen jak dizajnem tak zvukem a že Amati Futura jsou na mě až moc načančané. Kdežto do levnějších modelů jsem se zamiloval. Pan Šulc pustil pro srovnání i WB a i v této cenové byly znát rozdíly a ne že bý ten či oný byl lepší ale charakter se lišil.

Tak to byla páteční příjemná hodinka a mě zůstane v mysli i s pocitem že mám doma pořád co zlepšovat - hlavně na basech. :sick: ten PInk Floyd ten neměl chybu až mě mrazí

Děkuji panu Šulcovi za ochotu a přátelský pokec. Díííík.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Mark Levinson »

Díky Martine za opáčko,
chtěl jsem tady napsat, že značku Sonus Faber v současnosti u nás zastupuje High end studio Tykon http://www.tykon.cz/. Na svých stránkách to ještě uvedeno nemá, ale v ceníku je již najdete http://www.tykon.cz/ceniky/Cenik.xls, takže se můžete pokochat i cenami v korunách.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Mark Levinson »

Zajímala by mne cena toho nádherného modelu Idea.
V ceníku studia Tykon jsem je nenašel, konči to tam modelem Amati Futura.
Mark Levinson
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Sonus Faber

Příspěvek od martinowsky »

Mám pocit že kolem 2,5 mega. Někde jsem to slyšel nebo četl.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
eLko
Příspěvky: 107
Registrován: 29 pro 2010 20:19
Bydliště: Bratislava

Re: Sonus Faber

Příspěvek od eLko »

Amati Futura ,tusim to bolo teraz v nemeckom stereu. Zvuk 97 %
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Mark Levinson »

eLko má pravdu,
v poslením Stereu je test Sonus Faber Amati Futura.
Výborné hodnocení za zvuk 97%, cena 25.000,-€ a samozřejmě excelentní provedení a vzhled. Malým nedostatkem je naměřená minimální impedance 2,7 ohmů, což signalizuje potřebu silného a stabilního zesilovače. Ale kdo jde do takových beden, tak má určitě amplifikaci pořešenou.

Obrázek
Mark Levinson
Libor Šulc-TYKON
Příspěvky: 156
Registrován: 24 bře 2011 10:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Libor Šulc-TYKON »

Je na místě uvést některé bludy na pravou míru.
Sonus faber vyrábí veškerou produkci výhradně v městečku Arcugnano v Itálii.Všechny modely.
Žádná výroba v Číně,to u SF opravdu nehrozí.
Každý výrobek,včetně nejlevnějších Toy,je Made in Italy.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Sonus Faber

Příspěvek od martinowsky »

Tak to je krásné, tak to má být. I když dneska se i Heineken dělá v Polsku. Hlavně když kvalita zůstane zachována.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martin_Ketos
Příspěvky: 52
Registrován: 07 čer 2011 09:48
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Predstavujeme: Sonus faber

Příspěvek od martin_Ketos »

Obrázek
http://www.ketos.eu/index.php/Predstavu ... faber.html

Predstavujeme: Sonus faber
Predstavujeme vám značku Sonus faber, ktorá je u nás staro-nová. Táto spoločnosť ponúka nadčasové dizajnové kúsky, ktoré unikátne pasujú do luxusných interiérov a zároveň vyrovnanú a vynikajúcu kvalitu zvuku, ktorý netrpí na úrok vzhľadu, ale práve naopak - harmonicky ho dopĺňa. To je možné vďaka tomu, že do talianskej firmy investovala finančná skupina Quadrivio (Fine Sounds) a tá necháva dizajnérom absolútne voľnú ruku a zároveň ich finančne zabezpečuje. Tvorivá sloboda je tak maximálne zúročená a zákaznici po celom svete sú veľmi spokojní.

Firma sídliaca v krásnom prostredí severného Talianska sa venuje výrobe kvalitných audio výrobkov lahodiacich nielen uchu, ale aj oku. Ich unikátny dizajn nemá vo svete obdobu. Vďaka svojej zručnosti a výborným remeselným postupom sa im darí vyrábať na pohľad nádherné reprosústavy, ktoré okrem vzhľadu oslovia aj kvalitným zvukom. A práve excelentná reprodukcia hudby ich odlišuje od iných dizajnérsky mimoriadne spracovaných výrobkov. Použitie masívneho dreva a výberovej kože im dodáva punc luxusu a exkluzivity.

Z malého lokálneho podniku sa Sonus Faber vypracoval na firmu globálneho rozsahu a ich hlavným mottom sú 3 pojmy: remeselná zručnosť, technológia a cit. Sú to základné hodnoty spoločnosti, ktorými sa riadi. V Sonus Faber priviedli harmóniu prírodného dreva, kože a ušľachtilých kovov k dokonalosti, a vďaka moderným technológiám si udržujú svoju vysokú úroveň kvality. Tá je podporovaná aj neustálym vývojom a záujmom o nové vedecké poznatky, bez ktorých sa tak hodnotné výrobky nezaobídu. Sonus faber spája emóciu a hudbu - vďaka ich reprosústavám zažijete tie pravé emócie z vašej obľúbenej hudby.

Produkty Sonus faber: http://www.ketos.eu/index.php/component ... nacka,428/
http://www.ketos.eu/index.php/Predstavu ... faber.html
Obrázek
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Mark Levinson »

Sonus Faber Stradivari Homage.

Obrázek

Obrázek
Mark Levinson
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Sonus Faber

Příspěvek od anawak »

AMATI FUTURA k videniu a pocutiu v KETOS Bratislava

Obrázek
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Sonus Faber

Příspěvek od anawak »

Bol som dnes popocuvat a potesit oko na novych AMATI FUTURA. No musim povedat, ze je to velmi vydarena bedna. Dizajn a spracovanie exclentne a zvuk vynikajuci. Nebudem sa tu o tom zbytocne rozpisovat pretoze pocity a potreby mame kazdy ine. Jedno sa vsak nezaprie - ten cisty, priestranny a priestorovy, presny a velmi vyvazeny prejav. Najme ta krystalovost ma na nich naozaj dostala. A popri tom vobec nie su sucho analiticke ale zachovavaju si vsetky farby prednasanej muziky.
naozaj vynikajuca reprosustava, ktora hrdo haji svoju cenu okolo 25 000 Eur. Pocul som to s electrocompanietom a audio researchom. ARC samozrejme o 200% lepsi. Ale to je moj subjektivny dojem a nazor.
gratulujem panom zo Sonus Faber a vopred uprimne zavidim kazdemu, kto ju bude moct mat doma.
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Sonus Faber

Příspěvek od anawak »

Toto je zostavicka...

Obrázek
bohus
Příspěvky: 133
Registrován: 12 led 2011 21:51

Re: Sonus Faber

Příspěvek od bohus »

S jedněma krásnýma "Sonusama" se zde u Peera chystalo překvapení.
Jak to dopadlo Peere?
Alespoň do SZ prosím, víš že jsem soňusakovič.
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Sonus Faber

Příspěvek od anawak »

Nove krasky od SONUS FABER - s krasnym menom - AIDA
Samozrejme, ze su nezaplatitelne (120000 USD), ale urcite su krasne.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Sonus Faber

Příspěvek od zappa »

Tohle je zajímavý zvuk a krásný design od této skvělé italské firmy http://www.youtube.com/watch?v=urxoKurT ... AAAAAAACAA
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
monte

Re: Sonus Faber

Příspěvek od monte »

Je zajímavé u těchto značek i jinných, jsou na tube jen ukázky hlavně klasiky atd. Jednoduché nástroje, klavír, housle,bubínek nato cink. Bas člověk neuslyší ani omylem, že by se báli ? Je fakt, není možné mikrofonem na domácí kameře něco slyšet. Jenže tento typ muziky hraje skvěle i na kombajnu. Ještě jsem nenašel u těchto typů beden, hifi nějaký pořádný rockový nářez. U rocku, blues je toho slyšet co se týká nároku zvuku hodně. Momentálně mám puštěné Deep Purple - In Rock, jak by asi hrály ?
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Peer »

U mě, na mých Sonus Faber, hraje i Deep Purple výborně.
I přes to, že mám stojanovky, tak basu mám dostatek.
Aspoň dle mého vkusu...
monte

Re: Sonus Faber

Příspěvek od monte »

Věřím, že hrají, jinak by bedny nikdo nekoupil. Spíš, jak by se na různých prezentacích vyhýbali basům. Ty styly se všude opakují. Kolikrát čtu, jak na výstavě si chce někdo pustit svoje CD a moc se jim to nelíbí. Nejde o Sonus, ale všeobecně.
dkc69
Příspěvky: 65
Registrován: 18 zář 2011 00:37

Re: Sonus Faber

Příspěvek od dkc69 »

ahoj,od podzimu vlastním Sonusy Liuto,je to sice jiná váhová kategorie než ta o které se zde převážně bavíte,ale i přesto patří k tomuto vláknu a já se k nim také trochu vyjádřím.
Poslouchám převážně rock,heavy metal a nepohrdnu i klasikou jako Vivaldi,Bach.... a ze všeho nejvíc M.Oldfield.SF se mi vždy moc líbily,jen jsem o nich skoro v každé recenzi četl,že nejsou multižánrové,nehodí se absolutně k rocku atd atd. a tak jsem se na ně jen koukal na internetu popř.četl o nich na fórech.Na podzim jsem měl cestu přes O.Vítkovice a tak jsem se po letech stavil za p.Šulcem a to jen tak na pokec a případně obhlídnout čím bych asi tak mohl upgradeovat své staré sloupky.Pustil mi právě Liuta načež jsem hned zpočátku řekl,že to teda ne-protože vím z různých článků,že prostě hudbu,kterou mám v mém portfoliu tato značka prostě nezahraje.No a světe div se,ony hrály....a dost dobře...a jsou doma :smile: .
Poslechovku nemám,aparáty mám v obyčejném ob.pokoji a nijak zvlášt není zatlumený (tím myslím panely,pasti atd).SF když jsem je dotáhnul domů a s velkým očekáváním zapojil (byly už částečně rozehrané) hrály nádherně,jen díky akustice dost nepříjemně basovaly-takový nekonkrétní basový hukot.Použil jsem na zkoušku Soundcare hroty a zvuk se ihned zlepšil a to tak, že basy sice zeslábly,neduní (dokonce ani podlaha) a jsou přesnější.Pásmo výšek a středů tím pádem přestalo být potlačováno a ještě více se otevřel prostor nahrávek.Takže poslech i těch -Párplů- je paráda a rocková hudba kupodivu šlape a má drive.
Vyšší řadu SF o kterých zde převážně debatujete jsem bohužel neslyšel nikdy hrát např.Metallicu,Iron Maiden,AC DC a tak se ke zvuku nemohu vyjádřit.Vše co jsem napsal platí jen a pouze k SF Liuto a samozřejmě ke spojení s mými kabely,zesilovačem a cd.
PS: jsem moc rád,že jsem jejich majitelem.
mám to co mám...a jsem za to rád
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Sonus Faber

Příspěvek od pajuna »

Chtel bych se podelit jen kratce o mych zazitcich se SF a jejich "vztahu" k zanrum. Vlastnil jsem spoustu let Concertina, slysel Concerta, Cremony, Auditory i nektere kousky z vyssich rad. Naposledy nekolikrat i na delsi poslech Stradivary. Po techto zkusenostech muzu rict, ze SF jsou bedny se specifickym hladsim, sladkym, nenasilnym zvukem coz se projevuje obvykle i v tom, ze mnohdy muze mnohym chybet razance a drajv pro rockovou, metalovou muziku. Rekl bych, ze ze zminenych typu tuto "absenci" nemaji jen Stradivary.
Slysel jsem nedavno i Liuta o kterych je tu zminka. Musim plne souhlasit, ze pro me jsou to prvni z "nizsich" SF (ktere jsem slysel), ze kterych leze ten ocekavany drajv pro rock! Na druhou stranu postradaji nektere z jinych pozitivnich atributu sestricek ci bratricku. Take jsou v cenove kategorii SF, kde pred tim zadne typy nebyly. Prijdou me zvukove jinde nez je znamy charakter SF. Nicmene jde jen o to, co komu zvukove vyhovuje (myslim, ze priznivci tvrdsich zanru zde mohou byt spokojeni).
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Mark Levinson »

Sonus Faber Liuto

Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 492
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Tony »

Pekné sú, čože o to.
Celkom by ma zaujímalo, ako hrajú s dobrým železom.
dkc69
Příspěvky: 65
Registrován: 18 zář 2011 00:37

Re: Sonus Faber

Příspěvek od dkc69 »

Tak já ty moje SF krmím AV zesilovačem Denon AVC a1,propojeným s nima pupeční šňůrou (kablem) XSymphony Pure Silver Hybrid a zdroj muziky je Vincent S1-ještě ta první verze (pro neznalé-bez lamp) doplněný Siriem II verze emotion a stříbrný RCA HGA Silver Lace.Asi si většina z Vás říká,že to není adekvátní zesilovač jelikož je to AV,ale pro mne to svého času byl vynucený kompromis a když už musel být,tak s touto vlajkovou lodí Denonu.Dnes bych nejradši hrál jen přes klasický stereo zesilovač a snad se k tomu časem i dostanu ;) .
mám to co mám...a jsem za to rád
bohus
Příspěvky: 133
Registrován: 12 led 2011 21:51

Re: Sonus Faber

Příspěvek od bohus »

Přidávám se k Peerovi. Na mých SF stojanovkách mám basů taky dost a že by nestíhaly se mi nijak nezdá.
Libor Šulc-TYKON
Příspěvky: 156
Registrován: 24 bře 2011 10:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Libor Šulc-TYKON »

Pěkný videoklip na téma Sonus faber zde :thumbup:


http://www.youtube.com/watch?v=q97hBZiz ... sY_KtXgos=
Uživatelský avatar
funkyman
Příspěvky: 92
Registrován: 12 bře 2011 16:28

Re: Sonus Faber

Příspěvek od funkyman »

Poznam zvuk SF.. Hlavne starsich radov... Mam domace kino ... Par Grand Concerto,par Concerto, par Concertino,center Solo, sub Gravis...v spalni mam sub Gravis a satelity Wall...... Som velmi spokojny... Vyssie rady poznam s pocuvania na vystavach a posluchovkach... Zvukovy charakter sa vyrazne nemeni... Taliansky prijemny zvuk.. Trochu prebytok basov.. To bol aj dovod , ze som do hlavnej zostavy ich zastupcu vynechal... Je to vsak samozrejme dane mojimi usami a mojimi preferenciami- spolu s vybranymi komponentami u mna... Aj ked ´sorry ´ metal a rock som na nich nepocul a neako mi ku tomu nepasuju, ale rad sa necham prekvapit....
....music is my sanctuary,music is my life....
Libor Šulc-TYKON
Příspěvky: 156
Registrován: 24 bře 2011 10:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Libor Šulc-TYKON »

Sonus faber mají nový web:

www.sonusfaber.com

Mimochodem,nová řada Olympica měla o tomto víkendu světovou premiéru v Mnichově.
Jedním slovem úžasné. :thumbup:
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Sonus Faber

Příspěvek od pajuna »

Slysel nekdo v Mnichove? Podelte se o prvni dojmy?

https://www.youtube.com/watch?v=zM5V6PFFCI8
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
fotolaik
Příspěvky: 80
Registrován: 11 led 2012 19:53

Re: Sonus Faber

Příspěvek od fotolaik »

V expozici byly ve ctvrtek zapojene jine modely . zda hraly v patek ci o vikendu nevim ...
Nevypadaji spatne - proste Sonus ... design umi ...
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Jiri »

Bohužel SF Olympica nehráli v Mnichově ani v pátek a v sobotu.
Pouze vystavené ale skutečně moc hezké. Cena nebyla prezentována.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
bh69
Příspěvky: 166
Registrován: 17 říj 2012 08:38

Re: Sonus Faber

Příspěvek od bh69 »

design a reklama zvladnute na 200% - uz ten pocit vyjimecnosti musi zlepsit zvuk taky o 100% :D
harley44
Příspěvky: 180
Registrován: 29 črc 2012 13:41

Re: Sonus Faber

Příspěvek od harley44 »

Olympica II.....200T
Olympica III....280T. Bez zaruky
Franco Serblin Ktema - Accuphase C2450 + A75 - Esoteric K-05B - Melco N1 - Shunyata Triton V3 - Michell gyrodec - SME V - Koetsu black - Ear 88pb phono+Ear MC4 sut - Pioneer RT 909
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Sonus Faber

Příspěvek od pajuna »

U toho cisla to T znamena tisic?
Uz jsou u nas nekde ke slyseni? Libore, Valdo, ... je to v dohlednu?
Da se to prirovnat zvukove k necemu, treba ke Cremonam?
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Dieter Burmester »

anawak píše:Nove krasky od SONUS FABER - s krasnym menom - AIDA
Samozrejme, ze su nezaplatitelne (120000 USD), ale urcite su krasne...
A s tímhle železem ještě více :thumbup:

Obrázek
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Zalán Schuster
Příspěvky: 245
Registrován: 11 říj 2011 23:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Zalán Schuster »

... a s peknymi GIK Acoustics Art panelmi na stene. :thumbup:
ZS Acoustics
GIK Acoustics pre Česko a Slovensko
Mierová 85
821 05 Bratislava
tel.: +421 905 616 440
zalansch@hotmail.com
http://www.zs-acoustics.com
http://www.gikacoustics.co.uk
http://www.facebook.com/ZalanSchusterAcoustics
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Dieter Burmester »

Zalán Schuster píše:... a s peknymi GIK Acoustics Art panelmi na stene. :thumbup:
Je to sice oxymoron, ale budiz :lol:
Dieter Burmester
harley44
Příspěvky: 180
Registrován: 29 črc 2012 13:41

Re: Sonus Faber

Příspěvek od harley44 »

ceny novych Olympica ma na strankach Excelia HIFI.
Franco Serblin Ktema - Accuphase C2450 + A75 - Esoteric K-05B - Melco N1 - Shunyata Triton V3 - Michell gyrodec - SME V - Koetsu black - Ear 88pb phono+Ear MC4 sut - Pioneer RT 909
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Sonus Faber

Příspěvek od Vlado222 »

Pre milovníkov SONUS FABER je na Audiodrome recenzia na Olympica I a Olympica II . -> http://www.audiodrom.cz/recenze/reproso ... mpica.html
SF-Olympica-II.jpg
SF-Olympica-1.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět