Noble Audio

Výrobci, prodejci a Hifi studia.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Noble Audio

Příspěvek od Mark Levinson »

(Edit by ML)
Pročistil jsem vlákno od nesouvisejících příspěvků. Bylo založena nová sekce "Audio" kde bude více místa na tyto debaty, je tam nové vlákno "Měření nebo poslech".
Příspěvky na téma dvojí identity jsou také ve svém vlákně.
Mark Levinson
stas
Příspěvky: 11
Registrován: 06 bře 2012 16:31

Re: Noble Audio

Příspěvek od stas »

Ahoj všichni!V sobotu 22.3.2014 jsem se svým kamarádem a hifistou Jardou navštívil Pavla v jeho novém bydlišti a poslechovce.Už z fotografií to vypadá nádherně a naživo i s poslechem úžasný zážitek.Akustika dokonale funkční a z estetického hlediska také není co vytknout.Moc se mi líbila precizní práce,Pavel je velmi šikovný řemeslník.Také jsem byl velmi zvědav na zvuk jeho posledního projektu NA CHorus.Velmi nezvyklá konstrukce,vlastně dvoupásmo bez výškáče.Člověk by myslel,že tohle nemůže kloudně hrát,ale opak je pravdou.Velmi vyrovnaný zvuk v celém pásmu,kde nic nechybí ani nepřebývá,skvělá prostorovost,vzdušnost i tonální čistota nástrojů.Nejvíce se mi líbilo podání bicích nástrojů,při správné hlasitosti má posluchač pocit,že je bubeník přítomen.Při zavřených očích přímo vidím jak bubeník mává rukama a kam přesně dopadají paličky,tak je to reálné.Jediná drobnost co by někomu mohla vadit je,úzké poslechové pole pouze pro jednoho posluchače.Já osobně když poslouchám,tak k tomu nikoho jinýho nepotřebuji a sedím v nejideálnějším místě.Vůbec nelituji té dálky co jsme urazili z Č.Třebové,byl to přínosný výlet.
Tímto bych chtěl Pavlovi poděkovat za příjemné odpoledne které nám věnoval,místo aby dělal něco užitečnějšího,třeba na zahradě.DÍKY!Standa.
N.A._Poslechovka.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Noble Audio

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Jsem rád, že ta návštěva byla zhodnocena jako vyvažující tak dlouhou cestu a moc mě těší, že to byl pro vás příjemně strávený čas-nápodobně.
Jarda mi udělal krásné fotky, a dále mě potěšilo to očividné nadšení z poslechu a vaše komentáře. Když vezmu v úvahu, že už máte za sebou i návštěvu v profesionálně akusticky upraveném a high-endově vybaveném Pardubickém studiu a dále v hudebním hnízdečku u Zappy, tak je to pro mě velmi milé.
Ještě jeden postřeh. Je zajímavé, jak si návštěvníci nechávají nastavit různou hlasitost, vy jste byli z těch, co žádali přidat. Dokonce jste ustáli demonstraci "sily", naopak jste si jí užívali. Chorusy umí hrát bez stresu, limitace či slévání opravdu velmi nahlas. Výstižné bylo to konstatování, že to umí hrát nahlas jako profi, ale s kvalitami vrcholného hifi.
Díky za milou návštěvu.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Noble Audio

Příspěvek od pajuna »

Rad bych se podelil kratce se svymi poznatky z nedelni navstevy u Pavla. Jeho novy baracek dycha pohodou a obyvako-poslechovka s jasnym zamerenim na poslech hmatatelnym vysledkem. Spousta akustickych prvku, basovych pasti, upravenym stropem je znat.

Mym cilem bylo slyset jeho filtr zmineny v jinem vlakne viewtopic.php?f=24&t=310&start=40
Nejsem prilis vyhledavacem diy, ale tady me to zajimalo. Rikal jsem si, ze jestli uslysim rozdil u neho v novem, s novymi rozvody, u me (kde je 40 let stary hlinikovy) se to musi projevit vyrazneji. Nebudu se rozepisovat o konkretnich bodech co jak a v jakem pasmu jsem slysel rozdilne, jelikoz subjektivita je subjektivita a zavery jsou pro me jasne a to mi staci :smile: . Prehodili jsme trikrat kabely s/bez/s filtru(em) v rozmezi asi dvou hodin a rozdil je tak razantni, ze jsem ho vzdy slysel behem nekolika tonu. Naposledy jsem po dvou minutach uz ani neposlouchal dal. Stale nerozumim tomu, jak je mozne, ze v nove zastavbe je toto tak jednoznacne. Bohuzel Pavel v soucasnosti nema filtr na pujceni a vim, ze u kazdeho doma se muzou charaktery lehce promenit, nicmene prinos by mel byt jasny. Jestli-ze nekdo premysli o filtraci, doporucuji zvazeni.

Slysel jsem kdysi Great Lucid u Zappy na porovnani s jeho Tannoy, nicmene Pavluv posledni vytvor az ted. Muzika plyne, pro me jemne teplejsi podani s mensim objemem basu (spousta prostoru za posluchacem), jemnymi vyskami, krasnymi stredy a hlavne skvely prostor pravo-levy i predo-zadni. Provedeni beden vypada moc pekne, lepe nez na fotkach, ktere jsem videl. Zhodnotil bych zvuk jako dospely pro dospele jedince :thumbup:

Dekuji timto jeste jednou Pavlovi za straveny proposlouchany a propovidany cas o muzice i zivote a moznost poslechu.

Prikladam par foto kapesnim mrnousem...
IMG_3866 (1).jpg
IMG_3874 (1).jpg
IMG_3877 (1).jpg
IMG_3876 (1).jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Noble Audio

Příspěvek od adrian »

Pekna reportaz. :thumbup: Ten filter zaujima aj mna,nemas prosim ta informaciu na kolko asi tak rádovo vyjde...? Vdaka.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Noble Audio

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Díky pajunovi za příspěvek.
Abych předešel nedorozuměním, tak bych rád uvedl, že na fotkách vedle Chorusů stojící basáky nejsou nějaké podpůrné subwoofery a nejsou v provozu.
Jsou to pouze "uskladněné" vývojové prototypy basových jednotek, které jsem použil při vývoji mých dvou posledních modelů beden s 15" basákem.
Místnost má přes 30m2, má akustické úpravy i pro umravnění basů a bedny jsou dost daleko od zadní stěny, takže nedochází v basové oblasti k tak běžným zdůrazněním místností na kterou je valná většina lidí zvyklá a to i při použití malých beden.
Při provozu v 19m2 paneláku bylo zvukové vyvážení znatelně více "posazené na zadek", na 35Hz tam bylo o zhruba 10dB více akustického tlaku.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Noble Audio

Příspěvek od slayers »

Ani se nemusí nic číst, stačí se kochat :thumbup: .
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Noble Audio

Příspěvek od martinowsky »

Tak tos me uklidnil tim zes dopredu odpovedel na ty basaky. Uz jsem se chystal psat ze je to luxusni masakr. ;-) jinac paradni studio nebo jak to nazvat. Libi se mi to :thumbup:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Noble Audio

Příspěvek od PavelDosko »

a to se hezky čte, ještěže už mám filtr od Pavla objednaný :smile:
neni placka, neni highend
horal
Příspěvky: 31
Registrován: 15 říj 2011 06:48

Re: Noble Audio

Příspěvek od horal »

Tyto bedničky musí hrát fantasticky .O filtr jsem si včera také napsal a jsem rád že se už brzy bude vyrábět. Z těchto stránek ta pohoda a zvuk přímo kouká. ☺
koudelka
Příspěvky: 329
Registrován: 11 zář 2013 15:50

Re: Noble Audio

Příspěvek od koudelka »

[quote="pajuna"]Nebudu se rozepisovat o konkretnich bodech co jak a v jakem pasmu jsem slysel rozdilne, jelikoz subjektivita je subjektivita a zavery jsou pro me jasne a to mi staci :smile: . Prehodili jsme trikrat kabely s/bez/s filtru(em) v rozmezi asi dvou hodin a rozdil je tak razantni, ze jsem ho vzdy slysel behem nekolika tonu. Naposledy jsem po dvou minutach uz ani neposlouchal dal. Stale nerozumim tomu, jak je mozne, ze v nove zastavbe je toto tak jednoznacne. Bohuzel Pavel v soucasnosti nema filtr na pujceni a vim, ze u kazdeho doma se muzou charaktery lehce promenit, nicmene prinos by mel byt jasny. Jestli-ze nekdo premysli o filtraci, doporucuji zvazeni.


__


A když se ještě na vstupu do filtru použil Furutech Flux...to byl teprve masakr! :thumbup:
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
horal
Příspěvky: 31
Registrován: 15 říj 2011 06:48

Re: Noble Audio

Příspěvek od horal »

Za dva tři týdny pojedu z Hradce Králové k Pavlovi pro hotový síťový filtr.
Kdyby měl někdo z okolí Hradce zájem si u Pavla poslechnout jeho skvělé repro mohu jej vzít .Sám jsem zvědav jak to hraje v jeho upravené poslechovce.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Noble Audio

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Rád bych informoval o mimořádné ceně na předváděcí pár modelu Chorus, viz. foto výše.
Je to krásných kulatých 100.000,- což je sleva téměř 40% z původních 160 tisíc.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Noble Audio

Příspěvek od Dieter Burmester »

Pekna sleva :thumbup: Ja vsak spise ocenuji Burmester Vorführungs CD II lezici na kresilku :mrgreen:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Noble Audio

Příspěvek od PavelDosko »

tak doufam, ze tam Chorusy budou az si prijedu pro filtr, mam vazny zajem
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Bína
Příspěvky: 200
Registrován: 01 úno 2011 22:54
Bydliště: Praha

Re: Noble Audio

Příspěvek od Bína »

Zaměstnanec firmy Shanling
horal
Příspěvky: 31
Registrován: 15 říj 2011 06:48

Re: Noble Audio

Příspěvek od horal »

Včera jsem si byl na pozvání Pavla poslechnout Chorusy.Má první otázka po příjezdu byla : doufám že tu ještě stojí :lol: .
Myslím že hodnotit na dálku repro bez poslechu a jen dle fotky je nesmysl.Naprosto dlouhé cesty nelituji, protože poslech stál za to.
Pavel tam pustil nejprve ukázku různých akustických kousků a jelikož mám rád při akustice plnost nástrojú s tělem,což mé malé Xaviany takto nikdy nevyloudí. Zvuk z těchto repro je cítit na celém těle a vzbuzuje opravdu silný zážitek.
Poté mé velmi oblíbené Rush a to bylo také něco.Pásma jsou bezešvé a basy umí zatlačit do křesla,ale jsou neagresivní a příjemné.
Nemám rád vystupující ostré výšky a tady byly velmi příjemné a zněly pěkně zakomponované v nahrávce tam kde mají být . Pokud bych vlastnil samostatnou poslechovku a měl na ně místo,asi bych je hned pokoušel odvést.Ono popisovat takto skvěle hrající bedny je složité a doporučuji se domluvit s Pavlem na poslechu.
A Pavlovi tímto děkuji za čas.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Noble Audio

Příspěvek od pajuna »

A jak se ti jevi filtr na tve sestave? Muzes popsat zmenu...do vlakna
viewtopic.php?f=24&t=3661
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Noble Audio

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Nedávno inzerované předváděcí Chorusy za mimořádnou cenu mají již svůj nový domov, jsou tam v dobré společnosti a mají kvalitní napájení.

Při kompletaci nového páru došlo k drobnému poškození masivu na jedné vrchní bedýnce, a proto nabízím za stejnou cenu i tento zcela nový pár, který pomalu rozehrávám. Zájemcům pošlu detailní fotky oné kosmetické vady, která není z poslechového místa již patrná.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Noble Audio

Příspěvek od NA-Noble Audio »

A takhle to vypadá v novém domově.
DSCN7566.jpg
Výměna.
Výměna.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Noble Audio

Příspěvek od adrian »

Pekne...SP Audio A200/400 + Noble Audio Chorus :thumbup:
Myslim,ze oproti AC M-103,ktore som tiez vlastnil, je to o poriadnu kus dalej :clap:
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Noble Audio

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Je to SP audio A400, a vedle předzesilovače je vidět i N.A. síťová filtrační jednotka, která tam po týdenním testování zůstala.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Noble Audio

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Cenová nabídka trvá.
N.A. Chorus.jpg
Masiv detail.jpg
IMG_1382.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Noble Audio

Příspěvek od adrian »

Krasne su... :thumbup:
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Noble Audio

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Díky, ale měl jsi napsat, "mě se líbí"
Už několikrát se totiž stalo, že si je chtěl člověk pořídit, ale jeho ženě se nelíbily, a aby neměli doma zle, je jasné jak to dopadlo.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Noble Audio

Příspěvek od Vlado222 »

"...Už několikrát se totiž stalo, že si je chtěl člověk pořídit, ale jeho ženě se nelíbily, a aby neměli doma zle, je jasné jak to dopadlo.

To platí pre všetky búdky komerčné aj nekomerčné. 100 ľudí 100 chutí.
Hifisti to majú ťažké so svojimi manželkami čo sa ich koníčka týka. Búdky sa nedajú prepašovať pod kabátom :-ss a schovať za rackom ako napr kábliky. :smile:
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Noble Audio

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Peter píše:aj mne sa páčia ... ale kde dám LUCIDY ...?
Buď zdráv, v tom bych neviděl takový problém, ještě se na Lucidy ozývají lidi, jistě by se spokojili při jejich již nedostupnosti i se secondhandem.
Problém je vzdálenost k Tobě.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Noble Audio

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Oprášil jsem a zaktualizoval stránky, takže koho to zajímá račte vstoupit.

www.noble-audio.webnode.cz
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
johny52
Příspěvky: 94
Registrován: 08 kvě 2011 10:16

Re: Noble Audio

Příspěvek od johny52 »

S mírným asi ročním zpožděním se připojuji k chvále filtrační jednotky od Pavla.Nerad testuji,protože má tělesná sestava není až na jednu vyjímku(zatím) příliš uspůsobená na neustálé zasouvání,vysouvání a propojování jednoho komponentu s druhým.Naštěstí to za mě otestovali jiní a mě stačí jen souhlas s jejich poznatky a spokojenost.
Tímto chci Pavlovi opožděně poděkovat za vlídný přijetí,pohoštění a spoustu poznatků nejen ze světa hf audio :thumbup:
johny52
Příspěvky: 94
Registrován: 08 kvě 2011 10:16

Re: Noble Audio

Příspěvek od johny52 »

Zkoušel jste někdo zapojit koncák s filtrem a bez? :shock: Výsledek? :idea:
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Noble Audio

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Pokud se ptáš na moji filtraci, tak to zkusilo již dost lidí s různýma zesilovačema se stejným výsledkem. Nikdy nedošlo k závěru, že by hrál lépe zesilovač přímo ze zdi.O brždění zesilovačů je toho po fórech napsáno dost, ale netýká se to všech filtrací. Ano dost těchto zařízení způsobuje u zesilovačů ztrátu pevnosti a definice basů a dělala to i aktivní pračka Accuphase PS 1200 kterou jsem zkoušel a proto jsem se snažil udělat své zařízení bez tohoto neduhu. Zatím se nenašel zesilovač který by měl při napájení z mé filtrace problém, a to už napájí z těch zdatnějších siláků například: Sroll Lyric, McIntosh MA7900, Vincent SV238Mk, NORMA Revo IPA 140, SPaudio A400, Parasound Halo A21, Audiolab 8200MB
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
johny52
Příspěvky: 94
Registrován: 08 kvě 2011 10:16

Re: Noble Audio

Příspěvek od johny52 »

Při dovozu starých vintage repro na repasi jsme měli příležitost poslechnout si Pavlovy prototypy nových otevřených třípásem.Dvě řady čtyř 25tek basáků proloženÿch střeďákem a drobným výškàčem u mě vzbuzovaly spíš obavy z dominance a podání basů než přehnaná očekávání.O to větší pak bylo překvapení z jejich věrného,vyrovnaného přednesu řízeného proporcemi poměrně skromného míní Šrolla.Jen ve zkratce - zvuk detailní přitom plný a prostorově velký,basy kontrolované,přesné.....to vše při nízké i vysoké hlasitosti.O jeho charakteru asi nejlíp vypovídá to že kamarád s ušima netopýra původně plánující upgrade zesilovače nyní vážně zvažuje upgrade těmito repro.......Tip na poslech pro toho kdo výhledově uvažuje o koupi beden s "velkým zvukem" i toho kdo je přesvědčený o tom že to co má doma je konečná :shock: :-t
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Noble Audio

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Rád bych upozornil na nové napájecí kabely Zephyr, informace na mých stránkách.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 268
Registrován: 23 pro 2010 12:31

Re: Noble Audio

Příspěvek od pasul »

Jaká bude cena těch kabelů?
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Noble Audio

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Buď zdráv pasule, kam jsi "zmizel" vítej zpět.

Obě varianty stejná cena:
1,5m 5.600,-
2m 6.800,-
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
analog2001

Re: Noble Audio

Příspěvek od analog2001 »

Zephyr pouzivam jako privodni k filtru Noble audio a muzu doporucit.
Vyzkouseny jine 3 kabely (VDH, Isotek) a se Zephyrem u me nejlepsi.
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 268
Registrován: 23 pro 2010 12:31

Re: Noble Audio

Příspěvek od pasul »

Ahoj ahoj. Je to na delší rozhovor, ale jak to tak bývá, tak v životě přijdou jiné priority atd. No jak píšu, je to na delší rozhovor. Neříkám, že jsem zpět. A rozhodně se nemíním zapojovat do rozhovorů stylu, kdo je větší hifista a jestli ta 5tá harmonická na -140 dB má vliv nebo ne. Rád zůstanu v pozadí a jen si tak čtu. Mimochodem co ten Bartoliho projekt? Já vím, že tam těžko něco vysvětlovat (Každý mistr světa), ale nějaké takové max řešení bych asi uvítal. Nejlépe Evolution Acoustic MM3 a nejlépe bas v aktivu. Kdyby jsi něco takového postavil, tak to by nebylo špatné.... :mrgreen: Ale je mě jasné, že pro jednoho to nemá smysl. Viděl jsem teď jedny Audiophysic Kronos za dobré peníze. A to pokud si dobře pamatuji byl nejlepší zvuk co jsem kdy slyšel. Basy pěkně s dálkovým ovladačem a nastavím si kolik chci. Na zbytek hrály lampičky. No bylo to moc dobré.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Noble Audio

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Změny v poslechovce, reprosoustavy Waterfall a N.A. rack na komponenty.

Detaily k bednám jsou doplněny na mých stránkách.
P2073478 u m.jpg
Detail vršek.jpg
N.A. Waterfall zadek detail 2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Noble Audio

Příspěvek od slayers »

Tak to je nádhera i stolek :clap: .
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Noble Audio

Příspěvek od Frogyman »

No vypadá to parádně, a jestli to hraje ještě líp než prototyp, který jsem u Tebe vloni v létě slyšel, tak to musí být lahůdka! :thumbup: Jaký odstup od zadní stěny takové otevřené bedny vyžadují?
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Odpovědět