BEYERDYNAMIC

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
Odpovědět
Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 659
Registrován: 28 pro 2010 22:28
Bydliště: Stockholm, SWE

Re: BAYERDYNAMIC

Příspěvek od MB »

Monte, aspon si si mal spravne opisat nazov firmy...

(Edit by ML)
Název jsem opravil a přesunul jsem to do sekce "Značky", protože se nejedná o žádný konkrétní model sluchátek.
B&W CDM-7NT,Sony TA-E90ES+TA-N90ES+SCD-555ES+TC-KA6ES+ST-SA5ES,Kuzma Stabi+Stogi+Denon DL-304&Ortofon QB+P-J PhonoBoxRS&PowerBoxRS,Linn Basik+Akito+Sumiko BP2,D AH-D2000+S HD800+Creek11SE
PGH
Příspěvky: 3195
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: BEYERDYNAMIC

Příspěvek od PGH »

Už spoustu let vlastnim k plne spokojenosti uzavřena DT770 a když jsem před časem pořidil sluchatkač tak k němu DT990, na klasiku a jazz jsou o něco lepsi. Kdysi to byl jejich top model.
monte

Re: BEYERDYNAMIC

Příspěvek od monte »

Nejlepší bude smazat celé vlákno Bayerdynamik, :clap: a můžete raději plkat, pomlouvat přes soukromé zprávy. :thumbup:
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: BEYERDYNAMIC

Příspěvek od sekal »

Bez lidí z oboru, kteří by sem pravidelně přispívali, to tady nic jiného než plkárna není. Nemá smysl si dělat iluze..:cool:
Olaf
Příspěvky: 133
Registrován: 30 pro 2011 12:25

Re: BEYERDYNAMIC

Příspěvek od Olaf »

Máte někdo prosím praktické zkušenosti se sluchátkovým zesilovačem Beyerdynamic A 20 ?
Děkuji.
Uživatelský avatar
bacil2
Příspěvky: 239
Registrován: 17 zář 2016 19:26

Re: BEYERDYNAMIC

Příspěvek od bacil2 »

A20 má mimoriadne veľký výstupný odpor (100ohm) ... možno je to optimalizované na použitie s firemnými vysokoohmovými modelmi, ale na použitie s väčšinou dynamických nízkoimpedančných sluchátiek je to nevhodné
Odpovědět