TANNOY

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
Odpovědět
Rostoun
Příspěvky: 94
Registrován: 05 pro 2018 08:47

Re: TANNOY

Příspěvek od Rostoun »

A to ještě musím zmínit boj s manželkou, akustika se řeší v podstatě tak, že jak poslouchám, tak nanosím z půdy pěnu a panely, poskládám to po místnosti ( na zemi mám puntíky), dovalím s kobercem z děcáku, posunu křesla a totálně mrtvý z nošení sebou šlehnu do křesla a pak zjistím, že jsem si zapomněl dát do mechaniky CDčko :lol:
Tannoy Turnberry GR, Accuphase E-280, Bluesound NODE 3, Acrolink, Filtrace RD Acoustic
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: TANNOY

Příspěvek od fox »

Ty basy jsou ohromné. Nedovedu si představit, že bych tak hrál doma. Asi bych měl se sousedy problém.
Když jsme si je byli u předchozí majitelky poslechnout, hráli jsme v nezarlumene místnosti okolo 50 m2 s velmi vysokými stropy. Tam byl zvuk perfektní.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
berka
Příspěvky: 36
Registrován: 22 úno 2011 22:58
Bydliště: Ostrava

Re: TANNOY

Příspěvek od berka »

filipvarek píše
Tak to je pecka!!
Už na ně taky nějakou chvilku koukám :thumbup: :thumbup:
Kde jsi je kupoval? Měl jsi někde možnost poslechu před koupí? Potřeboval bych to někde slyšet než je koupím s mým Accuphase, díky za tipy :-)
Nahoru
Není problem naložit zesilovač a přijet ke mne na poslech.Samozřejmě až se Kovid trochu uklidní.
Nevím od kud jsi ,jestli to nebude daleko.
Ja Tannoy pořad ladím se zbytkem řetězce.Jsou strašně nachylne na všechno co změníš v sestavě.
Ten velky zvuk je uchvatny.Jak jsem jednou k večeru otočíl volume trochu víc doprava,tak soused ktery byl na zahradě si myslel že mi pada barak.
Ale jak už tady všichní víme Tannoy repro nejsou zvukem pro všechny, a dale je hodně limitující jejich velikost.
Odpovědět