McIntosh

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
Odpovědět
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: McIntosh

Příspěvek od aretax »

Hovorí sa často o "zavádzaní" zákazníkov predajcami, ale čo je potom tento "test": http://www.audiodrom.net/cs/predzesilov ... tosh-c2500
To je totálna dezinformácia a blud. Autor testu ani nenapísal, na čom bol predzosilňovač testovaný, aké káble použil a pod. Celý test mi pripadá, akoby si autor tohto testu "vybavoval účty" s predajcom. Osobne mám tento zosilňovač a som s ním nad mieru spokojný (ináč by som ho nemal). Pravda je, že zvuk je položený nižšie, ale nie na úkor výšok a hlavne nie dynamiky. Bas je pevný, hlboký a konkrétny, stredy sú plné a veľmi reálne, podobne aj výšky. Možno na úkor presnosti je viac v popredí objem zvuku, ale to je už vec názoru. Ten rozdiel však nie je ani 10 dielov na 100 dielnej stupnici. Niekto má rád analytický, detailný zvuk, iný má radšej plný, objemný až koncertný zvuk. Pravda je, že je naozaj problém C2500 - ku zladiť s káblami. Ako som už na fóre viac ráz písal, ja som dospel k Nordostu. XLO Limited bol prezentnejší na výškach, ale basy nemal tak kontúrne, Kimber 1136 mal nádherné stredy, ale okrajové pásma boli príliš "mäkké" atď. Je jdnoduché niečo "zhovädiť" v teste a nedať si námahu vyskúšať viac variantov. Milý autor by asi mal ostať pri testovaní Technicsov, Yamahy, Rotelov a pod. a nepchať nos do niečoho, čomu nerozumie. Veľmi výstižný test C2500 bol vo Whathifi: https://www.whathifi.com/mcintosh/c2500/review
Upgradom elektróniek sa dá získať väčšia presnosť. Cena je cca 2500 €.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: McIntosh

Příspěvek od Dieter Burmester »

Aretax, nad tim testem jsi tady uz jednou horekoval. Ja sice nedokazu posoudit, jestli ma pravdu recenzent nebo ty, ale mne taky zajima uplne jina vec: jak te tak z niceho nic napadlo znovu vytahnout tuhle temu na svetlo bozi? :smile:
Dieter Burmester
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: McIntosh

Příspěvek od aretax »

Je to jednoduché - ak má zmysel niečo vysvetľovať. Aparatúru som doladil, chcel som vymeniť predzosilňovač a hľa - v tej cenovej triede som nenašiel nič, čo by mi viac vyhovovalo. Medziiným som "zablúdil" na Audiodrom a zas mi prišiel pod ruku ten "super test". Nechápem však jedno - keď Ti to vadí, prečo to čítaš a prečo na môj príspevok reaguješ? Vieš predsa dobre, ako stále klamem...
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: McIntosh

Příspěvek od Dieter Burmester »

Ale to je mylka, mne to vubec nevadi. Ja jsem jen chtel vedet, jak se veci maji :thumbup:
Dieter Burmester
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: McIntosh

Příspěvek od RedBaron »

Jé, tohle proč? Protože pokakali stroječek co máš doma? Vypadá to, že whathifi mu slovy: "Not the last word in transparency or rhythmic precision" vytýká to samé. Že hraje víc k těm Teslám a Technicsům a za ty peníze nenabízí patřičné rozlišení. I ty ho dolaďuješ nějakými postříbřenými kabely abys to mohl poslouchat, navíc jsi na jeho zvyk uvyklý a teď se ti bude blbě hledat něco jinýho, protože bude na tebe všecko vostrý, činely moc plechový a trubka moc žesťová, ty přece maj znít jemně, asi jako někde zpoza dveří... :smile:

Na mě to působí spíš tak, že v té záplavě oslavných a téměř reklamních recenzí se někdo dokázal vůbec ozvat s nějakou výtkou, asi už to bylo příliš zřejmé.
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: McIntosh

Příspěvek od aretax »

RedBaron píše:Jé, tohle proč? Protože pokakali stroječek co máš doma? Vypadá to, že whathifi mu slovy: "Not the last word in transparency or rhythmic precision" vytýká to samé. Že hraje víc k těm Teslám a Technicsům a za ty peníze nenabízí patřičné rozlišení. I ty ho dolaďuješ nějakými postříbřenými kabely abys to mohl poslouchat, navíc jsi na jeho zvyk uvyklý a teď se ti bude blbě hledat něco jinýho, protože bude na tebe všecko vostrý, činely moc plechový a trubka moc žesťová, ty přece maj znít jemně, asi jako někde zpoza dveří... :smile:

Na mě to působí spíš tak, že v té záplavě oslavných a téměř reklamních recenzí se někdo dokázal vůbec ozvat s nějakou výtkou, asi už to bylo příliš zřejmé.
Myslím, že tento príspevok nemá zmysel komentovať. Ja som napísal svoje skúsenosti s C2500. Ak máš Ty iné (ak si vôbec ten predzosilňovač niekedy počul), napíš ich.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: McIntosh

Příspěvek od aretax »

Iné zostava - odlišné hodnotenie:
http://www.avhub.com.au/product-reviews ... iew-407110
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Bond 007 alias Monte

Re: McIntosh

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

McIntosh jsou nádherné přístroje a historie. Jestli se někomu zdají horší nebo lepší je fuk. Ono každý člověk jinak slyší a léty ztrácí sluch, tohle by měl pochopit i patnácti lety puboš ! Je mi skoro šedesát a nesnáším výšky a když vedle zaječí mimino, málem dostanu infarkt :lol: . Jsou drahé, to je fakt, jenže musíme vycházet z průměrného platu a daní. V USA je DPH asi 5% a u nás ? Zlepšení nečekejme a špatný kurz koruny bude pokračovat. Je fakt, že zarytý fanda hifi je většinou chudší, ale máme taky další povinnosti než hifi za dva miliony.

Včera jsem oznámil manželce koupi Intoshe a to jste měli vidět ten vražedný pohled :lol: :lol: :lol: , holt baby přemýšlí úplně jinak :crazy:
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: McIntosh

Příspěvek od lidumil »

RedBaron píše:Jé, tohle proč? Protože pokakali stroječek co máš doma? Vypadá to, že whathifi mu slovy: "Not the last word in transparency or rhythmic precision" vytýká to samé. Že hraje víc k těm Teslám a Technicsům a za ty peníze nenabízí patřičné rozlišení. I ty ho dolaďuješ nějakými postříbřenými kabely abys to mohl poslouchat, navíc jsi na jeho zvyk uvyklý a teď se ti bude blbě hledat něco jinýho, protože bude na tebe všecko vostrý, činely moc plechový a trubka moc žesťová, ty přece maj znít jemně, asi jako někde zpoza dveří... :smile:
Na mě to působí spíš tak, že v té záplavě oslavných a téměř reklamních recenzí se někdo dokázal vůbec ozvat s nějakou výtkou, asi už to bylo příliš zřejmé.
Já ho teda taky neslyšel, ale po mnoha zkušenostech s jinými strojky moc na jakékoliv recenze nedám, hodnotím vlastníma ušima. Pokud máš osobní zkušenost, napiš ji sem, jinak je to jen mlácení prázdné slámy ve stylu agentury JPP. Není to nic osobního.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Bond 007 alias Monte

Re: McIntosh

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

První kousek v realu https://youtu.be/gxdHMlJabyY McIntosh MA252 Integrated hybrid Amplifier
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: McIntosh

Příspěvek od whisp »

S McIntoshom by som vedel zit. Ten zvuk ma svoj nezamenitelny charakter, doteraz mi ten zvuk rezonuje v pamati. Keby som si mal vybrat medzi Audio Research a McIntosh tak si kupim oba naraz. (Nerealne) Kazdy ma svoj charakter a magiu. Monte co to bude?
Bond 007 alias Monte

Re: McIntosh

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Asi ten hybrid, vše mi na něm vyhovuje i cena. Počkám až bude ve studiu u p. Procházky a pojedu si zesilovač poslechnout.
25075182_709138982614171_3339622223555985031_o.jpg
25394859_709138989280837_6765431176586671138_o.jpg
25299714_709139035947499_3281976632832722715_o.jpg
25299739_709139095947493_8100093049433981297_o.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Bond 007 alias Monte

Re: McIntosh

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

:arrow: https://youtu.be/58UxvUJHrvo , neustále čekám a nic, raději vydržím ..
Uživatelský avatar
timcs
Příspěvky: 476
Registrován: 13 kvě 2012 12:00

Re: McIntosh

Příspěvek od timcs »

Bond 007 alias Monte píše:Asi ten hybrid, vše mi na něm vyhovuje i cena. Počkám až bude ve studiu u p. Procházky a pojedu si zesilovač poslechnout.
25075182_709138982614171_3339622223555985031_o.jpg
25394859_709138989280837_6765431176586671138_o.jpg
25299714_709139035947499_3281976632832722715_o.jpg
25299739_709139095947493_8100093049433981297_o.jpg
Tak cena u nás 4200€ http://www.bisaudio.sk/produkty_so/McIN ... vany/MA252
USA 3500$ https://www.paragonsns.com/product/mcintosh-ma252/
Mám z toho zvláštny pocit :roll:
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
Bond 007 alias Monte

Re: McIntosh

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Ten rozdíl produkují vysoké daně a clo. Nemáme ani smlouvu o dvojím zdanění na spotřební zboží s USA. Narodíš se a platíš celý život, žijeme v hrozné zemi. I z dopravy zaplatíš DPH jako fyzická osoba.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: McIntosh

Příspěvek od aretax »

Cena v BIS Audiu je vrátane DPH a všetkých poplatkov, pričom v USA väčšinou uvádzajú ceny bez DPH.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: McIntosh

Příspěvek od lidumil »

Bond 007 alias Monte píše:Ten rozdíl produkují vysoké daně a clo. Nemáme ani smlouvu o dvojím zdanění na spotřební zboží s USA. Narodíš se a platíš celý život, žijeme v hrozné zemi. I z dopravy zaplatíš DPH jako fyzická osoba.
Musíš připočítat taky dopravu a ono to pak naskakuje. Jen mi vadí to, že platíš DPH z dopravy, to mi přjde dost nesmyslné.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
timcs
Příspěvky: 476
Registrován: 13 kvě 2012 12:00

Re: McIntosh

Příspěvek od timcs »

aretax píše:Cena v BIS Audiu je vrátane DPH a všetkých poplatkov, pričom v USA väčšinou uvádzajú ceny bez DPH.
Tá cena je MSRP, t.j. výrobcom odporúčaná maloobchodná cena, veľkoobchodná cena je väčšinou bez DPH. Kde som pozeral, všade je 3500$ a nie je tam uvedené, či je to bez DPH, alebo s, ale nechcem sa hádať. Čo mám skúsenosti s cenami v USA v porovnaní v EU, tak je v podstate rovná, akurát je rozdiel v € a $.
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
Bond 007 alias Monte

Re: McIntosh

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Novinka od Intoshe, vždy se mi líbil, ale nic se nesmí přehánět. Novinka, gramec McIntosh MT2 . Za 145000,- :crazy: , nejvíc mne zaujal jejich popis, talíř sedí na tvrdé základně .

_vyr_6255IMG_20180122_183224_resized_20180122_074530082.jpg
McIntosh-MT2-930x604.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
JAPEX

Re: McIntosh

Příspěvek od JAPEX »

McIntosh je pro mne srdeční záležitost, ale gramofon bych si od nich asi nikdy nekoupil, a za tyhle peníze :shock: už vůbec ne!

P.S.: Ta horní skleněná deska mi okrajem spíš připomíná čelní sklo od auta :cool:
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: McIntosh

Příspěvek od aretax »

Súhlasím s Tebou. Aj ja som fanda McIntosh, ale na gramofóny sú iné firmy. McIntosh to má iba ako doplnok sortimentu. Cena je hodne "prešvihnutá". Za tú cenu už kúpiš naozaj špičkový gramofón (hlavne ramienko vo mne nevzbudzuje veľkú dôveru).
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
JAPEX

Re: McIntosh

Příspěvek od JAPEX »

...ale svítí hezky! :mrgreen:
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: McIntosh

Příspěvek od lidumil »

No nemyslím si, že by pánové od McIntosh riskovali svou reputaci nějakým "nedodělkem". Nicméně ani mě to nějak neoslovilo a gramo jistě vezmu jiné.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: McIntosh

Příspěvek od Jiri »

Myslím, že teď na výstavě AVS 2018 to bylo celkem jasné, TOP sestava McIntosh se SF Aida a zvukově to pro mě bylo strašné zklamání - ano, hráli z nějakého McIntosh gramce, asi MT10.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: McIntosh

Příspěvek od aretax »

Zvuk na výstave je veľmi problematický, o tom sa tu už veľa písalo. Ja mám zostavu McIntosh s Aidami dosť napočúvanú. V podmienkach štúdia to hrá naozaj dobre, aj s ich gramofónom. Skôr by som považoval za dôležité detaily - aká bola prenoska, či pasovala k ramenu, aké bolo prekáblovanie a pod. a hlavne, ako bol gramofón s ramenom nastavený. Ku gramofónom McIntosh sa neviem vyjadriť, zlé určite nie sú, ale, ako som už písal, je to iba doplnok k ich výrobnému programu a verím, že za tie peniaze dostanem od "gramofónovej" firmy podstatne lepší gramofón. Phono predzosilňovače má McIntosh špičkové.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: McIntosh

Příspěvek od pajuna »

Pro spoustu lidi je McIntosh zivotni styl! Coz znamena, ze v rade pripadu se nedivaji při koupi nekterych komponentu na pomer vykon/cena, viz. jejich gramce. Take se mi hodne libi jejich design i tradice a jeste stale jeden kousek mam a skoda, ze ty zesiky mají proste ten svuj zvuk, ...ale postupne se v novych radach otevira a otevira :smile:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
harley44
Příspěvky: 180
Registrován: 29 črc 2012 13:41

Re: McIntosh

Příspěvek od harley44 »

Jo kocky ho maji nejradeji. Ale ja uz jsem na nej zanevrel. Uz to mam jenom jako vedlejsi sestavu.
IMG_0323.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Franco Serblin Ktema - Accuphase C2450 + A75 - Esoteric K-05B - Melco N1 - Shunyata Triton V3 - Michell gyrodec - SME V - Koetsu black - Ear 88pb phono+Ear MC4 sut - Pioneer RT 909
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: McIntosh

Příspěvek od PGH »

Kamarádovi se po 5 letech pokazil, teměř uplně shořel integrovany zesilovač MA 7000 elektřínu a zapojeni bylo v pořadku a ted koupil nový MA 8900 a tady zase nefunguje XLR vstup pro SACD prehrávač, gramo, dvd atd funguje. Okamžitě bych ho vratil prodejci a s touto značkou skončil!!!!
JAPEX

Re: McIntosh

Příspěvek od JAPEX »

...tomu se mi až nechce věřit!
To, že se něco "pojebe" a nebo to rovnou už "pojebané" vybalíš, není dnes, řekl bych, nic neobvyklého, ale 2x za sebou... :-?

:crazy: Aby nebyla chyba někde jinde!
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: McIntosh

Příspěvek od PGH »

Asi má fakt smulu. Dneska to bude řešit s prodejcem. Ja bych po teto zkušenosti šel do jiné značky.
Bond 007 alias Monte

Re: McIntosh

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

JAPEX píše:...tomu se mi až nechce věřit!


:crazy: Aby nebyla chyba někde jinde!
Tak, přikláním se , nelítaly jiskry :lol: ,
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: McIntosh

Příspěvek od PGH »

V zesilovači neco prsklo, trochu zasmrdelo a dohralo. V servisu to otevřel a zděsil se, je to temeř neopravitelné (velká čast součastek shořela) nebo za hodně penez a ne u nas, servis pro evropu je v Hamburku.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: McIntosh

Příspěvek od lidumil »

harley44: Tak 100 lidí - 100 chutí :smile:
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: McIntosh

Příspěvek od aretax »

aretax píše:Súhlasím s Tebou. Aj ja som fanda McIntosh, ale na gramofóny sú iné firmy. McIntosh to má iba ako doplnok sortimentu. Cena je hodne "prešvihnutá". Za tú cenu už kúpiš naozaj špičkový gramofón (hlavne ramienko vo mne nevzbudzuje veľkú dôveru).
Včera som bol v BIS Audiu, kde mali tento gramofón. Moje podozrenie sa potvrdilo. Za veľa peňazí málo muziky. Gramofón mi pripomína detskú hračku. Vedľa neho stojaci Transrotor Z1, ktorý je o 1000 € lacnejší popri ňom vyzerá ako Harley vedľa Babety.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: McIntosh

Příspěvek od whisp »

Potvrdzujem. Povodne isli spravy ze bude stat 2500$...
Uživatelský avatar
timcs
Příspěvky: 476
Registrován: 13 kvě 2012 12:00

Re: McIntosh

Příspěvek od timcs »

A tu je recenzia na predmetný gramofón. Zaujímavý je predposledný odstavec, kde ho porovnali s Rega Planar RP8.
http://www.audiodrom.net/cs/analogove-z ... intosh-mt2
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: McIntosh

Příspěvek od aretax »

Klasický prístup Audiodromu - porovnáva hrušky s jablkami. Na zvuk z gramofónu má najvýraznejší vplyv jeho doladenie. Nepochopím, ako môže porovnávať 2 gramofóny s diametrálne odlišnými prenoskami a vysloviť záver. Ďalším faktorom je kombinácia ramienko - prenoska - kábel a phono predzosilňovač. To, že má NcIntosh od výroby prenosku Sumiko neznamená, že k nemu ideálne pasuje, Že je predražený a že jeho koncepcia naozaj nepatrí medzi TOP gramofóny, je pravda. Ale takéto porovnanie....Už viac ráz som zistil. že Audiodrom je proti McIntoshu dosť zaujatý.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: McIntosh

Příspěvek od lidumil »

Inu koho chleba jíš toho píseň zpívej
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: McIntosh

Příspěvek od adrian »

Len dodam,ze Rega RP8 bola osadena MC presoskou Rega Apheta2 v cene okolo 1450 eur a McIntosch so Sumiko Blue Point2 v cene okolo 450 eur... ( ?)
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: McIntosh

Příspěvek od Yngwie »

aretax píše:Klasický prístup Audiodromu - porovnáva hrušky s jablkami. Na zvuk z gramofónu má najvýraznejší vplyv jeho doladenie. Nepochopím, ako môže porovnávať 2 gramofóny s diametrálne odlišnými prenoskami a vysloviť záver. Ďalším faktorom je kombinácia ramienko - prenoska - kábel a phono predzosilňovač. To, že má NcIntosh od výroby prenosku Sumiko neznamená, že k nemu ideálne pasuje, Že je predražený a že jeho koncepcia naozaj nepatrí medzi TOP gramofóny, je pravda. Ale takéto porovnanie....Už viac ráz som zistil. že Audiodrom je proti McIntoshu dosť zaujatý.
Mě to nepřijde problematické. Autor měl prostě po ruce Rega se slušnou přenoskou za polovinu cenu Macu ... a Rega dala Macovi na "autocenzura". Co je na tom? Všichni kdo slyšeli Maca, tak ho adorují za poněkud jiné věci než je rozlišení a tonalita. Je fakt, že za 150 už můžeš mít třeba Transrotor Jupiter s kompletním upgrade (ložisko, napájení a podložka) + pořádná přenoska za 50k. Mě ten výsledek přijde naopak pro Intosh poměrně lichotivý ještě. Jeden kolega má Regu a hraje to :mrgreen: ... jenom to vypadá levně :mrgreen: Prostě je to zhodnocení továrního systému Rega za 80 a Intosh za 150 :mrgreen:
Odpovědět