JM-Lab Focal

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
bertram

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od bertram »

Aj, jaj ,ja som sa vôbec nechcel baviť o Noble Audio. Myslím ,že moja poznámka o Lucidoch ,bola zle pochopená ,alebo zneužitá.My sme úplne niekde
inde.JM-Labs Focal ,to je naša téma.Noble Audio je úplne niekde inde. Išlo mi o porovnanie ,ktoré si sám navrhoval .JM-Labs Focal verzus Noble Audio.Stále si presadzuješ svoje a nepochopil si ,čo som ti napísal. Porovnávať neporovnatelné sa nedá! Myslím ,že týmto som na tému porovnania Noble Audio verzus JM-Labs Focal Utopia skončil.
komak
Příspěvky: 211
Registrován: 01 bře 2012 21:22

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od komak »

Focal ma dostal ked som pred rokmi počul Cobalty,potom som mal Elektry 926,teraz Elektry 1027 Be.Nemám najmenší dôvod meniť,ale mám vela dôvodov nemeniť!
davidsound

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od davidsound »

Bertram : taky nějak nechápu co tím chces říct. Proc by mely byt focaly neporovnatelné s jiným výrobkem? Co je na nich tak magického? :-)
Jsou to skopky jako kazde jine, se svou výrobní filozofii tak jako Noble audio zase se svou. Jak to chápu já, Pavel chtěl postavit sve bedny vedle bedny jine konstrukce vehlasneho výrobce a tím si udělat predstavu, kde se svým výrobkem konkurenčně asi je. To je přece úplně normální bych řek.
bertram

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od bertram »

davidhighend píše:Bertram : taky nějak nechápu co tím chces říct. Proc by mely byt focaly neporovnatelné s jiným výrobkem? Co je na nich tak magického? :-)
Jsou to skopky jako kazde jine, se svou výrobní filozofii tak jako Noble audio zase se svou. Jak to chápu já, Pavel chtěl postavit sve bedny vedle bedny jine konstrukce vehlasneho výrobce a tím si udělat predstavu, kde se svým výrobkem konkurenčně asi je. To je přece úplně normální bych řek.
Prečo nečítame od začiatku. Už ma to naozaj nebaví .

JM-Lab Focal bude vždy niekomu ležať v žalúdku. A možno aj preto mám túto značku rád ,okrem ich nádherného zvuku!: :razz:
bertram

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od bertram »

Aj keď som bol chvílu u Noble Audio ,zarazila ma jedna vec. Ako môže vedieť NA-Pavel ,že výhybky v UTOPIACH sú niekolko násobne
lacnejšie ,ako používa vo svojich LUCIDOCH. To si kúpil jeden kus ,rozobral, aby vedel na čom je?To fakt neviem,NA je velký tajnostkár. =))
Kurňa ,to mi nedalo =))

Občas je ten život fajn :angel:
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Člověče Ty snad nemáš internet, ten je plnej fotek vyhybek různých beden, stejně jako fotek vnitřků přístrojů. Často se tyto fotky objevují i v testech.
Pohled do DIVA Utopia BE
Malé cívečky na jádrech, standardní třída MKP kondenzátorů AXON a laciné bipolární kondenzátory, levné odpory, nástrčné fastony místo propájení spojů...


Obrázek
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
bertram

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od bertram »

Vidíš NA ,ja to beriem z humorom a ty osobne.Stavebnice Visaton som zvládol aj 95-om a to nie som technik.Videl som vyhybky ,ktoré by
zabraly zadnú stranu repro.Myslím ,že teraz už nemá cenu porovnávať ,nakolko má ML výhybku ,žiaka prvéj strednéj a ja s mojimi regálovkami
nestojím ani za slovo.Viem ,že ty si chceš dokázať ,že ty to vieš. Nikdy som netvrdil opak.Ale si si istý ,že to tvoje riešenie je najlepšie? Ako by si
sa správal ako výrobca a predajca.? Ty si malý súkromník ,ktorý žije s vývoja silných a do vývoja neprispieva.A tam niekde je cena aj tvojich repro.
bertram

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od bertram »

A ešte k tomu internetu. Ja ho naozaj mám - čo môže byť pre teba prekvapenie.Smajlíky už nepoužívam . Na čo? Kopec bední sme postavili
svojpomocne a vela sme ich predali.Svetový sme však nikdy nechceli byť.Bez smajlíka
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od bigjoe »

To bertram:
Kopec bední sme postavili svojpomocne a vela sme ich predali.Svetový sme však nikdy nechceli byť.
No vidíš a právě se ti to podařilo. Po těch tvejch kecech tady si se stal nesmrtelným :D (to je smajlík).

A neber to osobně - tiež to berem s humorom :D .
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
bertram

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od bertram »

To by som neveril čo toto téma spôsobí.Kopec kamarátov mi volá a posiela SMS ,čo sa do toho púšťaš ,ser na nej, co se do toho púšťaš.
Možno majú pravdu ,roky som sa do rôznych diskusných fór nezapájal ,ale je to ako droga .Keď raz skúsiš už viac nepovolíš.
Nechcem byť ako drogmen ale toto fórum mám rád :YMAPPLAUSE:
bertram

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od bertram »

Kurňa ,zas som použil smajlíka Musím byť viac zodpovedný a kontrolovať sa!.Ale aj tak je toto fórum :thumbup: Zas ten
smajlík Bertrame ,kontroluj sa ,slnko svieti ,príroda ožíva a bikery vyrážajú na cesty.Život je naozaj krásny :angel:
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od lubin »

Tak to třeba mě by zajímalo srovnání Lucidů a něco ve stejné cenovce nebo klidně vyšší s Focal. Proč ne?? :D
Myslím to zcela vážně a rozhodně se mě nezdá tento nápad jako "mimo".
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od boxer »

Mě je osobně zcela jedno,kdo co s čím porovnává a proč.

Jen mi trochu "zavání" to shazování něčeho,jen proto,že jinej tam má něco dražšího.

Jak jsme si všichni mnohokráte zjistili na vlastní slechy, není až tak důležité,z jak drahých komponentů je to či ono postaveno,ale jak to celý ladí dohromady.

Jistě,pokud v dané kategorii jsou porovnatelné věci a do jedné se dá řada lepších součástek (ale úmyslně a se znalostí důsledku),tak ta lépe osazena MUSÍ být lepší.

Ale jen pohou záměnou jedné či dvou součástek za superdrahou, se nemusí nic moc změnit,ba dokonce se může i stav pohoršit.Mimochodem na Slovanetu o tombyla docela zajímavá diskuze.

Ale to jsou tu "teórie" o ničem.
Uživatelský avatar
Lindemann
Příspěvky: 80
Registrován: 25 pro 2010 20:06
Bydliště: Havířov

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od Lindemann »

Zdravím ! Taky se mi líbí Boxerův sen . Já mám Electry 1027 Be. Ctěl jsem se zeptat boxera , jestli to tedy není tajné . Na čem hraješ ted´? Než se Ti splní sen :thumbup: Lin.
Odar

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od Odar »

boxer píše:Jen mi trochu "zavání" to shazování něčeho,jen proto,že jinej tam má něco dražšího.
Ale vsak to sa deje uplne bezne a uplne vsade. Staci zakopnut o kable a moze sa na seba nasrat pomaly pol planety :lol: Ked niekto naopak napise, ze v nejakej skatuli (je jedno, ci sa bavime teraz o bedniach, alebo inych hifi komponentoch) ma radovo lepsie suciastky, ako vyrobca, ktory to vyraba seriovo a predava x-krat drahsie, uz to nemoze byt pravda. Dokonca potom je uz aj jedno, ake drahe suciastky a kable tam su.

Ono je tazke si priznat, ze vela ludom ide o to, aby vlastnili znacku a mohli sa pochvalit znamym, co doma maju. To, co sa nachadza vo vnutri je uplne jedno. Za tie peniaze to zakonite musi hrat. Musi to mat klavirny lak a na prvy dojem vyrazit dych. Nic proti tomu nemam, je to normalna ludska vlastnost. Aj ked narovinu poviem - keby na to mam, vobec by som sa za (ked sa teraz bavime konkretne) bedne od N/A nehambil.
Naposledy upravil(a) Odar dne 25 bře 2012 18:39, celkem upraveno 1 x.
tujatuja
Příspěvky: 459
Registrován: 17 srp 2011 23:40

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od tujatuja »

V německých hifi časopisech jsou výborně hodnoceny Electra 1028 Be II. Nemá je náhodou někdo z účastníků tohoto fóra? Jak je s nimi spokojený? Měl jsem možnost je chvíli slyšet na nedávné výstavě - tam se mi však zdálo, že těch basů je trochu moc, i když to hrálo v poměrně velké místnosti, jinak by se mi 1028 Be II docela zamlouvaly. Z poslechu za improvizovaných podmínek se toho moc usuzovat nedá.
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od boxer »

Odar

Bylo to myšleno všeobecně. Tím,že kdokoli prohlásí,že tam či onde použil mnohem dražší díl než používá sériový výrobce, tak to automaticky přeci neznamená,že to bude lepší. Záleží přeci na celém výrobku.
S tím snad souhlasíš.
A na to jsem reagoval. Vždyť ani sám ten mnohem dražší díl nemusí být zákonitě lepší.

Jinak nepochybuji o tom,že konkrétně v tomto případě jsou nové bedniska od Pavla dobré. Zatím jsem je neslyšel,ale věřím tomu.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od NA-Noble Audio »

To bertram
Asi jsi přehlédl, že jsi začal reagovat na dotaz který se Tě netýkal, psal jsem to ML. Jen ze slušnosti jsem Ti odpověděl. Ty jsi ale nasadil konfrontační notu a jedeš dál. Včera večer jsem se Tě snažil přesměrovat do mého vlákna abychom to neprobírali tady. Rozjel jsi se jako nezastavitelný vlak a vypadá to, že nejsi k zastavení, navíc jsi se s tím vrátil zase sem, takže nejsi koukám schopen ani udržet aspoň jednoduchou kontinuitu.

16 března jsi napsal v tématu „k zamyšlení…“
„Ale ,kolotoč sa stále točí a ak ho sami nezastavíme bude sa točiť a točiť.
Teraz tu nehovorím o nejakých lacných komponentoch ,ale o takých za ktoré si u nás v meste ,už pomaly môžete kúpiť velký byt. Ešte že ma mal kto zastaviť. Týmto mojim najbližším za to ďakujem ,aj všetkým mojim kamarátom ,ktorých som často nepočúval a stále som si presadzoval svoje. Naučil som sa počúvať ,mať radosť z hudby a nie radosť z nového komponentu ,ktorý naplní moje
hladanie po hudobnom vrchole,ktorý aj tak nikdy neprišiel a po čase som znovu menil.“

Myslím, že by ti Tvý nejbližší měli opět zasáhnout, tohle se už vážně nedá.



To boxer
Mrzí mě, jestli to vyznívá, že JM LAB shazuju, neměl jsem to naprosto v úmyslu. Snažil jsem se jen bertramovi cosi vysvětlovat, ale nyní už v házení hrachu na stěnu nebudu pokračovat, je to bohužel jen ztráta energie.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od Mark Levinson »

bertram píše:To by som neveril čo toto téma spôsobí.Kopec kamarátov mi volá a posiela SMS ,čo sa do toho púšťaš ,ser na nej, co se do toho púšťaš.
Možno majú pravdu ,roky som sa do rôznych diskusných fór nezapájal ,ale je to ako droga .Keď raz skúsiš už viac nepovolíš.
Nechcem byť ako drogmen ale toto fórum mám rád :YMAPPLAUSE:
Bertrame,
je moc fajn, že se zapojuješ a že máš toto fórum rád :thumbup:, každý názor je důležitý.
Jsem rád, že jste s N.A. přesunuli debatu o značce Noble Audio do jejího vlákna, tohle je vlákno o značce JM-Lab Focal jako každé jiné. Vlákno nebylo založeno jako výzva na souboj se všemi reprosoustavmi světa :mrgreen:. Samozřejmě, že jako každá jiná značka má i JM-Lab Focal své příznivce, tak i odpůrce. To je naprosto normální, problém je, že mnoho lidí zvuk posuzuje podle obrázků nebo podle zvuku na výstavě, který nikdy neukázal co tyhle bedny umí.



N.A. píše:Řadu Utopia beru jako technicky hodnotné bedny, rád bych slyšel Great Lucidy vedle třeba alespoň Alto Utopia, co Ty na to ML, poslechovku na to máš....
Lucidy jsem už slyšel vedle DIVA Utopia BE a slyšel to shodou okolností také recenzent Stanislav Malý. ;)
Není problém, já jsem vždy chtěl slyšet Lucidy respektive Great Lucidy v domácích podmínkách, u Zappy se mi to tehdy nepodařilo z časových důvodů. Na Lucidech se mi líbí ten jednoduchý až strohý design, který nepodléhá módním trendům a prakticky nestárne. Samozřejmě na prvním místě je u mne zvuk a až potom design.

Výhybka v řadě Utopia může vypadat i takhle:


Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Lindemann
Příspěvky: 80
Registrován: 25 pro 2010 20:06
Bydliště: Havířov

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od Lindemann »

Boxere ! :silent: Je to tajné ??? :silent: Lin
bertram

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od bertram »

N.A. ,reagoval som len na odkazy ,ktoré sa týkali. JM-Labs Focal .Tvoje Lucidy si tu vsunul ty! S tvojho vlákna som zase tu.Ty si začal ,že
realna cena súčiastok vo Focaloch je velmi malá.Ja som ti tam napísal ,že predáva trh a nie reálna cena Mal som Berilium 1027 Be ,potom
Berilium 1028 be a teraz mám Diablo Utopia. Kupoval som si zvuk a značku nie súčiastky .Chceš porovnávať ,tak porovnávaj a nevťahuj do
toho mojich najbližších. V téme k zamysleniu som napýsal ,čím som prešiel.Kto týmto neprešiel ,nevie o čom je asi hifina.Zaujímavé je ,
že ty niektoré svoje príspevky najprv konzultuješ ML.
bertram

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od bertram »

Myslím, že by ti Tvý nejbližší měli opět zasáhnout, tohle se už vážně nedá.

N.A. už nejaké tie roky nakupujem a predávam ,ale takúto sprostosť som ešte nikomu nepovedal!

Len tak ,nič viac a nič menéj.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od NA-Noble Audio »

To Mark Levinson

"Není problém, já jsem vždy chtěl slyšet Lucidy respektive Great Lucidy v domácích podmínkách, u Zappy se mi to tehdy nepodařilo z časových důvodů. Na Lucidech se mi líbí ten jednoduchý až strohý design, který nepodléhá módním trendům a prakticky nestárne. Samozřejmě na prvním místě je u mne zvuk a až potom design."



ok, až příjde čas určitě to domluvíme, rád se z Tebou setkám.
A nezlob se, že niektoré svoje príspevky najprv s tebou konzultujem :lol:
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od boxer »

N.A.
i]To boxer
Mrzí mě, jestli to vyznívá, že JM LAB shazuju,.....[/i]

Ale Pavle,přečti si,co jsem napsal Odarovi. Nejde vůbec o Focaly. Je mi to fakt jedno co se komu líbí a co ne. K tomu se každej musí dokopat sám. Nikdo to za něj neudělá.

Nechci se opakovat. Ale..... ještě jednou, (a prosím,není to nic na Lucidy,ani Focaly ani...,prostě všeobecně)

.....tím ,že kdokoliv řekne,že dá do čehokoliv dražší díl tak to NENÍ přeci automaticky lepší. Protože ani nikdy není hned jasné,jestli dražší je lepší a hlavně jestli v celém tom komponentu to náhodou neudělalo něco špatně.

Výsledek jako celek se počítá.Opět opakuji,je to jen všeobecná myšlenka ,pouze rozvíjející tvoji větu viz někde výše. Nic víc a nic míň.
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od boxer »

Lindemann

Od jisté doby nikde nemám své představení a tím ani nezveřejňuji svůj aparát. Jsa již "poučen".
bertram

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od bertram »

To Mark Levinson :

myslel som si ,že toto fórum je nezávislé a objektývne.Po posledných skúsenostiach ,už nie som o tom presvedčený.Konzultovanie
príspevkov s administrátormi a majitelmi fóra ! Tak, to je niečo.Cenzúra a záujmy niektorých ludí sú tu velké.Je to úplne rovnaké
fórum ,ako fora ,ktoré sa tu posudzujú ako neobjektívne ,ale záujmové.

ok, až příjde čas určitě to domluvíme, rád se z Tebou setkám.
A nezlob se, že niektoré svoje príspevky najprv s tebou konzultujem to: N.A.

Ani ten smajlík na konci nezmaže podozrenie ,že toto forum nie je určené niekomu .Môžte ma zabetónovať ,zabánovať ,ale
všetko k tomu naznačuje,že forum má cenzúru.
monte

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od monte »

bertram píše:To Mark Levinson :

myslel som si ,že toto fórum je nezávislé a objektývne.Po posledných skúsenostiach ,už nie som o tom presvedčený.Konzultovanie
príspevkov s administrátormi a majitelmi fóra ! Tak, to je niečo.Cenzúra a záujmy niektorých ludí sú tu velké.Je to úplne rovnaké
fórum ,ako fora ,ktoré sa tu posudzujú ako neobjektívne ,ale záujmové.

ok, až příjde čas určitě to domluvíme, rád se z Tebou setkám.
A nezlob se, že niektoré svoje príspevky najprv s tebou konzultujem to: N.A.

Ani ten smajlík na konci nezmaže podozrenie ,že toto forum nie je určené niekomu .Môžte ma zabetónovať ,zabánovať ,ale
všetko k tomu naznačuje,že forum má cenzúru.
Myslím, že nemáš pravdu, to bys musel zažít Hifórum před dvěma lety. Člověk ani nevěděl co napsal a hned byla upomínka ve zprávě, dokonce i fyzické vyhrožování. Viktor vše vede naprosto skvěle a je jeden z nejslušnějších admínů. Jen to tady někdy trošku smrdí ješitností :lol: .
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od Mark Levinson »

Znovu a znovu pročítám tohle vlákno a nemohu přijít na to, proč by tohle vlákno mělo být založeno účelově? Nikdy jsem to nedělal, až nyní jsem založil vlákno o značce, kterou mám doma. Teď vidím, že to byla chyba. JM-Lab Focal nedovážím neprodávám ani z toho nemám žádný jiný prospěch jen tuto značku mám rád a její zvuk mi maximálně vyhovuje. Možná to bude na někoho působit jako ješitnost, ale píši o značce jen fakta.


bertram píše:Zaujímavé je, že ty niektoré svoje príspevky najprv konzultuješ ML.
Bertrame,
nevím kde jsi na tento nesmysl přišel?
:!: Nikdo se mnou své příspěvky nekonzultuje :!:


bertram píše:To Mark Levinson :

myslel som si ,že toto fórum je nezávislé a objektývne.Po posledných skúsenostiach ,už nie som o tom presvedčený.Konzultovanie
príspevkov s administrátormi a majitelmi fóra ! Tak, to je niečo.Cenzúra a záujmy niektorých ludí sú tu velké.Je to úplne rovnaké
fórum ,ako fora ,ktoré sa tu posudzujú ako neobjektívne ,ale záujmové.
Tahle obvinění by jsi měl doložit nějakými důkazy, jinak jsou to nesmyslné lži. Cenzura? Kdy a kde? Zájmy některých lidí? Myslíš N.A.? Jen proto, že jsem příjmul jeho výzvu na porovnání Lucidů s Focaly? Já jsem Noble Audio nikde nevyzdvihoval ani nehanil, protože jsem je pořádně neslyšel.


bertram píše: ok, až příjde čas určitě to domluvíme, rád se z Tebou setkám.
A nezlob se, že niektoré svoje príspevky najprv s tebou konzultujem to: N.A.
Asi jsi nepochopil ironickou narážku N.A. na Tebou napsanou, nesmyslnou hlášku výše.


bertram píše: Môžte ma zabetónovať ,zabánovať ,ale všetko k tomu naznačuje,že forum má cenzúru.
Možte ma zabanovať? Chce se mi zařvat "proboha proč"?
Fórum má cenzuru? Kde jsi na to přišel? Dostal jsi nějaký BAN nebo varování? Vymazal Ti někdo příspěvek nebo nějak upravil? Uvědomuješ význam slova "cenzura"?
Mark Levinson
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od anawak »

Bolo by vhodne keby sme toto vlakno nechali znacke FOCAL a nezahlcovali ho osobnymi jesitnostami.

To Bertram:
poznam relativne dlho ako ML tak i N.A. a i ked mozno mame na vela veci odlisne nazory, nikdy by ma ani nenapadlo obvinovat ich z nejakej zaujatosti, propagacie alebo nedajboze uprednostnovania, cenzury alebo niecoho podobneho.

Ci uz niekto repro "len" stavia-sklada ( co ale nie je celkom pripad N.A. pretoze on - aj ked suciastky do nej kupuje, ozvucnicu vyvija a testuje sam) alebo ich vyvyja, je v podstate jedno. Dolezite je co z toho lezie a s akym pristupom su jednotlive produkty stavane. A tu vydim skor podobnosti medzi Focala a Lucid ako odlisnosti.
Jednak najvyssi doraz na kvalitu komponentov a spracovania, jednak orientaciu na co najlepsi prejav a mohol by som este pokracovat dalej.

A , ze mas pocit o cenzurach a podobnych hlupostiach ma mrzi, pretoze toto forum vidim ako jedno naozaj slobodne a velmi dobre udrziavane.

Do Tvojej situacie sa viem vzit, pretoze tiez niekedy riesim veci ostrejsie, ale predsa len by sa asi patrilo ako ML tak i N.A. nejakym sposobom ospravedlnit. Ci uz to vyriesis tu verejne alebo cez SZ je na Tebe. Rozhodne to ale urob. ML nie je ziadna prolhana devka ale seriozny clovek. A patri mu aspon trochu ucty za to vsetko co tu pre nas robi...
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od anawak »

A este mozno jedna dolezita vec :

Vlakno Focal sme nezavisle od seba a dokonca v jeden den zalozili s ML obaja. Nejak sa to poste stalo. Mozno telepatia. Po vzajomnom dohovore sa tieto dve vlakna spojili do jedneho - vlakna ML. Preto je naozaj scestne ,podozrievat ML so zaujatosti alebo predpojatosti k znacke Focal a prispevkom k nej.
monte

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od monte »

jen tuto značku mám rád a její zvuk mi maximálně vyhovuje. Možná to bude na někoho působit jako ješitnost, ale píši o značce jen fakta.
:thumbup: Ono člověk někdy uklepne myšlenku ani neví. Ješitnost, byla myšlena všeobecně, ne na konkrétní osobu \:D/

Focal jsou vynikající bedny, byly by u mne asi v pořadí. Jenže jak píšeš, vše musí sednout a já zas nevyměním Wotany ani za čerta. Zrovna minulý týden jsem byl na návštěvě. Vše byla třída A a když jsem řekl, že mi zvuk na středech trhá uši :lol: :lol: ..........................................
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Bertráme, bez pochyby Ti nedochází, že jsi svým vystupováním dosáhl opaku než jsi měl v úmyslu. Zapříčinil jsi dokonce zahlcení hlušinou tohoto vlákna o značce kterou máš rád a vyznáváš jí.

Ten Tvůj poslední příspěvek jsem četl v němém úžasu a nevěřícně u toho kroutil hlavou. S adminem Mark Levinsonem jsem byl v písemném spojení naposledy někdy před několika měsíci, ani si přesně nevzpomenu, nejspíše to bylo přání do nového roku. Od té doby jsem mu nevolal ani nepsal, jediné co proběhlo, tak jsme se potkali osobně na výstavě v Praze, kdy jsme se představili, protože jsme se viděli poprvé v životě.

Tvé vstoupení do tohoto vlákna bylo přinejmenším dost zvláštní, ale tohle je už normální paranoja.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
bertram

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od bertram »

Všetky tieto spory ,nedorozumenia a obvinenia spustila táto veta:
To bertram
Asi jsi přehlédl, že jsi začal reagovat na dotaz který se Tě netýkal, psal jsem to ML. Jen ze slušnosti jsem Ti odpověděl. a

následné vloženie časti môjho príspevku s odporúčaním od N.A.:

Myslím, že by ti Tvý nejbližší měli opět zasáhnout, tohle se už vážně nedá.

Už nemám chuť stále vysvetlovať prečo.Mali by sme tento spor ukončiť.Ak som svojimi príspevkami niekoho urazil ,tak sa im
ospravedlňujem a to hlavne Mark Levinsovi a v druhom rade aj N.A. ,kde to vlastne všetko začalo.
monte

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od monte »

Fine :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Obrázek
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od Mark Levinson »

Děkuji všem, za pomoc a snahu neutralizovat napětí v tomto vlákně. Hodíme to za hlavu a jdeme dál. Věnujme se zde zase JM-Lab Focal.


Něco pro rozptýlení:
focal-jmlabnovautopiabefloorstanders_jess.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od boxer »

UTOPIA III v plné parádě. No není to nádhera?

GRANDE
Obrázek
STELLA
Obrázek
MAESTRO
Obrázek
SCALA
Obrázek
DIABLO
Obrázek
Centr nebo surround
VIVA
Obrázek
Obrázek
SUB
Obrázek
bertram

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od bertram »

Isť na chatu v piatok s partiou oslavovať meniny a zobrať si tam aj počítač ,je úplná samovražda.Podporu na
diskusiu v mojéj víkendovéj forme tam nájdete vždy .Naozaj sme sa stali svetový.Hovorí sa ,že skaždým vypitým
pohárom vína pridávame na hlasitosti + 3 db. Ja a niektorý moji spoluviníci sme pridávali niečo iné ,čo som bol
rád ,že tu nie je a preto som sa do tohto fóra prihlásil.Preto sa chcem ešte raz všetkým dotknutým ospravedlniť,
hlavne administrátorovi a majitelovy fora Marku Levinsonovi a členovy N.A.Včera večer ,po návrate domov som
ešte nebol schopný napísať ucelenú vetu.Mrzí ma to ,že som sa dal do tejto tejto, nie z mojej strany rozumnéj
konfrontácie zatiahnuť .Toto si musím ešte s dotyčnými podporovatelmi v klude prebrať s odstupom času ,aby
vypršali emócie a to ostatné.Dneska ešte nepracujem ,idem riadiť chatu a vyvetrať hlavu na bicykli.Vietor má
velmi dobré liečivé účinky.

Ešte raz sa Vám všetkým ospravedlňujem.
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od anawak »

Su to vsetko MAJSTERSTUCKY! Krasa...
Uživatelský avatar
Robinson
Příspěvky: 77
Registrován: 26 pro 2010 14:58
Bydliště: London/GB

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od Robinson »

Krása, designová paráda! Ta vaginální červeň tomu sluší víc :thumbup: (samozřejmě věc vkusu).

Obrázek
monte

Re: JM-Lab Focal

Příspěvek od monte »

Mark Levinson píše:Děkuji všem, za pomoc a snahu neutralizovat napětí v tomto vlákně. Hodíme to za hlavu a jdeme dál. Věnujme se zde zase JM-Lab Focal.


Něco pro rozptýlení:
focal-jmlabnovautopiabefloorstanders_jess.jpg

Nic jim nechybí a nějaký foto z reálu, bez plavek ? :lol:
Odpovědět