MBL

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
Odpovědět
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

MBL

Příspěvek od anawak »

Spicova reklama na MBL audio.

http://www.youtube.com/watch?v=EN0fkNp4WLs
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: MBL

Příspěvek od Mark Levinson »

mbl :!:
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 466
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: MBL

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Jako bych se viděl :)
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: MBL

Příspěvek od Mirek »

Měl jsem 2 úžasné zážitky na výstavě v Mnichově, ten první byl zárověň mým 1. poslechem této skvěle hrající značky a bylo jako by to někdo narežíroval - moje oblíbená skladba je Hotel California od Eagles zvláště ze živáku Hall Freezes Ever - já vstoupil do velké místnost, kde byla nejvyšší řada této značky a oni při mém vstupu začali moji oblíbenou skladbu
hrát....jediné moje štěstí, že tam byly volné židle, opravdu jsem si musel sednout jak mě to vzalo - bylo to skutečné, balo to skvělé ! Druhý zážitek byl další rok, kdy nižší řada hrála skladbu z oblasti vážné hudby pro 2 nástroje klavír a violu nabo violomčelu - už si to přesně nepamatuji, potom člověk od firmy ukázal obal CD, které hrálo a najednou se tam ti lidé z obalu objevili v reálu a začali hrát a byl to opravdu minimální rozdíl (pokud byl) - jen málo firem by si trouflo na takovou konfrontaci. V Praze se prezentace této značky opravdu nepovedla. Poté, co jsem zažil bylo to pro mne nepříjemné překvapení a zároveň důkaz, co všechno se dá zmršit.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: MBL

Příspěvek od zappa »

MBL v Mnichově byl neskutečný zážitek,zajímalo by mne jak by to hrálo u mne doma.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: MBL

Příspěvek od boxer »

Hell Freezes Over
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: MBL

Příspěvek od Maretti »

jóó ..... kdybych vyhrál ve sportce, tak nejvyšší řada MBL (CD, předzes a koncák) bych asi dal do nejužšího výběru. Slyšel jsem druhou nejvyšší z předzesem z 1. lajny a jako jóóó.

Jen bych chtěl slyšet i ty jejich REPRO. Vypadají nezapomenutelně - takový design alá interiér ponorky kapitána Nema. Ještě jsem všesměrové repro neslyšel ..... možná dobře, přeci jenom jsem normální pracující člověk :crazy:
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: MBL

Příspěvek od zappa »

Maretti píše:jóó ..... kdybych vyhrál ve sportce, tak nejvyšší řada MBL (CD, předzes a koncák) bych asi dal do nejužšího výběru. Slyšel jsem druhou nejvyšší z předzesem z 1. lajny a jako jóóó.

Jen bych chtěl slyšet i ty jejich REPRO. Vypadají nezapomenutelně - takový design alá interiér ponorky kapitána Nema. Ještě jsem všesměrové repro neslyšel ..... možná dobře, přeci jenom jsem normální pracující člověk :crazy:
Jo to raději nechtěj slyšet.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: MBL

Příspěvek od Mirek »

Jo to raději nechtěj slyšet.


Zappo, svatá pravda :thumbup:
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 713
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: MBL

Příspěvek od lubin »

dovozce...
bwy1330673526c.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Odpovědět