AUDIA

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

AUDIA

Příspěvek od Maretti »

Založil jsem tu dalšího výrobce, který se pomalu dostává i v České republice do povědomí a nachází své spokojené majitele. Dovolí si tu zkopírovat představení této Italské značky ze stránek Českého zastoupení.

Opravdový Top High End pro fajnšmekry
Tato precizní italská značka sice nepatří mezi matadory High End, přesto je již uznávanou veličinou v kategorii Top. Vyniká naprosto nekompromisní konstrukcí, vynikajícím zvukem a skvělým designem, tak typickým pro jakýkoli italský produkt .....

Určitě se tu najde několik majitelů buď nižších modelů FLIGHT 3 nebo FLIGHT 2, možná i něteří štastlivci s kousky FLIGHT 100 nebo řady Strumento. Takže uvítám vaše praktické postřehy a zkušenosti .......
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: AUDIA

Příspěvek od Maretti »

Jinak dnes jsme dostali na Valentýna čerstvou recenzi techničtějšího rázu na vlajkovou loď Audie - Flight Strumento.

http://www.tykon.cz/recenze/audia-fligh ... o-n-4.html

Třeba to bude pro někoho Valentýnská láska na první pohled :D
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: AUDIA

Příspěvek od Peer »

Na Audiu mám slabost.
Jak designově, tak i po hudební stránce.
Italové umí. Krásně si rozumí se Sonus Faber. ;)
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 492
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: AUDIA

Příspěvek od Tony »

Audia Flight Strumento je dizajnový skvost.
Tak krásne veci vedia robiť azda iba Taliani :clap:
Verím, že aj bude tak pekne hrať, ako vyzerá.
monte

Re: AUDIA

Příspěvek od monte »

finale_pre.jpg
Tony píše:
Audia Flight Strumento je dizajnový skvost
.
Tak krásne veci vedia robiť azda iba Taliani :clap:
Verím, že aj bude tak pekne hrať, ako vyzerá.
Každý má jiný pohled na vzhled, nechal bych ho v přepravní krabici a vyřezal vzadu otvor pro kabely :lol: :lol: , vše s humorem. Tony nemířím na tvůj názor.

Předzesilovač vypadá už líp, ale pochybuji o čtení informací z displeje.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: AUDIA

Příspěvek od fox »

Monte. No prostě, není to Yaqin. :sad:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: AUDIA

Příspěvek od zappa »

At si každý povídá co chce,ale některé Monteho příspěvky jsou prostě špica a od podlahy a mne baví,i tento s tou krabicí mne hodně pobavil. :thumbup:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: AUDIA

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Ty recenze od pan Lába jsou škoda tak nějak k ničemu.
Technický popis a jen několik málo strohých řádků o zvuku, a navíc jako přes kopírák s jeho ostatními testy jiných značek(Accuphase, ARC...) z vysoké ligy. Stále stejná písnička, už od dob začátků časopisu Stereo & Video

Monteho krabice boduje i u mě :lol:
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: AUDIA

Příspěvek od Maretti »

K TOMU DESIGNU:
No vidíte .... a mě se třeba ten koncák líbí, ale zase předzes už moc ne. Člověk se nikomu nezavděčí ... každý má jiný pohled na desigh.

Mě osobně se vzhledově mnohem více líbí FLIGHT 100 a předzes FLIGHT PRE.
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
Maretti
Příspěvky: 290
Registrován: 21 pro 2011 14:59
Bydliště: Novojičínsko ...

Re: AUDIA

Příspěvek od Maretti »

Audia_Flight100.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Electrocompaniet a NAIM komponenty *** propojené kabelem Nordost Heimdall2, Wilson Benesch A.C.T. C60 propojené kabelem Nordost Frey2, napájencí kabely Heimdall2/Frey2, síťová lišta Quantum QB4 s kabelem Nordost Valhalla
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: AUDIA

Příspěvek od zappa »

třeba tohle?Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: AUDIA

Příspěvek od Mark Levinson »

Takhle vypadá jejich předzesilovač uvnitř.
Marně jsem přemlouval Peera, aby založil své vlákno. Možná by nám představil svou sestavu Audia včetně vynikajícího phono předzesilovače Audia Phono One.

Obrázek
Mark Levinson
pinot
Příspěvky: 56
Registrován: 08 led 2012 21:08
Bydliště: Česká Lípa

Re: AUDIA

Příspěvek od pinot »

:clap: :clap:
monte píše:
finale_pre.jpg
Tony píše:
Audia Flight Strumento je dizajnový skvost
.
Tak krásne veci vedia robiť azda iba Taliani :clap:
Verím, že aj bude tak pekne hrať, ako vyzerá.
Každý má jiný pohled na vzhled, nechal bych ho v přepravní krabici a vyřezal vzadu otvor pro kabely :lol: :lol: , vše s humorem. Tony nemířím na tvůj názor.

Předzesilovač vypadá už líp, ale pochybuji o čtení informací z displeje.
Vincent CD-S5, TAC K-35, Aurum Cantus V3M, RCA kabel Cardas Golden Presence, Vincent Power Premium, VDH Mains, reprokabel DH Labs Q10 Signature, Hifi-Tuning Supreme 3
monte

Re: AUDIA

Příspěvek od monte »

Ježišmarja, Peer má AUDIA. Vědět, tak raději nic nepíši :thumbdown:. Zvukově bude asi super :thumbup:
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: AUDIA

Příspěvek od Peer »

Ježišmarja, Peer má AUDIA. Vědět, tak raději nic nepíši :thumbdown:

A proč Monte? Každý může mít svůj názor a svou pravdu.
A kvůli vtipu se přece nikdo nemůže rozčilovat... :smile:
A hraje to pro mne opravdu skvěle.
Mám koncový zesilovač Audia Flight 50, CD Audia One a Audia Phono.
Italský design je úžasný a skvěle se to doplňuje se Sonus Faber.
Když jsem je před delší dobou viděl a slyšel v Tykonu, tak jsem věděl, že
toto je pro mne to pravé. Jen jsem si na ně musel počkat.
A abych řekl pravdu, teď již jen hlavně poslouchám hudbu a užívám si to.
A propojovací kabely vliv měli ale jen minimální... Používám komplet XLR Oyaide, síťové
kabely Oyaide Tunami a i repro kabely jsou Oyaide.
monte

Re: AUDIA

Příspěvek od monte »

Tak to jsem rád, chtělo by vše nafotit. Real vypadá zas trochu jinak. Něco je vidět u kocoura a stojany pod repro jsou fantastické.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: AUDIA

Příspěvek od Mark Levinson »

monte píše:Tak to jsem rád, chtělo by vše nafotit. Real vypadá zas trochu jinak. Něco je vidět u kocoura a stojany pod repro jsou fantastické.
Ano, Monte má pravdu. Peere, moc prosíme o založení Tvého vlákna "Peer". Myslím, že mluvím za všecny, když řeknu, že nám zde Tvé vlákno chybí :cry: :cry: :cry:.
Přátelé, co říkáte :?:
Mark Levinson
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: AUDIA

Příspěvek od martinowsky »

Peerova sestava je opravdu parádní a i Peer se jeví (protože ho neznám) jako velice sympatický chlapík. Takže já jsem za zaožení jeho vlákana s pěknýma fotka Audie v domácím prostředí. Ale Peer už asi pozbyl náladu se s někým dohadovat.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: AUDIA

Příspěvek od pajuna »

Mark Levinson píše:
monte píše:Tak to jsem rád, chtělo by vše nafotit. Real vypadá zas trochu jinak. Něco je vidět u kocoura a stojany pod repro jsou fantastické.
Ano, Monte má pravdu. Peere, moc prosíme o založení Tvého vlákna "Peer". Myslím, že mluvím za všecny, když řeknu, že nám zde Tvé vlákno chybí :cry: :cry: :cry:.
Přátelé, co říkáte :?:
¨

Viktore,
otazka ani tak nestoji, jestli tomu neco rikame my. Zakladem je, jestli ma Petr na to chut ci ne. Rozhodne rada z nas moc dobre vi, ze konkretne ON by urcite HEF timto obohatil a ma co ukazovat :!: Sam jsem jeho sestavu slysel vicekrat pri sklence dobreho moku :thumbup: a s kocourem na gauci
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: AUDIA

Příspěvek od Urbino »

Peer píše:Na Audiu mám slabost.
Jak designově, tak i po hudební stránce.
Italové umí. Krásně si rozumí se Sonus Faber. ;)
Hraji na AF Three S a SF Olympica 1. S touto sestavou jsem moc spokojen. :thumbup:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: AUDIA

Příspěvek od blesk666 »

mozem potvrdit vysoku spokojnost s predzosilnovacom Audia Flight Pre 3.2.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: AUDIA

Příspěvek od Mark Levinson »

Urbino píše:
Peer píše:Na Audiu mám slabost.
Jak designově, tak i po hudební stránce.
Italové umí. Krásně si rozumí se Sonus Faber. ;)
Hraji na AF Three S a SF Olympica 1. S touto sestavou jsem moc spokojen. :thumbup:
Urbino :thumbup:
ověřená a osvědčená kombinace.
Mark Levinson
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: AUDIA

Příspěvek od Urbino »

Mark Levinson píše:
Urbino píše:
Peer píše:Na Audiu mám slabost.
Jak designově, tak i po hudební stránce.
Italové umí. Krásně si rozumí se Sonus Faber. ;)
Hraji na AF Three S a SF Olympica 1. S touto sestavou jsem moc spokojen. :thumbup:
Urbino :thumbup:
ověřená a osvědčená kombinace.
:thumbup: diky
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Odpovědět