SPaudio A200, A400

Diskuze o výkonových zesilovačích.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stranka Pavel-Audio
Příspěvky: 110
Registrován: 24 úno 2011 13:56
Bydliště: Litoměřice

SPaudio A200, A400

Příspěvek od Stranka Pavel-Audio »

Dovoluji si Vám představit dva nové modely koncových zesilovačů SPaudio A200 a A400. Zesilovače se vyznačují vysokým damping faktorem, velikou rychlostí přeběhu a velikou proudovou zatížitelností.
Harmonické a intermodulační zkreslení je v celém výkonovém a frekvenčním audio pásmu(20Hz - 20kHz) velmi nízké, nezávislé na zatížení, což přináší čistý a věrný zvukový projev.
Svými parametry a zvukovými kvalitami se koncové zesilovače SPaudio vyrovnají světové špičce.

Rádi přijmeme Vaše pozvání na poslechové představení u Vás doma. V případě zájmu Vás zveme na poslech do poslechové místnosti VMAudio v Praze.

Pro více info: pavel.stranka(z@vinac)gmail.com

http://www.customworks.cz/cenik_spaudio.pdf

Základní parametry:
SPaudio A200
Výkon: 2x 200W 4 Ohm; 2x 120W 8Ohm
Zkreslení THD: <0,001% (4-8 Ohm; 20Hz - 20kHz)
Intermodulační zkreslení IMD: <0,001% (4-8 Ohm; 13+14kHz, 19+20kHz)
Ochrany: Zpožděné připojení výstupu, ochrana proti zkratu, SOA ochrana koncových tranzistorů, tepelná ochrana
Vstupy: Symetrické, nesymetrické s možností přepínání
Rozměry: 450x400x180mm (šxhxv)
Hmotnost: cca 30 kg

SPaudio A400
Výkon: 2x 400W 4 Ohm; 2x 240W 8Ohm
Zkreslení THD: <0,001% (4-8 Ohm; 20Hz - 20kHz)
Intermodulační zkreslení IMD: <0,001% (4-8 Ohm; 13+14kHz, 19+20kHz)
Ochrany: Zpožděné připojení výstupu, ochrana proti zkratu, SOA ochrana koncových tranzistorů, tepelná ochrana
Vstupy: Symetrické, nesymetrické s možností přepínání
Rozměry: 450x400x220mm (šxhxv)
Hmotnost: cca 40 kg

Obrázek

Další informace připravujeme na nových webových stránkách.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od Dieter Burmester »

Stranka Pavel-Audio píše:Zesilovače se vyznačují vysokým damping faktorem...
Zdravim, chtel jsem se zeptat, jaka je prumerna hodnota dampingfaktoru Vaseho zesilovace? Jsem na DF totiz uchylne zatizeny ;) Dekuji.
Dieter Burmester
Odar

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od Odar »

http://www.customworks.cz/archiv/hypa-a400/ Druha hodnota od spodu v tabulke.

Obrázek
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od Dieter Burmester »

Aha, diky ;)
Dieter Burmester
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od sekal »

Rychlost přeběhu (při stejné zátěži) je u modelu A200 stejná jako u A400 ?
vanadoo
Příspěvky: 66
Registrován: 06 led 2012 22:46

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od vanadoo »

Len si dovolim poukazat na to, ze to co sem postol "Odar" je starsi model HYPA A400 (na CW je uz v archive vid http://www.customworks.cz/archiv/hypa-a400/).
SPaudio A400 je uz iny zosilnovac ;)

Podla tohoto odkazu viewtopic.php?f=18&t=1480&p=18156#p18156 su momentalne na akcii, takze blizsie info bude dostupne neskor.....
Uživatelský avatar
Stranka Pavel-Audio
Příspěvky: 110
Registrován: 24 úno 2011 13:56
Bydliště: Litoměřice

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od Stranka Pavel-Audio »

Odar díky za pohotovou reakci, avšak jedná se o parametry jiného zesilovače než je zde prezentovaný.

K dotazu na činitel tlumení:
8R/1kHz je DF cca 950
8R/10kHz je DF cca 620

Pro oba zesilovače téměř shodné.

Přehlednou tabulku parametrů obou zesilovačů brzy zveřejníme.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od Dieter Burmester »

950 je hodne hodne hodne pekna hodnota :thumbup:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od miero »

Zaujímava kalkulačka na výpočet dostatočnosti/užitočnosti damping faktoru podľa pripojenej kabeláže:

http://www.lautsprechershop.de/index_hi ... bel_en.htm
Rob
Příspěvky: 13
Registrován: 07 čer 2012 12:34

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od Rob »

v té kalkulačce ještě chybí výpočet výsledného damping factoru po zapojení reprosoustav (tedy i seriové cívky před basákem, která bude mít klidně i 0,5 ohmu), pak jde DF do kopru
Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 439
Registrován: 26 črc 2011 18:59
Bydliště: Velka Britanie

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od Teti »

Zesilovace vypadaji hodne vymazlene a soude podle kvality Pavlovi dosavadni prace museji hrat uzasne :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Audio Tweak.net - Humble home of newbie tweaker
Uživatelský avatar
Stranka Pavel-Audio
Příspěvky: 110
Registrován: 24 úno 2011 13:56
Bydliště: Litoměřice

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od Stranka Pavel-Audio »

Doplňuji nové fotografie zesilovačů SPaudio A200 a A400.

Obrázek

Obrázek

Veškeré informace o výrobcích SPaudio naleznete na nových stránkách: http://www.spaudio.cz/

Pro sjednání poslechu na Vaší sestavě mne prosím neváhejte kontaktovat: pavel.stranka(z@vinac)gmail.com
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od lubin »

Tento týden jsem měl možnost na mých reprosoustavách a s mým zdrojem a kabeláží, slyšet P1 společně s koncákem A400. U mě tato kombinace předku a koncáku kočírovala Cantusy velmi pevnou rukou v celém pásmu. Tak pevné a tvrdé basy jsem v životě doma neslyšel. Čistota projevu, detail, zejména však přesnost a pevnost zvuku napříč celým pásmem, doplněná jasností a přirozenou barvou, těšila mé uši. Kdo hledá nepřikrášlený, nezkreslený, pevný a dynamický zvuk na špičkové úrovni, je na správné adrese. Jedná se opravdu o vydařenou tranzistorovou konstrukci a při pohledu na cenovku to platí dvojnásob.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od Dieter Burmester »

To bude tim dampingfaktorem. Proto mam rad zvuk Buřta. Je to super, ze i v nasi zemicce nekdo umi udelat zesilovac s takovymi hodnotami DF (a takovym zvukem, jaky popisujes) :thumbup:
Dieter Burmester
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od sekal »

Já bych řekl, že pevné a tvrdé podání basů, jakož i celkově přesný a detailní zvuk, je (u zesilovačů) ovlivněn především hodnotou rychlosti přeběhu (SR) než činitele tlumení (DF). A tento parametr je u zesilovačů SPaudio enormně vysoký. Přesnost a čistota projevu je také do jisté míry ovlivněna nízkým nelin. a také přechod. zkreslením, jehož hodnoty jsou u produktů SPaudio rovněž velmi nízké..:thumbup: Vliv DF se poněkud přeceňuje, navíc komer. firmy si při jeho udávání mnohdy dosti vymýšlí..:cool:
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od Yngwie »

Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od PMA »

Nesouvisí to ani s rychlostí přeběhu, ani s činitelem tlumení. Jsou to jen jednoduchá vysvětlení, která se nabízejí, ale jsou chybná.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od lubin »

Recenze je velmi dobře napsána. V podstatě se můžu pod ní podepsat.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Rob
Příspěvky: 13
Registrován: 07 čer 2012 12:34

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od Rob »

Autor není nestranný a recenze je tím poznamenaná, sám píše že upřednostňuje jiný (teplejší) zvuk. Taky podle hifistického hodnocení, že u P1 "vyskakují detaily nebo jednotlivé nástoje" zatímco Audionet hraje jako celek, si lze udělat obrázek o tom, že autorovi se vlastně detailní zvuk nelíbí a hledá zvuk, když to přeženu, více spojený/slitý. Ono to ve skutečnosti totiž může být úplně naopak a P1 může být lepší než Audionet = pokud něco lépe odděluje jednotivé nástroje, je to podle mě lepší, než něco co má les IMD a pak hraje jako "celek". Taky ta věčná agrumentace cenovkou, a že něco co stojí jen 30 tisíc je vlastně levný krám, který nemůže hrát.

Ještě bych doplnil, že jsem nejvyšší kombo od Audionetu slyšel v Brně na BW800 a na zadek jsem si z toho nesedl.
Rob
Příspěvky: 13
Registrován: 07 čer 2012 12:34

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od Rob »

Ještě mi tam chybí seznam testovacích nahrávek, to by se hodilo napsat na čem to testoval, vidím tam obal od Daft Punk, který je sice hi-res, ale težce komprimovaný s dynamikou asi 5db, na tom se moc poznat nedá.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od Yngwie »

Rob píše:Autor není nestranný a recenze je tím poznamenaná, sám píše že upřednostňuje jiný (teplejší) zvuk. Taky podle hifistického hodnocení, že u P1 "vyskakují detaily nebo jednotlivé nástoje" zatímco Audionet hraje jako celek, si lze udělat obrázek o tom, že autorovi se vlastně detailní zvuk nelíbí a hledá zvuk, když to přeženu, více spojený/slitý. Ono to ve skutečnosti totiž může být úplně naopak a P1 může být lepší než Audionet = pokud něco lépe odděluje jednotivé nástroje, je to podle mě lepší, než něco co má les IMD a pak hraje jako "celek". Taky ta věčná agrumentace cenovkou, a že něco co stojí jen 30 tisíc je vlastně levný krám, který nemůže hrát.

Ještě bych doplnil, že jsem nejvyšší kombo od Audionetu slyšel v Brně na BW800 a na zadek jsem si z toho nesedl.
Žádný autor není nestranný :roll: Recenze se jsou vždy subjektivní. Ovšem je potřeba slyšet ... není to vyskakování výšek, to jsem tam nikde nepsal. P1 skutečně není lepší než Audionet PRE G3, to by mohl očekávat jen největší optimista. "autorovi se vlastně detailní zvuk nelíbí a hledá zvuk, když to přeženu, více spojený/slitý." Opak je pravdou. Autorovi se libí detailní zvuk, ale upřednostňuje celek nad pitváním. P1 není špatný předzesilovač, ale prostě kvalit konce podle mě nedosahuje nedosahuje. Nikdo ovšem netvrdí, že za danou cenu není fajn. To určitě je.

Neposlouchám jako většina zdejších testerů pouze několik málo skladeb, ale jedu desítky alb (obrázky jsou ilustrační). Někteří jsou schopni zjistit vše a napsat recenzi na komponenty po krátkém poslechu ve studiu, ale já většinou chci vše domů na alespoň 14 dnů s tím žít a poznat to pořádně ve známých podmínkách. Je nutné zkusit si vše od klasiky až po špatně nahraný rock nebo pop. Sám poslouchám většinou klasiku a jazz. Každopádně recenze má být spíše nasměrování k tomu, aby člověk šel sám vyzkoušet, jestli to sedí jeho uším.
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od adrian »

Yngwie píše:
Rob píše:Autor není nestranný a recenze je tím poznamenaná, sám píše že upřednostňuje jiný (teplejší) zvuk. Taky podle hifistického hodnocení, že u P1 "vyskakují detaily nebo jednotlivé nástoje" zatímco Audionet hraje jako celek, si lze udělat obrázek o tom, že autorovi se vlastně detailní zvuk nelíbí a hledá zvuk, když to přeženu, více spojený/slitý. Ono to ve skutečnosti totiž může být úplně naopak a P1 může být lepší než Audionet = pokud něco lépe odděluje jednotivé nástroje, je to podle mě lepší, než něco co má les IMD a pak hraje jako "celek". Taky ta věčná agrumentace cenovkou, a že něco co stojí jen 30 tisíc je vlastně levný krám, který nemůže hrát.

Ještě bych doplnil, že jsem nejvyšší kombo od Audionetu slyšel v Brně na BW800 a na zadek jsem si z toho nesedl.
Žádný autor není nestranný :roll: Recenze se jsou vždy subjektivní. Ovšem je potřeba slyšet ... není to vyskakování výšek, to jsem tam nikde nepsal. P1 skutečně není lepší než Audionet PRE G3, to by mohl očekávat jen největší optimista. "autorovi se vlastně detailní zvuk nelíbí a hledá zvuk, když to přeženu, více spojený/slitý." Opak je pravdou. Autorovi se libí detailní zvuk, ale upřednostňuje celek nad pitváním. P1 není špatný předzesilovač, ale prostě kvalit konce podle mě nedosahuje nedosahuje. Nikdo ovšem netvrdí, že za danou cenu není fajn. To určitě je.

Neposlouchám jako většina zdejších testerů pouze několik málo skladeb, ale jedu desítky alb (obrázky jsou ilustrační). Někteří jsou schopni zjistit vše a napsat recenzi na komponenty po krátkém poslechu ve studiu, ale já většinou chci vše domů na alespoň 14 dnů s tím žít a poznat to pořádně ve známých podmínkách. Je nutné zkusit si vše od klasiky až po špatně nahraný rock nebo pop. Sám poslouchám většinou klasiku a jazz. Každopádně recenze má být spíše nasměrování k tomu, aby člověk šel sám vyzkoušet, jestli to sedí jeho uším.
:thumbup:
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Rob
Příspěvky: 13
Registrován: 07 čer 2012 12:34

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od Rob »

dobře, takový je tvůj názor a s tím se nedá polemizovat, a to ani nechci, každému se líbí něco jiného. Stejně tak já můžu napsat,že zvuk Audionetu (nejvyšší model, monobloky) mi připadal nezáživný a šedivý, plochý. Shodlo se nás na tom více.

P1 podle mě hraje výborně, samozřejmě to není svatý grál, nějaké slabiny by se našly, třeba že nemá relátkový attenuátor, ale ty nedostatky cos popsal mi připadají spíše jako výhoda.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od Yngwie »

Rob píše:dobře, takový je tvůj názor a s tím se nedá polemizovat, a to ani nechci, každému se líbí něco jiného. Stejně tak já můžu napsat,že zvuk Audionetu (nejvyšší model, monobloky) mi připadal nezáživný a šedivý, plochý. Shodlo se nás na tom více.

P1 podle mě hraje výborně, samozřejmě to není svatý grál, nějaké slabiny by se našly, třeba že nemá relátkový attenuátor, ale ty nedostatky cos popsal mi připadají spíše jako výhoda.
Však o tom to je. Pokud se ti líbí, tak ušetříš a jsi za vodou. Pan Stranka stejně připravuje P2 verzi se symetrikou a dalšími vychytávkami. To řízení hlasitosti s ALPS Blue je asi dostačující, ale nějaký krokový odporový regulátor vyšší třídy by asi všemu jen pomohl...na druhou stranu by pak předzes přišel o ovladač hlasitosti.
Basstl

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od Basstl »

Rob píše:P1 podle mě hraje výborně, samozřejmě to není svatý grál, nějaké slabiny by se našly, třeba že nemá relátkový attenuátor, ale ty nedostatky cos popsal mi připadají spíše jako výhoda.
Yngwie píše: To řízení hlasitosti s ALPS Blue je asi dostačující, ale nějaký krokový odporový regulátor vyšší třídy by asi všemu jen pomohl...na druhou stranu by pak předzes přišel o ovladač hlasitosti.
Rob psal o relátkovém atenuátoru, to nemá s odporovým řadičem nic společného, teda kromě toho, že reguluje hlasitost. :smile:
P2 by měl mít relátkovou regulaci hlasitosti, což považuju za nejlepší a nejdražší řešení.

To posuzování komponentů podle ceny mi přijde trochu mimo.
Popsané nedostatky jsou pro mě výhodou a kdybych si měl vybrat, tak se určitě rozhodnu pro P1.
A400 se zvukově klidně může srovnávat i s vyšší cenovkou, než 200k. Zmíněný Sroll je podle mě zvukově horší.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od Yngwie »

Basstl píše:
Rob píše:P1 podle mě hraje výborně, samozřejmě to není svatý grál, nějaké slabiny by se našly, třeba že nemá relátkový attenuátor, ale ty nedostatky cos popsal mi připadají spíše jako výhoda.
Yngwie píše: To řízení hlasitosti s ALPS Blue je asi dostačující, ale nějaký krokový odporový regulátor vyšší třídy by asi všemu jen pomohl...na druhou stranu by pak předzes přišel o ovladač hlasitosti.
Rob psal o relátkovém atenuátoru, to nemá s odporovým řadičem nic společného, teda kromě toho, že reguluje hlasitost. :smile:
P2 by měl mít relátkovou regulaci hlasitosti, což považuju za nejlepší a nejdražší řešení.

To posuzování komponentů podle ceny mi přijde trochu mimo.
Popsané nedostatky jsou pro mě výhodou a kdybych si měl vybrat, tak se určitě rozhodnu pro P1.
A400 se zvukově klidně může srovnávat i s vyšší cenovkou, než 200k. Zmíněný Sroll je podle mě zvukově horší.

Na P2 jsem zvědavý. A podle čeho bys chtěl posuzovat, když obvykle máš nějaký rozpočet a snažíš se podle toho koupit:). Ty recenze nejsou pro vás kluci, vy už dávno všechno víte a znáte ... máte vše odzkoušeno :mrgreen:
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od PMA »

Recenze jsou fajn, ale i tady vidím ovlivnění cenovkou a jménem, možná jen podvědomé, ale možná taky ne. Není důvod, proč by preamp HYPA nemohl konkurovat Audionetu a někomu se jeho zvuk může klidně líbit více. Možná si vzpomenete na BP2008, kde jsem měl tehdy nový prototyp prvního bipolárního Dispre II (cenovka as 12.000,- Kč) a srovnával se i s Audionetem PRE G2, cenovka 343 400,- Kč. Dost, a troufnu si říci že většina lidí preferovala Dispre. Kdyby to bylo s komponenty za plentou, tak by to mohlo být teprve zajímavé. Vysoká cena a krabice nabitá součástkami neznamená nutně lepší zvuk, naopak je při větší složitosti daleko těžší se poprat s řešením, aby nakonec nedegradovalo zvuk.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od Yngwie »

PMA píše:Recenze jsou fajn, ale i tady vidím ovlivnění cenovkou a jménem, možná jen podvědomé, ale možná taky ne. Není důvod, proč by preamp HYPA nemohl konkurovat Audionetu a někomu se jeho zvuk může klidně líbit více. Možná si vzpomenete na BP2008, kde jsem měl tehdy nový prototyp prvního bipolárního Dispre II (cenovka as 12.000,- Kč) a srovnával se i s Audionetem PRE G2, cenovka 343 400,- Kč. Dost, a troufnu si říci že většina lidí preferovala Dispre. Kdyby to bylo s komponenty za plentou, tak by to mohlo být teprve zajímavé. Vysoká cena a krabice nabitá součástkami neznamená nutně lepší zvuk, naopak je při větší složitosti daleko těžší se poprat s řešením, aby nakonec nedegradovalo zvuk.
Rozumím. Ovšem mě nechává Audionet jako značka zcela chladným ... drahé exotické nesmysly také nemám rád, ale některé firmy s dlouholetou tradicí podle mých uší dost často vědí, jak na to ... já poslouchám několik hodin denně, takže například přehnaně analytické aparáty nemám rád (neposlouchám Pink Floyd a podobné ... nečekám na 30 sekundu nějaké skladby, aby slyšel z cinknutí více a jinak). Pro mě jsou možná důležitější jiné atributy než pro jiné posluchače hudby ... recenze nikdy nebudou zcela objektivní, protože je dělají jen lidé. Pan Stranka se snaží svým přístupem budovat seriózní značku a jeho komponenty jsou kvalitní. Navíc konečně něco z produkce v ČR nevypadá jako DIY svým provedením (to chtě nechtě hraje roli). Mě se líbil více konec než předzesilovač. Pokud to má někdo jinak, tak mu to určitě neberu :smile:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od Mark Levinson »

lubin píše:Recenze je velmi dobře napsána.
I mně se zdá recenze rozumně napsána a dozvím se z ní vše potřebné pro orientaci o tomto zesilovači. V případě zájmu o koncový zesilovač už bych zvažoval poslech. Myslím, že recenze plní svůj informativní směr. Petře, nenech se znechutit a pokračuj v této nelehké práci. Hodně lidí to dokáže ocenit, ale nenapíšou to, i když se to zlepšuje.
Jen tak dál Petře a hlavně u toho nezavírej oči.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od Yngwie »

V pohodě ... já to dělám pro radost ...kdo si hraje, nezlobí. Snažím se ke všemu přístup bez předsudků, což se většinou daří. Spíše čekám lepší než to horší. :thumbup:
Basstl

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od Basstl »

Kam zmizeli všechny ty příspěvky?!!! Nebylo na nich nic špatnýho a už vůbec ne, mimo téma.
Co se děje na tomhle fóru, je fakt k posrání!!!!!!!
Basstl

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od Basstl »

Žádám o smazání účtu.
Týhle frašky už nemíním dál zúčastňovat.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od Yngwie »

Proč ta hysterie? ... jsou ve vláknu "Slepé testy ano či ne?" ...
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od winelover »

Basstl píše:Žádám o smazání účtu.
Týhle frašky už nemíním dál zúčastňovat.
K nezúčastňování se téhle "frašky" není třeba takových demonstrativních gest.
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
mirec1
Příspěvky: 33
Registrován: 27 úno 2012 09:06

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od mirec1 »

..... neviem , nepoznam vazbu Bastla na SP audio , ale z jeho reakcii mam pocit , ze by bol spokojny iba vtedy , ak by recenzent vyhlasil , ze SPaudio A400 je najlepsi zosilnovac na svete , bez ohladu na cenu ..... :)
..... pri troche snahy sa da spochybnit naozaj vsetko ......
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od Dieter Burmester »

winelover píše:
Basstl píše:Žádám o smazání účtu.
Týhle frašky už nemíním dál zúčastňovat.
K nezúčastňování se téhle "frašky" není třeba takových demonstrativních gest.
Autor frasky nechce byt jiz nadale jeji soucasti...budiz mu doprano :thumbup:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: SPaudio A200, A400

Příspěvek od Mark Levinson »

Příspěvky na téma "Slepé testy ano či ne" jsem přesunul do stejnojmenného vlákna, protože tady bylo mimo téma, což je koncový zesilovač SPaudio A200, A400.
Mark Levinson
Odpovědět