Valvet E2SE

Diskuze o výkonových zesilovačích.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Valvet E2SE

Příspěvek od Yngwie »

Měl jsem možnost mít půjčený malý koncáček Valvet. Pouhých 2x12W ve třídě A. Říkal jsem si, že to nemůže hrát, ale velmi pozitivně mě to překvapilo i s Harbeth. Barevnost a plasticita .... klid a pohoda. Do teď nechápu ... zvlášť, když se podívám dovnitř ... nechápu při té jednoduchosti. Rád bych viděl pasivy přímo na tranzistorech. Samozřejmě to chce dobrat správné repro s vysokou citlivostí. Krmil jsem přímo s Luminu na RCA a zkoušel i XLR. Ať jsem to vzal při komorní hlasitosti z kterékoli strany, tak to hrálo lépe jak konce 3x - 4x násobnou cenou ... samozřejmě ty watty ... dynamika a velká tělesa při vyšší hlasitosti, je to cítit, ale opět ... kombinace s vhodnými 95db+ repro a spíše menší pokoj mohou být řešením. Ten zvuk je skutečně nádherně barevný a zábavný ... se slzou v oku teď vzpomínám při poslechu nejmenovaného AB konce s cenou hrubě přes 300 tis.
Valvet-Case3-copy.jpg
Valvet-Open.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od zappa »

Zajímavý testík. Prodává to tady někdo?
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od blesk666 »

s tou “symetrikou” si moc prace nedali
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Quentin

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od Quentin »

Jak to myslíš? Jako že to není navzájem zrcadlově otočené?
Nebo myslíš zapojení těch konektorů? To je spíše pseudosymetrika :mrgreen: (jestli dobře vidím dva dráty)
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

Samozrejme myslí zapojenie konektora XLR. Celkom by ma zaujímalo či by bol počuť rozdiel pri použití nesymetrického, alebo symetrického kábla.
Vyzerá to na ďalší Pass ZEN a jeho klony, o ktorom Nelson Pass napísal že so správnymi reproduktormi to bude hrať "simply wonderfull".
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od fox »

Vždyť je to skoro prázdná krabice. 4190 USD. Není to trochu předražené ?
https://highend-electronics.com/product ... -amplifier
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od Dieter Burmester »

Kupujes zvuk, ne mnozstvi soucastek :!:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od fox »

Nic nekupuji. Už všechno ke své spokojenosti mám. :smile:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od Yngwie »

fox píše: 16 říj 2020 09:41 Vždyť je to skoro prázdná krabice. 4190 USD. Není to trochu předražené ?
https://highend-electronics.com/product ... -amplifier
Jako kdyby takhle hrála třeba Accu A-36 nebo starší Lux M-600A, tak by ses telelil blahem ... single ended má své kouzlo, ale rozhodně to není pro každého. Osobně bych byl rád za hliníkový case a trošku jinak řešené chlazení. XLR bych neřešil ... no a těch 2x12W je pro mé bedny málo ... alespoň dvojnásobek by bylo fajn. Ale pro horny nebo hodně citlivé bedny to může fungovat moc fajnově. Včera jsem si chvíli poslouchal pěkných 2x200W na 8 ohmech v AB, ale neužíval jsem si to moc, ačkoli objektivně hifisticky je ten zesilovač lepší .. kontrola, detaily.

https://www.stereophile.com/content/fir ... -amplifier alternativa
Naposledy upravil(a) Yngwie dne 16 říj 2020 11:45, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od fox »

I když kdysi jsem někde četl, že nejlepší zesilovač by se měl blížit holému drátu. Tím pádem by prázdná krabice měla být nejdražší. :lol:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od zappa »

Platí se snad za nápad, který je geniálně proveden a který má své příznivce, kteří jsou víc než ochotni zaplatit méně za lepší výsledek. V tomto případě zřejmě nejde o přepálenou cenu, když si vezmete, že zvuk od této firmy- ne množství součástek- překoná mnohonásobně dražší výrobky. To se mi líbí. Ty starší modely jsou cenově zcela dostupné a stály by za to je vyzkoušet, i když je jasné, že ty novější generace Valvetu jsou zase dál, ale o kolik, to nám tu asi nikdo nepoví.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od vitek »

Valvet má Hifi Studio Panský Dvůr v nabídce a myslím že MAR něco testoval doma. Ve studiu to hrálo moc pěkně, ale nevím, který model nám Pavel pouštěl...
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od Mark Levinson »

ve studiu Panský Dvůr jsme také značku Valvet slyšel a byly to monobloky s vlastním napájecím zdrojem včetně nějakého vyššího model předzesilovače, který byl také se samostatným zdojem. Zvukově to bylo výborné. Vím, že tam měl Pavel i nějaké stereo koncové zesilovače (model E2SE tam neměl), které zkoušel doma MAR, možná se podělí o zkušenosti.
.
2018-05-31 16.43.37.jpg
2018-12-11 15.11.20.jpg
2018-12-11 15.11.25.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od zappa »

Jsou krásný, hodně mne zajímají. To V je parádní, victory nebo Viktor. :thumbup: Určitě si je vyzkouším, s Pavlem už jednám. jestli ty recenze přeháněj tak je rozcupu na kousky. :lol:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od Yngwie »

zappa píše: 17 říj 2020 20:48 Jsou krásný, hodně mne zajímají. To V je parádní, victory nebo Viktor. :thumbup: Určitě si je vyzkouším, s Pavlem už jednám. jestli ty recenze přeháněj tak je rozcupu na kousky. :lol:
Zappo, první je chci já půjčit :mrgreen: E2SE je hoooodně fajn ... klid do duše, ale u mě by to znamenalo výměnu repro na něco citlivějšího ... pro mě lampový zvuk SETu, ale v absolutním měřítku jsou asi 300B detailnější. E2SE, ale hraje dle mého snově.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od zappa »

Yngwie píše: 17 říj 2020 21:22
zappa píše: 17 říj 2020 20:48 Jsou krásný, hodně mne zajímají. To V je parádní, victory nebo Viktor. :thumbup: Určitě si je vyzkouším, s Pavlem už jednám. jestli ty recenze přeháněj tak je rozcupu na kousky. :lol:
Zappo, první je chci já půjčit :mrgreen: E2SE je hoooodně fajn ... klid do duše, ale u mě by to znamenalo výměnu repro na něco citlivějšího ... pro mě lampový zvuk SETu, ale v absolutním měřítku jsou asi 300B detailnější. E2SE, ale hraje dle mého snově.
To je ta správná cesta :thumbup:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od MAR »

Zdravím všechny,

podělím se rád o zkušenosti.

Měl jsem možnost vyzkoušet jak Valvet E2, tak E2SE, tak monobloky A4E s odděleným napájením.
Vše zapujčeno od P. Dioka, čímž, za to vše obrovské poděkování, také za trpělivost a mé vrtochy.

http://www.hifi-studio.cz/clanek/kontakt/

Moje vybavení je dosti specifické především horny Avandgarde 18ohm, citlivost117db. s aktivní basovou sekci, srovnáváno vždy proti EC AW600.
Výkon v mém případe nehrál asi až takovou roli, jestli 12 watu nebo 600.

Hlavní věcí která mě zaujala u této značky je absolutní ticho, to je slabé slovo, spíš temno, pokud nic nehraje.
Všechny mají podobný charakter kloníci se spíše k dolnímu spektru. Zvuku samozřejmě níc nechybí, ani výšky, ale nejsou to ucinkané výše položené zesilovače. Hlasy vynikají probarvením. Je to kliše a nic neřikajicí napsat hrají jako lampy, ale nic mě nenapadá jak to popsat, spíše bych asi řekl, že bych s nimi lampu nahradil. V mém připadě hlavně pro to ticho - lampy mi vždy šumí, syší - no omlouvám se, vyjma Ayonu.

Puvodní E2 se mi jevila jako velice MELODICKÝ *, barevný zes. Oproti mým, né tak přesná lokalizace v prostoru a méně detailu.
E2SE - velice detailní,( asi i vice než NEMA), už méně barevný, ale vice realistycký, vice dynamický a přesnejší. prostorové zobrazení a plasticita lepší u mých zesu.
A4E - basová bomba, uderný dynamický, asi více barevnější než E2SE a nejlepší prostorové zobrazení. Téměř NEMA s větším nasycením na basech.

* - To jsem zduraznil, protože mě nejvíce bavilo tento zesilovač poslouchat a třeba i něco při tom dělat, i když by se zdálo, že ho hodnotím nejhůře.
Naše srovnávání už asi není o muzice.
Pro takové mé ověření jsem to vždy i pustil i na Fyne Audio F500, které jsou taky doma.

TAK ASI TAK.
Berte to s rezervou na jiných komponentech to může být jinak.
Zatím.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od zappa »

MAR píše: 19 říj 2020 22:27 Zdravím všechny,

podělím se rád o zkušenosti.

Měl jsem možnost vyzkoušet jak Valvet E2, tak E2SE, tak monobloky A4E s odděleným napájením.
Vše zapujčeno od P. Dioka, čímž, za to vše obrovské poděkování, také za trpělivost a mé vrtochy.

http://www.hifi-studio.cz/clanek/kontakt/

Moje vybavení je dosti specifické především horny Avandgarde 18ohm, citlivost117db. s aktivní basovou sekci, srovnáváno vždy proti EC AW600.
Výkon v mém případe nehrál asi až takovou roli, jestli 12 watu nebo 600.

Hlavní věcí která mě zaujala u této značky je absolutní ticho, to je slabé slovo, spíš temno, pokud nic nehraje.
Všechny mají podobný charakter kloníci se spíše k dolnímu spektru. Zvuku samozřejmě níc nechybí, ani výšky, ale nejsou to ucinkané výše položené zesilovače. Hlasy vynikají probarvením. Je to kliše a nic neřikajicí napsat hrají jako lampy, ale nic mě nenapadá jak to popsat, spíše bych asi řekl, že bych s nimi lampu nahradil. V mém připadě hlavně pro to ticho - lampy mi vždy šumí, syší - no omlouvám se, vyjma Ayonu.

Puvodní E2 se mi jevila jako velice MELODICKÝ *, barevný zes. Oproti mým, né tak přesná lokalizace v prostoru a méně detailu.
E2SE - velice detailní,( asi i vice než NEMA), už méně barevný, ale vice realistycký, vice dynamický a přesnejší. prostorové zobrazení a plasticita lepší u mých zesu.
A4E - basová bomba, uderný dynamický, asi více barevnější než E2SE a nejlepší prostorové zobrazení. Téměř NEMA s větším nasycením na basech.

* - To jsem zduraznil, protože mě nejvíce bavilo tento zesilovač poslouchat a třeba i něco při tom dělat, i když by se zdálo, že ho hodnotím nejhůře.
Naše srovnávání už asi není o muzice.
Pro takové mé ověření jsem to vždy i pustil i na Fyne Audio F500, které jsou taky doma.

TAK ASI TAK.
Berte to s rezervou na jiných komponentech to může být jinak.
Zatím.
Paráda, to zvedlo muj zájem o Valvet jěště o stupínek.Překvapilo mne, že se ti s tvými Avantgard líbily víc A4ky, myslel jsem, že ten áčkový integráč má kouzlo jednočiných zesilovačů, což ty A4ky asi nejsou? Mohl bys popsat i Nema a Fyne audio? Dík :thumbup:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od MAR »

No ,, kouzlo jednočinných zasilovaču '' ~ to přesně nevím co je. :smile:
První takový co jsem slyšel byl E2, tak jsem myslel že je to ta melodičnost.
A4E se mi zdál více intenzivní, energický s větší kontrolou, muže to být i větším výkonem v Ačku.

Na zvuk EC jsem zvyklý, tak nevím zda je to oběktivní.
Měl jsem integr, ECI 5mk2, měsíc AW400 a nyní NEMA ~ každý model hraje jinak. AW400 jsou o dost více neutralní, dynamické, transparentní, ostřejší. NEMA jsou nejjemnější s obrovským prostorem a klidem, dokažou neskutečně rozlišovat na basech, ne hrubou silou a hlasitosti, ale všemi nuancemi, takže vyzní všechny membrány bubnu. V mém zapojení pojedou asi celou dobu v ,,A'' čku.

Taková zajmavá zkušenost, která mě zaskočila. Měl jsem od V. Navrátila zapujčen Accuphase E 650.
Je možné ho zapojit jen jako konec, má vstupy, tak i použít jen předzesilovač.
Kombinace předku EC 4.8 mk2 s koncem E650 hraje nejpodobněji jako s Nemy ~~ u mě a na hornech.
Kombinace předku E650 s Nemy je prostě zvuk Accuphase, u mě nerozeznatelné od E650 jako integry.

E 650 má 30W v ,,A'' - psàno, tipl bych, že realně více, no a A4e 65W. Nejsem si jistý zda je to i na hornech výkonem, ale celková homogenita zvuku je u výkonnějších zesilovaču vždy lepší. Podobná zkušenost i s lampama.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od zappa »

Takže rozumím tomu dobře, že A4 se ti líbily víc než E650, když v A jsou silnější? Zajímalo by mne o kolik horší jsou předchůdci A 3.5 monobloky, v recenzích píšou, že o dost, ale v recenzích na původní 3.5 byly úžasné, najednou jsou už úžasné A4 :lol:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od MAR »

Chtel jsem tím napsat, že mám takový pocit, že rovné, nezabarvené zesilovače ovlivnuji tonalitu zvuku minimalně, řeši se pak jen prostorovost, dynamika, detailnost. Tohle by měl dělat předzesilovač a v téhle kombinaci dělal.

Zvuk Accuphase jako celku se mi nelibil, dle mě přebarvený, přeumělkovaný, lechce zadekovaný - UPOZORNĚNÍ - jen na mém vybavení. Horny jsou jak ,,lupy,, u Valdy s jiným vybavením, uplně jiný zvuk a dobrý !, musí si to sednout s ostatním.

VALVET A4E ~ neni NEZABARVENÝ, tlači vyrazně dolů, zaleží na muzice kterou kdo poslouchá, pro ROCK vhodné.

Takže - mezi A4E a konecem Accuphase, se mi libil více Accu, protože s věkem začinám poslouchat více jazzu a klidnější muziky.

Z Valvetů je A4E podle mě nejlepší, ~ ale zase to má ale, ~| cena už dost vysoko, zpracování- lepší garažová produkce, není symetrický - XLR, jen pro oko, což je u malých monobloku které bych dal úplně k bednám problém. Přitom A4E neni jednočinný, tak nechápu?
Buď jedna krabice, co nejblíž ke zdroji, nebo symetrika.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od Mark Levinson »

Před dvěma dny jsem měl možnost vidět a slyšet Valvet E2SE přímo ve studiu Panský Dvůr a musím souhlasit, že zvuk tohoto nevelkého koncového zesilovače byl velice příjemný. Napájel mohutné reprosoustavy Horns FP-15 s citlivostí 96 dB, reprosoustavy mají 15" basový měnič a zesilovač s nimi pracoval naprosto suverénně. Poměrně velkou poslechovou místnost studia ozvučil hodně nahlas na cca polovinu výkonu a zvuk byl dobře kontrolovaný. Bass byl dobře konturovaný a celkově byl zvuk velmi dobře rozlišený, charakter značky Valvet je slyšet i v tomto modelu. Nevýhodou tohoto koncového zesilovače je, že k němu musíte zvolit vhodné reprosoustavy. Tedy repro s vyšší citlivostí a vyrovnanou impedancí, potom si užijete výborný zvuk.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od Yngwie »

MAR píše: 21 říj 2020 10:06 Chtel jsem tím napsat, že mám takový pocit, že rovné, nezabarvené zesilovače ovlivnuji tonalitu zvuku minimalně, řeši se pak jen prostorovost, dynamika, detailnost. Tohle by měl dělat předzesilovač a v téhle kombinaci dělal.

Zvuk Accuphase jako celku se mi nelibil, dle mě přebarvený, přeumělkovaný, lechce zadekovaný - UPOZORNĚNÍ - jen na mém vybavení. Horny jsou jak ,,lupy,, u Valdy s jiným vybavením, uplně jiný zvuk a dobrý !, musí si to sednout s ostatním.

VALVET A4E ~ neni NEZABARVENÝ, tlači vyrazně dolů, zaleží na muzice kterou kdo poslouchá, pro ROCK vhodné.

Takže - mezi A4E a konecem Accuphase, se mi libil více Accu, protože s věkem začinám poslouchat více jazzu a klidnější muziky.

Z Valvetů je A4E podle mě nejlepší, ~ ale zase to má ale, ~| cena už dost vysoko, zpracování- lepší garažová produkce, není symetrický - XLR, jen pro oko, což je u malých monobloku které bych dal úplně k bednám problém. Přitom A4E neni jednočinný, tak nechápu?
Buď jedna krabice, co nejblíž ke zdroji, nebo symetrika.
Zajímavé. Já bych to popsal jinak, ale ... zaleží na zbytku. E-650 mi přijde jako skvělý zesík ... u mě v žádném případě zadekovaný nebo přebarvený. Naopak Valvet mi přijde teplejší:D Sám jsem zvědav, jak budou u mě A4E hrát ... E2SE mělo kouzlo SETu. Nicméně, jak jsi napsal, horny jsou opravdu specifické.
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od MAR »

Zdravím tě, Petře

já už nevím, fakt.
Je to vždy jiné než ve studiu. Naposledy Leben šestistovka. Víš dobře jak hraje Pavlovi ve studiu.
U mě doma tragédie, byl u toho Pavel i Tomaš ,,Tm Watch", takže moje závěry pro klasické repro asi neplatí, fakt je berte s rezervou.

Nyní se zdá, že jsem oběvil zvukový (svatý grál), pro tyto repro. Je to samozřejmě Avantgarde XA INT.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od Yngwie »

thumbnail_IMG_8158.jpg
Jedna rychlá. Nejsou to úplně Accuphase A-250, ale je to hodně blízko ... alespoň zvukem. Poslouchá se to hodně dobře, výkon je někde jinde než u SE konce. Ale celková barevnost a rozlišení jsou velmi podobné. Za mě prozatím opravdu famózní výkony vzhledem k ceně.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od Yngwie »

Teda spíše připomínají starší A-200 ... ty jsou medovější ... alespoň tak si vzpomínám:)
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od Dieter Burmester »

Ty nemáš ve zdi Furutech zásuvky??? :eek: :shock: :crazy:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od PavelDosko »

Furutech Gen 2.0 maskovane za ABB
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od Yngwie »

Já se polepším.... slibuji. Jakmile vyměním rack, tak půjde i zásuvka😎
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Valvet E2SE

Příspěvek od Yngwie »

Po týdnu balím monobloky a musím říct, že jsou skutečně povedené. Člověk nemá potřebu analyzovat a jenom poslouchá. Samozřejmě existují lepší zesilovače a i já bych si představoval drobnosti jinak, ale za poslední dobu jsem neslyšel lepší zesilovač pro někoho, kdo poslouchá převážně rock, metal či progrock ... :thumbup:
Odpovědět