Hudebni zanry

Diskuze o správě fóra. Návrhy, připomínky a dotazy k provozu fóra.
Odpovědět
bh69

Hudebni zanry

Příspěvek od bh69 »

Navrhuji doplnit seznam zanru o sekce

- Stará hudba - tj. baroko, renesance, stredoveka hudba, starovek ... Myslim, ze do klasiky to uplne nepatri, je to vlastni skatulka a hooodne rozsahla)

Opera - tu zrejme moc clenu fora neposloucha, ale treba nekoho casem na poslech nalakam :)

No a kdyz uz je tady sekce Filmy, mozna by se hodila i sekce knihy ? Prijemna hudba a kniha k sobe taky patri, ne ? A pak jsou tu i knihy o hudbe a jeji historii, skladatelich, encyklopedie atd.
monte

Re: Hudebni zanry

Příspěvek od monte »

Kluci, co tak rozdělit téma poslouchám na další téma. Já nadepsal Rock N Roll, Další třeba načne Rock atd. Jsem diletant ohledně Jazzu a když něco posloucháte co neznám,tak nevím kam Lp zařadit.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Hudebni zanry

Příspěvek od Mark Levinson »

Myslím, že tohle dělení už máme v sekci "Jednotlivé hudební žánry" a mělo by stačit i tam je možné napsat co jsem poslouchal a co mně při poslechu potěšilo.
Spíše bych opět apeloval na lidi, aby do sekce "Právě poslouchám" nedávali pouze snímek alba, ale aby k tomu něco i napsali jako co je to za hudbu, kdo tam hraje a jaké to je, tedy pokud se nejedná o notoricky známou věc jako PF-The wall apod.. Podrobněji by se měly konkrétní nahrávky pitvat v sekci "Doporučené nahrávky".
Monte, pokud bys chtěl nahrávku lépe popsat, tak můžeš reagovat dotazem, možná tím pomůžeš více lidem ;).
Mark Levinson
paul
Příspěvky: 318
Registrován: 26 pro 2010 20:10
Bydliště: Šumperk

Re: Hudebni zanry

Příspěvek od paul »

-myslím,že ML to napsal dobře.já pokud některé věci neznám,stačí zadat do googlu a většinou si to najdu. ;)
monte

Re: Hudebni zanry

Příspěvek od monte »

Jo,vzdávám se. Chtěl jsem jen více vyburcovat činnost, lenochů :lol: :lol: :lol:
paul
Příspěvky: 318
Registrován: 26 pro 2010 20:10
Bydliště: Šumperk

Re: Hudebni zanry

Příspěvek od paul »

-tak to joo :lol:
Odpovědět