barevny podkres

Diskuze o správě fóra. Návrhy, připomínky a dotazy k provozu fóra.
Odpovědět
Tobias41
Příspěvky: 31
Registrován: 30 pro 2010 21:39

barevny podkres

Příspěvek od Tobias41 »

Ahoj vsem,
co takhle se vyhranit a zmenit barvu/styl podkresleni fora, nejak se mi stavajici stav plete ... predem diky za podporu !!!!
draty a 230V
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: barevny podkres

Příspěvek od bigjoe »

Mně by podkres ani tak nevadil ale uvítal bych označení vkládání příspěvků jako "dnes" a "včera" - o hodně líp se vyhledávají čerstvé příspěvky. Nechám to zvážení admina
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: barevny podkres

Příspěvek od Mark Levinson »

Tobias41 píše:Ahoj vsem,
co takhle se vyhranit a zmenit barvu/styl podkresleni fora, nejak se mi stavajici stav plete ... predem diky za podporu !!!!
Tobias41,
barvu fóra měnit nelze, ale jde změnit celý vzhled fóra. Ten si může každý nastavit ve svém profilu.
bigjoe píše:Mně by podkres ani tak nevadil ale uvítal bych označení vkládání příspěvků jako "dnes" a "včera" - o hodně líp se vyhledávají čerstvé příspěvky. Nechám to zvážení admina
Bigjoe,
tohleto označení není technicky možné, ale je možnost kliknout na některou ze záložek:
Vyhledat témata bez odpovědí • Zobrazit nepřečtené příspěvky • Zobrazit nové příspěvky • Zobrazit aktivní témata
a pokud se klikne např. na "Zobrazit aktivní témata", tak úplně dole je možnost nastavení počtu dní za jaké období se nové příspěvky zobrazí.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: barevny podkres

Příspěvek od pajuna »

Barva me prijde perfektne sladena s logem fora, resp. obracene :smile:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
monte

Re: barevny podkres

Příspěvek od monte »

Barvy změnit jdou, ale vše je dosti pracné. Každá barva je jen číslo barevné palety a ta je napsána v PHP listu. Nelze změnit za pochodu, návaznost na tabulky serveru. Další problém jsou česká tlačítka, tam musíš mít původní předlohu autora. Každý ti ji zdarma nezašle i když je licence GNU. Já prosil kluka z Argentiny a podařilo se s ním spolupracovat. Třeba tuto šablonu mám i ve fialové barvě. Nakonec jednoduché je mít již hotovou šablonu, ale zas tlačítka jsou většinu v anglickém jazyku. Pro zbytek čeština je dostupná, která pracuje jinak. Až vše upravíš a je vše k světu, můžeš provést instalaci na server,aktivaci. Moji šablonu jsem vybral černou (Černou perlu), neboť světlá barva za 17 let ne netu mi dělá problém na oči, velmi unavuje. Nakonec člověk večer vidí jen mlhu. http://hifi.duoduo.cz/
Odpovědět