Editace příspěvků

Diskuze o správě fóra. Návrhy, připomínky a dotazy k provozu fóra.
Odpovědět
monte

Editace příspěvků

Příspěvek od monte »

Myslím bylo by dobré nastavit v administraci fóra možnost opravy aspoň na 180 minut, možnost tam je. Třeba se nepodaří foto, chyba, nebo ještě něco připsat a není možnost. ~x(

Img , znamená, že se zobrazí obrázek přímo na fóru
URL, je jen odkaz na jinou stránku na webu
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Opravy

Příspěvek od Mark Levinson »

Monte,
čas na úpravu příspěvku je nastaven na 5 minut, více netřeba. Tento čas je dostatečný pro opravy nějakých chyb či nějakých změn. Naopak je to ochrana, aby někdo do příspěvku nic nepřipisoval nebo měnil text, což by mohlo vést ke zbytečným konfliktům typu "ty jsi včera tvrdil, že...... a dnes to tam není napsáno" apod..
Ostatně pro kontrolu slouží náhled, tak si každý může zkontrolovat jestli je vše tak jak zamýšlel a teprve potom příspěvek odeslat.
A kdyby se někomu opravdu něco nepovedlo, tak je tady ještě možnost poslat mi SZ nebo email a vše napravíme.
Mark Levinson
monte

Re: Opravy

Příspěvek od monte »

Ale přidal bych, ať je více demokracie. Třeba Bohus, jak poprvé bojuje s přidáním foto. Možnosti náhledu si asi ani nevšiml. Pět minut není čas ani na svačinu :lol:, ještě pro každé foto musí být nová Img, adresa.
Odar

Cas na editaciu

Příspěvek od Odar »

Dalo by sa nastavit na fore, aby sa dali prispevky rozumne dlhy cas editovat? V tomto prispevku stacil jeden preklep v BBcode a cely prispevok je "vyfarbeny" uplne na nic. Opravit si to viem (aj chcem), ale jenam moznost viewtopic.php?p=17096#p17096
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Opravy

Příspěvek od Mark Levinson »

Odare,
toto téma se zde již probíralo, tak jsem obě vlákna sloučil. Ať se neopakuju, odpověď je napsána výše.
Myslím, že 5 minut je dostatečných na opravy.
Mark Levinson
Odar

Re: Opravy

Příspěvek od Odar »

Aha. Pozabudol som na to, ze sa to aj tu uz riesilo - preto som zalozil nove vlakno.

Problem je ten, ze ked sa prekliknes inde (index, alebo ina tema), nasledne sa vratis do temy, kde si spravil post, tak tych 5 min. nemas. Aspon mne sa to tak sprava.

EDIT:
Tak teraz mi to ide. Sprava sa to divne - snad casom odsledujem, cim to je.

EDIT2:
test

EDIT2:
Dokonca po odhlaseni a prihlaseni ide. Tak neviem, preco to sem tam zblbne.
Odar

Re: Opravy

Příspěvek od Odar »

A uz nevidim EDIT. 9:21:15 - 9:17:41 - to nie su ani 4 minuty (ak je to vobec zavisle od casu).
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Opravy

Příspěvek od Mark Levinson »

Podle nastavení je to závislé na čase, znovu jsem to kontroloval a znovu nastavil 5 minut, tak snad to teď bude OK. Prosím Tě vyzkoušej jestli Ti to funguje dobře.
Dík. ML
Mark Levinson
Odpovědět