Android TV s USB nahrávaním

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Android TV s USB nahrávaním

Příspěvek od YamahaMan »

So sluchom je to zatiaľ na moje roky OK ale zrak sa mi každý rok horší, preto tento rok "hrozí" väčší TV
Viac ako 75" nezmestím a keď už, tak nech to aj nahráva /náš poskytovateľ siete to nemá zablokované/a síce tam dokopy nič nedávajú. Ale ak sa niečo dobré vyskytne, zvyčajne nie som doma....
Neviete mi prosím poradiť, ktorá TV značka robí televízory s nahrávaním na USB?
Našiel som od Sony - 75" Sony Bravia KD-75XH8096 a samozrejme drahšie.
Vopred vďaka za rady.
Quentin

Re: Android TV s USB nahrávaním

Příspěvek od Quentin »

Myslím, že všechny, ale nahrávka je nepřenositelná... (a většinou to umí jenom jeden konkrétní USB port)
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Android TV s USB nahrávaním

Příspěvek od YamahaMan »

japex píše: 09 led 2021 19:42 Myslím, že všechny, ale nahrávka je nepřenositelná... (a většinou to umí jenom jeden konkrétní USB port)
To, že sa nedá preniesť mi nevadí ale všetky určite tú možnosť nemajú....
Quentin

Re: Android TV s USB nahrávaním

Příspěvek od Quentin »

YamahaMan píše: 09 led 2021 19:44
japex píše: 09 led 2021 19:42 Myslím, že všechny, ale nahrávka je nepřenositelná... (a většinou to umí jenom jeden konkrétní USB port)
To, že sa nedá preniesť mi nevadí ale všetky určite tú možnosť nemajú....
Mám dvě televize, jednu asi 8let starou SONY a jednu 6 let starou a obě to mají. Maximální velikost HDD je u obou tuším 500GB, což moje žena zaplní asi za 2 roky. Rodiče si koupili SAMSUNG a také to umí nativně.

Problém je spíše s Androidem, ne všechny značky podporují aplikace O2, HBOGO...
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Android TV s USB nahrávaním

Příspěvek od YamahaMan »

Myslím si, že to nahrávanie na USB je dôležitá informácia a mala bu byť uvedená v popise a parametroch prístroja.
Sony ju uvedenú má ale u ostatných som nič podobné nenašiel. A ešte väčší prúser je, že keď som sa ešte dostal do obchodu - žiadny predajca ani nevedel, že niečo také existuje...
Pýtam sa preto, lebo sa mi nechce kupovať "mačku vo vreci".
Resp. ak má s nahrávaním a konkr. tipom skúsenosť, rád privítam.
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 923
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Android TV s USB nahrávaním

Příspěvek od dvader »

Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Android TV s USB nahrávaním

Příspěvek od PavelDosko »

HighEnd forum se to tady jmenuje
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Android TV s USB nahrávaním

Příspěvek od YamahaMan »

PavelDosko píše: 09 led 2021 21:50 HighEnd forum se to tady jmenuje
A vlákno sa volá "ostatní diskuze"
Či?
tesarpa
Příspěvky: 44
Registrován: 07 led 2020 11:35

Re: Android TV s USB nahrávaním

Příspěvek od tesarpa »

Není nahrávání jako nahrávání. Řešil jsem to před rokem při výběru nové televize pro svého staršího otce, který měl několik zásadních požadavků a nebylo vůbec snadné je splnit. Nahrávat na USB umí skoro každá současná televize. Ale zkuste najít, aby uměla nastavit nahrávání tak, že defaultně bude nahrávat o určitý čas déle, než je pořad v programu. Přitom je to zcela zásadní, protože např. filmy obvykle končí v době, kdy už měl začít jiný pořad. Další oříšek bylo pohodlné posouvání v nahrávce a zapamatování si, kde jsem z přehrávání vyskočil, abych se napodruhé vrátil na stejné místo. A pak třeba aby se záznam jmenoval podle názvu pořadu. Když tooh máte na disku více, tak orientovat se podle kryptických názvů "Nova_20201224_2000" je na prd. LG ani Samsung testem neprošly. Koupili jsme Panasonic. Úplně nejlepší komfort a funkce měl samostatný DVD/HDD rekordér Panasonic, který ale firma bohužel neupravila pro český trh. Menu v angličtině by nevadilo, ale EPG plné zprasené diakritiky nešlo zkousnout.
Quentin

Re: Android TV s USB nahrávaním

Příspěvek od Quentin »

PavelDosko píše: 09 led 2021 21:50 HighEnd forum se to tady jmenuje
Pavle, spíš je nasnadě otázka, proč představení Tvých beden a povídání o jejich konstrukci, vč. fotografií, je ve vlákně "Ostatní diskuze" - "O čemkoli" ? :-?
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Android TV s USB nahrávaním

Příspěvek od PavelDosko »

OK, nebudu rusit
neni placka, neni highend
Quentin

Re: Android TV s USB nahrávaním

Příspěvek od Quentin »

PavelDosko píše: 10 led 2021 09:43 OK, nebudu rusit
...Pavle, nebuď uražený, ale je škoda, že představení takového Projektu s velkým "P" zastrčíš někam, kde to nikdo už po velmi krátké době nenajde... :-?
Odpovědět