Pra(s)vopYs

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od lidumil »

Jirka33 píše: 06 srp 2019 20:32 Eunuch nemá děti.
Opět osobní invektivy? Hm ...
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od PítrsPraha »

...pta se ten, kdo nevaha napadat inteligenci druhych pro jejich pouhou neznalost.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
svartenatt
Příspěvky: 71
Registrován: 21 úno 2017 19:44

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od svartenatt »

Tak konec. Uživatel vlákna se znemožnil a vše je při starém. Děkuji za diskuzi.
Foobar2000, ASIO, Aune X1s DAC, Primare i22, Monitor Audio Silver 2.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od aretax »

Že sa vám chce na High End Fóre o tom toľko baviť. Niekto má medzery v pravopise, iný v matematike, niekomu zas chýbajú "kolieska" v hlave...Ale tu, na tomto fóre by nás malo spájať niečo iné, ako pravopis.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
svartenatt
Příspěvky: 71
Registrován: 21 úno 2017 19:44

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od svartenatt »

Právě pravopis je pro všechny stejný.
Pokud chcete bezchybný zvuk, buďte sami bezchybní.
Foobar2000, ASIO, Aune X1s DAC, Primare i22, Monitor Audio Silver 2.
terahera

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od terahera »

Ale já třeba nechci bezchybný zvuk a nikdy jsem nechtěl.Já chci zábavný zvuk,u kterého vydržím dlouhé a dlouhé hodiny
svartenatt
Příspěvky: 71
Registrován: 21 úno 2017 19:44

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od svartenatt »

Takový malý mikrosystém udělá zábavný zvuk a je ve shodě k pravopisu na zdejším fóru.
Všechny ty kabely, podložky a pojistky vyhažte a bavte se.
Foobar2000, ASIO, Aune X1s DAC, Primare i22, Monitor Audio Silver 2.
terahera

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od terahera »

svartenatt píše: 07 srp 2019 18:26 Takový malý mikrosystém udělá zábavný zvuk a je ve shodě k pravopisu na zdejším fóru.
Všechny ty kabely, podložky a pojistky vyhažte a bavte se.
Piš sám za sebe,tobě třeba zvuk mikrosystemu přijde zábavný,nic proti tomu,ale každý má nároky na zábavný zvuk jiné,takže se bav :thumbup:
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od Dasta »

Swartenatt,
nezaváděj nám sem prosím inkvizitorské názory a rady, na které jsi zvyklý od sousedů. Všichni jsme k vůli tomu odvedle odešli, tak nám laskavě neraď, na čem máme poslouchat,nebo co máme vyházet.Prosím.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
svartenatt
Příspěvky: 71
Registrován: 21 úno 2017 19:44

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od svartenatt »

Považujte o významu, názvu vlákna a souvislostech.
Kdo z vás je slušný a není OT?
Foobar2000, ASIO, Aune X1s DAC, Primare i22, Monitor Audio Silver 2.
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od Urbino »

Líbí se mi názor Tahery. I pro mne je dokonalost nudná. Nemam v ni co objevovat. A všem rozumným lidem doporučuji moudra pana Wericha. Jedno s dovolenim doporučím: Hádaš li se s blbcem vic jak 20 vteřin, pak se již hádají blbci dva.
Kluci v muzice najdete klid a pohodu. Raději vice poslouchejte to co mate radi. A prispivejte do tohoto fora, jen když budete mit silný emotivní zažitek.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
svartenatt
Příspěvky: 71
Registrován: 21 úno 2017 19:44

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od svartenatt »

Další OT. Blbec většinou nereaguje na podnět.
Foobar2000, ASIO, Aune X1s DAC, Primare i22, Monitor Audio Silver 2.
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od Dasta »

swartenatt,
Co tě prosím opravňuje k tomu, nazývat takového bezkonfliktního člověka, jako je kolega Urbino blbcem?
Uvědom si laskavě,že slušné chování mezi členy je neméně důležité , zrovna jako pravopis.
Zrovna tvůj příspěvek o vyházení kabelů, podložek.....,to asi OT nebylo, že?
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od sekal »

svartenatt píše:Tak konec. Uživatel vlákna se znemožnil a vše je při starém. Děkuji za diskuzi.
Upřímně, tys čekal něco jiného? Co chceš na tomto tématu rozebírat. Prostě někdo píše (pravopisně) lépe, jiný hůře. Chyby dělá ale každý, techniky nevyjímaje. Podívej se třeba na NA.:smile: Podle mě to nemá smysl řešit.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od PítrsPraha »

Urbino píše: 07 srp 2019 19:06 Líbí se mi názor Tahery. I pro mne je dokonalost nudná. Nemam v ni co objevovat. A všem rozumným lidem doporučuji moudra pana Wericha. Jedno s dovolenim doporučím: Hádaš li se s blbcem vic jak 20 vteřin, pak se již hádají blbci dva.
Kluci v muzice najdete klid a pohodu. Raději vice poslouchejte to co mate radi. A prispivejte do tohoto fora, jen když budete mit silný emotivní zažitek.
:thumbup:


svartenatt:
Ty invektivy jsou zbytečný a dost za čarou. Klid :angel: :smile: O:-)
Naposledy upravil(a) PítrsPraha dne 07 srp 2019 20:50, celkem upraveno 1 x.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od lidumil »

svartenatt píše: 07 srp 2019 17:12 Tak konec. Uživatel vlákna se znemožnil a vše je při starém. Děkuji za diskuzi.
Napsal jsem co jsem chtěl a víc se zbytečnou diskuzí nehodlám zabývat. Znemožnili se jiní svým přístupem.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od Mark Levinson »

Něco málo k tomuto vláknu napíšu, možná více lidí pochopí. Předně správný pravopis je fajn, ale.....
např. znám členy, kteří píši příspěvky v práci z mobilu či tabletu a Česká diakritika tam prostě není nebo je příliš pracná a psaní jde hrozně pomalu. Nebo máme členy, kteří se narodili na Slovensku a v době rozdělení Československa měli 15 let, nyní žijí v ČR (pravopis slovenštiny a češtiny je trochu jiný). Nebo máme členy trvale žijící v Anglii, Německu, Švýcarsku nebo i USA či Austrálii a tu češtinu již tolik nepoužívají, tak se dá pochopit, když udělají nějakou pravopisnou chybu. Např. jeden člen žijící dvě třetiny života ve Švýcarsku odešel v mládí (nebo bylo rozhodnuto, že odejde), to už je dnes jedno. Ovládá tři světové jazyky a doma sice používají hovorově češtinu, ale psaným slovem už tolik ne, tak i zde pochopím pravopisnou chybu.
To je jen několik příkladů, nevíme s kým komunikujeme a soudit někoho je příliš jednoduché. A pokud je budeme pranýřovat za pravopis, tak nebudou psát vůbec.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od Frogyman »

:thumbup:
přesně tak...
I skladník ve šroubárně může být hifi nadšenec a i když psaný projev v reálném životě nevyužívá, je fajn, když se chce o své zkušenosti podělit s ostatními. A jeho příspěvky plné hrubek mohou být ve finále na HEF přínosnější a zajímavější, než esej univerzitního profesora. Takže tolerance především.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od lidumil »

Celkem s vámi nesouhlasím. Pravopis - hlavně I/Y a MĚ/MNĚ patří k základnímu učivu 1. stupně základní školy, který musel absolvovat i ten skladník. Psaní na mobilu v případě I/Y není argument Bohužel dnešní mladá generace pravopis (a to nejen diakritiku, ale i to mnou zmíněné) zcela ignoruje a myslí si jak jsou cool. Jsem ze staré školy, vyrostl jsem na klasicích literatury (Němcová, Jirásek, Mácha, Čelakovský, Palacký, Nezval...) a tak mě výše uvedené hrubky praští do očí a těžko se mi zkousávají. To, že je slovenský pravopis jiný vím moc dobře (mám doma Slovenku 35 let :razz: ). A to, že žijí leta v zahraničí? Pokud chodili do ZŠ v ČR .....
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
svartenatt
Příspěvky: 71
Registrován: 21 úno 2017 19:44

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od svartenatt »

Docela mě zaujalo varování. Pokud si dáte zveřejněný citát Urbina s mou reakcí do kontextu, tak to vypadá jinak. Urbina jsem neurazí, protože jsem proti němu nic nenapsal.
Foobar2000, ASIO, Aune X1s DAC, Primare i22, Monitor Audio Silver 2.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od Frogyman »

svartenatt = 39 příspěvků na HEF a ani jeden o hifi, jen provokace/trollování a flamewar. Tak co čekáš?
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
svartenatt
Příspěvky: 71
Registrován: 21 úno 2017 19:44

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od svartenatt »

Opravuji text. Urbina jsem neurazil. Tak to mělo být. To se stává při predikci na telefonu. Další možný viník špatné gramatiky/pravopisu.
Fakt jsem Urbina neurazil. Tečka.
Že reaguji na témata je snad normální. Pokud to vidíte negativně, je to jen váš problém.
Ale nějaké varování mě nezajímá, když vím, že jsem se ničeho špatného nedopustil.
Foobar2000, ASIO, Aune X1s DAC, Primare i22, Monitor Audio Silver 2.
analog2001

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od analog2001 »

lidumil píše: 08 srp 2019 14:08 Celkem s vámi nesouhlasím. Pravopis - hlavně I/Y a MĚ/MNĚ patří k základnímu učivu 1. stupně základní školy, který musel absolvovat i ten skladník. Psaní na mobilu v případě I/Y není argument Bohužel dnešní mladá generace pravopis (a to nejen diakritiku, ale i to mnou zmíněné) zcela ignoruje a myslí si jak jsou cool. Jsem ze staré školy, vyrostl jsem na klasicích literatury (Němcová, Jirásek, Mácha, Čelakovský, Palacký, Nezval...) a tak mě výše uvedené hrubky praští do očí a těžko se mi zkousávají. To, že je slovenský pravopis jiný vím moc dobře (mám doma Slovenku 35 let :razz: ). A to, že žijí leta v zahraničí? Pokud chodili do ZŠ v ČR .....

Doplň si tam interpunkci.
Gramatiku nedēlá jen i/y.
U nás na gymplu tak za 3-4.
terahera

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od terahera »

:thumbup: =))
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od PítrsPraha »

lidumil píše: 08 srp 2019 14:08 Celkem s vámi nesouhlasím. Pravopis - hlavně I/Y a MĚ/MNĚ patří k základnímu učivu 1. stupně základní školy, který musel absolvovat i ten skladník. Psaní na mobilu v případě I/Y není argument Bohužel dnešní mladá generace pravopis (a to nejen diakritiku, ale i to mnou zmíněné) zcela ignoruje a myslí si jak jsou cool. Jsem ze staré školy, vyrostl jsem na klasicích literatury (Němcová, Jirásek, Mácha, Čelakovský, Palacký, Nezval...) a tak mě výše uvedené hrubky praští do očí a těžko se mi zkousávají. To, že je slovenský pravopis jiný vím moc dobře (mám doma Slovenku 35 let :razz: ). A to, že žijí leta v zahraničí? Pokud chodili do ZŠ v ČR .....
Nezbývá než zopakovat: pokud je pro tebe správné psaní a učivo 1. stupně základky tak zásadní, proč je sám nedodržuješ? Nelze vyčleňovat jen I/Y (ve kterém mimochodem taky chybuješ) a MĚ/MNĚ. Na 1. stupni se učí třeba i tečky za větami, čárky v souvětích a velká písmena na začátcích vět. Jejich nesprávné užití je stejná chyba jako to I/Y.

Máš spoustu rádoby chytrých a chvástavých řečí o tom, co prý umíš, ale vlastní skutek utek. Počítají se činy (=jak ve skutečnosti sám blbě píšeš) ne řeči (=jak PRÝ umíš psát správně). Tak už toho nech. Nikdo není neomylný, ani ty ne, jak je vidět v téměř každém tvém příspěvku.

100% souhlas s analog2001, zabiny007, Mark Levinson.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od valderon »

Opravuji text. Urbina jsem neurazil. Tak to mělo být. To se stává při predikci na telefonu. Další možný viník špatné gramatiky/pravopisu.
Fakt jsem Urbina neurazil. Tečka.
Že reaguji na témata je snad normální. Pokud to vidíte negativně, je to jen váš problém.
Ale nějaké varování mě nezajímá, když vím, že jsem se ničeho špatného nedopustil.
A to víš, že jó... Neboj, to on ti milovník lidí to bebí pofouká...a neboj, bude to odborné pofoukáníčko, ať už s měkkým či tvrrrdým. :lol: :angel:
Jsme lidi,ne roboti, každý má právo dělat chyby. Je to lidské... Dělám je i já, dělají je i ti, co tu ukazují na druhé a staví se do pozice "více X" (za x si dosadte co chcete).
Souhlasím s názory zabiny007, Dasta, PítrsPraha, Mark levinson, Terahera atd. Jednoduše tolerance, uznání a sebekritika. Ale chápu, že spasitelé uznávají asi jiné ctnosti. Osobně se divím, že to celé není presunute na smetiště, nebo lock. Od začátku je to, aspoň podle mě, provokace, nic víc. Tudíž se to nabízí...? Mimochodem, co se tímto vláknem vyřešilo /vyřeší? Prd. Udělám li chybu a hlídač mě na ni "upozorní", je mi to jedno, pouze si uvědomím, že jsem se spletl. Žíly mi to nepotrhá a aparát mi kvůli tomu hůř hrát nezačne, možná k překvapení svartenatta. A když ji uvidím u druhých, nikdy to nezačnou ventilovat jakožto doposud. Asi nejsem ten správný spasitel :mrgreen:.
Kluci, kamarádi... Ať máme radost z muziky, našich aparátů, sbírek cd, lp, atd. A nekažme si ji takovými pitomostmi.
A zamyšlení na závěr? Myslím si, že po gramatické stránce to tady na fóru není vůbec tak zlé! Takže jistá kultura, po které Lidumil volá, je zastoupena v míře uspokojivé. Nebo snad ne? A to občasné "chybovani" se snad dá přenést, což ?
Naposledy upravil(a) valderon dne 08 srp 2019 16:40, celkem upraveno 1 x.
svartenatt
Příspěvky: 71
Registrován: 21 úno 2017 19:44

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od svartenatt »

Tak lidumil je v pasti. Tečka.
A nejde jen o správný pravopis, ale i správnou definici ve vyjádření.
Když už mám být více k tématu stránky, popisujete změny ve zvuku i fyzikálními příčinami.
Kdo má číst "zvuk se po výměně pojistky posunul o třídu výš". Není lepší napsat proč a za jakých podmínek? Tak vznikají dohady a Flame.
Smutné je, že je problém najít to proč.
Ale jste tady na fóru zábavní, to je pozitivní.
Foobar2000, ASIO, Aune X1s DAC, Primare i22, Monitor Audio Silver 2.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od lidumil »

analog2001 píše: 08 srp 2019 16:10 Doplň si tam interpunkci.
Gramatiku nedēlá jen i/y.
U nás na gymplu tak za 3-4.
Trošku jsi střelil jinak, je tu řeč o pravopisu a nikoliv gramatice. Ostatní bez komentáře.
Naposledy upravil(a) lidumil dne 08 srp 2019 16:43, celkem upraveno 2 x.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od valderon »

lidumil píše: 08 srp 2019 16:39
analog2001 píše: 08 srp 2019 16:10 Doplň si tam interpunkci.
Gramatiku nedēlá jen i/y.
U nás na gymplu tak za 3-4.
Trošku jsi střelil jinak, je tu řeč o pravopisu a nikoliv gramatice. Ostatní bez komentáře.
A dál?....
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od lidumil »

??????
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od lidumil »

svartenatt píše: 08 srp 2019 16:37 Tak lidumil je v pasti. Tečka.
A nejde jen o správný pravopis, ale i správnou definici ve vyjádření.
Když už mám být více k tématu stránky, popisujete změny ve zvuku i fyzikálními příčinami.
Kdo má číst "zvuk se po výměně pojistky posunul o třídu výš". Není lepší napsat proč a za jakých podmínek? Tak vznikají dohady a Flame.
Smutné je, že je problém najít to proč.
Ale jste tady na fóru zábavní, to je pozitivní.
Kdyby jen v pasti, úplně v řiti ... asi se půjdu oběsit :thumbdown:
Naposledy upravil(a) lidumil dne 08 srp 2019 16:53, celkem upraveno 1 x.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od PítrsPraha »

lidumil píše: 08 srp 2019 16:39 Trošku jsi střelil jinak, je tu řeč o pravopisu a nikoliv gramatice. Ostatní bez komentáře.
...aneb tonoucí se stébla chytá. Samozvaný rádoby mentor, který nezvádá ani to, o čem by tolik chtěl mentorovat druhé. A místo, aby zareagoval jako rozumný člověk a chlap a svůj fail uznal, klesá po roztočené spirále trapnosti hloubš a hloubš.

Asi by tě kleplo, kdybys věděl, kolik lidí, kteří ve svém oboru bez přehánění posunuli lidstvo dále a které zná celá vzdělaná část planety, mělo trojky čtyřky na základce či střední z mateřského jazyka nebo elementární matiky.... Aneb gramatika je důležitá, ale jsou mnohem důležitější věci, které dělají člověka respektuhodným.

Co je ale vždy DEspektuhodné, je faleš a plané chvástání, zatímco skutek..... :thumbdown: .
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od lidumil »

Stejně jako já nereaguji na Vás, přestaňte reagovat Vy na mě. Nikdo se nechytá stébla. Toto vlákno je o pravopisu a to zejména I/Y a MĚ/MNĚ, nikoliv gramatice. Dejte odkaz na tyto moje chyby. Ano, jsou respektuhodnější věci na světě, ale o tom vím možná víc než Vy. Ostatní nehodlám již komentovat. A zanechte laskavě trapných invektiv.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od PítrsPraha »

Evidentně na mě reaguješ, když mi píšeš, to je jaksi elementární logika :smile: .
Svou potřebu diktovat druhým lidem, co mají či nemají dělat, prosím realizuj jinde.

Vadí ti invektivy (přestože jsem je nepíšu vůči tobě, ale vůči tvému jednání tady), zatímco sám napadáš inteligenci druhých jen pro to, že něco neumí? Wow..... :thumbdown: . Tedy opět sobě víno, ostatním vodu....
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
terahera

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od terahera »

Svartenat
Ty asi na něčem jedeš,jinak to snad není ani možné :eek:
Nechci tě urážet,ale to už hraničí s demenci,my o koze,ty o voze a pořád tak dokola :oops:
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od lidumil »

PítrsPraha píše: 08 srp 2019 17:09 Evidentně na mě reaguješ, když mi píšeš, to je jaksi elementární logika :smile: .
Svou potřebu diktovat druhým lidem, co mají či nemají dělat, prosím realizuj jinde.

Vadí ti invektivy (přestože jsem je nepíšu vůči tobě, ale vůči tvému jednání tady), zatímco sám napadáš inteligenci druhých jen pro to, že něco neumí? Wow..... :thumbdown: . Tedy opět sobě víno, ostatním vodu....

Tedy poslední reakce - koho jmenovitě jsem napadl? Trapné plkání o hromadě mých zmiňovaných pravopisných chyb bez důkazů svědčí o těžké demagogii. Ne nepodobné bývalému režimu.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od PítrsPraha »

Kolikátá poslední reakce to je :razz: ? Nepsal jsi před chvílí, že na mě nereaguješ? Víš vůbec, co píšeš? Nejsi opilý?

Tvé otázce nerozumím. Nikde nepíšu, že jsi někoho napadl jmenovitě a ty po mně chceš, abych uvedl, koho jsi jmenovitě napadl? Hmmmm..... Tahle "logika" mě míjí, naštěstí. Napsal jsi "To, co tu mnozí předvádějí, je neúcta k češtině a ignorantství. Svědčí to taky o alespoň elementární inteligenci." a o tom píšu. Napadáš inteligenci druhých za to, že něco neznají. A to je ubohý.

Nepotřebuju ti dávat nějaké důkazy, stačí ovládat učivo 1. stupně základky, o kterém jsem psal výše, a pročíst si tvé příspěvky. Pár odkazů máš navíc v tomhle vlákně... Jestli je něco demagogie, tak je to tohle tvé zavírání očí před fakty, která tu už několikátý den visí, ty vynile.... :thumbdown: .
Naposledy upravil(a) PítrsPraha dne 08 srp 2019 17:20, celkem upraveno 1 x.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od aretax »

svartenatt píše: 08 srp 2019 16:37 Tak lidumil je v pasti. Tečka.
A nejde jen o správný pravopis, ale i správnou definici ve vyjádření.
Když už mám být více k tématu stránky, popisujete změny ve zvuku i fyzikálními příčinami.
Kdo má číst "zvuk se po výměně pojistky posunul o třídu výš". Není lepší napsat proč a za jakých podmínek? Tak vznikají dohady a Flame.
Smutné je, že je problém najít to proč.
Ale jste tady na fóru zábavní, to je pozitivní.
Prečo iba komentuješ a nenapíšeš svoje poznatky sám? Aj keď žiaden vplyv - napr. poistky nepočuješ, prečo to nenapíšeš? Ako napr. porovnával som poistku, kábel a pod. X s poistkou, káblom a pod. Y a nepočul som rozdiel. Prečo nenapíšeš Ty: "proč a za jakých podmínek?" Kritizovať všetko a všade je veľmi jednoduché a hlavne - lacné. O tom by vedeli rozprávať na vedľajšom fóre. Plné huby kritiky, irónie a hlavne pochybného merania. Ja osobne stále nechápem, prečo máš doma Ty a Tebe podobní hifi - nestačí Ti osciloskop? Prípadne lacnejšie Ťa vyjde dať si na stenu graf - rovnú čiaru od 0 Hz po 1.000,000 Hz a pozerať sa na ňu. Môže byť aj vo farbe a vysokom rozlíšení. Budeš mať HIGH END.
"Ale jste tady na fóru zábavní, to je pozitivní." A Ty tu nie si? Jeden rozdiel tu však je - vôbec nie si zábavný, iba trápny...
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
terahera

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od terahera »

Když celé vlákno pročítám znovu a znovu,abych se přesvědčil,že je to fakt u těch dvou možné(lidumil,svartenat),tak mně došlo,jestli to nebyl záměr jak dostat tohle fórum na stejnou úroveň,jako hifiroom.Jinak si to ligicky nedokážu vysvětlit,protože i největší "autocenzura" by už pochopil,že je úplně mimo a vykašlal se nato.
svartenatt
Příspěvky: 71
Registrován: 21 úno 2017 19:44

Re: Pra(s)vopYs

Příspěvek od svartenatt »

Tak, terahera, za rozvinutí jazykových schopností o vyjadřovací schopnost nepovažuji za jakkoliv nevhodnou.
Aretax, netřeba skákat z mostu pro informaci o smrti.
Zkusil jsem hodně kabelů a nevnímal jsem přínos, jak se mám o tom podělit, když už racionálně nedávala výměna smysl a stejně byste mě setřeli, že nemám vhodné vybavení, jak jste mnohokrát jiným dokázali.
Foobar2000, ASIO, Aune X1s DAC, Primare i22, Monitor Audio Silver 2.
Odpovědět