Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od jirie »

Když je někdo zabanován na několika fórech současně, a to i na tak pohodovém jako klub Genesis na Lopuchu muže si tu tvrdit kdo chce co chce, ale můj názor jen těžko změní :angel:
terahera

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od terahera »

svartenatt píše:To není názor, jen přepis faktů. Pokud někomu vadí živější diskuse, toho by neměla fóra zajímat.
Merhaut se tady snažil propagovat racionální názor, což je jinde v pořádku.
Vy tady opravdu chcete jen monology s komentářem "ať Ti to hraje". Dospělí lidé dokáží argumentovat a obhájit si svůj postoj.
Za prvé
Nepsal jsem o tobě,ale o tom,koho obhajujes,což jsi evidentně nepoznal :eek:
Za druhé
Jinde to evidentně taky není v pořádku,ne jen zde má ban
Za třetí
Monolog tu povedes asi jenom ty,protože ti druhého k dialogu na tvé úrovni zasahovali
Zbytek je schopný komunikovat evidentně i bez vulgarismu a jiných přesností člena,o kterém je zde řeč a chybí ti,takže ať ti to nehraje a běž nadávat a povyšovat se stejným stylem,který zde obhajujes tam,kde to nikomu nevadí a kde ještě zákaz nemá
svartenatt
Příspěvky: 71
Registrován: 21 úno 2017 19:44

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od svartenatt »

Zkuste si vyhledat příspěvky Merhauta, sám jsem nic úplně špatného nanašel. Zkuste pochopit souvislosti. Byl v rámci normální diskuse.
Ten kdo jej zabanoval má s ním nějaký ten osobní konflikt nebo frustraci. Možná bych měl dostat preventivně BAN.
Foobar2000, ASIO, Aune X1s DAC, Primare i22, Monitor Audio Silver 2.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od Dieter Burmester »

Frustraci tady trpel leda tak merhaut.
Dieter Burmester
terahera

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od terahera »

svartenatt píše:Zkuste si vyhledat příspěvky Merhauta, sám jsem nic úplně špatného nanašel. Zkuste pochopit souvislosti. Byl v rámci normální diskuse.
Ten kdo jej zabanoval má s ním nějaký ten osobní konflikt nebo frustraci. Možná bych měl dostat preventivně BAN.
Teď si ale už asi děláš srandu :lol: Nebo ne :shock:
svartenatt
Příspěvky: 71
Registrován: 21 úno 2017 19:44

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od svartenatt »

Merhaut mě požádal o zveřejnění tohoto:
Merhautův vzkaz lhářům: "terahera a jirie prokazatelně lžou. Nejsem nikde mimo tohle forumnakonečné zabanovaný. Ať uvedou, kde jsem podle nich zabanovaný, a já je během chvíle usvědčím. Ostatní výlevy na dálku nekomentuju."
Foobar2000, ASIO, Aune X1s DAC, Primare i22, Monitor Audio Silver 2.
terahera

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od terahera »

Pro mluvčího merhauta
Nepotřebuji se zatím ospravedlňovat za své chování a už vůbec ne něco dokazovat,nebavil jsem se s tebou před banem,takže teď to měnit nebudu a tímto pro mě tohle vlákno končí
matori
Příspěvky: 187
Registrován: 01 bře 2018 13:07

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od matori »

terahera píše:Pro mluvčího merhauta
Nepotřebuji se zatím ospravedlňovat za své chování a už vůbec ne něco dokazovat,nebavil jsem se s tebou před banem,takže teď to měnit nebudu a tímto pro mě tohle vlákno končí
Správně, kdo uteče vyhraje. =))

Ale v rámci spravedlivosti by mne to fakt s tím banem zajímalo. Padni komu padni. Ono někoho urazit je jedna věc a někoho osočit druhá. Uznávám jeden metr a musí tam být 100 cm. :-@

Jo a to nejsem ničí pes obranář.
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od Federmann »

Fórum je o hudbě, přístrojích, poslechu a dalším, společné zájmy by měly lidi sbližovat, nebýt zdrojem svatých válek ani skrytých podlých útoků vyvolených zakrývajících to čemu sami vůbec nerozumí, nemělo by se zde řešit takovým způsobem chování lidí, od toho jsou zde moderátoři, jinak se zde vytvoří prostor ke zbytečné válce, vím o čem mluvím.

Nejlíp vlákno úplně smazat, jak již bylo navrhováno.
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od winelover »

Nedá mi to, abych se nevyjádřil za vedení fóra.
Tak za prvé - naprosto vylučuju, že by šlo o nějaký osobní problém nebo vyřizování účtú, jak někdo výše naznačil.
Merhaut si postupně vysloužil varování, krátkodobý ban a teď už moc jiných možností nebylo, šlo pouze o délku trvání.
Ten, kdo si dá tu práci a projde si merhautovi příspěvky (a hlavně to bude chtít vidět), tak tam těch důvodů najde dost.
Osobně jsem taky rád četl vlákno o zapomenutých kapelách. Řadu těchto věcí mám a tak jsem si je rád připomněl a inspiroval se tak k poslechu dalších kapel z té doby a podobného ražení. Fakt suber vlákno a bude mi chybět. Ale nakonec se sám autor vyjádřil, že je přesouvá kamsi jinam, takže by stejně nepokračovalo.
Co se týká technických názorů, tam jsem také většinou souhlasil.
Problém byl jediný, a to forma, způsob prezentace a dodržování alespoň základních pravidel tolerance a slušnosti.
Víte, ono se dá hodně ublížit i velice slušnou formou, když to člověk umí a chce to udělat. Bohužel je nutno řešit nejenom syntaxi, ale i sémantiku.
A nakonec - stojí za námahu obhajovat a bojovat za někoho, pro koho je tohle fórum "fóremnakonečné" nebo jak se vyjádřil?
Jo, a tohle vlákno mazat nebudeme. Není k tomu důvod, každý ať si diskutuje o čem chce, ale v rámci pravidel.
win
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Bond 007 alias Monte

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Winelover, ale nedá mi to. Už máš letos jako moderátor pátý přízpěvek, asi košt zabere mnoho času :lol: , mně taky :lol:
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od winelover »

:lol:
Máš pravdu, je to náročný. Ale ten pátej příspěvek je zase docela dlouhej, ne? :lol:
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Bond 007 alias Monte

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

:thumbup: :lol:
winelover píše::lol:
Máš pravdu, je to náročný. Ale ten pátej příspěvek je zase docela dlouhej, ne? :lol:
Bond 007 alias Monte

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

:lol:
Naposledy upravil(a) Bond 007 alias Monte dne 28 zář 2018 10:56, celkem upraveno 1 x.
Bond 007 alias Monte

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

:arrow:
41780582_1973790052679950_544699885761331200_o.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od winelover »

Hmmm, to řecký bude trochu tlamolep, ne? :roll:
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od winelover »

Bond 007 alias Monte píše:Winelover, ale nedá mi to. Už máš letos jako moderátor pátý přízpěvek, asi košt zabere mnoho času :lol: , mně taky :lol:
A taky s přibývajícím věkem tu hudbu raději poslouchám, než o ní kecám.
Co jsem přešel na online nákup hudby, tak člověk může mít hned spoustu věcí aniž by při tom zvednul "prd.l" od počítače. Je to silně pohlcující a návykový. A k dobrý muzice patří dobrý mok... Tož, asi tak. Času je málo.
win
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Bond 007 alias Monte

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

winelover píše:Hmmm, to řecký bude trochu tlamolep, ne? :roll:
Je poznat, že jsi znalec. Manželka mlaskala a já si šel otevřít suchý Merlot
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od winelover »

Houby znalec, jen jsem během života pochytil pár anglických slovíček. :lol:
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
matori
Příspěvky: 187
Registrován: 01 bře 2018 13:07

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od matori »

Tak to má být. Pohoda, uberte mu z toho roku ^:)^ .
Jinak podle inspirace pustím něco lehkého (asi Artrock) :ymdevil: ať to ladí k burčáku. Už vře. :mrgreen:
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od RedBaron »

Já s lidma jako je merhaut sedávám v hospodě pravidelně, rýpavá a zajímavá diskuse a rýpavej humor, u kterýho se prověří, kdo se bere moc vážně a kdo si ze sebe umí dělat legraci, mi vyhovuje taky :-)
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
svartenatt
Příspěvky: 71
Registrován: 21 úno 2017 19:44

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od svartenatt »

RedBaron, přesně jsi to popsal. Takový je život.

Monte a winelover by si měli dát varování za OT, pokud ctí pravidla fóra.
Foobar2000, ASIO, Aune X1s DAC, Primare i22, Monitor Audio Silver 2.
Bond 007 alias Monte

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Tohle vlákno je super komiks , Horečka sobotní noci v TV je zajímavější :lol:
Irresistible_Vol_1_1-D.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Bond 007 alias Monte

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Být admin, tak ban zruším a čekal bych, co se bude dít :clap:
kychtax

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od kychtax »

p. Jaromír dostal zářez už i na hifiroomu.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od jirie »

Teď před Vánocemi?
To není lidské :sad:
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od Dieter Burmester »

Lidské to je především vůči ostatním :thumbup:
Dieter Burmester
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od Halíř »

Jeho novým přístavem se stala AVmania.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od Dieter Burmester »

Vzhledem k Jaromirovym zajmum to je pro nej odpovidajici forum.
Dieter Burmester
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od PítrsPraha »

Lidi jako merhaut jsou dobrým mementem, jak taky může člověk na stará kolena skončit - plný záště, negace, zaslepenosti, nezpracované naštvanosti, trpící silným komplexem neuznání, ze kterého plyne jeho nutkavá potřeba hrát smutnou hru "jedině já mám tu jednu jedinou pravdu", díky které sám sebe v diskusích zcela diskvalifikuje. Výsledkem je i přes některé nepopiratelné znalosti pravý opak, tedy despekt, ignorace a potupný vyhazov odevšad, kde se zatím objevil.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
AQ - Martin
Příspěvky: 37
Registrován: 06 bře 2013 08:36

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od AQ - Martin »

Mě spíš zaujala jiná věc, včera jsem ji probíral (na návštěvě, ne přes chat s jedním nejmenovaným členem, který už sem nechodí a pochopil jsem, proč. Spolehlivá bariéra internetu dělá z mnoha lidí těžko snesitelné diskusní partnery, přitom při osobním setkání po lehkém "oťukání" je s nimi příjemný pokec, i když s nimi (s názory, jejich životní zkušeností, třeba i předsudky) nemusím vždy souhlasit. Jardu znám asi 15 let. Kdysi na počátku mého vážnějšího zájmu o hifi jsem mu půjčil do studia svůj integráč BVA, on zase mě nezištně na vyzkoušení Lebena. Má neskutečné znalosti o hudbě, jeho "elektroznalosti" neposuzuju, neboť jsem v tomto směru lama a stačí mi uši a důvěra v pár lidí (výrobců i prodejců, ale i lidí tady na fórech). Kombinace jeho znalostí a jistého pocitu mesiášství ("zachráním ty zbloudilé ovce":-)) a povahy z něj i jiných členů zde dělá těžko snesitelného partnera. Ale rozumím, že někoho to již mohlo srát. Budu muset za Jardou vyrazit do Zlína a probrat face to face:-).
S tím banem nesouhlasím, já jsem se velmi často dobře bavil a díky lidem, jako je Jarda , BVA a jiní jsem se vyhnul na hifi cestě určitým věcem a šel - snad- v rámci svých rozpočtových možnosti po tom správném a snad po kvalitě a vyhnul se tomu méně podstatnému.
Nechci filozofovat a moralizovat, ale tento problém je tak nějak problém většiny interakcí lidí a názorů na internetu, proto jde tolerance a empatie ve společnosti tak trochu do "autocenzura". Ale zatím bych ty internety nezakazoval.;-) Hezký den a poslech všem. Je to jen koníček, ne otázka života a smrti.
Kocmeister
Příspěvky: 162
Registrován: 11 bře 2013 16:00

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od Kocmeister »

Jo to přesně sedí. Ti největší drsňáci od klávesnice jsou v reálu úplně jako beránci. Jako jeden tuhle na výstavě mě zdravil a klepala se mu pusa jak byl vyděšenej. A naopak ty zdánlivě hodní a všeznalý strejdové, který tu má každej rád jsou naživo pěkný parchanti :silent:
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od Dieter Burmester »

A jak je to s tebou? :smile:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od Frogyman »

Nechápu, že má pořád někdo potřebu Merhauta obhajoval. Ať je v osobním kontaktu jakkoliv "pohodář" a ať má o hudbě sebevětší přehled, tak na fórech se chová jako zakomplexovaný hovado a zapšklý křupan. A není to tím, že by byl neobratný v písemném projevu. Právě naopak. Je mistrem slova a ví co kdy napsat, aby provokoval, popíchnul či zesměšnil. Přitom se jeho příspěvky v převážné většině našeho společného koníčku netýkají, většinou jen útočí na osobu pisatele. A to vnímám jako problém a za to má BAN zaslouženě.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od aretax »

Kocmeister-Kabelguru píše:Jo to přesně sedí. Ti největší drsňáci od klávesnice jsou v reálu úplně jako beránci. Jako jeden tuhle na výstavě mě zdravil a klepala se mu pusa jak byl vyděšenej. A naopak ty zdánlivě hodní a všeznalý strejdové, který tu má každej rád jsou naživo pěkný parchanti :silent:
A nie je možná aj taká varianta, že aj z pomedzi tých, ktorých u majú radi a sú "zdánlivě hodní" môžu byť pri osobnom stretnutí v reálnom živote správny ľudia a sú naozaj "hodní" a tí "drsňáci" od klávesnice sú debili aj v reálnom živote (samozrejme, nie všetci)?
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Kocmeister
Příspěvky: 162
Registrován: 11 bře 2013 16:00

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od Kocmeister »

Nojo trochu jsem zobecňoval což je moje oblíbená činnost. Samozřejmě se to netýká všech, ani mě, jež jsem hodný zde i ve skutečnosti :oops:
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od lidumil »

Fuj, tady něco zasmrdělo ....
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od Dieter Burmester »

Purpura? František? :lol:
Dieter Burmester
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Merhaut - 1 rok BAN pro opětovné porušení pravidel II./1.

Příspěvek od aretax »

Kocmeister-Kabelguru píše:Nojo trochu jsem zobecňoval což je moje oblíbená činnost. Samozřejmě se to netýká všech, ani mě, jež jsem hodný zde i ve skutečnosti :oops:
Že by svätožiara?
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Odpovědět