"Hifi" elektrikář v Brně?

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

"Hifi" elektrikář v Brně?

Příspěvek od Frogyman »

Nemáte někdo doporučení na šikovného elektrikáře z Brna, který má alespoň trochu pochopení pro náš koníček? Toho patlala, co mi dělal elektriku při rekonstrukci bytu již vidět nechci... :-(
Potřeboval bych natáhnout ještě jeden přívod k hifi (nyní tam mám jeden, ale je sdílený s TV, tak to chci úplně oddělit) a také potřebuji udělat pořádek v rozvaděči, protože i když mám samostatný přívod a jedu přes filtr, poznám když si žena večer v ložnici zapne lampičku, nebo když v kuchyni zapne troubu...
Díky moc
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: "Hifi" elektrikář v Brně?

Příspěvek od Dieter Burmester »

Pytell? :-?
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: "Hifi" elektrikář v Brně?

Příspěvek od Frogyman »

Dieter Burmester píše:Pytell? :-?
Brno? :-?
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: "Hifi" elektrikář v Brně?

Příspěvek od Pytell »

Už jsme si se Sašou psali, navrhl jsem mu řešení. Určitě v Brně a okolí se najde člověk co to dle normy a dle požadavků klienta zapojí. Osobně v Pha a okolí. Mirek
Odpovědět