Hifi názory

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Hifi názory

Příspěvek od zappa »

Již několikrát se mne přes Hifi názory forum snažili někteří jeho členové kontaktovat, ale já nemám možnost se tam přihlásit, zdá se, že jsem zablokován z nějakého důvodu administrátory zablokován a tak jsem chtěl požádat někoho, aby tam někdo s přístupem na toto forum veřejně napsal, že mne musí kontaktovat přes muj email krautrock02@yahoo.com nebo přes toto forum. Nerad bych, aby si mysleli, že ignoruji soukromé zprávy, chtěl jsem vždy odpovědět, ale nemám tam povolení a navíc mi jejich adimn neodpovídá na moje emaily. Dík
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Hifi názory

Příspěvek od Vlado222 »

Boxer tam už nie je Admin, tak snáď sa tam jeho nekalé praktiky už neaplikujú na členoch tamojšieho fóra.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Hifi názory

Příspěvek od adrian »

Mal som podobny prblem....tamojsi nick adrian mi neslo prihlasit...zaregistroval som sa pod novym nickom a s inou email adresou,hned po spristupneni som poziadal o zmazanie pôvodného nicku "adrian",teraz fungujem pod nickom "leben" .
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Hifi názory

Příspěvek od lachim »

Zappa
Michale, pokud si spravne pamatuji, nechal jsi se kdysi na hifinazorech celkove "smazat".
Proto ti zrejme nefunguje prihlaseni.
Udelej si novou registraci, prosim.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Hifi názory

Příspěvek od zappa »

zkoušel jsem novou registraci, admin neodpovídá, nic nefunguje, ani nemám zájem se tam přihlašovat kromě toho, abych odpověděl kolegům na zprávy
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
rOn
Příspěvky: 169
Registrován: 07 bře 2012 22:04

Re: Hifi názory

Příspěvek od rOn »

Zappa si o zmazanie účtu nikdy nepožiadal, to by som o tom ako tehdejší admin niečo vedel.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Hifi názory

Příspěvek od zappa »

jen jsem si smazal své vlákno
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Hifi názory

Příspěvek od sekal »

Boxer, pokud vím, na Hifinázorech nikdy admin nebyl. Byl pouze moderátor. Admin je, tuším, stále Pipis.
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Hifi názory

Příspěvek od Vlado222 »

Moderátor, či Admin, všetko jedno. Boxer tam rozdával vo svojej svojvôli banány ako sa mu práve zachcelo, ako sa práve vyspal, podľa toho akou nohou vstal ráno z postele. Aspoň u mňa.
:arrow: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph ... 257#220257

Mal som tam príspevky ohľadne kabeláže a jej prínosu, moje postrehy jemu kabeloskeptikovi sa to nepáčilo a udelil mi preto ban. Po tom čo mu v súkromných správach členovia tamojšieho fora vypisovali že to len tak bezdôvodne, bez porušenia pravidiel nemôže ma odbanoval. Asi 3 mesiace som tam neprispieval,a počas môjho neprispievania mi tam boxer aj tak udelil trvalý BAN.
Len tak z plezíru, preto že sa mu zrovna chcelo. :smile: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph ... 932#225932
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Hifi názory

Příspěvek od pajuna »

Nemam zajem na tom, aby HEF slouzilo k popisu, recenzi, pomluvam ci vyrizovani si osobnich zalezitosti na hifinazorech ci jinem foru. Neni to solidni. To, ze je to dovoleno jinde, je veci vedeni techto for.

Michale,
zkontaktuj lachima, pytla nebo primo pipise a pozadej je o to co potrebujes. Myslim, ze se s nimi znas leta. Jsou i na HEF, takze dosazitelni pres napr.SZ.

Vlado,
(...Moderátor, či Admin, všetko jedno...). Toto jedno neni, zavisi to na udeleni pravomoci. Moderatori nemaji stejne pravomoci jako admin. Napr. na HEF moderator nemuze udelit BAN, nema na to opravneni, jak si mnozi mysli, k tomu dochazi vzdy po vzajemne domluve.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Hifi názory

Příspěvek od zappa »

Pajuna, vubec neznám strukturu toho fora, když tam nemám přístup.Jak jinak řešit situaci, když dostávám zprávy od členů toho fora a nemohu na ně reagovat? Vím, že mnozí zde jsou i členy toho fora, je logické že o tu službu mohu požádat. Pokud se ti to nelíbí, smaž to tu, zřejmě na to máš právo. Děkuji za info Lachim, Pytel a Pipis zpět , pro mne překvapující. Lachim tu již zareagoval, ale asi ten vzkaz na Hifi názor nedá, že? Co Pytel? Já se tam už přihlašovat a registrovat nechci. :cool:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Hifi názory

Příspěvek od Vlado222 »

Pajuna viem že to nie je jedno na normálne vedenom fóre.
Keď som napísal všetko jedno, tak som mal na mysli konkrétne len hifinázory. Lebo tam aj moderátor môže dať ban.
Ale to je tiež jedno. Hifinázory mi nechýbajú. Tak ako mi nechyba ich teraz už bývalý moderátor boxer.

S odstupom času ho už len ľutujem. Nosí v sebe zlosť a takému človeku sa musí zle žiť.
fotolaik
Příspěvky: 80
Registrován: 11 led 2012 19:53

Re: Hifi názory

Příspěvek od fotolaik »

Vlado222
Ted trochu lzes minimalne sam sobe - kdyby Ti byl boxer tak "jedno", tak ho ani nevzpomes, natoz aby jsi se o nem tak rozepisoval
A jinak souhlas - pokud mate neco k onomu foru, piste tam
Michale (zappa) - vzkaz klidne pridam na forum - ale stejne to casem zapadne mezi ostatni
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Hifi názory

Příspěvek od Vlado222 »

:smile: Nie. Je mi ukradnutý.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Hifi názory

Příspěvek od zappa »

Fotolaik. Děkuji. :thumbup:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Bond 007 alias Monte

Re: Hifi názory

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Boxer mi chybí, vždy klepnul na hlavičku. Je to jako v politice, pravda se nenosí. Mne taky kolikrát naštval, ale míval pravdu :lol:, doživotní bán je největší blbost na fórech a spíš jim ubližuje.
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 268
Registrován: 23 pro 2010 12:31

Re: Hifi názory

Příspěvek od pasul »

Nevím co Boxer provedl a kde se jak provinil. A ani jestli má někde ban. Pokud tady má ban, tak je to škoda. On je sice zvíře v jakékoli internetové diskuzi a nebere si servítky s nikým, ale při osobním rozhovoru mě přidal OK. Ono každý má ty svoje absolutní pravdy a na fórech je standart se bít až do poslední kapky krve za tu svoji jedinou a 100% pravdu. To by mě vadilo méně, než když tady lidi píšou, že jim do SZ pár lidi píše o svých zkušenostech, ale veřejně to psát nebudou. Mají strach nebo špatný pocit, že budou za blbce, nebo hlupáky atd. To je myslím škoda, že to tak je. A můžeme si za to jen my sami. Ať už technici nebo pocitáři. Většinou jsou rozpory díky tady těmto táborům.....
Odpovědět