UPC chce zrušit analogový příjem rozhlasových stanic !!!

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

UPC chce zrušit analogový příjem rozhlasových stanic !!!

Příspěvek od bigjoe »

Ahoj všichni, tento dopis mi poslal kamarád (také jsem připojen na jejich síť a do dneška (04.03.) mi nedali nic vědět).
Kdo jste připojen na UPC a posloucháte tunery (já hlavně Radio Beat), tak se ozvěte pište jim. Tohle si nesmíme nechat líbit. Když se vetřeli do baráků, tak slibovali hory, doly - my jsme odstranili VKV antény a teď abych poslouchal z AV receiveru ???

Dopis:
Vážený kliente,

rádi bychom Vás informovali o změnách v příjmu rádiových stanic v rámci sítě UPC.

Od 10. března 2016 dojde k omezení distribuce rádiových stanic v původním analogovém (FM) pásmu a k přesunu stanic Českého rozhlasu na vyšší, méně rušené frekvence. Stanice Radiožurnál bude na většině sítí dostupná na frekvenci 107,9 MHz a regionální vysílání na 107,5 MHz.

Zároveň dojde k významnému rozšíření nabídky v rámci vysílání rozhlasových stanic v digitálním režimu (příjem přes set-top-box). Ve skvělé kvalitě si nyní budete moci vychutnat poslech řady nových stanic:

rádia Českého rozhlasu včetně regionálních, žánrových a speciálně zaměřených stanic (D-dur, Wave, Jazz, Junior, Retro)
celoplošná rádia: Frekvence 1, Evropa 2, Impuls, Blaník, Fajn, Kiss a Hitradio
nejposlouchanější regionální stanice: brněnský Krokodýl, ostravský Hellax, plzeňský Egrensis nebo pražské City 93,7 a mnoho dalších
špičková žánrová rádia: Radio 1, Expres, Rockzone, Country, Oldies, Rádio Valc (zlaté hity, rock, country, klasická hudba i dechovka)
to nejlepší ze zahraničních stanic
Naladění stanic na stávajících digitálních přijímačích proběhne zcela automaticky. Věříme, že Vás tato změna potěší a přinese Vám ještě více zábavy s UPC.

Kompletní informace ke změnám ve vysílání rádiových stanic prostřednictvím sítě UPC získáte na webové stránce http://www.upc.cz/radio.

Děkujeme a přejeme Vám spoustu zábavy,

Vaše UPC
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
oneeeee
Příspěvky: 14
Registrován: 04 čer 2016 19:28
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: UPC chce zrušit analogový příjem rozhlasových stanic !!!

Příspěvek od oneeeee »

v eteri je toho dosť. upc alebo dnešný freesat je na video. audio je niekde inde. je to len doplnková služba a aj to v biednej kvalite mp3.
AKAI , Am 67 ,Am 39 , GX 620 , GX 67 , GX-R35 , GX M959W , CD 57 , CD 55 , CD 49 , AT -26 , AT 57 , EA M-659 , AP - M10 , AJ 530 FL , AJ 490 FL , PANASONIC NV HS 900 , JVC HR-D 210EE , SONY CD P-C 661 , SHARP GF 4646 . zatiaľ.
Odpovědět