Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od pajuna »

Tak to ti docela zavidim, preju vse nej k svatku a fajn vecer s mladym vinem.
Ja si koupim jedno zitra pri ceste do Vychodnich Cech a vecer se mu podivam na zoubek :smile: . Obcas to chce zlehcit necim mladym.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od martinowsky »

dík za přání, a vyrážím. Hezký páteční večer všem.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od bigjoe »

Tož chuapcí, vánoce jsou za dveřmi. Náš bohulibý vinařský spolek už má naší "Mikulášskou" za sebou =)) , tentokrát na téma "Levý břeh Bordeaux vs zbytek světa". Bylo to móóóc dobrý, ale je to za námi, takže ať žije "Mikulášská 2012" :thumbup: .
Posílám Vám fotku pro poškádlení Vašich žláz :lol: .
Přeju Vám všem, krásné a pohodové vánoce a do nového roku samé úspěchy, pevné zdraví a ať nám to hraje :clap:.
Ahoj bigjoe
Obrázek
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
monte

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od monte »

Už týden špatně spím, holt roky :thumbdown: , tak je potřeba trochu přírodního léčiva. Bio výroba, STAPLETON & SPRINGER Frankovka ročník 2006. Firma již zanikla a víno nedostupné. Možná ještě něco je v New Yorku o holky od Holešova (Trumpové :lol: ).

Obrázek
monte

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od monte »

:lol: Mám ještě jednu flašu, kdyby, tak za deset je na prodej. Chuťová nirvána, ale leze do hlavy :lol:
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od martinowsky »

za deset eček ????
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
monte

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od monte »

Tak jsem se fajnově vyspal a hned se dobře bavím. Hlavně u oddělovacího trafa :lol: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Víno pivaři nepochopí :lol: , víno je příroda a vysoký věk, kvalita se cení. Víno a kauf nákupy, člověk se akorát poblije :lol: . Pro kvalitu si musíš zajet a nad cenami se nepřemýšlí, není flaša jako flaša .
Uživatelský avatar
Davidus
Příspěvky: 137
Registrován: 27 pro 2010 20:09
Bydliště: Praha

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od Davidus »

Dneska jsem dostal chuť na dobré vínko, tak jsem si konečně otevřel Neronet od Balouna. Je to moje první zkušenost s barrique. A musím říct, že chutná velmi.
Obrázek
ProJect RPM 5.1 -- Ortofon 540 mk II -- iPhono 2
Pioneer PD-91
Luta DAC
SPX 2010 -- DPA 223 -- Tannoy Revolution DC6T Signature
Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 439
Registrován: 26 črc 2011 18:59
Bydliště: Velka Britanie

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od Teti »

To tady vsichni chlastaj jenom vino? Co tak pifsona a neco k zakousnuti? \m/
Audio Tweak.net - Humble home of newbie tweaker
monte

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od monte »

Osobně vypiji tak dvě pivka za rok. Víno se nechlastá, ale vychutnává. Dám si tak jednou za měsíc sedmičku, ale musí být vysoké kvality. Cena asi 300,- až 600,-. Jen jednou jsem měl Ryzlink za 7000,- půl litra :lol: , myslím bylo foto i tady. Ti co chlámou čtyři litry denně, no coment. Jenže tyto zákazníky mám nejraději :lol: .

Dej foto pivka, co piješ v Anglií. :thumbup:
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od bigjoe »

Monte:
Jen jednou jsem měl Ryzlink za 7000,- půl litra
RR za 7000,- ??? Co to bylo ? Podle malého obsahu tipuju na nějakej tlamolep (ledové, botritický výběr atd.), ale takovéhle ceny znám jen u Sauternes. Pil jsem i dražší - ale červená. Nevím jestli bych šel do této sumy u bílého. Navíc nejsem fanda sladkých vín. Napiš co to bylo a JAKÉ to bylo.
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od pajuna »

Jelikoz jsem byl nedavno zdrbnout par dodavatelu v Madarsku, jakoz jiz tradicne jsem dovezl par lahvinek Tokay Aszu :smile: . O vikendu jsem popil 4 putnovy dobre hodnoceny pullitrik tusim rok 2005. Jeste me zbyva doma o nekolik let starsi 5 putna k nakousnuti nekdy v blizke budoucnosti. Zkuste to! Je to vyborne.
Obrázek

Vzpomnel jsem si take na bigjoe, nedavno jsem zkusil koupit Barolo v Dojclandu asi za 12 eur a malem jsem se poblinkal :ymsick: ... u techto vin to chce opravdu pritlacit na penezenku!
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
monte

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od monte »

Píšu o něm na první stránce, dostal jsem ho darem. Toho vína byl ve sklepě jen jeden sud a zrálo asi devět let. Popsat, jen snad v životě jsem nic lepšího nepil :thumbup: :cool: . Fakt mi ho bylo líto i polykat, zrálo v katakombách jednoho zámku :thumbup: .
Uživatelský avatar
Davidus
Příspěvky: 137
Registrován: 27 pro 2010 20:09
Bydliště: Praha

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od Davidus »

Teti píše:To tady vsichni chlastaj jenom vino? Co tak pifsona a neco k zakousnuti? \m/
Co třeba tohle?
Davidus píše:Obrázek

Dneska k poslechu jsem si dal toto výborné pivečko :thumbup: Samo, že nezůstalo u jednoho kousku. Nějak těm belgickým klášterním pivům přicházím na chuť...
ProJect RPM 5.1 -- Ortofon 540 mk II -- iPhono 2
Pioneer PD-91
Luta DAC
SPX 2010 -- DPA 223 -- Tannoy Revolution DC6T Signature
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od Mark Levinson »

Teti píše:To tady vsichni chlastaj jenom vino? Co tak pifsona a neco k zakousnuti? \m/

Ale ne jen víno. Já mám rád i dobré pivo.

Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od pajuna »

Viktore,
jeste stesti, zes sem dal to me nejoblibenejsi:-) ;)

Casto jezdim do Nemecka, taky k Bavorakum, takze weizen neni k zahozeni
Obrázek
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
monte

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od monte »

Na vojně mi chutnalo pivo z Žatce http://www.zateckypivovar.cz/cat-produkty.aspx, myslím u nás nejde ani koupit, nevím, nesleduji :thumbdown: .
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od Peer »

Není nad malé, soukromé, pivovary... ;)
http://www.svatovaclavsky-pivovar.cz/pivnice
Uživatelský avatar
Davidus
Příspěvky: 137
Registrován: 27 pro 2010 20:09
Bydliště: Praha

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od Davidus »

Když malé pivovary, tak musím doporučit toto:
http://www.klasterni-pivovar.cz/pivovar/pivo_sv_norbert

Vynikající pivo.
ProJect RPM 5.1 -- Ortofon 540 mk II -- iPhono 2
Pioneer PD-91
Luta DAC
SPX 2010 -- DPA 223 -- Tannoy Revolution DC6T Signature
monte

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od monte »

Nové vinyly nachystané a něco na zub. Suchučký Ryzlink z Bořetic, jednohubky, akorát dnes moje koupila brynzu z Tater, chleba bílý vyrážka, brynza a nahoru rajčátko nebo ryby Bismarck z Hamburgu. :thumbup:

Mám co dělat: Depeche Mode, Gentle Giant, Kate Bush a Norah. Než jsem to tady napsal, tal lampy jsou správně nadržené :lol: .

Obrázek
bertram

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od bertram »

Tú brynzu dnes berem , aj vínko je OK. Dnes máme rovnaké chute.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od pajuna »

Ja si davam Rioja Crianza 2007 La Catedral a k tomu kousek modreho syra ;). Na zitra nachystam neco special k tv :smile:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
bertram

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od bertram »

Na zajtra by som niečo špecialne k tv doporučil , žalúdočný likér Jegermeister , najlepšie na lačno o 17,30 hod. a potom podla
potreby :lol:
monte

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od monte »

Španěláci jsou srdeční a pohostinní, jako jejich víno. Když jsem byl v jedné firmě v Barceloně, tak mne pohostili, že jsem málem prasknul. Biftek ani talíř jsem neviděl :lol: . Kruci, to prase bylo asi jako stodola :lol: .
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od bigjoe »

To Monte:
Suchučký Ryzlink z Bořetic, jednohubky, akorát dnes moje koupila brynzu z Tater, chleba bílý vyrážka, brynza a nahoru rajčátko nebo ryby Bismarck z Hamburgu.
Monte, opravdu na Rýňák kyselé ryby ? Napiš jak to jde k sobě, to by pro mne byla nová zkušenost.
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
monte

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od monte »

Ono je to asi i změnami chutě s přibývajícími rokami. Za mlada bych tvarůžky a podobné sýry nedal do huby. Tyto zavináče kupuje moje v Lídlu, jsou ve sklenici, modrá nálepka. Jsou velice kvalitní, jemné bez zelí ,oproti našim na váhu. Kombinace s česnekačků (domácí výroba, přidávám i Apetito nebo podobný), brynzu je to lahůdka. Nějak se zvlášť neřídím doporučením co k vínu, prostě co mi šmakuje. Nejraději mám k vínu zeleninový salát posypaný slaným balkánem. Jako červená cibule, okurek, rajče, paprika, když je ředkvička, vinný ocet, olej oliva, nesolit. V létě k němu přihodím krkovičku na roštu :lol: .
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od boxer »

Nejraději mám k vínu zeleninový salát posypaný slaným balkánem. Jako červená cibule, okurek, rajče, paprika, když je ředkvička, vinný ocet, olej oliva, nesolit. V létě k němu přihodím krkovičku na roštu .

Přímo veganská mana. :D
monte

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od monte »

Hošani, ale můj mladý je vegoš. Na škole ve dvaceti zblbnul a po deseti letech má krevní obraz jako kojenec. Hodně jezdí na kole po Londýně, ani smrad z aut mu nevadí.

Při posezení u vína jist těžké, špatně stravitelné masa to není ono. Vycházím z moji zkušenosti., zelenina a sýry :thumbup: :thumbup: :thumbup: .
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od pajuna »

Tak jsem dneska dostal tenhle kousek, BIGJOE, WINELOVER, co vy na to, znate? Asi ho nacnu az bude o vikendu vetsi klidek, ale uz se tesim

martin cendoya 2007 reserva del club 25

http://www.vinopedia.com/store/36th+Ave ... d=18756732

Obrázek
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od bigjoe »

Ahoj Pajuno.
Můžu i za winelovera - neznáme a nikdy jsme ho ani neviděli (beze mne by ho nevypil). Určitě se k nám dřív nedováželo, nevím jestli teď. Protože je to určitě skvělá Rioja, tak to asi bude Temranillo a když je to Reserva, tak to bude i patřičně barikovaný (ale s citem a rozumem - to v Rioje uměj).
Nech ho aspoň 2 hodiny rozdejchat... a pak se napij... po malých doušcích... nech ho vždycky chvíli v ústech, poválej...
pak přisaj trochu vzduchu... a to aroma tě posadí na... a pak teprve polkni :D.
Užij si ho. Čau.
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
monte

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od monte »

pak přisaj trochu vzduchu... a to aroma tě posadí na... a pak teprve polkni


Na odbornou degustaci je potřeba cvik, ne aby se nám Pajuna udusil :lol: :lol:
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od pajuna »

bigjoe píše:Ahoj Pajuno.
Můžu i za winelovera - neznáme a nikdy jsme ho ani neviděli (beze mne by ho nevypil). Určitě se k nám dřív nedováželo, nevím jestli teď. Protože je to určitě skvělá Rioja, tak to asi bude Temranillo a když je to Reserva, tak to bude i patřičně barikovaný (ale s citem a rozumem - to v Rioje uměj).
Nech ho aspoň 2 hodiny rozdejchat... a pak se napij... po malých doušcích... nech ho vždycky chvíli v ústech, poválej...
pak přisaj trochu vzduchu... a to aroma tě posadí na... a pak teprve polkni :D.
Užij si ho. Čau.
No, presne tak to vsechno udelam :smile: , mozna ho jeste dekantuju ;) , uz se tesim. Dostal jsem ho od Nemcu, u nas jsem ho taky nikde nevidel. Skoda, ze nebydlite nekde pobliz, pozval bych vas na vecirek.
monte píše:
pak přisaj trochu vzduchu... a to aroma tě posadí na... a pak teprve polkni


Na odbornou degustaci je potřeba cvik, ne aby se nám Pajuna udusil :lol: :lol:
Monte, ja ho moc dlouho degustovat nebudu, to nebude ani potreba. Proste ho v klidu vecer vypiju. Rioja od urciteho levelu vyse je proste zaruka.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od pajuna »

I kdyz to neni muj nej region, nacal jsem si ...

REFFIO Vandemmia Chianti Riserva 2007 DOCG
Nenasel jsem na netu ani fotku, tak jsem to musel cvaknout sam, syr, klobaska, a hroznove vinko to doladi. Je to docela pitelne :smile: Potreboval bych nejakeho spoulu-pice ;)
IMG_0019.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od bigjoe »

Tak to já Itálii můžu a Toskánsko obzvlášť =)) . Chianti je super víno (když se povede), ale toto je Riserva, takže to by mohlo být dobré. Lepší je už jen Classico Riserva, ale obvykle je už dražší. O spolupíče nouze nebývá, ale je potřeba, abyste byli na stejné vlně a to se ne vždy podaří. Nech si chutnat. Ahoj
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od lidumil »

Víno je lék na všechny neduhy a klidný večer ve společnosti krásné muziky z vinylu nebo dobrého filmu :-) ve společnosti dobrého vína - co může být lepší?
Propadl jsem italským vínům, pravidelně vozím, nebo si nechám vozit http://www.mezzacorona.it/en/le-riserve ... 1_117.html a i jiná vína odtamtud. Je zajímavé, že přestože je barikované, nemá typickou "českou" (moravskou) barikovou chuť. A na teplé letní večery neznám nic lepšího než http://www.montelliana.it/eng/prodotti/ ... o-075.html A k tomu nějakou mňamku jako insalata caprese, nebo trochu Gorgonzoly Dolce a k tomu ještě vlahou Foccaciu =p~ :thumbup:
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od bigjoe »

Jistěěěě ! Pokud ti masíruje duši dobré víno, tak jsi přístupnější i ostatním vlivům ataků na SOUL. Když potkám dobré Chianti (o Brunellu nemluvě), ale třeba i Primitivo z jihu, tak je to vždy svátek. Také miluju Caprese a co nejlepší olivový olej (pokud možno od vinařských firem). A taky Bruschettu a samozřejmě s dobrým sýrem. Já mám rád Cambozolu - i když je to německý sýr, tak je v něm Gorgonzola také. Toto jsou chvíle, kdy si uvědomuješ, že na světě je krásně :D .
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od lidumil »

JJ, olej musí být na syrové použití co nejlepší, on stojí stejně jako víno, jen vydrží poněkud déle. Teď mám čerstvý z Toskánska, je trošku "surovější" ale moc dobrý. No a nebo třeba dobrý parmazán nebo Grana, nebo Pecorino, sakra kapou mi sliny na monitor. No a Prosciutto nebo Pancetta čerstvě nakrájené - nářezák mě stál skoro stejně jako CD přehrávač :lol:
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od martinowsky »

Já si teda víno dám taky rád, a teď si často kupuju od jednoho vinaře tzv. bio víno. Že to prej není moc zasiřené ani nijak upravené. Já tomu prd rozumím, ale ty jeho vína mi fakt chutnají. Tedy hlavně bílá. No a k tomu mozzarella s rajčetem a bazalkou politá olivákem. To můžu.

Ale tak hle krásně to popsat chlapi jako Vy neumím. Ani tomu nerozumím. Ale ty vaše srdcové texty se moc dobře čtou. Úplně jako bych pil s Váma.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
monte

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od monte »

Moje oblíbená kombinace a značka DALIBOR. Jak řekl ve filmu Bobule, svět se musí hodně učit :lol: :lol: . Ročník 2009, hned tak nebude překonaný :thumbup: .

Obrázek
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od pajuna »

Monte "tady" naposledy popijel Portugal, tak ja zase pridam vino z Portugalska, resp. z Madeiry. Toto leze ale urcite rychleji do hlavy ;), ale chutovka je to dobra. Nejak jsem si na nej za ten tyden zvykl.
Rad bych se dockal pred 22h dvoustovky a ostepu, musim ubrat :crazy:

Obrázek
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Odpovědět