Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od pajuna »

Toto tema neni primo o muzice, ale jsem si jisty, ze si poslech vetsina z nas zprijemni obcas pivem, vinem, whisky ci necim jinym specialnim; at mensi ci vetsi gurman, nebo i ten kdo jim neni. Mame spoustu krasne hudby, stejne tak ji muzeme udelat jeste krasnejsi necim podobnym, jako v mem prvnim prispevku ;). Kdyby nekdo z vas byl pobliz, pozval bych na sklenku :smile:
Pri poslechu Vivaldiho a jeho Four Seasons me to nedalo, a ackoli tento cas travici sam, dovolil jsem si sahnout do archivu pro to, co k tomu patri, sedmilety kousek z Campanie
Poggio Bellavista ze sklepu Torre Gaia 2003
Obrázek
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od bigjoe »

Jo, mňam, toto je kvalitní poslech, také přispěju s trochou do mlýna, protože nic lidského mi není cizí.


Zdravím všechny ny tomto pohodovém fóru. Snad to vydrží.
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od bigjoe »

tímto žádám admina, aby moje pokusy o vložení fotek smazal. Já jdu na Nuselák...
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od pajuna »

Kdyz to vlozis a das nahled, musis to videt jak to bude vypadat. Jestli chces, posli me ty odkazy do mailu, ja to vlozim
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od Peer »

Mě to můžeš poslat poštou, já se s tím porvu... :smile:
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od winelover »

Poslal jsem příteli bigjoeovi podrobný návod mailem, tak snad to prorazí. :smile:
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od bigjoe »

Táááák, teď vám předvedu vkládání fotek. Nevím v čem byl zakopaný pes, ale já jsem používal http://www.2i.cz a dělal jsem to úplně stejně a výsledek jste viděli.
Takže nastává nová éra tohoto fóra, kdy budu umět vkládat fotky (i když kdysi jsem už něco někam vkládal, právě přes to 2i). Pajuna má na svědomí, že mám poprskanej monitor, protože sem vložil fotku dobrého vína (Campanie je velmi zajímavá oblast a mám rád jejich "černá" vína), což je další věc na které ujíždím (s kamarádem wineloverem). A tak jsem chtěl kontrovat s tím, že k dokonalé a ušlechtilé muzice se přirozeně hodí dokonalé a ušlechtilé víno.
A tak tady zase podráždím žlázy Pajunovi.

Obrázek

a ještě prémie:

Obrázek

je to z akcí takového našeho soukromého klubu.
A za to, že jste se mnou měli trpělivost :roll: , tak vám přidám něco k Nordostu :clap: .
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od Mark Levinson »

Nejen Pajunovi ;)
Mark Levinson
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od pajuna »

Omluva na dalku za ten monitor! Myslim, ze bych s vami chvili u toho vina vydrzel :D . Skoda, ze uz me oci neslouzi tak, abych byl schopen ta vina identifikovat, ale na dalku z toho citim Francii a Spanelsko.
Jinak zpet k Italii, v Campanii se daji najit dobra vina, ale ja mam jeste vice v oblibe jina mista i regiony, treba Barolo ci Brunello di Montalcino. Musim se priznat, ze kazdy vikend ho zase nepiju ;). Mas pravdu, dobra hudba a dobre vino, to jde dohromady, a proto jsem zalozil i toto tema. Znam zde vice lidi, kteri toto spojuji. Klidne bych si jeste nejake vinko nacal i ted, podrazdeni tu je, ale samotnemu se me uz nechce.
Kdyz si vyhrozoval Nuselakem, vypada Praha byt tvym domovem...
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od bigjoe »

Kdepak Nuselák - já bych se zněj ani nepodíval dolu a ještě mám spoustu uloženého vína a to tu nenechám nějakýmu týpkovi, kterej se mi naveze do pyžama. Jsem z Královského horního města Krupky (jestli víš, kde jsou Teplice, tak ty jsou u Krupky).
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od Mamut »

Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech
Nevím jestli se to tu počítá,ale i tak děkuji za vaše tipy :thumbup: ..přidám svůj-našel sem si ted novou slečnu a momentálně chvilky strávené s ní u mě doma :oops: jsou tou největší lahůdkou při oblíbené muzice :smile:
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 268
Registrován: 23 pro 2010 12:31

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od pasul »

Mamut - Ale to asi z té muziky moc nebude co? Tam půjde o objevování jiných věcí, než nové hudby. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od Mark Levinson »

Také si k poslechu dam rád lahvičku dobrého archivního vína, to hlavně při večerním poslechu. Když poslouchám přes den, tak to si dám hrnek dobrého kafe. Vše záleží od nálady a chuti.

Obrázek
Mark Levinson
davidsound

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od davidsound »

No tak to se tesim jak dorazim, jaky obrazek mi nakreslis na mem kafi. Doufam, ze ne nejakou sprostarnu... :smile:
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od pajuna »

bigjoe píše:Kdepak Nuselák - já bych se zněj ani nepodíval dolu a ještě mám spoustu uloženého vína a to tu nenechám nějakýmu týpkovi, kterej se mi naveze do pyžama. Jsem z Královského horního města Krupky (jestli víš, kde jsou Teplice, tak ty jsou u Krupky).
To nemuzes jen tak nekomu nechat, byla by to skoda, to bude lepsi casem nejake ochutnat s kamosi z fora :smile: .
Krupka? Jasne ze vim, vzdyt jsem sam ze severu, od nas kousek pred Teplicemi. Tak to jste s wineloverem sousedi.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od Mark Levinson »

Chlapi, hoďte si to pod nick, kdo odkud je. Je to lepší pro orientaci kde se sejít apod., není se za co stydět, ne?
Mark Levinson
monte

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od monte »

Ryzlink Rýnský na vánoce. Ročník 2000 (mám i starší), jinak po prvním doušku zažijete vinnou nirvánu. Dobrých pět sekund převaluji na jazyku a přemýšlím mám spolknout ?, jaká škoda.
Oblast Znojmo, půl litru, cena tři nuly a sedm nahoru. :-j :-j :-j :-j :-j , jedna z mála fotografii, dnes již nedostupné.

Obrázek
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od Mark Levinson »

Monte,
pěkné foto, mám chuť přisednout ;).
Mark Levinson
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od lubin »

mno...já si dělávám kapučínko...ale předpoklad dobrého poslechu u mě také je , aby zbytek rodinky, tedy trojice bab :lol:, byl pryč.

Obrázek
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
Pininfarino
Příspěvky: 29
Registrován: 23 úno 2011 17:15
Bydliště: Piešťany

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od Pininfarino »

Ale veď určite, občas nejaké dobré vínko nezaškodí. Ovšem!! Ja sa radím medzi tých nešťastníkov, ktorí berú počúvanie príliš vážne na to, aby som pred samotným počúvaním niečo pil. (Teda myslím alkohol). Mám to odskúšané. Stačí pol piva a je to zabité. Časť tónov cezomňa preletí bez toho, aby zanechali svoj požadovaný hlboký efekt. Taktiež unikajú najjemnejšie detaily kvality zvuku.
Neviem, ako kto z vás, ale ja pri počúvaní musím mať okolo seba poriadok. Na rozptýlenie stačí aj taká drobnosť, ako je pootočený diaľkový ovládač...
Ktosi to už niekde písal; nešťastím sú aj také banality, ako napríklad kriklavé či nebodaj páchnuce ponožky..
Toto ale platí len v obývačke, kde mám hlavnú zostavu. Keď počúvam inde, beriem to vždy len ako kulisu proti nude a predošlé opatrenia neplatia.
Ale ako tak pozerám na tú fotku s kávičkou, vážne rozmýšľam nad tým, že toto asi raz skúsim.
:-B
Obrázek
DYNAUDIO S 3.4 - upgrade, ACCUPHASE E-530, ACCUPHASE P-1000, ACCUPHASE DP-67, AQ COLORADO, CARDAS CROSSLINK, G.R, G.C., FURUTECH POWERFLUX....
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od pajuna »

Tak to me par kapek neceho dobreho sluch nezhorsi, asi to neberu tak vazne :smile:
Vcera jsme si s pritelkyni otevreli po nekolikate tenhle kousek od pana Krista a vzdy ho vychutnam stejne. Vcera spolecne s posledni deskou Dana Barty a Balzar Tria. Vino je opravdu za tu cenu vyborne. Vsak to taky tech 6 medaili ukazuje. Kdo ma rad nas Sauvignon, tak mu ho vrele doporucuji.
Obrázek
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Pininfarino
Příspěvky: 29
Registrován: 23 úno 2011 17:15
Bydliště: Piešťany

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od Pininfarino »

Ajajáj Pajuna! To hádam nie! Sauvignon + priateľka ... Sakra, veď okolo mňa pri počúvaní nesmie ani mucha preletieť.. x_x
DYNAUDIO S 3.4 - upgrade, ACCUPHASE E-530, ACCUPHASE P-1000, ACCUPHASE DP-67, AQ COLORADO, CARDAS CROSSLINK, G.R, G.C., FURUTECH POWERFLUX....
monte

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od monte »

í
nesmie ani mucha preletieť..
x_x[/quote]


:clap: Neber vše tak vážně, pak neuslyšíš ani podstatu muziki, když se soustředíš na muchy :lol: :lol: :lol:
monte

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od monte »

muziki
Mucha mne dostala :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 268
Registrován: 23 pro 2010 12:31

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od pasul »

Tak dnes večer si dávám konečně oraz. A k tomu jsem v jedné takové domácí malé prodejničce našel toto víno. Rulandské Modré - Klaret. Je to 2009 pozdní sběr. Musím říct, že to je vynikající kousek. Já tedy moc na poloskadké nejsem, ale toto víno je moc dobré. Bohužel je také celkem drahé. Ale tak už to bývá. Co je dobré, je většinou drahé.

Odkaz na tento kousek je zde:

http://vinarstvivladimirtetur.cz/Nabidk ... il-Vina=51

Obrázek
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od lubin »

vzpomněl jsem si....nejemotivněji jsem muziku vnímal, když jsem si dal s kamarádem tohle:

Obrázek

poslouchali jsme Massive Attack v autě a tenkrát to byl vážně nářez... :lol:

Opravdu.

Dneska už to nepoužívám.... [-x
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
monte

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od monte »

Dnes večer nachystáno, můj oblíbený Vlašák a manželka sladší Sauvignon ovocné chuti. :lol: Raději dnes večer už nechat šumy stranou a věnovat se raději, pouštím si CD PROCOL HARUM - The Prodigal Stranger :thumbup:

Obrázek
Uživatelský avatar
Davidus
Příspěvky: 137
Registrován: 27 pro 2010 20:09
Bydliště: Praha

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od Davidus »

Dnes, respektive včera večer jsem si dal s kamarádem k poslechu jihoafrické PINOTAGE 2006. Chutnalo :thumbup:
Obrázek
ProJect RPM 5.1 -- Ortofon 540 mk II -- iPhono 2
Pioneer PD-91
Luta DAC
SPX 2010 -- DPA 223 -- Tannoy Revolution DC6T Signature
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od pajuna »

Davidus píše:Dnes, respektive včera večer jsem si dal s kamarádem k poslechu jihoafrické PINOTAGE 2006. Chutnalo :thumbup:
[/img]
Jizni Afriku nemam zmapovonou. Kdysi jsem nekde cetl, ze to vzniklo z francouzskych Pinot Noir a Cinsault, ale v mych chutich to neni zarazene. Jak to chutna? Budu to muset zkusit.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
monte

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od monte »

Dnes na muziku nebyl čas, tak rychlou večeři. :lol: :lol: :lol:

Obrázek
Uživatelský avatar
Davidus
Příspěvky: 137
Registrován: 27 pro 2010 20:09
Bydliště: Praha

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od Davidus »

pajuna píše:
Davidus píše:Dnes, respektive včera večer jsem si dal s kamarádem k poslechu jihoafrické PINOTAGE 2006. Chutnalo :thumbup:
[/img]
Jizni Afriku nemam zmapovonou. Kdysi jsem nekde cetl, ze to vzniklo z francouzskych Pinot Noir a Cinsault, ale v mych chutich to neni zarazene. Jak to chutna? Budu to muset zkusit.
Neumím to dost dobře popsat, taková ovocnější chuť. Přímo o tomhle píšou tady.
ProJect RPM 5.1 -- Ortofon 540 mk II -- iPhono 2
Pioneer PD-91
Luta DAC
SPX 2010 -- DPA 223 -- Tannoy Revolution DC6T Signature
monte

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od monte »

Po těžkém dnu zalezu do kumbálu a ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, poslouchám Jorney - Eclipse a vínečko z archivu, Merlot od fa. Lovico, Bulharsko, ročník 2008.


Obrázek Obrázek

Absolutně skvělá pochoutka, která nezklame.
Uživatelský avatar
Bína
Příspěvky: 200
Registrován: 01 úno 2011 22:54
Bydliště: Praha

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od Bína »

Momentálně luxusní domácí utopence :)
Zaměstnanec firmy Shanling
monte

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od monte »

Zapomněl jsem připsat, k vínečku přikusuji slanečky Bismarck, Hamburk s Lidlu, skvělá pochoutka, doporučuji. Momentálně nevím co si pustit ????
Uživatelský avatar
Davidus
Příspěvky: 137
Registrován: 27 pro 2010 20:09
Bydliště: Praha

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od Davidus »

Obrázek

Dneska k poslechu jsem si dal toto výborné pivečko :thumbup: Samo, že nezůstalo u jednoho kousku. Nějak těm belgickým klášterním pivům přicházím na chuť...
ProJect RPM 5.1 -- Ortofon 540 mk II -- iPhono 2
Pioneer PD-91
Luta DAC
SPX 2010 -- DPA 223 -- Tannoy Revolution DC6T Signature
monte

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od monte »

Momentálně popíjím Cabernetfrank (specialita vinaře) , ale vzpomínka taky není k zahození : http://www.youtube.com/watch?v=dEK4S0Al ... er&list=UL
monte

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od monte »

Tour de Czech jste mne navnadili. Otevřu si Dalibora a ten se nepije, jen vychutnává. V deset si pustím muziku a za dvacet minut mne manželka budí :lol:

Obrázek Obrázek

Dvě krkovičky potřené hořčicí, jednu já a jednu Beňoš. Ženská na věčné dietě, má to své výhody.

Obrázek
monte

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od monte »

Konečně hotovo, všechno sám. :thumbup: Jak se trochu ochladí bude zkušební provoz. První makrely, kupované ala Unie roztok se nedají jíst. Co potřebuje hifista po padesátce, nohy na stůl, dobrou muziku, jídlo a pití. Jsme na světě krátce.

Obrázek
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Lahůdky k muzice aneb čím si zpříjemnit poslech

Příspěvek od winelover »

Počasí je podpsa tak od rána jedu v klasice - Beethoven, Čajkovký, Stravinský atd. Jo a dopíjím k tomu to, co před týdnem Lindemannovi už vypít zakázali. :thumbup:

Obrázek
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Odpovědět