otázka

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
monte

otázka

Příspěvek od monte »

Vlastník fóra, Viktor určitě ne, kdo je?
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: otázka

Příspěvek od sekal »

monte

Re: otázka

Příspěvek od monte »

V podstatě se o forum velice nikdo nestará, sem tam Pajuna, když má čas. Kdyby si aspoň zavedli proužek reklamy, aby z toho něco měli.... Prošel jsem si registrátora domény CZ, slušný spolek :lol:, za jeden rok přes milion nových domén, kdo jim zprávu vlastně přiklepl ? http://www.nic.cz/page/351/. Já platil něco přes stovku ročně, ze začátku o hodně víc.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: otázka

Příspěvek od Mark Levinson »

Monte,
o co Ti jde?
O HEF se nikdo nestará? Jak jsi na to přišel? [-x [-x [-x
Mark Levinson
fotolaik
Příspěvky: 80
Registrován: 11 led 2012 19:53

Re: otázka

Příspěvek od fotolaik »

Monte - a co by jsi si predstavoval pod pojmem "starat" se o forum ?? At si forum preci zije vlastnim zivotem, neni treba mazat, banovat, "vychovat" nekoho vykazanim z fora apod... forum je o debatach - a vetsinou jim nejake zasahy vic skodi, nez pomohou ... nebo chces, aby to bylo jako na "vedlejsim" foru, kde ten ješitný admin provedl čístku a zbyl tam temer sam s parem prizvukovacu a par novych ucastniku ??
A pokud vlastnik nepotrebuje prodavat reklamni prostor, je to jeho jen vec - myslim :-) .. protoze pak zase vyrukuje nekdo jiny, ze uz je to forum tendecni, ze skryte protezuje nekoho, kdo tam ma banner atd atd ...
monte

Re: otázka

Příspěvek od monte »

Neměl jsem na mysli bány a podobně. Spíš nová témata o hifi, ať je o čem diskutovat . Skoro polovina je jen prodej a zdarma. Jinak mi nejde vůbec o nic.
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: otázka

Příspěvek od Vlado222 »

Monte mňa osobne nezaujíma kto je vlastníkom toho či onoho fóra. Či z toho niečo má, alebo nie.
Ak sa mi na nejakom fóre nepáči, tak tam nechodím a nestarám sa či je fórum tendenčné alebo nie Či sú záujmy vedenia fóra komerčné alebo nie. Lebo ho neplatím zo svojich dání.
Čo sa týka nových témat, tak fórum je také aké sú jeho prispievatelia. Či budú vznikať nové linky s témami alebo nie záleži od nich a nie od vedenia fóra.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: otázka

Příspěvek od NA-Noble Audio »

I když nejsem schopen pochopit monteho myšlení a pohnutky které ho vedou k většině jeho příspěvků, a vnímám to osobně tak, že kam "vkročí" tam vnese zejména zmatek, některé příspěvky jako by se ani netýkali probíraného tématu :lol: tak určitě to není špatný člověk, už vůbec ne zlý, ale myslí mu to tak nějak úplně jinak než ostatním ;)
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: otázka

Příspěvek od winelover »

monte, monte, co ti to zase přeletělo přes nos?
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
monte

Re: otázka

Příspěvek od monte »

Nic mi nepřeletělo přes nos, chtěl jsem jen vědět, kdo je vlastník fora, přeci na tom nic není. Mne taky nebaví číst odborníky na myšlení. Ale udělám jim velkou radost, vymažte moje vlákno i registraci, dá se žít bez psychopatických hádek. Škoda času tady něco psát a žádat odborníky na myšlení o svolení !
Eddie50
Příspěvky: 6
Registrován: 01 úno 2014 17:10

Re: otázka

Příspěvek od Eddie50 »

monte,nevzdávejto :thumbup:
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: otázka

Příspěvek od fox »

Monte. Vrah je zahradník. :lol:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: otázka

Příspěvek od miero »

Monte, dobrá otázka!

Súkromné fórum má pod palcom vlastník domény a je len na ňom, či sa tu ešte zajtra stretneme alebo už nie.

V "ideálnom" prípade by mohol fórum prevádzkovať nejaký spolok (občianske združenie), ktorý v zásade riadia jeho členovia. V našom prípade by to mohol byť nejaký hifiklub.

Otázka je, či nám to stojí za tú námahu a administratívu.
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Re: otázka

Příspěvek od RSC »

Já si zase myslím, že příliš demokracie je blbost, nechci uvádět jiné případy..... Ještě by jsme se mohli bodovat. :lol:
Pokud to tu bude vše špatně, tak to zahyne samo.
Je mi celkem fuk, kdo je majitel, pokud to bude chtít, tak to řekne.... tak nějak přemýšlím, k čemu mi ta informace bude.
Myslím, že administrátoři jsou jasní a to stačí.....
monte

Re: otázka

Příspěvek od monte »

Nesnáším doživotní bány a tady demokracie končí. Osobně si myslím, že Viktor bány neuděluje, ale někdo skrytý. Viktora sleduji několik let, je to jeden z nejslušnějších, tolerantních lidí na fórech. Poslední, zas další bán pro boxera, Viktor to určitě nezjišťoval, jestli má stejnou mail adresu. Totální blbost, aby prošla stejná mail adresa, tohle má PHPBB ošetřeno !!! Podívej se na vlákno Federmann, tam by mělo dostat bán, aspoň pět lidí nekompromisně.

Nechci rozebírat urážky od NA, má to v krvi, aspoň proti mé osobě, připomíná mi jednoho stoláře :lol:

Byl bych pro zrušení trvalých bánů a boxera bych udělal aspoň zeleným admínem, ale to se nebude líbit DJ, z Ibizy :lol:
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: otázka

Příspěvek od bigjoe »

Jasně, na co mít mít nějaký řád a pravidla - ANARCHIE - to je svoboda pro všechny. Konečně jsi mi otevřel oči.
A už mne nebaví jezdit vpravo - počkejte od zítřka !!! Jedině v protisměru - nikdo nemá právo mne omezovat ~x( .
x_x
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: otázka

Příspěvek od Vlado222 »

monte píše:Neměl jsem na mysli bány a podobně. Spíš nová témata o hifi, ať je o čem diskutovat . Skoro polovina je jen prodej a zdarma. Jinak mi nejde vůbec o nic.
monte píše:Nesnáším doživotní bány a tady demokracie končí. Osobně si myslím, že Viktor bány neuděluje, ale někdo skrytý. Viktora sleduji několik let, je to jeden z nejslušnějších, tolerantních lidí na fórech. Poslední, zas další bán pro boxera, Viktor to určitě nezjišťoval, jestli má stejnou mail adresu. Totální blbost, aby prošla stejná mail adresa, tohle má PHPBB ošetřeno !!! Podívej se na vlákno Federmann, tam by mělo dostat bán, aspoň pět lidí nekompromisně.
Byl bych pro zrušení trvalých bánů a boxera bych udělal aspoň zeleným admínem, ale to se nebude líbit DJ, z Ibizy :lol:
:?:
Naposledy upravil(a) Vlado222 dne 22 úno 2014 23:55, celkem upraveno 1 x.
monte

Re: otázka

Příspěvek od monte »

Posledních pět slov, máš velký chlape :thumbup:, pravdu :thumbup:
monte

Re: otázka

Příspěvek od monte »

Vlado222 píše:
monte píše:Neměl jsem na mysli bány a podobně. Spíš nová témata o hifi, ať je o čem diskutovat . Skoro polovina je jen prodej a zdarma. Jinak mi nejde vůbec o nic.
monte píše:Nesnáším doživotní bány a tady demokracie končí. Osobně si myslím, že Viktor bány neuděluje, ale někdo skrytý. Viktora sleduji několik let, je to jeden z nejslušnějších, tolerantních lidí na fórech. Poslední, zas další bán pro boxera, Viktor to určitě nezjišťoval, jestli má stejnou mail adresu. Totální blbost, aby prošla stejná mail adresa, tohle má PHPBB ošetřeno !!! Podívej se na vlákno Federmann, tam by mělo dostat bán, aspoň pět lidí nekompromisně.
Byl bych pro zrušení trvalých bánů a boxera bych udělal aspoň zeleným admínem, ale to se nebude líbit DJ, z Ibizy :lol:
:?:
Vlado, napiš už něco konečně o HiFi, místo rozebírání druhých příspěvků.
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: otázka

Příspěvek od Vlado222 »

Píšem aj o hi-fi. Tvoje príspevky som len citoval, pretože si protirečia.
monte

Re: otázka

Příspěvek od monte »

Vše je jen vývoj diskuze, ale někdy to jinak nejde.........
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: otázka

Příspěvek od lubin »

Zamknout. Vlákno k ničemu.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
monte

Re: otázka

Příspěvek od monte »

monte píše:Nic mi nepřeletělo přes nos, chtěl jsem jen vědět, kdo je vlastník fora, přeci na tom nic není. Mne taky nebaví číst odborníky na myšlení. Ale udělám jim velkou radost, vymažte moje vlákno i registraci, dá se žít bez psychopatických hádek. Škoda času tady něco psát a žádat odborníky na myšlení o svolení !
Admini, ja to myslel vážně, vymažte moje vlákno i registraci, už nechci být na žádné diskuzi, hlavně o hifi :crazy:
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: otázka

Příspěvek od jimmi »

Monte neblázni. Skludni hormon. Zapál cigaretku, daj si pivka,toho vínka a pusti niaky dobrí ton.
Počuješ tu muziku?
Prejdi sa a počuvaj,vtáci sa vonku tešia že zima už prešla.

Pozri si napr. tu http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph ... &start=120 ako myslia mladí a nebud bez nálady.

PríspevokZaslal: So február 22, 2014 19:04:31 Predmet: Odpovedať s citátom
Boro, aku hodnotu ma podla teba repro ktore pred dvomi rokmi stalo napriklad 1000Eur a teraz to uz nema zaruku?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

SOWULO
Hifista


Založený: 06 apríl 2012
Príspevky: 128

PríspevokZaslal: So február 22, 2014 19:06:26 Predmet: Odpovedať s citátom
Za ten peníz je to výborná koupě.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Boro
Hifista


Založený: 30 január 2014
Príspevky: 114
Bydlisko: Panelák
PríspevokZaslal: So február 22, 2014 19:08:42 Predmet: Odpovedať s citátom
miero napísal:
Boro, aku hodnotu ma podla teba repro ktore pred dvomi rokmi stalo napriklad 1000Eur a teraz to uz nema zaruku?


Tak závisí hlavne od stavu a od častosti používania. Wink Ako predajca by som ho nepredával za menej ako 200€, a ako kupujúci by som ho nekúpil za viac ako za 100€. Very Happy
_________________

Blues & soul & rock & country lover... Smile

I) Sony STR-DE405 + Sony CDP-250 + Indoor FM/AM Dipole
Naposledy upravil(a) jimmi dne 23 úno 2014 09:10, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
RSC
Příspěvky: 206
Registrován: 20 lis 2013 16:45

Re: otázka

Příspěvek od RSC »

No tak.... Monte! Zbytečné gesto. :eek:
Marantz Premium, Tannoy Dimension TD12, Kimber Select, Groneberg Quattro Reference, Drawmer Master Clock
monte

Re: otázka

Příspěvek od monte »

Ne, žádné gesto, už jsem chtěl odejít dříve. Účastnit se inkognito diskuze, jsem z toho celkově unavený. Pro slušné, normální lidi budu tady https://www.facebook.com/hificz.hifi?fr ... riends_tab. Zrušení registrace je nejlepší způsob, jak se vyhnout reakci.
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: otázka

Příspěvek od Vlado222 »

monte píše:Ne, žádné gesto, už jsem chtěl odejít dříve. Účastnit se inkognito diskuze, jsem z toho celkově unavený.
Monte možno to bude tým že bojuješ s veternými mlynmy. Chceš aby ľudia videli a vnímali svet ako ho vnímaš Ty. Zapájal si sa skoro do každého vlákna. Nečakaj že každý bude s Tebou súhlasiť. Sme tu rôzní, s rôznými skúsenosťami a pohľadom na vec. Svojimi príspevkami si tu ľudia navzájom nastavujú zrkadlá a pohľady do nich nebývajú vždy príjemné, zvlášť ak v tom zrkadle nechceme vidieť to čo tam vidíme.
Je to Tvoja voľba mnohím tu budeš chýbať niektorým nie. Taký je život. Karavána pôjde ďalej aj bez Teba. Pozitívne pre Teba bude to že budeš mať viac času na počúvanie hudby a na svoju rodinu.Hlavne si nebudeš zapĺňať hlavu mnohými príspevkami ktoré Ti nič nedajú, iba ťa oberajú o energiu a chuť do života.
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: otázka

Příspěvek od miero »

monte, ked spominas ten FB ... nebolo by lepsie zalozit nejaku privatnu skupinu ako len nejaky nemenovany hificz uzivatel?
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: otázka

Příspěvek od jimmi »

Monte neblázni. Skludni hormon. Zapál cigaretku, daj si pivka,toho vínka a pusti niaky dobrí ton.
Počuješ tu muziku?
Prejdi sa a počuvaj,vtáci sa vonku tešia že zima už prešla.

Co si chytil Boxero-Aretaxo vírus? Muzika nás všetkých spája aj ked išli už do hája.Ved do lesa som Ta poslal aj ja, a nepomohlo?
Co Ta teda k zemi ohlo?
Ved nie si žiadne trdlo.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: otázka

Příspěvek od fox »

Je tady asi nuda. Zima je už asi dlouhá. A když je nuda vymýšlejí se "autocenzura".
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: otázka

Příspěvek od lidumil »

To je každého věc. Nevím, co je lepší - anarchie? diktatura? demokracie se neosvědčuje :thumbdown: Chápu, že je tu určitá znechucenost jalovými diskuzemi a nevybíravými urážkami a napadáním. Ale dobrá muzika a dobrý zvuk zlepší náladu. Nepřidá ani počasí, málo sluníčka a prakticky žádná zima ... Snad rozehřeje oheň v krbu a sklenka dobrého vína ^:)^
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: otázka

Příspěvek od winelover »

lidumil píše: ... sklenka dobrého vína ^:)^
Jo, to by mohlo být řešení!!! Co ty na to, monte? ;)
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Basstl

Re: otázka

Příspěvek od Basstl »

monte píše: Podívej se na vlákno Federmann, tam by mělo dostat bán, aspoň pět lidí nekompromisně.
Asi jsi opravdu "jinej". V tom vlákně nemá co pohledávat především sám autor. Ostatní na to pouze poukazují, protože vědí o koho jde.
Je to n......j člověk.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: otázka

Příspěvek od lubin »

Monte...nikam nechoď!! Jsi lampovej, tak musíš zůstat!!! :D
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: otázka

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Vlado222

napsal jsi to velice pěkně.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Odpovědět