Zpravodajství fóra

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
monte

Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Obrázek

Tož co dnes tady, zdechnul pes ?????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Přes 80 registrací a zapojení do diskuze mizerné, nebo jen nakukování bez přihlášení. Lidi čeho se bojíte, stydíte atd. Život fóra závisí na všech a trochu zapojit své ampéry i co se týká vytvoření nového tématu.. Diskuze nemusí být jen o kabelech, jen můj názor.
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Návštěvnost webu, sebechvála smrdí, psáno ručně, je problém překopírovat data ze serveru, ne není :lol: :lol: :thumbdown:
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Tady fórum nemá chybu. I když člověk napíše blbost ( to se stává velmi často), tak ho nikdo nenapadá, že je blbec. Jen napíše svoji zkušenost a pohled na věc. :thumbup: Myslím takto mají fóra vypadat.

Obrázek

Jsme jen lidé a hlavně nejsme bez chyb.
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Jestli přepis někoho urazí nebo podléhá autorským právům, tak admine prosím smaž.
Dostal jsem jen záchvat smíchu, prostě musím se podělit. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Varování pro Hellboy:

smaž si z podpisu pod každým příspěvkem:
Jsem kretén, ničemu nerozumím, závidím, neslyším nad 6kHz, mám hnojačky:

Porušuješ pravidla.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od fox »

Monte, vykašli se na zpravodajství z jiných fór. Věř mi, nedělá to dobrotu.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Dnes je 10 března a venku chumelí jako na Martina. Nevím jak Vy, ale mám už letos zimy plné zuby. :thumbdown:

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
pink
Příspěvky: 230
Registrován: 11 led 2011 23:10
Bydliště: Brno

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od pink »

Neboj, havrani už mají sbaleno :thumbup: . Zima končí :clap:
Audionet, Primare, Dynaudio, Kimber Kable, Crystal Cable, Isotek
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 715
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od lubin »

je to pár dní, co jsem viděl husy přilétat...jaro je tady ...
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Havrana a husu jsem neviděl u nás dvacet let, vše vychcípalo. Nanejvýš vrabce a sem tam vlaštovku, co zbylo sežrali myslivci a rybáři. :thumbdown: Přiblblí lidé zabíjí na co přijdou, nedávno jsem házel mladého kosa do popelnice, :thumbdown: byl postřelený !
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od fox »

Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Má pravdu v odhlučnění hluku z ulice, potvrzuji z domácí zkušenosti. Křivost oken, no coment, profily se většinou dováží z Porůří a ty kroutíci ze Zvolena :lol:. K daleko lepšímu poslechu jen doporučuji, rozdíl poslechu hlavně přes den je velký, možná i více prostoru. Článek pro poslech hifi není zas tak od věci. :thumbup: Asi chtěl jen upozornit na další možnost zlepšení poslechu, tak kdo ještě nemá hurá na výměnu. U mne cena byla asi 250000,- a je ticho. Žaluzie na oknech pracují i akusticky, mám za sebou francouzské okno a žádné odrazy se nevrací.
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Na Hinázorech to pěkně vře, možná přišel zákon a spravedlnost. :clap: colacola.
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Souboj Titánů - poslechová akce, jsme ve všem bohové (hinázory)

Chci se jen zeptat, oč vlastně na poslechovém srazu vlastně šlo. Hodnotili výrobky hifi, DIY nebo nakonec každý má svoje uši.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od fox »

Renown nás nazývá Bajkonurem. Dobré, co ?
http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=7792
A Efičák maže příspěvky, aby nebylo poznat o co jde.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od pajuna »

od fox » úte 22. úno 2011 18:22:59
Monte, vykašli se na zpravodajství z jiných fór. Věř mi, nedělá to dobrotu.


Doporucuji se toho drzet!
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od fox »

OK
promiňte.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Nechte mne žíííííííííííííííííííít. :thumbup: Lepší vyjádření je, posílat si soukromé :-c a žít jako pokrytec :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4229
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od Mark Levinson »

Chtěl bych toto vlákno vyhradit pro opravdové "Zpravodajství fóra", proto jsem články o optickém tranzistoru přesunul do "Ostatní diskuse".
Mark Levinson
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Zpravodajství fóra by mělo sloužit k běžnému pokecu i mimo téma hifi. Drbům, vtipy, :crazy: nebo jen k běžným článkům mimo diskuzi. Když jsem byl u Zapíka v restauraci tak mi prodal spálenou picu :lol:
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od pajuna »

Jelikoz doslo k vyjasneni a urceni tohoto tematu jako oddychoveho, bylo vlakno presunuto do odpovidajici kategorie

Ja jsem mel pizzu u Zappy nekolikrat a spalena nebyla! A ikyby, mam to radeji upecenejsi ;) . Mozna jste se moc zakecali....
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Rusko a letadlo, chlapi hokejoví, minutku ticha za naše chlapce i za Dimitru a ostatní.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2201
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od zappa »

monte píše:Zpravodajství fóra by mělo sloužit k běžnému pokecu i mimo téma hifi. Drbům, vtipy, :crazy: nebo jen k běžným článkům mimo diskuzi. Když jsem byl u Zapíka v restauraci tak mi prodal spálenou picu :lol:
Nevěděl jsem,že jsi mne navštívil,proč jsi se neohlásil?Kdybych věděl,že tam jseš, nařídil bych připálit jěště více. :lol:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2201
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od zappa »

To co se dnes stalo je velkou tragédií pro nejen hokejový národ,ztratili jsme hned 3 vyikající hokejisty.Co více na to říci,je to velmi šokující zpráva,hlavně pro pozůstalé. :cry:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
DonChuan
Příspěvky: 6
Registrován: 30 srp 2011 12:32

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od DonChuan »

To rozhodně :cry: Je to vážně tragédie, myslíme na vás, hoši ^:)^
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Akorát jsem zahlédl , Efik organizuje Analogová Akademie 2011 v Praze. Nechápu proč neustále vše jen do Prahy. Pamatuji Brno bylo in a dnes vše stahují do Prahy i památky. Ať si jednou i Pražáci provětrají koule.
Uživatelský avatar
Bína
Příspěvky: 200
Registrován: 01 úno 2011 22:54
Bydliště: Praha

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od Bína »

Tak loni jsem jel z Prahy na Analogovou akademii až do Rožnova, letos se to holt obrátilo :)
Zaměstnanec firmy Shanling
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Aha, tak to je pokračování Rožnova a souboj Titánů :lol:. Myslel jsem, že to bude výstava analogu, kde uvidím 50 gramofonů, sto přenosek, lampové zesilovače atd. Takže jen přiměřená velikost, spíše fanoušků. Osobně by se mi líbilo, větší výstava za účasti výrobců a prodejců a tisíc desek na prodej. Rožnov je taky bezvýznamné místo, ale aspoň ses nadýchal čerstvého vzduchu. Co se mi líbí, je název akce.
davidsound

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od davidsound »

Monte ja si spíš myslím, že tyhle věcné připomínky by jsi spíše měl vynést na kluky z vedlejsiho fora. Tady ti asi nikdo s podobnymi naroky ohledne jejich akce nikdo moc nepomůže. A nebo vyjet za hranice ne podobne události ve velikosti Tebou požadované.
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Vždyť je to jedno co napíši. Oddělovat, škatulkovat fóra, lidi je taky zbytečné. Mnoho stejných lidí je tady i tam. Kvalitní výstavy, akce by měli pořádat hlavně prodejci značek a ne hifisti. Vím, jsme malý trh, všechno něco stojí.
Pamatuji, když kamarád Milan Vlk pořádal na hotelu Moskva poslechovou akci, tak i s občerstvením a hosteskami (byly pěkné) :thumbup:
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

První Škoda, která se mi od roku 1989 líbí, http://auto.aktualne.centrum.cz/fotogal ... rankfurtu/
Uživatelský avatar
Davidus
Příspěvky: 137
Registrován: 27 pro 2010 20:09
Bydliště: Praha

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od Davidus »

monte píše:Aha, tak to je pokračování Rožnova a souboj Titánů :lol:. Myslel jsem, že to bude výstava analogu, kde uvidím 50 gramofonů, sto přenosek, lampové zesilovače atd. Takže jen přiměřená velikost, spíše fanoušků. Osobně by se mi líbilo, větší výstava za účasti výrobců a prodejců a tisíc desek na prodej. Rožnov je taky bezvýznamné místo, ale aspoň ses nadýchal čerstvého vzduchu. Co se mi líbí, je název akce.
Monte, toto je trošku jiná akce. Podívej se na mé fotky z minulého ročníku a bude ti to jasnější.
ProJect RPM 5.1 -- Ortofon 540 mk II -- iPhono 2
Pioneer PD-91
Luta DAC
SPX 2010 -- DPA 223 -- Tannoy Revolution DC6T Signature
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Dík za , jednu dobu jsem názory nesledoval.

Dnes jsem narazil na video, děs http://www.youtube.com/watch?v=9KFVGIGG ... re=related co vznikne z blbosti, sledoval jsem otázku modern china
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od anawak »

Fuj , to si sem nemal davat. To je strasne... az mi zle ostalo.
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Ještě naposledy, jeli jste vlakem 430Km v hodině. Mohl bych jezdit do Karlových Varů na oběd. Maglev je myslím vlak od Siemens na magnetickém polštáři.

http://www.youtube.com/watch?v=ks4T9ylx ... er&list=UL
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od martinowsky »

Hoši to tu je pomalu jak Facebook. :D Jinač u videa z vlaku jde vidět jaké mají v číně pěkné ovzduší.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 586
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od PMA »

430km/hod ne, ale přes 300km/hod ano, při řadě cest po Japonsku Shinkansenem. Vzdálenost Hakata (Fukuoka) Nagoya 813km jede vlak 3,5 hodiny, takže i průměrná rychlost je velmi vysoká.
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Asi máš na mysli průměrnou rychlost. http://www.youtube.com/watch?v=oYOgfCtl2mQ Maglev byla jen koncepce a díky Číně došlo k realizaci. Čína si objednala 12 souprav a Siemens měl na vše jen dva roky. Čína měla postavit dráhu s tolerancí 2 mm a nakonec ji postavila s 1mm tolerance i Němci byli z toho paf. Na zkušební dráze Maglev jezdí 530 km. Vlak řídí jen počítač, strojvedoucí by nedokázali reagovat i když tam sedí. Asi bych měl strach, ale jestli do Číny pojedu tak se svezu.
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 586
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od PMA »

Rozlišuji průměrnou a okamžitou rychlost. V případě Shinkansenu jsem měl na mysli to, že na určitých úsecích jede přes 300km/hod, ale ne všude. Jako průměr beru to, že trasu 813 km zvládne za 3,5 hodiny (včetně zastávek), takže to dělá 232km/hod průměrně, a v tom je i stání - což je úžasné. A zejména na japonských tratích Shinkansenu nedochází k nehodám, jako cca před měsícem v Číně, kdy se cca 4 vagóny superexpressu zřítily z mostu, poté, co jel vlak v protisměru .... Číně stále příliš nevěřím, i když tam technologie zavádí Evropa.

Bát se nemusíš, tu rychlost vlaku vůbec nevnímáš.
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Ta nehoda byla dost zvláštní a různé zprávy se rozcházejí. Ale spíše mne baví porovnat vše s našima dráhami. Náš státní podnik má na starosti kupovat ojetiny z Rakouska a kdo uklidí WC. :lol: :lol: :lol: Náš vlaček uhaní osmdesátkou a ještě vykolejí :lol:
Prosperitu Číny začala podporovat USA, když se začalo budovat devět průmyslových center kolem pobřeží a na oplátku držela Čína Rusko na uzdě. V osmdesátých letech byla sto let za námi, dnes je 200 let před námi. Mne politika nezajímá, jen co vidím. Zas někteří začnou ukazovat na smog atd. Jenže kdo je největší znečisťovatel na světě a brzdí veškeré světové dohody ? Zrovna se u nás řeší hrozné laguny a binec v celé republice. Opavák Martinowsky má za domem chemičku, kde se vyráběl LUXOL, největší svinstvo z barev.
Odpovědět