Zpravodajství fóra

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 446
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od winelover »

BVaudio píše:Ak nie je možné niekoho potrestať za to, že vedome klame, vymýšľa si a toto používa ako argumenty aby mal "pravdu", lebo ak nie, tak je to len závisť iných , pritom ten istý človek rovnakú debatu zaviedol presne rovnakým smerom aj na hifinázoroch. Chce počuť názor na niečo, ale musí to byť len súhlas s jeho názorom..Ten istý človek si do verejného profilu na fóre dá mail, na ktorý keď mu niekto napíše, čo si myslí, tak príde odpoveď aretaxovho "šéfa" z práce a vyhrážky súdmi a právnikmi, ale pritom ten istý človek (aretax) zverejňuje obsah súkromných mailov (a zaslúžených, za jeho správanie..), z toho údajne "šéfovho" boxu..Prezentuje svoju pravdu , ale schováva sa pred zodpovednosťou za svoje vyjadrenia za cudziu identitu ( http://www.aretax.sk/8_kontakt.php ). O čom je toto???
Ano, na tuhle aféru si matně vzpomínám. Dokresluje to názor na zainteresované, ale když jsme to nevyřešili tenkrát, tak teď už se k tomu lze těžko vracet. win
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
davidsound

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od davidsound »

S takovou rychlosti jakou byl zabanovan boxer měl uz byt tehdá aretax.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1251
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od lidumil »

zappa píše:Off topic.Monte.Lidumil.Nojo,ale já nevolil nikoho páč jsem cizinec,který se tu sice narodil,sloužil pro svojí vlast po 2 roky,ale volit nárok nemám.Pak se divíte,když se naší zemi říká absurdistán? :roll:
Jj, jsem to věděl, že nemůžeš volit, proto ten kategorický postoj, jen jsem si myslel, že bude lepší, když to napíšeš sám :-)
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Takže Zappa má asi americké, řecké občanství, ale vzdal se našeho dobrovolně nebo ne ? Myslím v zákonech jde jen o princip a cizinec by neměl volit. Osobně už dvě dekády nevolím a vůbec mne nic nebolí. :thumbdown:
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1251
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od lidumil »

No to Ti bude Michal muset (samozřejmě pokud bude chtít) odpovědět sám. Já taky několikrát nebyl, ale zase už chodím, přestože je těžký výběr, ale jak jinak dát najevo nespokojenost se stávající situací?
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od sekal »

winelover píše:..Teď k aretaxovi. Už jsem někde výše napsal, že osobně si o tom všem myslím své, ale co dál? Myslíte, že lze někoho potrestat za to, že napíše něco ve smyslu, že některá studia nikdy nevypínají aparáty? Nebo za to, že někde byl a něco tam slyšel když nevím jestli tam byl a slyšel to? win
Prosím buď korektní a cituj přesně, poněvadž tak, jak jsi to napsal, to působí dojmem, že o nic nejde..
Aretax napsal, že ve více studiích v SRN nevypínají konc. zesilovače tř. A. (viz viewtopic.php?p=29761#p29761).. Protože o této kategorii zesilovačů něco vím (i díky osvětě PMA) a pár jsem jich už viděl a slyšel, tak jsem se přidal k Yngwiemu a položil po mém soudu zcela legitimní dotaz ohledně upřesnění konkrétních něm. studií, která takto velkoryse v době hosp. recese postupují.. K otázce údajné návštěvy Aretaxe u BVa se již dostatečně vyjádřil sám p. Bunta, takže já si jen dovolím konstatovat, že ani jeden, opakuji legitimně vznesený, dotaz nebyl dostatečně věrohodně ze strany Aretaxe zodpovězen a tudíž (i na základě některých předchozích Aretax. extempore) jsem nabyl důvodného podezření hraničícího s jistotou, že tato osoba nás tady opět nestydatě mystifikuje a manipuluje..:thumbdown: :sick:

Závěrem si dovolím položit vedení také několik dotazů :
Je zjevná mystifikace a manipulace standartní součástí korektně a slušně vedené diskuze ?
Je trestuhodné, když se vůči takovému neserióznímu vystupování člověk ohradí, byť jadrnější formou ?
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Ale taky si pamatuji na Mirka z Brna, jak ho tady zbytečně kolektivně napadali ! Nedostal ban, jen tady už nic nepíše :thumbdown: a není sám......
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od sekal »

Mirek z Brna sem občas píše (viewtopic.php?f=18&t=1718&p=28339#p28339 a další..).. Zase až tak pochmurné, jak jsi to vykreslil, to není..
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 446
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od winelover »

sekal píše:Závěrem si dovolím položit vedení také několik dotazů :
Je zjevná mystifikace a manipulace standartní součástí korektně a slušně vedené diskuze ?
Je trestuhodné, když se vůči takovému neserióznímu vystupování člověk ohradí, byť jadrnější formou ?
Považuju za slušnost na dotazy odpovídat, takže za mně:
1) ne
2) v zásadě ne (pokud se jedná pouze o jadrnější formu)
Co se mně týká, tak bych tuhle diskusi uzavřel s tím, že (ač je to daleko složitější) se budu napříště snažit sledovat v debatě i sémantiku a ne jenom syntaxi a případně z toho vyvozovat i závěry.

davidsound: ano, s tím z dnešního pohledu nelze než souhlasit. win
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Sice jsme na diskuzním fóru, ale komunikace těžce vázne. Ze začátku jsem míval taky problémy a nechtěně někoho urazil, než jsem vysvětlil jak to myslím. Ty hloupé chechtáky dávám proto, že se smějí svému příspěvku, ne druhé straně.

Pak máme tady skvělého, mladého, zapáleného hifistu a nikdo jeho snažení ani nepochválí. Dokončuje svoji výrobu koncových zesilovačů a dal foto na staré forum a přitom začínal tady. :thumbdown:
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od sekal »

Monte : Ty máš dnes docela depku, co ? No, nejsi sám. Já také, byť z jiných důvodů..:sad:
Co se týče Tetiho, o němž je, předpokládám, řeč, domnívám se, že foto svých téměř dokončených zesilovačů dal jen na sousední fórum z prozaického důvodu, tj., že tam chodí přecejen nějaký ten bastlíř, (který to ocení), kdežto sem s výjimkou BVa nikdo. Tedy pokud vím.. Kvůli tomu bych se až tak moc nevzrušoval..:cool:
Odar

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od Odar »

monte píše:nikdo jeho snažení ani nepochválí. Dokončuje svoji výrobu koncových zesilovačů
To je uplne iny "problem." Nemozes ludom diktovat, ktore temy maju "rozlikavat" a kde maju co pochvalit. Je tu zlozenie ludi, z ktorych vacsinu DIY realizacie nezaujimaju. To je fakt a tak sa k podobnym temam stavaju. Moze ti to byt luto, ale taka "skladba" uzivatelov sa tu vyprofilovala.

sekal ma predbehol.
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od bigjoe »

Tak když to tady tak čtu, tak dám taky svůj názor.
PO BOXEROVI SE MI ROZHODNĚ STÝSKAT NEBUDE.
Myslím, že jsem s ním neměl nikdy nějaký spor, ale fakt a příšerně mě s..., když někdo napíše svůj názor, nebo zkušenost s věcí které boxer nevěří (kabely, woodoo atd.) a hned přilítne a pisatele poplive - to přece není diskuze o které někteří mluvíte. A když se pisatel (autor) ozve, tak je z toho slovní přestřelka na několik stránek a naprosté zničení původního tématu. To mě tak znechucuje, že jsem sem už skoro přestal psát a čtu jen zřídka. Na to je lidský život krátký, abych se věnoval takovejm plkům. Chci fórum v pohodě a samozřeimě že musej bejt různý názory, ale vyříkat si je můžeme jako normální lidi a ne s pěnou u huby. Právě proto, že se v naší společnosti toleruje velká míra bezohlednosti a sprostoty, tak jsou mezilidské vztahy na takové úrovni, jaké jsou. Myslím, že by měla být radost se potkat s člověkem, který má stejného koníčka jako já. A jako kolegové si o něm pokecat. Taky si myslím, že za to velkou měrou může anonymita, protože kdyby ta diskuze probíhala z očí do očí, tak pro mávání pěstičkama by asi nebylo místo. To je můj názor.
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
Tinariwen
Příspěvky: 318
Registrován: 01 led 2013 12:33

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od Tinariwen »

Nuž čo,raz je to už tak že ludia väčšinou veria iba tomu čomu veriť chcu a keď im to berieš,ked im začneš vykladať niečo iné,povedia že vyhladavaš konflikty aj keby sa v zapäti ukazalo že to čo si hovoril je sväta pravda.
Ludia sa tažšie nazlostia ked su si vedomi toho čo robia.
Hnev a podraždenost prichadza vo chvilach zmätku.
Človek obhajujuci nejake tema na zaklade logickeho uvazovania si udrzi svoje sebavedomie a moze sa dokonca aj usmievat,zatial co obhajuje svoje téma.
Na druhej strane pokial su dovody tejto osoby nerozumne a hrozi jej ze strati svoju tvar,je osoba naštvana,prestane sa ovladat a zacne hovorit nezmysly.
Osobne snad ako vacsina nemam rad konflikty,ani ich nerad citam.Clovek ma toho dost v praci a beznom zivote.Ja si na toto forum chodim mentalne oddychnut a HEF mam rad.
ATC SCM50 ASL,ATC CDA2 MkII
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od sekal »

I já si na toto fórum chodím svým způsobem oddechnout, jako ostatně většina lidí zde, ale také bych se občas rád něco nového a zajímavého dozvěděl. Tím myslím informaci, která by mě nějakým způsobem posunula dál, která by mně prostě byla nějak užitečná. Může to být v podstatě jakýkoliv příspěvek od špičkových odborníků typu BVa, PMA, Checka apod.., rada či doporučení od zkušených bastlířů typu Tetiho anebo od zkušených hifistů typu Beryho apod.. Ocením ale i jen např. nějaký tip na zajímavou nahrávku či film a rád se také zasměji nějakému dobrému vtipu. To vše na fórum tohoto typu jistě patří..
Co sem ale nepatří, jsou různé formy dezinformací, výmyslů a demagogie. Těmto nešvarům, tedy lidem, kteří je páchají, se snažím vyhýbat jak v běžném životě, tak v tom virtuálním, na internetu.. Tento způsob komunikace nejenže nic nepřináší, ale často působí vysloveně destruktivně a dokáže člověka otrávit na celý den i více.. Domnívám se, že na malých, zájmových fórech našeho typu by se něco takového nemělo tolerovat, poněvadž to nepřináší nic pozitivního, jen frustraci a znechucení.. Tedy já to tak alespoň vnímám...
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od Mirek »

Tak to je sranda....boxer jako odborník-mučedník ! Pamatuji se na začáte tohoto fora, říkal jsem si konečně vzniklo forum, kde se lidi chovají slušně a člověk se něco nového naučí a dozví.....no a pak se tu objevil boxer se svými psychickými poroblémy a inspirobal další prudiče a už to začalo jít z kopce a kdo tu teď přispívá s něčím zajímavý, více-méně nikdo, proč se s někým dohadovat . Nemám náladu ani čas zjiš'tovat proč Boxer dostal ten ban, ale je to jako ve fotbale když někdo opakovaně fauluje, napřed ho rozhodčí napomene, potom dostane žlutou kartu a když si ani pak nedá číct, tak dostane červenou a tak to má podle mého být. Naopak jsem obdivoval úžasnou trpělivost administrátora.
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od Vlado222 »

sekal píše:I já si na toto fórum chodím svým způsobem oddechnout, jako ostatně většina lidí zde, ale také bych se občas rád něco nového a zajímavého dozvěděl. Tím myslím informaci, která by mě nějakým způsobem posunula dál, která by mně prostě byla nějak užitečná. Může to být v podstatě jakýkoliv příspěvek od špičkových odborníků typu BVa, PMA, Checka apod.., rada či doporučení od zkušených bastlířů typu Tetiho anebo od zkušených hifistů typu Beryho apod.. Ocením ale i jen např. nějaký tip na zajímavou nahrávku či film a rád se také zasměji nějakému dobrému vtipu. To vše na fórum tohoto typu jistě patří..
Co sem ale nepatří, jsou různé formy dezinformací, výmyslů a demagogie. Těmto nešvarům, tedy lidem, kteří je páchají, se snažím vyhýbat jak v běžném životě, tak v tom virtuálním, na internetu.. Tento způsob komunikace nejenže nic nepřináší, ale často působí vysloveně destruktivně a dokáže člověka otrávit na celý den i více.. Domnívám se, že na malých, zájmových fórech našeho typu by se něco takového nemělo tolerovat, poněvadž to nepřináší nic pozitivního, jen frustraci a znechucení.. Tedy já to tak alespoň vnímám...
Zo zaujímavosti som si pozrel Boxérov profil a je v ňom toto:
Nejvíce aktivní fórum: Značky
Nejvíce aktivní téma: Severní Korea versus Jižní Korea

Môj názor je taký že téma Severná Kórea versus Južná kórea nie je oddychová téma, a ani moc poučná či nebodaj prínosná. :sad:
fotolaik
Příspěvky: 80
Registrován: 11 led 2012 19:53

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od fotolaik »

nechejme uz "boxera" spat i kdyz ja jsem PRO ZRUSENI udeleneho BANu
pokud maji admini "koule", maji pouze 2 moznosti - bud vrati Boxera do ringu, nebo se stejne zachovaji i k Aretaxovi a daji mu BAN bez nejake zasadniho vysvetlovani - proste se na tom vedeni HEF usnese ...
dalsi debaty jsou k nicemu - Ti, kteri Boxera "nemusi" si jen dal budou poplivavat slinky a ten kdo ho zna, ho bude hajit ..
Uživatelský avatar
Tinariwen
Příspěvky: 318
Registrován: 01 led 2013 12:33

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od Tinariwen »

Sekal,
Presne takto som to myslel ako si to napísal! :thumbup:
ATC SCM50 ASL,ATC CDA2 MkII
Odar

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od Odar »

fotolaik --> Dopadlo to tak, ako som ocakaval. Kazdy tu riesi boxera a nie podstatu problemu. Ale ono to aj tak dopadne, este 10 prispevkov, cele to zapadne prachom, emocie opadnu, zivot ide dalej. Klamar ale zostane klamarom, ludia nie su blbi, maju dobru pamat.
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

bigjoe píše:Tak když to tady tak čtu, tak dám taky svůj názor.
PO BOXEROVI SE MI ROZHODNĚ STÝSKAT NEBUDE.
Myslím, že jsem s ním neměl nikdy nějaký spor, ale fakt a příšerně mě s..., když někdo napíše svůj názor, nebo zkušenost s věcí které boxer nevěří (kabely, woodoo atd.) a hned přilítne a pisatele poplive - to přece není diskuze o které někteří mluvíte. A když se pisatel (autor) ozve, tak je z toho slovní přestřelka na několik stránek a naprosté zničení původního tématu. To mě tak znechucuje, že jsem sem už skoro přestal psát a čtu jen zřídka. Na to je lidský život krátký, abych se věnoval takovejm plkům. Chci fórum v pohodě a samozřeimě že musej bejt různý názory, ale vyříkat si je můžeme jako normální lidi a ne s pěnou u huby. Právě proto, že se v naší společnosti toleruje velká míra bezohlednosti a sprostoty, tak jsou mezilidské vztahy na takové úrovni, jaké jsou. Myslím, že by měla být radost se potkat s člověkem, který má stejného koníčka jako já. A jako kolegové si o něm pokecat. Taky si myslím, že za to velkou měrou může anonymita, protože kdyby ta diskuze probíhala z očí do očí, tak pro mávání pěstičkama by asi nebylo místo. To je můj názor.
Taky pravda. Vzpomínám jak jsem dostal první ban na hinázorech. Jen za to, že jsem napsal do vlákna něco jiného, než o čem bylo vlákno. Dost jsem nechápal, jak pochodovat rovně . Trvalý ban byl, že jsem se zastal Helboe proti jednomu hulvátovi, kterého jsem roky znal. Dost mne udivilo, jak vystupuje na netu, oproti na veřejnosti. Bán mi udělil mladíček Rowing, který teprve poznával svět :lol:. Mimochodem, boxer tleskal radostí :lol: Osobně trvalé bány v pravidlech by se měly zrušit, ono člověk se mění a dovede odpouštět.
stalker
Příspěvky: 15
Registrován: 01 zář 2013 08:05

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od stalker »

Dobrá.Přál bych si Boxera poznat osobně.
Předpokládám,že nás spojují léta,ale vždy beru člověka,který mi řekne hele ty jsi vůl.
Než někdo kdo má schopností lézt do "autocenzura".
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od sekal »

Mirek : Hlavně, že Aretax je čistý jak slovo boží a zásadně nefauluje..

Fotolaik + Odar : Souhlas..

Monte : Stran zrušení trvalého BANu souhlas. Ono těch pravidel by se mohlo změnit víc, viz např. I/5 - doporučil bych zrušení v plném rozsahu. Dále asi i zrušení II/6, neboť jeho obsah je již zakomponován v jiných pravidlech. Vůbec mám pocit, že některá pravidla jsou jakoby duplicitní. Méně by asi bylo více..:angel:
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 500
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od Tony »

Pravidlá som nikdy nečítal, myslím že sa tu dá normálne fungovať aj bez toho. Chce to len trocha slušnosti a tolerancie.
Každopádne by som tu Boxera rád videl prispievať aj naďalej.
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Ale až vyšumí tahle diskuze, dovedu si představit, jak by nás spražil. Diskutovat o někom, bez něho je taky dílo :lol:
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Právě jsem zaslechl reklamu, radio Vltava od 19 hod, pořad o Zappovi .
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 268
Registrován: 23 pro 2010 12:31

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od pasul »

Boxerovi jste dali banán? A trvalý? No toto. Hele já bych ho boxerovi zrušil. A dal ho rovnou montemu. Vždyť to se nedá číst.... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od Dieter Burmester »

pasul píše:...dal ho rovnou montemu. Vždyť to se nedá číst.... :mrgreen:
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Dieter Burmester
davidsound

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od davidsound »

Jak to vypada s vracení boxera do hry na forum. Nějak to vysumelo a to se mi nelíbí. Tady je tak vyjádření Zdeňka v příspěvku od šostakovice, at někteří vidí jak se některé věci mají protože je to stejne jak na hififoru tak tady na Bajkonuru.
http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopi ... ead#unread
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Aby řeč nestála . Forum je soukromé vlastnictví. Ne veřejné jako si myslí politici, co je tvoje, je moje. Jinak jsem pro zrušení doživotního uvěznění celkově, pro někoho je to i ponížení. Doživotní uvěznění druhého, je pro některé důvod k erekci, viz dva nahoře :lol: .

Já bych dal boxerovi i zelenou barvu admina, za pokus nic. Možná by vznikla perfektní rovnováha.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od fox »

Asi tak někdy před dvaceti léty jsem si u své babičky prohlížel rodinné fotografie. Našel jsem jednu, na které byla babička a vystřihnutá postava. Když jsem se ptal co to má znamenat, dostal jsem odpověď, že to byla společná fotografie s dědou. Ten se jednou na babičku naštval a vystřihl se. :lol:
Vždy, když se někdo na truc vymaže z fóra, připomene mi to tuto historku.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 500
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od Tony »

Dnes sa to robí vo Phohoshope a nemusí to byť nezvratný proces ;)
bertram

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od bertram »

Osobne by som na fore zrušil všetky smajlíky . Nemá to tu čo robiť. Ak chcem niečo napýsať , tak to tu sem dám ,
bez zadných dvierok v podobe smajlov.
Uživatelský avatar
Tinariwen
Příspěvky: 318
Registrován: 01 led 2013 12:33

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od Tinariwen »

Smajliky za vetou, myšlienkou su emocia,take vylepsenie pocitu prispevku.Niekedy prave ten smajlik na zaver "udrie kliniec po hlavičke"
Ale možno sa mylim....(bez smajliku)
ATC SCM50 ASL,ATC CDA2 MkII
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od miero »

bertram, nebuď smiešny... LOL
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

Smajlík není zbytečný, neboť je tady věkové spektrum lidí. Mladý do dvaceti, mají svůj slang a spíš ze všeho pr-dél. Nabušený třicátník, zodpovědný čtyřicátník, zkušený padesátník, líný šedesátník a nasraný sedmdesátník. To je život, jinak by tady lítaly jen kul-vy.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od Dieter Burmester »

Někdo rád smajlíky, jiný by radši jen pořád ''pýsal a pýsal'' :angel:
Dieter Burmester
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od sekal »

Někdo rád pýše, jiný se zas vyžívá v "rozpolcených" identitách a konspiraci..:mrgreen:
monte

Re: Zpravodajství fóra

Příspěvek od monte »

A co všichni stávkují? Snad víte, že stávka musí být jen povolená úřadem :lol:
Odpovědět