Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
palipol
Příspěvky: 102
Registrován: 13 pro 2012 08:28

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od palipol »

Máš s Federmannom evidentne osobný problém, plne chápem, ale nemáš na jeho pranierovanie právo na verejnom fóre nech tu akokoľvek ťažko nesieš jeho prítomnosť.
Je to kontraproduktívne. Dá sa to aj inak, stačí trochu diplomacie. ;)
Komar
Příspěvky: 58
Registrován: 06 dub 2014 13:06

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Komar »

Diplomacie? neviem, ci spis alebo preskakujes prispevky, no vsimol by si si, ze s nim ziadna diplomacia nefunguje. V podstate nic s nim nefunguje, klame nonstop a vrti sa ako had podla situacie jemu vyhodnej.

Iste, na fore je to kontraproduktivne, s psychopatmi treba osobny kontakt, kde nemaju kam utiect.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od lubin »

Komar píše:Diplomacie? neviem, ci spis alebo preskakujes prispevky, no vsimol by si si, ze s nim ziadna diplomacia nefunguje. V podstate nic s nim nefunguje, klame nonstop a vrti sa ako had podla situacie jemu vyhodnej.

Iste, na fore je to kontraproduktivne, s psychopatmi treba osobny kontakt, kde nemaju kam utiect.
Co takhle si ho nevšímat??
Popřípadě přispět něčím normálním, užitečným, do fora.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PMA »

Komar byl aspoň určitá protiváha :smile: . No když to takhle chcete (Komar = ban), je to Vaše volba a Váš problém. A taky vizitka.
Basstl

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Basstl »

Je zvláštní, že téměř všichni, kdo tu oponovali Federmannovi, dostali ban.
Skoro to vypadá, že tu patří mezi oblíbence a ani bych se tomu nedivil... :D
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od lubin »

...si to asi moc berete kucííí... :D
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Vlado222 »

Basstl píše:Je zvláštní, že téměř všichni, kdo tu oponovali Federmannovi, dostali ban.
Bastl, ja neviem o nikom kto oponoval hocikomu slušne, bez vulgarít a vrámci pravidiel tohhto fóra, že by vyfasoval BAN.
Basstl

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Basstl »

Jak už jsem řek několikrát-měří se tu dvojím metrem.
Třeba ty, už jsi měl mít ban dávno...
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od slayers »

Mě se zdá že Federmana si tady krom těch navážejících nikdo nevšímá a to je snad i sere.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od jimmi »

Basstl píše:Jak už jsem řek několikrát-měří se tu dvojím metrem.
Třeba ty, už jsi měl mít ban dávno...
Basstl poradíš :ympeace: , pomožeš,alebo len slušných ludí buzeruješ.
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Vlado222 »

Basstl píše:Jak už jsem řek několikrát-měří se tu dvojím metrem.
Třeba ty, už jsi měl mít ban dávno...
Bastl,Ty už asi iný nebudeš. Ži si teda v tom svojom svete, keď sa Ti tak páči.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Mark Levinson »

Nejsme na žádné straně, ale vadí ta stupňující se agresivita a vulgarity. Nazývat někoho psychopatem je už opravdu za hranicí.
Komar byl opravdu protiváha, 31 příspěvků a všechny ve vlákně Federman, jak trefně poukázal fox. Pokud se někdo s někým nemusí, tak si musí osobní spory řešit mimo fórum. Ony ty slovní přestřelky nikoho nezajímají.
Mark Levinson
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od aretax »

Čo sa týka p. Federmana, pokiaľ čítam, nič si nepresadzuje. Ja taktiež mám výhrady, k tomu čo píše, ale to neznamená, že ho musím urážať a vysmievať sa mu. On si píše svoje názory a zistenia a nikomu nič nevnucuje na rozdiel od iných "odborníkov" a vyzerá, že je to slušný človek. Nenašiel som od neho jediný príspevok, kde by niekoho degradoval a urážal. To, že niekomu prekážajú jeho názory môže mať príčinu aj v tom, že sa jedná o konkurenčný boj miestnych "odborníkov". Viacerí totiž, vrátane p. Federmana toto fórum používajú ako bezplatnú reklamu.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od PMA »

Problém není v tom, že by Mr. F. prosazoval vlastní věci (aspoň pro mě ne), ale v tom, že překrucuje výroky jiných, zneužívá bez souhlasu materiály od jiných, používá účelovou polopravdivou i nepravdivou odbornou argumentaci a snaží se manipulovat za účelem své propagace. Všechny tyto metody jsou tím úspěšnější, na čím laičtější publikum narazí. Jeho tvrzení a výjimečnosti a kvalitě vlastních produktů nebyla nikdy v praxi potvrzena. Při ověřitelných a doložitelných poslechových testech (Rožnov pod Radhoštěm 2011, Česká Třebová 2014 jeho zesilovače vždy propadly). V Rožnově byly měřením ukázány i elementární chyby.
Na čs. fórech s určitou odbornou úrovní dostal na všech ban. Na diyaudio před několika lety po excesech se zneužíváním materiálů od jiných (PD - DPA, můj preamp) mu moderátoři jasně vymezili prostor, za který nelze jít.
Popsalo se tím od roku cca 2008 nesčetně webových stránek, takže nečekejte další rozbor tady, ani další "archeologii". Jen se třeba zkuste zamyslet.
Uživatelský avatar
palipol
Příspěvky: 102
Registrován: 13 pro 2012 08:28

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od palipol »

Komar píše:Diplomacie? neviem, ci spis alebo preskakujes prispevky, no vsimol by si si, ze s nim ziadna diplomacia nefunguje. V podstate nic s nim nefunguje, klame nonstop a vrti sa ako had podla situacie jemu vyhodnej. Iste, na fore je to kontraproduktivne, s psychopatmi treba osobny kontakt, kde nemaju kam utiect.
V tak extrémne zaujímavom vlákne sa nedá spať, tobôž preskakovať príspevky :shock:
Diplomacia chce čas. Ak Federmana nemôžeš za žiadnych okolností zniesť a chceš byť rýchle hotový, rieš to s ním osobne.
Všetko, čo si chcel povedať komunite si už povedal.
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Peer »

Tak mě ti technici navnadili, že si budu muset zesilovač
pana Federmanna poslechnout.
Vím od jiných, že je výborný teoretik a z osobního setkání vím, že
je slušný a inteligentní člověk s obrovským rozhledem, nejenom v technice.
S nějakými jinými českými audio výrobky od "známých konstruktérů" mám také své zkušenosti
a doma bych je nechtěl...
Ale i obráceně. Vím o jednom zesilovači vyrobeným nadšenci, který je schopný
převálcovat i mnohonásobně dražší vyhlášené značky.
Porovnávali jsme ho ve studiu třeba s Audií FL50.
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Federmann »

PMA píše:Problém není v tom, že by Mr. F. prosazoval vlastní věci (aspoň pro mě ne), ale v tom, že překrucuje výroky jiných, zneužívá bez souhlasu materiály od jiných, používá účelovou polopravdivou i nepravdivou odbornou argumentaci a snaží se manipulovat za účelem své propagace. Všechny tyto metody jsou tím úspěšnější, na čím laičtější publikum narazí. Jeho tvrzení a výjimečnosti a kvalitě vlastních produktů nebyla nikdy v praxi potvrzena. Při ověřitelných a doložitelných poslechových testech (Rožnov pod Radhoštěm 2011, Česká Třebová 2014 jeho zesilovače vždy propadly). V Rožnově byly měřením ukázány i elementární chyby.
Na čs. fórech s určitou odbornou úrovní dostal na všech ban. Na diyaudio před několika lety po excesech se zneužíváním materiálů od jiných (PD - DPA, můj preamp) mu moderátoři jasně vymezili prostor, za který nelze jít.
Popsalo se tím od roku cca 2008 nesčetně webových stránek, takže nečekejte další rozbor tady, ani další "archeologii". Jen se třeba zkuste zamyslet.
Pavle, tak ti nevím "že překrucuje výroky jiných, zneužívá bez souhlasu materiály od jiných, používá účelovou polopravdivou i nepravdivou odbornou argumentaci a snaží se manipulovat za účelem své propagace." ........

Zde je sice vlákno o ničem a o všem současně, přesto to nechme vyřešit čas, [-x ten nakonec ukáže kdo cíleně manipuloval a kdo ne. :thumbup:
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Basstl

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Basstl »

Malá ukázka, jak se ten "hodný pán" przentuje v soukromé poště:


Zdravím,

Dudkovi není co ukrást, jde jen o zlodějský klon Borbelyho a Cordella, tedy to jsou ti poškození pánové a ne Dudek, ten je naopak ten zloděj.
Naopak mé zapojení je mé vlastní, kopírují jej stovky lidí, Dudkův zlodějský klon Borbelyho a Cordella přehraje úplně hravě a to je to co Dudkovu fetišisticko fanatickou sektu včetně vás tak štve, proč Dudek nekápne božskou, proč zatlouká a lže, proč všechny firmy a spolupráce s ním dopadly jak dopadly, pokud se nepoučíte, bude mnohem hůř.

Přeji krásný den.

S pozdravem

Bohumil Federmann
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Dieter Burmester »

To vypada na poruseni pravidla II./8 :cool:
Dieter Burmester
Basstl

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Basstl »

Než tu dostanu ban, tak bych rád napsal vyjádření:

Jsem přesvědčen o tom, že obecná pravidla nějakého fóra by neměla sloužit ke krytí trestné činnosti, což rozšiřování pomluv a lží je.
Dal jsem to sem s dobrým úmyslem, otevřít vám oči, co je ten "hodný pán" zač.
Není to výborný teoretik a už vůbec ne slušný a inteligentní člověk s obrovským rozhledem, nejenom v technice...

Ten, kdo bude chtít, tak určitě podobnou diskuzi na úrovni najde i na fórech, kde byl zabanován.

Jak napsal PMA:
překrucuje výroky jiných, zneužívá bez souhlasu materiály od jiných, používá účelovou polopravdivou i nepravdivou odbornou argumentaci a snaží se manipulovat za účelem své propagace. Všechny tyto metody jsou tím úspěšnější, na čím laičtější publikum narazí. Jeho tvrzení a výjimečnosti a kvalitě vlastních produktů nebyla nikdy v praxi potvrzena.

Peer:
Jestli se opravdu rozhodneš si ten jeho "zesilovač" poslechnout, tak nedoporučuji na poslech použít vlastní reprobedny. Nemusely by to přežít...

Tož se tu chlapci mějte. :cool:
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od lubin »

Podle mě, kopírovat zde soukromou poštu, je prostě leváctví a zbabělost, ať se jeví komukoli kopírovaný (citovaný ze soukromé pošty), jakkoli.
Dost dobře si nedovedu představit, že bych něco takového udělal.
Pokud by se mě soukromá pošta s dotyčným nelíbila, tak ho buď pošlu d.....e, nebo si s ním nepíšu.
Toto mě hlava fakt nebere. :thumbdown:
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Basstl

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Basstl »

lubin píše:Podle mě, kopírovat zde soukromou poštu, je prostě leváctví a zbabělost, ať se jeví komukoli kopírovaný (citovaný ze soukromé pošty), jakkoli.
Dost dobře si nedovedu představit, že bych něco takového udělal.
Pokud by se mě soukromá pošta s dotyčným nelíbila, tak ho buď pošlu d.....e, nebo si s ním nepíšu.
Toto mě hlava fakt nebere. :thumbdown:
Několikrát před tím jsem mu psal, ať mi nepíše. To, že napsal to, co napsal,je jen jeho problém a co s tím udělám je má věc.
Zbabělost je strkat před tím hlavu do písku a dělat, že to je slušný a inteligentní člověk... :thumbdown:

Čtou to tu i nepřihlášení laici. Možná to někomu pomůže...
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Peer »

Basstle, věřím tomu, že mimo internet jsi prima chlap.
Napiš nám, na čem posloucháš, co posloucháš, co jsi sestrojil a kde si to
můžeme poslechnout... Proč podle tebe pojistky nemohou změnit zvuk atd.
To jsou věci, které nás zajímají a co fórum obohacuje.
Ne urážky a vaše žabomyší války, které zamořují celá vlákna a nikoho
to nebaví číst. A vaše SZ sem vůbec nepatří. Stejně jako máš ty možnost vyjádřit svůj svobodný názor, tak
i pan Federmann.
Mír.
kazzatel
Příspěvky: 131
Registrován: 10 úno 2014 11:42

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od kazzatel »

Pajuna : ten Ještěd s pohlavním údem je opravdu hezkej.... :mrgreen: ...a Odarovy kydy tu opravdu chyběly... :clap:
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od pajuna »

Co to tady placas za nesmysly?!
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
kazzatel
Příspěvky: 131
Registrován: 10 úno 2014 11:42

Re: Kabelguru - česká značka audio kabelů

Příspěvek od kazzatel »

Co je na tý fotce opravdu netuším, takový rozlišení to nemá a já nejsem z Liberce... :cool:
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: Accuphase E-470

Příspěvek od Zdeny »

Was is das Cracow?
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Accuphase E-470

Příspěvek od adrian »

Krakov,mesto v Polsku.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: Accuphase E-470

Příspěvek od Zdeny »

Tak proč to není napsané jako Krakow? Samosebou vím, že to je Krakow, ale se*ou mě tyhle patvary.
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Accuphase E-470

Příspěvek od Dieter Burmester »

Protoze anglicky je to Cracow a SoundRebels sem pise anglicky. Cili zadny patvar.
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Senior
Příspěvky: 43
Registrován: 12 říj 2011 19:42

Re: Accuphase E-470

Příspěvek od Senior »

To je opravdu "superbní" vysvětlení :lol:
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Accuphase E-470

Příspěvek od Dieter Burmester »

Rad jsem tem vice vzadu poslouzil :smile:
Dieter Burmester
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: Accuphase E-470

Příspěvek od Zdeny »

Tak jo. Já jen, že jako bydliště má uvedeno KRAKOW POLAND. My rozumíme i polsky:-)
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 659
Registrován: 28 pro 2010 22:28
Bydliště: Stockholm, SWE

Re: Accuphase E-470

Příspěvek od MB »

Zdeny píše:Tak jo. Já jen, že jako bydliště má uvedeno KRAKOW POLAND. My rozumíme i polsky:-)
Až na to že tam nemá Krakow ale Warsaw.
B&W CDM-7NT,Sony TA-E90ES+TA-N90ES+SCD-555ES+TC-KA6ES+ST-SA5ES,Kuzma Stabi+Stogi+Denon DL-304&Ortofon QB+P-J PhonoBoxRS&PowerBoxRS,Linn Basik+Akito+Sumiko BP2,D AH-D2000+S HD800+Creek11SE
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Accuphase E-470

Příspěvek od lidumil »

Mě se líbí, jak se tu za**rá vlákno docela nesmyslnými a trapnými poznámkami. Že Zdeny? :thumbdown:
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: Accuphase E-470

Příspěvek od Zdeny »

Dobře - nebudu to dál zasí*at: když je někdo Čech, nenapíše, že bydlí v Budweis nebo Pislen či Prague. Pokud ale ano, považuji jej za jedince s méně vyvinutám IQ. Nechápu tedy, proč dnenší nemalá většina populace používá stupidní novotvary, často nemaje ani základní představu toho, jak se co má psát a jaký to má mít význam. Nelíbí se mi, když musím číst v českém fóru tvary jako například "je to zajímací " či pls. Kudla se mi otvírá v kapse a mám dojem, že čím víc kdo používá těchto paskvilů, tím víc si myslí, že je cool, kůl, in a podobně. Bohužel opak je pravdou. Pouze dokazuje nedostatek zásoby jazyka českého.

Protože celá Evropa zná ono město pod názvem KRAKOW, tak není důvodu ho na českém foru prznit anglickým názvem Cracow. Potažmo tam, kde 99% Čechů rozumí velmi dobře polsky.

Své jsem řekl a tím to považuji za uzvařené.
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Accuphase E-470

Příspěvek od adrian »

Vyborne. To by sme mali :thumbup:
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Accuphase E-470

Příspěvek od Yngwie »

Zdeny: Máš problém chlape ... trošku nadhledu by neuškodilo. :smile:
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Accuphase E-470

Příspěvek od lidumil »

@zdeny: Kdosi tu kdysi napsal na příspěvky SoundRebels, že mu moc nerozumí, tak on začal psát anglicky - nic víc nic míň - toť vše. Nohy v suchu a teple aneb keep cool.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Accuphase E-470

Příspěvek od aretax »

Zdeny píše:Dobře - nebudu to dál zasí*at: když je někdo Čech, nenapíše, že bydlí v Budweis nebo Pislen či Prague. Pokud ale ano, považuji jej za jedince s méně vyvinutám IQ. Nechápu tedy, proč dnenší nemalá většina populace používá stupidní novotvary, často nemaje ani základní představu toho, jak se co má psát a jaký to má mít význam. Nelíbí se mi, když musím číst v českém fóru tvary jako například "je to zajímací " či pls. Kudla se mi otvírá v kapse a mám dojem, že čím víc kdo používá těchto paskvilů, tím víc si myslí, že je cool, kůl, in a podobně. Bohužel opak je pravdou. Pouze dokazuje nedostatek zásoby jazyka českého.

Protože celá Evropa zná ono město pod názvem KRAKOW, tak není důvodu ho na českém foru prznit anglickým názvem Cracow. Potažmo tam, kde 99% Čechů rozumí velmi dobře polsky.

Své jsem řekl a tím to považuji za uzvařené.
Plný súhlas, to isté platí aj v slovenčine. Už nemáme bufety, ale faast foody, namiesto hranolkov máme pomfrity a chipsy, namiesto Deda Mráza je Santa Claus, už si ani nemôžem kúpiť párok v rohlíku, ak nepoznám hot dog atď. Je to síce mimo tému, ale mali by sme sa nad tým zamyslieť.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Odpovědět