Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od aretax »

U nás sa hovorí: Ak s blbcom komunikuješ viac, ako 3 minúty, tak si blbec aj Ty. Preto už s Tebou nemienim komunikovať. Do mojej operácie Ťa je akurát "guľové" a rozhodne ma pre Tebou nemusí ospravedlňovať. Čítaš, čo chceš a hlavne, ako chceš a zásadne si všetko vysvetľuješ po svojom. Pokojne v tom pokračuj a budem veľmi rád, keď na moje príspevky nebudeš reagovať. Predsa je "pod Tvoju úroveň" čítať nezmysly.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Quentin

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Quentin »

aretax píše: 17 úno 2020 13:05 U nás sa hovorí: Ak s blbcom komunikuješ viac, ako 3 minúty, tak si blbec aj Ty. Preto už s Tebou nemienim komunikovať. Do mojej operácie Ťa je akurát "guľové" a rozhodne ma pre Tebou nemusí ospravedlňovať. Čítaš, čo chceš a hlavne, ako chceš a zásadne si všetko vysvetľuješ po svojom. Pokojne v tom pokračuj a budem veľmi rád, keď na moje príspevky nebudeš reagovať. Predsa je "pod Tvoju úroveň" čítať nezmysly.
Jestli se Tě má věta o Tvé indispozici dotkla, tak se Ti upřímně omlouvám, to opravdu nebylo myšleno nijak zle :!:
(to je vada pouze psaného textu u myšlenek potřebných vyjádřit jednou větou)
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od adrian »

Mark Levinson píše: 27 úno 2020 12:20
adrian píše: 26 úno 2020 20:53 Nikoho nepresviecam,nic nepodsuvam a ani netvrdim,ze si nieco pocul inak. Avsak len pisem,ze sa na tom vyrazne moze podielat samotny regulator plus tie parametre na vystupe cdp a na vstupe koncaku. Preto som potom uviedol priklad Sroll Lyric,ako koncak spolu s predzosilovacom a samotny Lyric.
Zkušenost se zesilovači Sroll nemám, ale hláška "ako koncák spolu s predzesilvacom" u mne vyloudila úsměv na tváři. Koncový zesilovač s předzesilovačem v jedné skříni to je snad každý integrovaný zesilovač, ne? A mnohé z nich umožňují rozpojení předzesilovače a koncového zesilovače s možností využití např. jen koncového stupně.
K tomuto som sa vyjadroval,ze stacilo si priznat omyl. / o vlakno nizssie som uviedol,ze bol mysleny Sroll Lyric Mini /

No a zabudol si uviest typy cdp,ci naozaj neslo o regulaciu v digitalnej domene.
K tomu ,ze je pre mna kazdy snob,kto ma drahsiu zostavu ako je tiez mimo. Osobne i tebe / a mnoho dalsim/ doprajem co mas,nemam potrebu niekomu nieco zavidiet.
K tym sudom a k nevyvratenosti tvojho tvrdenia.
Pises :
,,Přímé propojení variabilního výstupu CD/SACD přehrávače přímo na koncový zesilovač se hojně používá buď z ekonomických nebo puristických důvodů, ale zvukově to není lepší řešení, působí to sice na první dojem čistě, ale zvuk je plochý bez dynamiky. " !
dalej pise :
,, Předzesilovač zvýší dynamiku a zpevní basy, zlepší se mikro a makro dynamika celého prostoru, barvy nástrojů, zvuk je hladší a působí přirozeněji."
Preto som ti odpisal :
,,Pokial by tvoja teoria platila vseobecne,tak vysledny zvuk spominaneho Rhythm by bolo mozne este zlepsit predradenim adekvatne kvalitneho popripade kvalitnejsieho predzosilovaca,trebars za tebou spominanych 300t / ked si uz na tom tak zakladas / . Stale trvas na neomylnosti a nevyvratenosti svojho tvrdenia ? "

A to bude asi k tebe vsetko.
Nech sa ti dari.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od adrian »

Viktor,si super ... mazanie prispevkov o tebe nieco vypoveda...

(Edit by ML)
Adriane,
žádal jsem Tě, aby jsi již neplevelil mé vlákno a to o Tvé inteligenci hodně napovídá. Nic nemažu jen "trolling" házím do žumpy.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Jiri píše: 19 bře 2020 14:30 Jsem moc zvědav, na fotku v r.2022 :thumbup:
Tak tu ti mohu ukázat hned. Nedávno se totiž za mnou stavilo moje budoucí já a nechalo mi tu jednu fotku, abych prý nevešel hlavu že je teď vše špatně, protože mne čeká zářná budoucnost... :lol:
Mimochodem - prý se vykašlu na MCH, což se mi moc věřit nechce, ale dává mi to logiku
VIZE2022.jpg
PS: omlouvám se grafikům celého světa za takovou prásárnu... :oops:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Dieter Burmester »

Tak snad je to aspon Relentless, kdyz uz touzis po Dagostýnovi :lol:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Zas tak dobré to prý nebude. Jinak bych už měl poslechovku a nezavazel s tím v obýváku.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Dieter Burmester »

Tak to nic, rok 2022 me prestal zajimat :lol:
Dieter Burmester
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od adrian »

Dovolim si vstupit do debaty MCH. Myslim si,ze fakt vyborne stereo predci akykolvek MCH. Najlepsie na tom je,ze obraz mate len v rovine pred sebou. Keby islo o VR,tak je to o niecom inom, ale i pri VR sa pouzivaju len stereo sluchadla a priestorovy efekt je neskutocny. Myslim si,ze vsetky financie venovane do MCH by sa dali lepsie vyuzit v investicii do sterea. Berte to len ako moj nazor.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Debata MCH tu žádná není, ale klidně ji můžeme zahájit.
Svůj názor sděluješ sebevědomě a ultimativně, tak jistě vychází z praktických zkušeností.
Můžeš se o ně prosím podělit?
Možná stačí říct, jaký TOP MCH systém jsi slyšel a jakou nahrávku jsi na něm porovnával a s jakým stereo systémem.
Ať si udělám představu,jaká zkušenost za tvým názorem je.
Díky :thumbup:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od adrian »

zabiny007 píše: 19 bře 2020 22:24 Debata MCH tu žádná není, ale klidně ji můžeme zahájit.
Svůj názor sděluješ sebevědomě a ultimativně, tak jistě vychází z praktických zkušeností.
Můžeš se o ně prosím podělit?
Možná stačí říct, jaký TOP MCH systém jsi slyšel a jakou nahrávku jsi na něm porovnával a s jakým stereo systémem.
Ať si udělám představu,jaká zkušenost za tvým názorem je.
Díky :thumbup:
Zabiny pises :
,,Mimochodem - prý se vykašlu na MCH, což se mi moc věřit nechce, ale dává mi to logiku ."

Tak som reagoval.
K druhemu Tvojmu prispevku Ti odpoviem jednoducho,dvojicou otazok.

Sluchadla si nikdy nepouzival ? Chybal Ti pri nich priestorovy efekt ?

Viem,ze je to trochu odlisna situacia,ale ako paralela sa to pouzit da. Nemam zaujem skusat MCH, dovodu,ktory som popisal vyssie. Radsej investujem dane prostriedky o to kvalitnejsieho sterea. Samozrejme,ze nemozes mat reprosustavy "nalepene" na stene pokial by si rad vyuzil plny potencial danych repro.

Sposobom svojej reakcie mi pripominas jedneho clena,podla ktoreho je zvuk koncoveho zosilovaca bez pouzitia predzosilovaca plochy,bez dynamiky ... / ,, ... zvukově to není lepší řešení, působí to sice na první dojem čistě, ale zvuk je plochý bez dynamiky ." / ? / Kto pocul napr. Leben CS660p ci ine kombinacie cdp s koncovym zosilovacom vie, ze toto konstatovanie je totalne mimo. A myslim si, ze islo cisto o marketingovy umysel vyplyvajuci z potreby prejavenia vdaky, za zapozicanie hifi pristrojov, predajcovi.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

Ještě aby bylo jasno, na jaké straně stojím, tak upřesním, že :
- Upřednostňuji stereo, protože cca 80% mého poslechu je z vinylu.
- Hudba, kterou poslouchám, tak na MCH téměř neexistuje. To spíše jí jsou mraky v MONO, které je pro mne důležitější, než MCH.
- MCH zapínám a používám pro poslech hudby jen minimálně a spíše výjimečně. Nahrávek co by mne zajímali moc není.
- Hlavní důvod, proč jej mám, jsou filmy. Nejsem sice žádný filmový fanda, ale když už si nějaký pustím, chci si jej maximálně užít. Proto mám MCH, proto hraji výhradně ze zakoupených Blu-ray placek a proto sleduji na plátně a ne v TV
- Navíc - když je sestava využitelná i na kino, má z ní něco i moje rodina. A je skvělé, když se všichni sejdeme na sedačce pod dekou, naděláme občerstvení a pustíme si třeba nějakou marvelovku ...
- A buď si jist, že kdo měl možnost koukat na film s pořádným obrazem a zvukem 5.1, tak jej stereo ani TV již opravdu neuspokojí.

adrian
Z výše uvedeného asi chápeš, že já na hudbu upřednostním stereo, protože moje srdcovka je jazz/blues a vinyl...
Ale.. pokud bych upřednostňoval klasiku, asi bych vinyl opustil a soustředil se jen na zdokonalení MCH. Protože tam je to "nejvíc".
Tvůj názor, že slušné stereo přehraje jakýkoliv MCH ti neberu. Máš na něj právo. Ale troufnu si tvrdit, že jen nevíš která bije. Ale třeba mne přesvědčíš svými praktickými zkušenostmi.



EDIT: před odesláním jsem si nepřečetl tvůj nový příspěvek. To možná byla chyba. Kdybych jej četl, nepíši raději nic a nereaguji. Je to ztráta času.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od terahera »

Adrian
Dlouho jsem přemýšlel,co napsat k tvému postoji na multikanal a po fakt dlouhém přemýšlení nevím,napadá jen jedno
=))
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od lachim »

Adrian
Též jsem čekal jak popises své zkušenosti s “jakýmkoliv” MCH. Protože tvůj jasne napsaný názor by měl vycházet JEN z vlastní zkusenosti.
Jen prázdná slama.
Takže se pripojim k zabiny... =))
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od lachim »

Zabiny
Kharma Exquisite by ti velmi slušela! Též bych za ne dal obě ledviny.
Jen se obavám, ze by jsi měl místo jen na 1 ks. Ale ten přeci na mono stačí :smile:
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od adrian »

Kludne pani...vyjadrujte sa ako chcete.
/ Lachim, osobne k Tebe sa vyjadrim. Tiez si uvadzal,ze v MCH postavenie reprosustav s vyskovym repro v rovnakej vyske to prakticky realizovat nejde, co je taktiez mimo./ Ja som vyjadril svoj nazor a za nim si stojim.
To, ze uprednostujes projektor pred tv beriem, na veci to nic nemeni. To, ze si sadnete k filmu s rodinou, je super, na veci to znova nic nemeni. To, ze k danej situacii by si potreboval kvalitny stereo aparat s dual mono konstrukciou je len fakt a reprosustavy s vybornym priestorovim zobrazenim. Dalsim faktom je,ze keby boli dosiahnute vsetky tieto premenne,pri sucastnom postaveni reprosustav to dosiahnut nejde. Dalej je dolezita akustika priestoru.
Ked chcete osobnu skusenost, mozem len uviest, ze pri kombinacii Contrast audio Black Moon s BV Audio PRE1 spolu PA300SSE som v danej cene, zazil neskutocny priestor, ktory by som kedykolvek uprednostnil pred MCH s rovnakou cenovkou. Je to daleko prirodzenejsi prejav priestoru, nez MCH, prihliadajuc na kontinuitu s obrazom .
Este sa Ta opytam,ked tvrdis, ze prechodom na klasiku by si sa sustredil na MCH. Co myslis,kolko takych nahravok,kde bolo pri nahravani pouzitych min. 5 mikrofonov,existuje ? A co vydanania, ktore boli nahrane v stereu, ktorych su mraky ?
Uzivajte MCH a teste sa z efektu. Pustite si dobru komediu, aby bol aj ten smiech, co najviac prirodzeny. Smiechu je tu vela,otazkou ale zostava,na kom sa to vlastne smejete.
Peace.

Vcera som si opatovne precital vyjadrenie spominaneho clena k teme "predzosilovac" a musim konstatovat, ze minimalne 70% daneho textu je mimo, nakolko si sam sebe v nom odporuje.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od adrian »

zabiny007 píše: 19 bře 2020 23:13
Tvůj názor, že slušné stereo přehraje jakýkoliv MCH ti neberu.
Zabiny, kde som toto kedy napisal ? Precitaj si znenie opat. Vase zovseobecnovanie je fakt niekedy neskutocne.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od PavelDosko »

nekdy je prinosem nepsat
neni placka, neni highend
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od PítrsPraha »

Naprosto rozumím a fandím multikanálníkům... Filmy nebo hudba z kvalitního multikanálu je prostě zážitek... Já bohužel můžu v obýváku mít jen 3.1 z obyčejných komponent, 5.1 mi neprošlo se slovy "nahoře sis zabral místnost na poslechovku, tak mi to netahej ještě do obýváku :lol: ", což je asi fér.

V poslechovce mám v dlouhodobém horizontu neskromné přání mít multikanál ve stejné kvalitě, jako stereo. Tři stejné monobloky pro L, P, C, stereo konec pro zadek, 2x sub. Centr a zadní repro ze stejné řady jako hlavní repro. K tomu přiměřenou filtraci, kabeláž, akustiku. Plus plátno a projektor. Ale na to musím ještě chvíli pracovat, zvlášť když zatím není dotažená ani stereo sestava a poslechovka. Ale je třeba mít sny a směr, i když ta hifi cesta je klikatá ažaž :smile: .

Takováto vlákna jsou pro mě skvělou inspirací a baví mě :thumbup: .

A souhlas s ostatními, že každý by měl psát o svých praktických zkušenostech a nedělat jednoznačně platné závěry z něčeho, co nemá na vlastní ruce a uši velmi dobře osahané. To je jen prázdné teoretizování s nulovým přínosem.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od terahera »

Třeba Hanz Zimmer-Live in Prague mám ve stereu i na BD v multikanalu.V multikanalu jednoznačně a brutálně lepší,a tak bych mohl psát o spoustě dalších
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Jiri »

Z mé vlastní zkušenosti mohu jen dodat, že rozšířené kvalitního sterea na slušný MCH už není taková investice, tedy pokud se člověk pohybuje v 2nd handu a bere MCH jen jako bonus, který ocení celá rodina. Dlouho jsem se utvrzoval, že sledování filmů v kvalitním stereu je naprosto dokonalé ale jakmile jsem zkusil MCH tak už zpět na stereo nelze (opakuji - jen pro sledování filmů).
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

adrian
byl jsem vychován k tomu, že když je člověk tázán, má odpovědět.
Ale s tebou to nejde. nechápeš psaný text, odpovídáš na něco jiného a z textu vytahuješ jen nesouvisející jednotlivosti, které se ti hodí, aby jsi podpořil své nesmyslné dojmologie a teorie. Viz MCH - nikdo zde o tom nediskutuje, zmínka byla jen součástí vtípku na předchozích cca 10 příspěvků. A ty se chytneš písmen MCH a začneš psát hovadiny místo toho, aby jsi se třeba vyjádřil k tomu, co "vtípku" předcházelo.
Takže budu nevychovaný a pokud tvé příspěvky v mém vlákně budou pořád takto mimo, budu je ignorovat.

PS: neutrpěl jsi v posledních měsících nějaký úraz? Nebo trauma? Vždy jsi působil v pohodě a v obraze, ale v poslední době jsi začal evidentně trpět pocitem, že musíš na vše reagovat a až a výjimky jsi vždy totálně mimo... Přeji ti, aby jsi se zase co nejdřív nahodil do normálu.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Halíř »

Stejně jako Zabiny, myslel jsem na totéž. Celou dobu Adrian v poho a najednou se v lednu 2019 na rok odmlčel, aby sem letos v únoru vletěl jak corona a vše špatně. Nie si ty náhodou Adrian čerstvo na dôchodku? Lebo niečo ťa evidentne žerie.
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od adrian »

zabiny007 píše: 20 bře 2020 10:40 adrian
byl jsem vychován k tomu, že když je člověk tázán, má odpovědět.
Ale s tebou to nejde. nechápeš psaný text, odpovídáš na něco jiného a z textu vytahuješ jen nesouvisející jednotlivosti, které se ti hodí, aby jsi podpořil své nesmyslné dojmologie a teorie. Viz MCH - nikdo zde o tom nediskutuje, zmínka byla jen součástí vtípku na předchozích cca 10 příspěvků. A ty se chytneš písmen MCH a začneš psát hovadiny místo toho, aby jsi se třeba vyjádřil k tomu, co "vtípku" předcházelo.
Takže budu nevychovaný a pokud tvé příspěvky v mém vlákně budou pořád takto mimo, budu je ignorovat.

PS: neutrpěl jsi v posledních měsících nějaký úraz? Nebo trauma? Vždy jsi působil v pohodě a v obraze, ale v poslední době jsi začal evidentně trpět pocitem, že musíš na vše reagovat a až a výjimky jsi vždy totálně mimo... Přeji ti, aby jsi se zase co nejdřív nahodil do normálu.
zabiny007 píše: 19 bře 2020 22:24 Debata MCH tu žádná není, ale klidně ji můžeme zahájit.
...
Tak ako to teda je...?

K MCH sa este vyjadrim. Co myslis,kolko filmom je skutocne nahravanych sposobom ako spominana klasika ?

Pre ostatnych zapojenych.
Apropo temu rovnakej vyske vyskovych repro ste uz doriesili ? Riesi sa tu mnozstvo woodoo vplyvov a podstatne veci sa vynechavaju.
To,ze sa vam paci efekt multikanalu vam neupieram,uzivajte si to.

Zvysok textu nebudem komentovat,nema zmysel... Tvoj utok nema ziadne opodstatnenie a protireci si s prejavom o Tvojej vychovanosti. Zacina to mat jemne crty davovej "psychozy". Nebol som tu dlhsiu dobu a pocas tej doby sa tu na fore par ludi zmenilo,sposobom vyjadrovania v tomto priestore a nemyslim si,ze som to nejakym sposobom ovplyvnil ja. Citam viacere Tvoje prispevky a utoky vas aj voci inym clenom a ver,ze nie su v duchu akom si "bol" vychovany,ked si sa uz o to oprel . Podaj si ruku s adminom a este jednym clenom na fore / pavel dosko,wisp ci yngwie to nie je /,kde ste vy dvaja v svojej podstate v pohode ludia. Problem je len v sebareflexii. O poslednom menovanom, z vlastnej skusenosti / sukromna posta / sa nema zmysel vyjadrovat,mam na mysli jeho charakterove vlastnosti / zavist,podlost,falos a v neposlednom rade vterka,ked si to situacia vyzaduje /. Tu sebareflexia vobec nepomoze,ten clovek je od prirody taky.

Uzivaj MCH a casom Ti mozno dojde o com som pisal. Len tak nahodou ... nehras v stereu nahodou na lampach ?
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od adrian »

Halíř píše: 20 bře 2020 13:51 Stejně jako Zabiny, myslel jsem na totéž. Celou dobu Adrian v poho a najednou se v lednu 2019 na rok odmlčel, aby sem letos v únoru vletěl jak corona a vše špatně. Nie si ty náhodou Adrian čerstvo na dôchodku? Lebo niečo ťa evidentne žerie.
Nemam potrebu sa k Tebe akymkolvek sposobom vyjadrovat okrem tohto oznamenia. Tvoje usudky su plne z cesty.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od PítrsPraha »

Jestli muzu zabinymu007 vrtat do vlakna, tak te adriane prosim, abys prestal hejtovat LIDI a psal K TEMATU, pokud mas realne konkretni zkusenosti treba s kvalitnim MCH vs stereo. Pokud nemas, prispivat OT balastem neni povinne.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od adrian »

PavelDosko píše: 20 bře 2020 09:36 nekdy je prinosem nepsat
...
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od adrian »

PítrsPraha píše: 20 bře 2020 14:24 Jestli muzu zabinymu007 vrtat do vlakna, tak te adriane prosim, abys prestal hejtovat LIDI a psal K TEMATU, pokud mas realne konkretni zkusenosti treba s kvalitnim MCH vs stereo. Pokud nemas, prispivat OT balastem neni povinne.
Svojim sposobom mi pripominas "liberalnu" demokraciu. Verim, ze strpis aj odpoved a zareagujem otazkou. Cital si prispevky k mojej osobe, ked sa uz vyjadrujes ? Zacni tam . Nepotrebujem ziadne usmernenia .
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od PavelDosko »

svym zpusobem je mi te lito, tim bych to ukoncil
neni placka, neni highend
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od PítrsPraha »

adrian:
Potrebujes usmerneni a shodli se na tom vsichni. To by melo rozumnemu cloveku stacit.
Pis o hifi, nehejtuj lidi.
Howgh
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Žabiny007 - představení

Příspěvek od Frogyman »

ML
prosím, šlo by to tady pročistit a dát nesouvisející příspěvky do vlákna ADRIAN nebo rovnou na smetiště?

Klidně od mého příspěvku http://highendforum.cz/viewtopic.php?f= ... 092#p80019 který to vše spustil...

Díky
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od miero »

Neviem ci pozeram spravne, ale tie AMTrans AMRG rezistory maju toleranciu odporu asi len +/- 1%.

Ak to este dodatocne neparuju na vyssiu presnost, tak pri pouziti na utlm symetrickeho signalu myslim moze (zavisi od topologie utlmoveho clanku) zhorsit CMRR, a hlavna vyhoda symetrickeho prenosu bude v tomto pripade trochu zhorsena.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

miero : mohu ti dat adresu vyrobce abys mu poradil
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od miero »

Dival som na web, ale tam nic o rieseni pre symetriku nepise:
- https://www.khozmo.com/products_dale_shunt.html

Naivne predpokladam, ze pre symetriku ma celu tu vec 2x pre plus i minus vodic.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

divas se vyborne, ale jinam na Khozmo 48... mam Hattor s resistor ladders 64 http://hattor.com/dualmono_preamp_the_big.html

p.s. otazka zda jsi jiz neco z toho slysel je jako vzdy bezpredmetna, ze jo ? tak googlu zdar
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od miero »

na zvukove hodnotie si tu samozrejme ty, ja som len poukazal na to, ze robit pasivne utlm na symetrickom signale prinasa i nejake nevyhody
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

Dual Mono, Miero, Dual Mono, kazdy kanal zvlast, zebriky jsou tam tedy 4 ...
neni placka, neni highend
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PítrsPraha »

To je zbytecny... :lol: .
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od miero »

Vsak ano ano, ale symetricke vedenie ma dva vodice plus a minus.

A ked napriklad jeden utlmis o 9.9dB a druhy o 10.1dB, tak to v zosilnovaci po odcitani spravi co?
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Khozmo Acoustic pasivní premp

Příspěvek od PavelDosko »

je to marny, skrtni si tedy pasivni preampy ze sve dalsi sestavy
neni placka, neni highend
Odpovědět