Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
Libor Šulc-TYKON
Příspěvky: 156
Registrován: 24 bře 2011 10:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Šmelina a ofi dovoz

Příspěvek od Libor Šulc-TYKON »

To by jeden neřek,co vše se dá sehnat přes místní pašeráky...
Otázka zní,co na to říkají ofi dodovzci,tzn ti,co to nakonec opravují,zajišťují náhradní díly,hájí barvu značky atd.

Některé značky jsou díky těmto pseudododistributorům na místním trhu již předem odvařené...

A to vůbec nehovořím o faktu,že jistý guru na sousedním foru, je nahluchlý ignorant,kterému jde jen a jen o peníze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Libor ŠulcHi-fi Studio - Tykon.cz Příspěvky: 95Registrován: 17 dub 2010 16:17
monte

Re: Šmelina a ofi dovoz

Příspěvek od monte »

Tento problém řeší finanční úřad, ale je nutný podnět. Pokuta až dva miliony a to je pro mnoho černých prodejců likvidační. V dnešní době po zrušení hranic, Polsko, Slovensko, vznikl určitě pěkný kšeft. :thumbdown: Jen na Aukru byl obrat kolem miliardy od černých prodejců.
Uživatelský avatar
Pavel Diok - Panský Dvůr
Příspěvky: 111
Registrován: 01 led 2011 14:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Šmelina a ofi dovoz

Příspěvek od Pavel Diok - Panský Dvůr »

Jojo Libore jsem s tebou zajedno. Napsals jak se věci mají a na vedlejším fóru už je to fuč. Tam je to jasně nestranné fórum, kde se vše, co nehodí ihned smázne nebo zedituje, jako třeba odkaz na Kratovo vlákno, aby si někdo nepřečetl, co si o nich myslí.
Acoustic Revive, Acoustic Signature, Aequo Audio, Crosszone, Horns, Kerr Acoustic, KLH Audio, Lawrence Audio, Leben, Lumin, Miyajima Lab, Okki Nokki, Oyaide, Silent Angel, Soulnote, SPEC, Townshend, Wand, Westminster Lab https://www.diokaudio.cz/
Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 659
Registrován: 28 pro 2010 22:28
Bydliště: Stockholm, SWE

Re: Šmelina a ofi dovoz

Příspěvek od MB »

Libor Šulc-TYKON píše: A to vůbec nehovořím o faktu,že jistý guru na sousedním foru, je nahluchlý ignorant,kterému jde jen a jen o peníze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mozes to konkretizovat, nech som v obraze? Inak to vobec nema cenu riesit....
B&W CDM-7NT,Sony TA-E90ES+TA-N90ES+SCD-555ES+TC-KA6ES+ST-SA5ES,Kuzma Stabi+Stogi+Denon DL-304&Ortofon QB+P-J PhonoBoxRS&PowerBoxRS,Linn Basik+Akito+Sumiko BP2,D AH-D2000+S HD800+Creek11SE
monte

Re: Šmelina a ofi dovoz

Příspěvek od monte »

Pro MB: ono jaksi nejde veřejně na netu někde psát jména ten a ten. Od toho je systém, policie, živnostenský, finanční nebo využít maf. za úplatu :ymdevil: .
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Šmelina a ofi dovoz

Příspěvek od fox »

Možná, že by to stačilo napsat německy. Asi by se Rakušané divili. :crazy:
Gramofon od zeleného mužíčka je levný, no nekup to ! A co sluchátkový zesilovač za bratru šest tisíc, no u nás za necelou tisícovku. :shh:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 659
Registrován: 28 pro 2010 22:28
Bydliště: Stockholm, SWE

Re: Šmelina a ofi dovoz

Příspěvek od MB »

Ak narazate na Renowna tak pokial viem tak sluchatkace rozpredaval skladove zasoby, z tovarne, kde sa vyrabaju a inak vyrobky Pro-jectu maju inu cenovu politiku pre CR a zvysok sveta, dovod je vyroba v CR s ktorou je Renown uzko spjaty, pokial ale mas fox stale problem s tym, ze si kupil od renowna "pokazenu" prenosku tak mna z tohto prosim vynechajte, bude mi z tejto diskusie spatne. Pokial mas pocit krivdy nebud lenivy a vytoc 158, k.u.r.v.a. som myslel, ze na tomto fore sa uz kraviny riesit nebudu, ale mylil som sa ...

Pre predajcov:

Ine forum uz nesledujem, pokial sa tam deje nieco nekale, prosim drahych predajcov o vytukanie 158 na ich telefonoch, a nie o rozmazavanie sraciek na tomto fore...
B&W CDM-7NT,Sony TA-E90ES+TA-N90ES+SCD-555ES+TC-KA6ES+ST-SA5ES,Kuzma Stabi+Stogi+Denon DL-304&Ortofon QB+P-J PhonoBoxRS&PowerBoxRS,Linn Basik+Akito+Sumiko BP2,D AH-D2000+S HD800+Creek11SE
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Šmelina a ofi dovoz

Příspěvek od zappa »

Není tu ML,ten by musel okamžitě zasáhnout.Toto vlákno kazí dobré jméno Higend forum,které doposud mělo.VIKTORE AŽ SE VRÁTÍŠ UDĚLEJ S TÍM NĚCO!!Ostatní prosím zabrzděte tuto nehezkou debatu. x_x
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 659
Registrován: 28 pro 2010 22:28
Bydliště: Stockholm, SWE

Re: Šmelina a ofi dovoz

Příspěvek od MB »

Zappa:

Ospravedlnujem sa, chcel som sa tomu vyhnut....ale proste mi nedalo, prosim ML o zmazanie mojich prispevkov...
B&W CDM-7NT,Sony TA-E90ES+TA-N90ES+SCD-555ES+TC-KA6ES+ST-SA5ES,Kuzma Stabi+Stogi+Denon DL-304&Ortofon QB+P-J PhonoBoxRS&PowerBoxRS,Linn Basik+Akito+Sumiko BP2,D AH-D2000+S HD800+Creek11SE
monte

Re: Šmelina a ofi dovoz

Příspěvek od monte »

Pro MB: Sice je mi to fuk, ale nejde o kdo prodává a co. Jde o daňový doklad a legální prodej. Šedá ekonomika jede jako o závod a pak se divíme.............. Víš, kdo musí odvádět DPH a daně přemýšlí jinak a chce slušnou konkurenci. Takových zelených mužíčků v republice jsou tisíce, nedávno jsem viděl prodej oblečení z kufru atd. Nebo jsem řešil problém s SWS, kdy jejich zaměstnanci prodávali komponenty pro počítače za nižší cenu, než já smluvní nakupoval. Nakonec nezájem SWS něco řešit a prohrál a ukončil prodej a servis počítačů. Zrovna minulý týden zastaví auto, vyběhne ukecaný chlápek a nabízí mi zaručené víno vysoké kvality za pár šupů, kvalita nikdy není za pár. Zbytečně se nerozčiluj, škodí to zdraví.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Šmelina a ofi dovoz

Příspěvek od fox »

MB. S přenoskou to nemá nic společného. To je dávno vyřešeno a musím říct že se tehdy k tomu Renown postavil velice vstřícně. :thumbup:
Jde jenom o to, že když se na vedlejším fóru postavíš proti, dostaneš ban a tvoje příspěvky jsou okamžitě smazány. Určitě není správné tahat toto na HE fórom. Na druhé straně těžko existuje proti tomu obrana.

Vůbec se nedivím prodejcům, kteří se prodejem hifi živí /nedovedu si představit, že bych byl oficiálním prodejcem P-j/, že takto reaguji. Živí mě sice jiný obchod, ale takové podrazy jsem prozatím ve své branži nezažil.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Šmelina a ofi dovoz

Příspěvek od fox »

MB. Viděl jsem v jednom pražském studiu sluchátkový zesilovač, který majitel koupil za podstatně vyšší cenu. Říkal, že po té akci už ho asi těžko prodá.
Praxe je taková, že když výrobce něco vyprodává, nejdříve výrobek nabídne svým smluvním prodejcům.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Šmelina a ofi dovoz

Příspěvek od zappa »

Mrzí mne,že se v Čechách těch pár hifistů a pár prodejců nedokáží domluvit.Ale člověk si musí zvykat a hlavně nezasahovat,nebýt na té či druhé straně.At si to prodejci vyříkají mezi sebou a nás do toho nezatahují.
MB.V pohodě,bylo to namířeno všeobecně na takováto vlákna,ty by tu neměly prostě být.Nemám rád kastování do skupinek,dělení for apod.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Šmelina a ofi dovoz

Příspěvek od Mark Levinson »

(Edit by ML)
Po dohodě s Liborem Šulcem zůstane toto vlákno zamčené a nebudeme jej už nijak rozvíjet. Ubíralo by se to jiným směrem než jaké má HEF zaměření.
Mark Levinson
monte

Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od monte »

Bylo by dobré v osobních sporech se přesunout zde :lol: a vykecat se do sytosti.

Slova, vybráno náhodně " Myslím, že by ti Tvý nejbližší měli opět zasáhnout, tohle se už vážně nedá.", myslíte, že jsou správné. Nejsou a člověk, který je píše se spíše znemožňuje. :lol:

Otázka, dovolit zde vše ? Měl jsem nachystanou reakci na fotolaika, ale ? Prostě mi nestojí za námahu !!!
bertram

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od bertram »

Toto vlákno ktoré založil monte ,sa mi vidí ako velmi dobré na vykecanie sa ,bez urážok a invektív o všetkom a čokolvek nás trápi.
Presne ako píše monte v nadpise ,bez urážok ,ale obrazne sever proti juhu.
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od bigjoe »

Tak tedy jo. Hele, monte a bertram - bez urážky, ale moc mě neserte... :lol: (asi takhle ?)
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
monte

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od monte »

bigjoe píše:Tak tedy jo. Hele, monte a bertram - bez urážky, ale moc mě neserte... :lol: (asi takhle ?)
:thumbup: :thumbup: :thumbup: Jako v bibli..............................ámen
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od boxer »

Budu asi muset omezit intelektuálně příliš náročné příspěvky.


Dnes nejlepší aprílová vychytávka.

Kdyby nebylo 1. dubna, tak bych to bral jako vychloubání se vševědoucího přemoudřelého dopisovatele s pohrdáním ostatním plebsem zde,ale takto ... :thumbup:
bertram

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od bertram »

Prvý párik lastovičiek už priletel :lol: :thumbup:
monte

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od monte »

Někde, někdo píše o nemoci z hifi, léčbě atd. Začal jsem přemýšlet, kdy u mne proběhla léčba, úspěšná :thumbup: . Bylo to asi v době narození vnučky Verunky a zároveň jsem byl pasován na dědka. Uvědomil jsem si, že honba za hifi, požitky není to pravé ořechové. První je zdraví a rodina. Až pak si vychutnám dobrou muziku i na kombajnu :lol: . Když měla tři roky jela s námi k moři, nádherné vzpomínky, které nelze ničím nahradit.

Obrázek
bertram

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od bertram »

Monte ,tvoj príspevok je krásny,našiel si krásu ,zmysel života a v poslednom rade si si zaradil to ,čo tvoj život smerovalo
mnoho rokov.Vieš povedať ,čo je tvoj koníček a čo je tvoja láska a šťastie.Ak to takto budeme cítiť všetci ,budeme vedieť,
kde je naše miesto. To neznamená ,aby sme zanevreli na hifi , len si to poukladajme . :thumbup:
bertram

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od bertram »

Nedá mi ,aby som ešte nereagoval na jednu vec ,ktorá by mohla byť zaradená vo vlákne Korea.Podla mňa 90% príspevkou a reakcií je
už stabilne od 7 00 hod do 9 00 hod AM a od 19 00 hod do max 22 00 hod PM. Medzi tým akoby fórum neexsistovalo.Možno by bolo vhodné
stanoviť otvorené hodiny fóra . :lol:

To už rebelujem ,ale stále to berem ako koníček :razz:
monte

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od monte »

Potřebuji poradit, nevíte jaké používají kabely ? Ti musí mít, ale top zvuk :lol: .
it.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od Mark Levinson »

Monte,
vždyť ani nemají uši =))
Mark Levinson
monte

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od monte »

Dobré :lol: , toho jsem si nevšimnul :lol:
monte

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od monte »

Dnes je pátek, křesťani jsou v pohotovosti a vzpomněl jsem si na video zapadlé ve výrobě kabelu :thumbup: . http://www.youtube.com/watch?v=XWW2R6Zz ... re=related To zas bude v pondělí lidí brnět ze slivky :lol: .
monte

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od monte »

Velikonoce, dobré téma. Když přijel strýc a tetka z Karviné, tetka dostala výprask. Dobře platila, byl Karluv most v zelené barvě :lol: . Strýc machroval s parfémem z Tuzexu, asi zvyk z Ostravy. Já zas používal Jalovec a ten sviňsky bolí :thumbup: , jenže tetce to dělalo dobře!

Dnes už jen tatar (pomláska), na Jalovec do lomu v Trnavě už nejezdím. Asi je to už sůkromé a někdo by mne zastřelil. Jednou za rok můži staré vyprášit kožich, jenže ženská je spokojená, no vyznej se :lol: .
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od martinowsky »

Celé tohle téma je moc dobré ne jen Velikonoce. Mám v hlavě tolik myšlenek a reakcí, že je sem ani nemůžu napsat, jelikož nejsem slohově zdatný a dostat pocity a myšlenky pouze do textu by v mém případě nedopadlo dobře a už teď je mi jasné, že by nebyly správně pochopeny. Každopádně od doby co znám svou manželku jsem i za velikonoc rád i když to kdysi nebývaly svátky pro mne. Život je plný překvapení, jasné věci se časem nezdají být až tak jasné a naopak. Ale to jen tak mimochodem. :angel:

Hezké velikonoční svátky všem ať už je slavíte nebo ne, hlavně spočnout od stresu a shonu.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
bertram

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od bertram »

Nebolo by vhodné na fóre prestaviť čas? Akosi mi stále nesedí čas príspevkov.Že by som mal iný čas a Primky sú už nie to čo
niekedy boli ? :-?? Presný čas :lol:
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od boxer »

Sám si nastav.

Uživatelský panel,Nastavení,platnost letního času - ano. :idea:
bertram

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od bertram »

Dnes som na to už aj ja prišiel , ale aj tak ďakujem za usmernenie. :oops:
Uživatelský avatar
davidm535i
Příspěvky: 126
Registrován: 03 úno 2012 20:45
Bydliště: Třemošná u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od davidm535i »

Ahoj, nevim kam to vypustit, tak to zkusim tady:

Dost mi vadi. ze MODERATOR pajuna se neustale snazi vmesovat do jakekoliv diskuze a svymi moudry "usmernovat" tok debaty.
Ano, je to moderator, ale ma snad patent na rozum? Rozhoduje snad, co uz je highend a co jeste ne? Jestli je nekde v pravidlech fora vyslovene napsano, ze se nesmi nic psat do vlaken inzerce, tak uz nenapisu nic, ale pokud ne, tak at si to moderuje kazdy sam. Jsme snad dospeli lide, a nikdo nepotrebuje "ochranou berlicku". To pak se stava z moderatora spis diktator!

Je mi blivno...

:thumbdown:

David
mp3 + špunty
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od Mirek »

Ahoj, nevim kam to vypustit, tak to zkusim tady:

Dost mi vadi. ze MODERATOR pajuna se neustale snazi vmesovat do jakekoliv diskuze a svymi moudry "usmernovat" tok debaty.
Ano, je to moderator, ale ma snad patent na rozum? Rozhoduje snad, co uz je highend a co jeste ne? Jestli je nekde v pravidlech fora vyslovene napsano, ze se nesmi nic psat do vlaken inzerce, tak uz nenapisu nic, ale pokud ne, tak at si to moderuje kazdy sam. Jsme snad dospeli lide, a nikdo nepotrebuje "ochranou berlicku". To pak se stava z moderatora spis diktator!

Je mi blivno...

David
Znam Pajunu osobně a vím, že je to slušnej a rozumnej chlap a když zasáhne má to vždy opodstatněný důvod. A pokud je ti blivno, je to tvůj problém. Mimochodem z tvých příspěvků a neopodstaněných tvrzení já osobně u vytržení taky zrovna nejsem ;)
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od bigjoe »

Pajuna má jeden problém - je alergickej - na blbce. Pajuno díky, že takovýhle pacienty usměrňuješ :thumbup: .
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od Mark Levinson »

davidm535i píše:Ahoj, nevim kam to vypustit, tak to zkusim tady:

Dost mi vadi. ze MODERATOR pajuna se neustale snazi vmesovat do jakekoliv diskuze a svymi moudry "usmernovat" tok debaty.
Ano, je to moderator, ale ma snad patent na rozum? Rozhoduje snad, co uz je highend a co jeste ne? Jestli je nekde v pravidlech fora vyslovene napsano, ze se nesmi nic psat do vlaken inzerce, tak uz nenapisu nic, ale pokud ne, tak at si to moderuje kazdy sam. Jsme snad dospeli lide, a nikdo nepotrebuje "ochranou berlicku". To pak se stava z moderatora spis diktator!

Je mi blivno...

:thumbdown:

David
Davide,
jsme fórum demokratické, svobodné a tolerantní, respektujeme všechny názory i ty se kterými osobně nesouhlasíme. Každý může vyjádřit svůj názor ba i dokonce můžeme přesvědčovat lidi s obačným názorem, pokud to bude ve slušných mezích.
Ale nevšimnul jsem si, že by se MODERATOR Pajuna vměšoval do jakekoliv debaty, nevšimnul jsem si, že by MODERATOR Pajuna rozhodoval co je High End a co ne a neposlední řadě, že by se MODERATOR Pajuna choval jako diktátor! Moderátor je zde také od toho, aby moderoval pokud je to potřeba, Pajuna správně zasáhnul do inzertního vlákna a já za ním plně stojím.
Vlákna ohledně inzerce máme volně přístupné bez možností si je zamknout, protože si myslím, že jsme jako fórum na takové úrovni, že nebudeme do těchto vláken kydat irelevantní názory okořeněné špetkou provokace.
Tímto uděluji Davidm535i varování.

Děkuji za pochopení.

ML
Mark Levinson
monte

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od monte »

Osobně se mi nelíbí i taková slova, spíše otevřená urážka: je alergickej - na blbce. Pajuno díky, že takovýhle pacienty usměrňuješ, sice je to jen reakce,ale ? Je mi jedno kdo jich píše a proč, ale mnoho se taky promíjí. Forum se pomály, ale jistě blíží na vysokou úroveň, srovnatelnou se zahraničím :clap: . Tady se člověk nemusí chovat jako český politik, miliony nepotečou :lol: .
Uživatelský avatar
davidm535i
Příspěvky: 126
Registrován: 03 úno 2012 20:45
Bydliště: Třemošná u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od davidm535i »

je alergickej - na blbce. Pajuno díky, že takovýhle pacienty usměrňuješ, sice je to jen reakce,ale ?

Zrovna to je misto, kde mel moderator zasahnout. Varovat, banovat. Na dalku, schovanej za routrem se to urazi snadno..

D.
mp3 + špunty
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od anawak »

to davidm535i

netreba z toho hned robit konflikt. Stalo sa a je to za tebou. Pitvanim a protireakciami sa nic nevyriesi. Chapem, ze to boli na dusi a mozes mat zmiesane pocity ale treba to pustit z hlavy. Mna by tiez urazilo to co napisal BigJoe ale on je uz raz taky. Kazdy sme nejaky. A keby sme sa vsetci poznali osobne a nie len cez sklo, tak by sa to cele vnimalo inak. Verim, ze lepsie.
Ono vyjadrit svoje pocity pisanym sposobom je extremne narocne pretoze druha strana nema ani potuchy v akej nalade, akym stylom ci pod akymi skutocnostami cely prispevok pises. A preto treba 10 krat rozmysliet, zostylizovat a az potom napisat. Ja niektore svoje prispevky pisem ako mi idu z klavesnice. Nad niektorymi rozmyslam a prepisujem ich dovtedy az ma to prestane bavit a nenapisem radsej nic. Ale to je dan za to,ze sa snazime udrzat nejaku uroven tohto fora.
Malo by byt najme o Hifi a o sksuenostiach s nim. Pripadne o dobrych ponukach ku kupe ci predaju. Tema inzeraty tu uz bola niekolkokrat pretriasana a zaverom bolo, ze do by sa nemalo do nich zasahovat inak ako vecne. Cim samozrejme tvoju otazku na cenovu hladinu pozadovaneho kabla nepovazujem za NEVECNU. Len si asi nemal pisat to OBI.
Ja som tu raz ohrnul nos nad NAY elektrodomom a tiez som za to dostal po prstoch. Ked to dnes spätne citam tak prichadzam na to, ze sice to vyjadrovalo plne a bez pretvarky moj nazor, ale predsa len som mal brat ohlad na ostatnych ucastnikov fora a nezosmiesnovat produkty kupitelne v tejto firme.
No a takisto to mozno po mesiaci , dvoch, pride aj Tebe, ak si svoje prispevky precitas znova.

Pajuna nepoznam osobne ale musim uznat, ze svoju pracu odvadza velmi kvalitne. Myslim, ze jeho nazory ci pripomienky si treba aspon v klude vypocut a zamysliet sa nad nimi. Nie hned odmietat a odsudzovat co napise.
Toto forum vzniklo a na margo znechutenia, praktik a sposobov na istom nemenovanom fore inde. A aby ta cistota a moralka ostala zachovana a mala dlhodobo rastucu uroven, treba sem tam zakrocit. Upozotnoval uz mnohych ucastnikov fora a myslim, ze vsetci to zvazili a akceptovali. Vcetne mna. Tak nebud urazlivy a snaz sa to pochopit spravne. Aj ked chapem, ze nie vzdy je to na prvy pokus jednoduche.
:thumbup:
paul
Příspěvky: 318
Registrován: 26 pro 2010 20:10
Bydliště: Šumperk

Re: Severní Korea versus Jižní Korea

Příspěvek od paul »

Anawak - moc pěkně napsané. :thumbup:
-není potřeba to tady kvůli leckdy "malichernostem" rozeštvat,zatím má toto forum dle mého dobrou úroveň a to i díky moderátorům.Jardu (Pajunu) znám také celkem dobře a v žádném případě to není konfliktní člověk.
-pánové - klídek a pojďme si radši něco pěkného poslechnout ;)
Odpovědět